Yumurtalık Aydınlatma İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Aydınlatma İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Üretim Elemanı

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Ağaç entegre fabrikasında kontrplak ahşap üretimi yapan şirketimizde vardiyalı ve mesaili çalışabilecek Kadın ve Erkek Üretim Elemanı alımı yapılacak

11 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Bein Sport Digitürk - Yumurtalık

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aramaktayız.

4 ay önce

Reklam ve Tanıtım Asistanı

Stiloop - Yumurtalık

Antalya Genel Müdürlük ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Reklam ve Tanıtım Asistanı arayışımız bulunmaktadır.Markanın üretmiş olduğu ürünler hakkında çekilecek olan kısa videolarda ürün hakkında bilgilendirme yapacak,Markanın tanıtım yüzü olarak ürün tanıtımındaki fotoğraflarda, kataloglarda prezentable bir duruş ile prestiji sağlayacak,Bilgi işlem departmanında kendisine verilen görevlerden sorumlu olacak ve zamanında yapacak,Asıl işi video içerik üreticisi olacağı için sosyal medyayı aktif kullanacak,Her hangi bir görevde çözüm için alternatif yollar üretecek.

10 ay önce

Büro Sekreteri

Malatya Birlik Organik Gıda ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

İhracat hazırlık aşaması İçin yeni açılan ofisimize tek çalışan şartlarına uygun 2 ay 1/5 aralığında sonrası tam zamanlı çalışabilecek kadın Büro Sekreteri alımı yapılacak

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Eşter Mühendislik Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Muhasebe Personeli aranmaktadır.

1 yıl önce

Kara Nakliye Sorumlusu

Güler Nakliyat ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Güler Nakliyat ve Lojistik bünyesinde Samandıra ve Gebze- Şekerpınar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Kara Nakliye Sorumlusu” aramaktayız.

6 ay önce

Fizyoterapist

Mavi Yıldız Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Yumurtalık

İstanbul / Esenlerde ki rehabilitasyon merkezimizde çalışacak Fizyoterapist ekip arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Matematik Öğretmeni

Rengarenk Çocuk Kulübü - Yumurtalık

Özelikle yeni nesil sorulara hakim, 5 ten 8 e kadar tüm ortaokul öğrencilerine ders verebilecek tecrübeli bir Matematik Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

Tanıtım Elemanı

Özer İnşaat - Yumurtalık

Firmamıza PART TİME gündüz yada akşam 3.5 saat çalışacak 18/24 yaşlarında Bay / Bayan ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ Tanıtım Elemanı alınacaktır. Ücret haftalık veya 10 günlük olarak belirlenmiş olup yüz yüze görüşmede belirtilecektir.

1 yıl önce

Baskı Operatörü

DY Halı Dış Ticaret A.Ş. - Yumurtalık

Digital baskı makinası kullanabilecek ebatlama ve desen konusuna hakim ilgili bölümlerden mezun çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Mobilya Döşeme İşçisi

Çetaş Mobilya San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Firmamızda döşeme bölümünde çalışacak Mobilya Döşemecileri aranmaktadır.Çalışma saatleri : 08:30-18:00Cumartesi :14:00

2 ay önce

Satış Elemanı

Coco Pet Shop - Yumurtalık

İstanbul, Kadıköy, Çiftehavuzlar, Bağdat Caddesi Üzerinde Bulunan ve Evcil Hayvan Aksesuarları ile Mama Satışı Yapan Mağazımızda Görevlendirilmek Üzere;- Hayvansever- Tüy ve Herhangi Bir Pete Alerjisi Olmayan,- 18-35 Yaş ArasıKadın Personel Alınacaktır.* Çalışma Saatleri 12:00-16.00 Olup; Çalışma Şekli Part Timedır**Kadıköy Çevresinde İkamet Edenler Tercih Sebebidir*** Öğrenciler İçin Uygundur.

1 yıl önce

Aşçı

Bereket Restaurant - Yumurtalık

Lokantamıza deneyimli ve emekli erkek Aşçı alınacaktır.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Marmara Elektronik - Yumurtalık

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren ve Başakşehirde bulunan firmamıza Yönetici Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Saha Satış Elemanı

Silky İpek Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

• Saha araştırması yapmak,• Müşteri ziyareti gerçekleştirmek,• Müşteri portföyünü geliştirmek ve Müşteriler ile ticari ilişki kurmak,• Kumaşların tanıtımı ve satışını gerçekleştirmek,• Yeni pazar alanları oluşturmak ve sektörü takip etmek.

3 ay önce

Gıda Teknikeri

Berk Unlu Mamulleri - Yumurtalık

Donuk üretim yapan firmamıza Gıda Teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

5 ay önce

Pazarlama Elemanı

Strocast Yapı ve Cephe Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

2010 Yılından itibaren, önce Rusya/Moskova olmak üzere inşaat sektöründe projeler gerçekleştiriyoruz. 2014 yılında yaptığımız bazı yatırımlar şirketimizi daha sağlam zemine oturtabilmek üzere marka olarak bilinmemizi sağladı. Piyasa da kabul gören işleyişle kaliteden ödün vermeden teknik ekibimizle her projede emeğimizin karşılığını aldık.Şirketimiz her geçen gün büyümekte hedef ve çalışmalarına yenilerini katarak yoluna hızlı ve aktif şekilde devam etmektedir. Dürüstlük, şeffaflık ve güven ilkelerinden ödün vermeden faaliyet gösteren firmamız, yapımına başladığı her proje de; yeni imalat, tadilat, inovasyon, iç mimari, dış cephe ve tüm yapı sektörü kalemlerinde yine kaliteden ödün vermeden zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamladı.Sektörün bir çok alanında gerçekleştmiş olduğumuz projelerde genç, dinamik, eğitimli, bilime ve yenilikçiliğe değer veren uyumlu, sorumluluk alabilen ve şirketin felsefi değerleri çerçevesinde amaçları olan, gelecek nesillerin daha da kaliteli ve sağlıklı yaşam sürdürebilecekleri yeni projelerin tasarlanmasın da teknolojinin önemini de aynı zamanda takip STROCAST YAPI VE CEPHE SİSTEMLERİ SAN. TİC. A.Ş bundan sonra da projelerinde gurur duymaya devam edecektir. Tek amacımız kalite, ayrıcalık ve müşteri memnuniyetidir.

2 ay önce

Sekreter

Fatih Yılmaz Avukatlık Bürosu - Yumurtalık

Avukatlık Bürosunda çay, temizlik, telefon açma, karşılama, borçlu arama, posta, kargo gönderimi...vs işleri yapacak part-time çalışacak Sekreter aranmaktadır.

9 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Alpacar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Yumurtalık

Sigorta Acentesi Teknik Personeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Makine Teknisyeni

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Yumurtalık

2005 yılından bugüne her geçen gün kadrosunu genişlemekte olan Cam İşleme Makineleri ve Yedek Parçaları ithalatı yapan firmamız için, Makine kurulumu, montajı, tamiri, bakımı ve ayrıca müşterilere uzaktan da destek verebilecek ve teknik servis hizmetlerinin sağlanmasında yeterli olacak Teknisyenler alınacaktır.

4 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler