Yumurtalık Bankacılık / Finans İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Bankacılık / Finans İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Depo Elemanı

Kar Porselen San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Porselen üretimi yapan ve Çayırova’da bulunan işletmemizde görevlendirilmek üzere; Depo Elemanı adayları arıyoruz.

2 hafta önce

Genel Müdür

Makyap Elektronik Makine San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Servo motorları ve servo sürücüleri ile ileri düzeyde tamir bakım teknolojisine sahip olan firmamız aynı zamanda cnc tezgahları elektronik kartlar, spindle motor tamiri ,plc sistemleri bakımı ve her güçte indüksiyon makinesi imalatı yapmaktadır.

5 ay önce

Tüp Bebek Koordinatörü

Üreme Sağlığı ve Cerrahisi Kliniği - Yumurtalık

Üreme Sağlığı ve Cerrahisi Kliniğimize tecrübeli bayan Tüp Bebek Koordinatörü alınacaktır.

11 ay önce

Mimar

Pusula Yaşam Alanları Yapı İnşaat San Tic A.Ş. - Yumurtalık

Mimari uygulama projeleri, bina ve iç tasarım çalışmaları yapılmaktadır.Bu konularda destek sağlayacak ekip arkadaşları aramaktayız.Takım çalışmasına uygun adayların başvurularını bekliyoruz.

5 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Can Deluxe Hotel - Yumurtalık

Restorant ekibinde görev alacak gelişime açık deneyimli Garson Servis Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

mutfak sorumlusu

UFUK AKARYAKIT TİC TUR LTD ŞTİ - Yumurtalık

Üçkuyular Opet İdari Ofiste mutfak sorumlusu olarak çalışacak, ofis temizlik işlerini yapacak, yemek yapmayı iyi bilen 25-40 yaş arası bayan eleman işe alınacaktır. müracaat için 5305468952 Dilek hnm ve 5378102859 Murat ve Yılmaz bey ile görüşebilir, CV ile bizzat müraacat edebilirsiniz. ACİLDİR.

11 ay önce

Saha Satış Personeli

İysmobil Haberleşme İletişim Hiz Ltd Şti - Yumurtalık

Vodafonenun yetkili çözüm ortağı olan firmamızda Sahada Vodafone mobil hat ve fiber İnternet satışı gerçekleştirecek personeller aramaktayız.

2 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Mena Gate İnşaat Taah Müh Hiz San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Şirket hedef satışlarına göre ilerlemekÜrünlerimizin pazardaki pazar payını arttırmakYeni müşteriler bulmak ve müşterilerle sürekli iletişim halinde olmak.- Çalışma günleri ve saatleri:Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)Cumartesi (09:00-17:00)Not: İstanbul/ Başakşehir de yer almaktadır.

10 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Your Sweat Home Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Esenyurttaki işitme merkezimize kadın/erkek Satış Pazarlama Elemanı arıyoruz.İş Tanımı:Hastane, eczane vb. yerleri gezip anlaşma yapacak ve firmamıza müşteri kazandırmak.

1 yıl önce

Saha Satış Danışmanı

Gülbenk Bilişim Bilgisayar Dış Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilecek Saha Satış Danışmanı alınacaktır.Takım çalışmasına yatkın müşteri ilişkilerinde profesyonel yönetim tarzına sahipGiyimine önem veren ,diksiyonu düzgünSatış tecrübesiyle sahaya hakim olabilecekBayan Saha Satış Sorumluları alınacaktır.

6 ay önce

Bilgisayar Destekli Grafik Tasarım Operatörü

Metropol Tasarım Yapı Dek San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Karsıyaka Girne caddesinde inşaat dekorasyon işi yapan mağazamızda çizim ve satış konusunda yetiştirilmek üzere Bilgisayar Destekli Grafik Tasarım Operatörü alınacaktır.

7 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Odin Yapı Malzemeleri ve İnş San Tic A.Ş. - Yumurtalık

Tüm ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerine hakim,E-fatura, e-arşiv fatura süreçlerini ve takibini bilenKdv, Muhtasar, BA-BS formu, geçici vergi, Kurumlar vergisi, SGK işlemlerini yapabilecek,Dönemsel, dönem sonu işlemlerini, KDV iade işlemlerini bilenBankalar, cari hesaplar konusunda tecrübeli,Borç - Alacak takibi yapabilecek,Muhasebe faaliyetlerini planlamak, gerekli kayıtların ilgili mevzuata ve şirket prosedürlerine uygun olarak oluşturulmasını sağlayacakYönetim Raporlama analizlerini, Kar/Zarar bilanço analizlerini ve raporlamalarını yapabilecek,İşletme defteri, bilanço defteri kayıtlarının yapılmasından sorumlu,Ofise ait dış işlemlerin (şirket kuruluşu, oda kayıtları, SSK açılışları vb.) organize edilmesinden sorumlu,Fatura kesilmesinden sorumlu,Resmi evrakların dosyalamasını yapabilecek,Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak “Muhasebe ve Finans Sorumlusu” aramaktayız.

5 ay önce

Ağır vasıta tamir ve fren

Sarıtaş otomotiv - Yumurtalık

5.sanayi sitesinde ağır vasıta özel servisimize tamirci ve frenci aranmaktadır

6 ay önce

Garson

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Yumurtalık

Fethiye merkezdeki işletmemize Garson alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Fiento Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Mobilya üretim ve 3 adet perakende satış mağazası ile hizmet veren kurumumuzun İzmir / Pancarda bulunan üretim tesisinde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Fatura ve irsaliyelerin düzenlenmesi, özellikle e-fatura düzenlenmesi,İrsaliye girişlerinin yapılması,Cari hesap takibinin yapılması,Günlük,haftalık raporlamaların yapılması,Stok takibi,Diğer birimler ile koordineli olarak çalışılması,Evrak takibinin yapılması,Telefon trafiğinin yönetilmesi,Ofis dışında yapılacak işlere destek olunması.

1 yıl önce

Bellboy

Özbek Otelcilik Turizm Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Otelcilik deneyimi olan Bellboy alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Biyoloji Öğretmeni

Tuğra Eğitim Kurumları - Yumurtalık

Beyşehirin öncü eğitim kurumu Tuğra Eğitim Kurumları yüzlerce öğrencisiyle 20 yılı aşkın süredir eğitim öğretim faaliyetine devam etmektedir.Okulumuzda görevlendirilmek üzere Biyoloji Öğretmenleri alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Smmm Ahmet Eroğlu - Yumurtalık

Küçükçekmece Halkalıda bulunan muhasebe büromuz için Muhasebe Personeli aramaktayız.Çalışma saatleri:(09.00-18.30),(Tatil: Cumartesi-Pazar)

2 ay önce

İşyeri Hekimi

3M İş Güvenliği Çevre ve Teknoloji A.Ş. - Yumurtalık

ICCERT GROUP Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiyede genişleyen operasyonumuz kapsamında, İstanbul OSGB miz için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, aşağıdaki özelliklere sahip İşyeri Hekimi aramaktayız.

4 ay önce

Saha Satış Elemanı

Ana Yol Sürücü Kursu - Yumurtalık

Kapı -Kapı gezerek sürücü kursumuzu tanıtmak için ;Full-Time , Part-Time veya Freelance olarak çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyoruz.Ssk + prim + yol + yemekNot: ofis işi değildir.

6 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler