Yumurtalık Büro Makineleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Büro Makineleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

ACİL BAY REZİDANS GÜVENLİK AMİRİ /SABİT GECE 12-36/ SULTANBEYLİ PENDİK TUZLA

VİZYON VİP - Yumurtalık

Tuzla, fatih mh rezidans projemiz’de çalışcak, istanbulpark bulvarı yada formula 1 yakın, askerliğini yapmış bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel bay özel güvenlik amiri aranıyor. ENAZ 1 YIL SİTE YADA REZİDANS YADA VİLLA PROJELER'DE GÜVENLİK AMİR OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR BOY: 1.75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25 - 40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA SABİT GECE HAFTA İÇİ 12/36 HAFTASONU 12/12 ÇALIŞMA ŞARTLAR: 2750TL MAAŞ + AGİ + YEMEK + SERVİS ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

11 ay önce

Ofis Destek Personeli

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Destek Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.İş tanımı :Ofis işlerinden sorumlu olacak,Misafirleri karşılayacak,Çay ve kahve servisi yapacak.Öğlen yemeği yapacak.Çalışma saatleri ; 08:30-18:30Cumartesi ve Pazar tatil.*** Fotoğraflı cvler dikkate alınacaktır.

7 ay önce

Doktor

Ab-ı Deva Doğal Tedaviler - Yumurtalık

Sağlık Bakanlığı onaylı Getat kliniğinde çalışmak üzere Doktor aramaktayız.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Devsa Kağıtçılık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Desinatör (Tekstil)

Arsay Pazarlama İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Dijital dekoratif halı paspas üretiminde, İç piyasaya üretim ve ihracat yapan, İstanbul Avrupa yakası, Esenyurt ilçesinde bulunan firmamıza, Tasarım bölümümüzde görevlendirmek üzere Desinatör Takım arkadaşı aramaktayız.

10 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Yumurtalık

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesinde bulunan ofisimiz için, part time Ön Muhasebe Elemanı aranıyor.

11 ay önce

Depo Personeli

Env İK Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Yumurtalık

Ataşehir Ferhatpaşada hizmet verdiğimiz İş ortağımızın deposunda ürünlerin düzeni ve dağıtımı konusunda çalışabilecek Depo Personeli aranmaktadır.Hafta içi 08:30-18:30Cumartesi 08:30-14:00 Pazar Tatil

1 yıl önce

Masör-Masöz

Sılam Güzellik Salonu - Yumurtalık

Yeni açılan güzellik ve spa merkezinde çalışacak Masör aranmaktadır. Kalacak yerimiz bulunmaktadır.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Park Wonderland - Yumurtalık

Anaokulumuzda müdürümüze ve kurucumuza idari işleri hızlandırma konusunda (evrak ve takip) yardımcı olacak. İdari iş yükünü hafifletebilecek, Office programlarına tamamen hakim, diksiyonu düzgün, hitap konusunda dikkatli ve çocukları seven, kadın yardımcı personel alınacaktır.

9 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Ozan İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Teknik satın alma ve ön muhasebeyi koordine edecek, İstanbulda çalışacak Büro Yöneticisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

10 ay önce

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Mesayol Osgb Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Tekirdağ merkezde Mesayol Osgb firmasında çalışacak B sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Vasıfsız Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Türkiyenin ve dünyanın en hızlı büyüyen ve en prestijli sektörü olan havacılık ve petro kimyasallar yakıt alanında kariyer ve yüksek standartlarda tüm sosyal hak ve güvenceler, servis, yemek, Ssk prim, Agi ikramiye) ile bizimle birlikte helikopter ve heliport pist yapım işletmesi için çalışmak üzere Vasıfsız Eleman aramaktayız.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Armolin Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamız; örme, dokuma ve çorap sektörlerine yönelik iplik üretmektedir. Şirketimiz bünyesinde çalışacak aşağıda yazılı özelliklere sahip Muhasebe Elemanı aramaktayız.İş Tanımı:Yurtiçi alım satım, İthalat-ihracat, işlemlerine ilişkin muhasebe kayıtlarının yapılması,Tahsilat- ödeme işlemlerinin (nakit-çek-senet- havale) takibinin yapılması ve muhasebeleştirilmesi,Cari hesap hareket takiplerinin yapılması ve mutabakatların sağlanması (BA/BS),Muhasebe evraklarının düzgün bir şekilde arşivlenmesi ve raporlama işlemlerinin yapılması.

1 yıl önce

Fotoğraf ve Video Uzmanı

Almotaheda Gayrimenkul İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Fotoğraf video montajcısı aramaktayız.

5 ay önce

Ofis Sekreteri

Karadeniz Bilgi İşlem Dağıtım ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Ofis Sekreteri alınacaktır.

4 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Yükselen Nesil Kişisel Gelişim Kursu - Yumurtalık

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılında Bakırköy Yükselen Nesil Eğitim Kurumumuzda görev yapacak Fen Bilimleri Öğretmeni alınacaktır.

6 ay önce

Teknik Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı aşamasında görevlendirilecek Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + Prim + AGİ, SSK, Yol, Yemek, Erzak Yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

1 yıl önce

akvaryum evinden görev alacak çalışma arkadaşları

fishmekan akvaryum - Yumurtalık

15 yıldır petshop sektörüne toptan ithal süs balığı temin eden, Bahçelievler Haznedar da yer alan akvaryumhanemizde görev alacak askerliğini yapmış yetiştirilmek üzere 3 adet BAY çalışma arkadaşı arıyoruz. *** düzenli, çalışma saatleri. (9,30-18,30) *** tüm sosyal haklar mevcuttur. SGK-Yemek-haftalık yasal çalışma saatleri-yıllık izin. *** Görev tanımı : akvaryum bakımı ve temizliği, yemleme, balık paketleme ve sevkiyat . *** 0 530 062 40 50 nolu whats up numarasından tüm sorulara cevap verilecektir.

4 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Seviye Eğitim Kurumlari - Yumurtalık

Keçiören Yükseltepede açılan kurs merkezimize İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

6 ay önce

Yönetici

Emin Güneş Group Gıda San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Ankara İncekte faaliyet verdiğimiz donuk gıda tesisimizde;Üretim reçete ve girdilerin sisteme işlenmesi ve takibiÜretim ve stokların raporlanmasıGelen-giden evrak tasnifi ve takibini yaparak ilgili birimlere iletmek,Raporlama, evrak, posta-kargo sözleşmelerini ve takibini yapmakPersonelin iş takibini yapmak üzere görevlendirilecektir.

6 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler