Yumurtalık Cam Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Cam Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Teknik Destek Personeli

Arby Bilgisayar San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Kurumsal firmalarımıza teknik destek verecek Teknik Destek Elemanı aramaktayız.2500 TL +AGİ +PRİM+ YEMEK+ YOL ücreti verilecektir.

11 ay önce

Geometri Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Geometri Öğretmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Bedsel İnşaat Nakliye San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Türksat Ürün ve hizmetlerinin satış ve pazarlamasını yapacak, maaş-prim-yemek ve yol imkanları ile çalışacak kariyer ve yüksek gelir hedefi olan iş arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Park Erdem - Yumurtalık

İvedik osb.de Çocuk oyun parkı ve kent mobilyaları üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere; Satış Elemanı aramaktayız.Telefon ve mail yolu ile gelen teklif taleplerine dönüş yapacak, takibini sağlayıp satışı gerçekleştirecek,Gelen müşteriler teklif hazırlayıp satışı gerçekleştirecek,Yapilan satışların faturasını kesecek (zirve programı kullanıyoruz), tahsilâtlarını takibini sağlayacak,Satışları satınalma, imalat ve sevk birimleri ile koordineli şekilde paylaşıp takibini sağlayacak.

7 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Asfen Okulları - Yumurtalık

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan bir PYP Uluslarası Bakalorya aday okuludur.Okulumuzda çalışmak üzere Sınıf Öğretmeni aramaktayız.

5 ay önce

Elektrik Pano Montajcısı

Kocatürk Elektrik Tic ve San Ltd Şti - Yumurtalık

İşyerinde pano toplayacak Elektrik Pano Montajcısı aramaktayız.

1 yıl önce

Teknik Ressam

Dizayn Makina Vida San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

İşletmemiz de Teknik Ressam departmanında çalışabilecek aradığımız nitelikleri sağlayabilen çalışma arkadaşı aranmaktadır

1 yıl önce

Bakkal da çalışacak personel

Emre Market - Yumurtalık

Etimesgut Topçu mah market de çalışacak personel

5 ay önce

Polisaj Ustası

Köksal Ferforje Yapı San ve Dış Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Tasarım Metal Mobilya bölümümüze Polisan Ustası arıyoruz.Cumartesi-Pazar tatil

6 ay önce

Endüstri Mühendisi

Arendi Makine ve Mühendislik San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Gıda makineleri imalatı yapan fabrikamıza; Endüstri Mühendisi aramaktayız.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Livart Duvar Kağıtları Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Firmamız bünyesinde çalışacak ön muhasebe işleri ile ilgilenecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Güzellik Uzmanı

Nk Estetik & Güzellik - Yumurtalık

Merhabalar merkezimize Lazer EpilasyonKalıcı MakyajCilt Bakımı Yukarıdaki 3 branştan biri ve ikisi için yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz. Eğitimleri biz veriyoruz. Eğitim suresi tamamen size bağlı ve ücretsizdir. Bu eğitim karşılığında sözleşme imzalıyoruz. Eğitim sonrası 6 ay bizimle çalışacağınıza dair. Merkezimiz haftanın 7 günü açıktır. 09.30-19.30 mesai saatleridir. Haftada 1 gün hafta içi belirli izinli gününüz oluyor. Eğitim tamamlandıktan sonra sigorta girişiniz yapılır ve maaş almaya başlarsınız. Maaş başlangıç olarak asgari ücrettir. Prim sistemimiz de vardır.

5 ay önce

Büro Memuru

Vakıftur Turizm San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Kurumumuza Yabancı dil bilen çalışma arkadaşları aramaktayız. Başvuruların değerlendirilmesiyle uygun görülen adaylar görüşmeye çağrılarak mülakata tabi tutulacaktır.

1 yıl önce

İş Güvenliği Uzmanı

Mesayol Osgb Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere İş Güvenliği C Sınıfı aramaktayız.

1 yıl önce

Pazarlama Uzmanı

Sth Group Yapı Malz Tur İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Gıda üreticisi ve satışını yapan firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda dış Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Hizmet Temsilcisi

Hisamer Hizmet İletişimi Sağlama Merkezi - Yumurtalık

Hizmet İletişimi Sağlama Merkezi olarak Türkiye genelinde Hizmet Veren ve Hizmet alan üyelerimize Profesyonel Destek Hizmeti sağlamaktayız.Türkiye genelinde başvuru kabul edildiğinden ön görüşme sadece her ayın son haftası içinde yapılmaktadır.Bulunduğunuz ilde en az 10 başvuru olması durumunda çalışma programına göre ön görüşme yapılacaktır.Yapılacak en yakın tarihli ön görüşme 29.10.2020 Perşembe günü (C58100) Bölge Ofimizdir.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi (Hastane)

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Yumurtalık

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize temizlik/yemek görevlisi aranmaktadır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

10 ay önce

CNC OPERATÖRÜ VE BOYACI

ANAR METAL - Yumurtalık

Balıkesir merkez Organize Sanayi de bulunan fabrikamız için Deneyimli - Deneyimsiz (eğitilmek üzere) CNC Operatörleri aranmaktadır. Ayrıca fabrikamıza deneyimli Metal Boyacısı da alınacaktır. İlgilenenlerin 2. OSB de bulunan fabrikamıza şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Anar Metal - 2. OSB 1. Cad. No: 12 (A101 in deposunu geçince sağda)-0 536 713 55 38 Not: Fabrikamız 0 İhracat yaparak dünyanın büyün otomotiv markalarına CNC Tezgahlarda orijinal parça üretmektedir.Liselerin Makina-Motor-Torna tesviye-CNC bölümlerinden mezun olanlar tercih sebebidir.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Uğur Güneş - Yumurtalık

Mali Müşavirlik ofisimize en az 3 yıl deneyimli, Alış satış faturalarının işlenmesi banka ekstrelerinin işlenmesi cari hesap kontrolü ba-bs kdv muhtasar yapabilecek ve ya gönderme seviyesine getirebilecek Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Coco Pet Shop - Yumurtalık

Kadıköy Bağdat Caddesi’nde hizmet vermekte olan mağazamızda istihdam edilmek üzere personel aramaktayız.İş Tanımı;Mağaza açma/kapama,Genel yüzeysel günlük temizlik,Ürün yerleştirme/düzenleme/raf düzenleme ,Satış,Kısa mesafe ve hafif ürünlerde evlere sipariş,Toptan satışımız nedeni ile dönemsel olarak saha çalışmasına katılma,İnternet satışımız nedeni ile günlük ürün paketleme ve kargolama sürecine katılma.

9 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler