Yumurtalık Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yumurtalık Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Danışmanı

House Of Bıke Perakende Mağazacılık Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Satış sürecinde müşteriyi bilgilendirmek ve satın alma yönünde motive etmek,Müşterilere ihtiyaçlarına en uygun ürünü sunmak için doğru sorular ile ihtiyaç analizi yapmak,Müşterilerin aradıkları ürünlere en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamak için ürün konumları ile ilgili yardımcı olmak ve ürünün bulunduğu reyona kadar eşlik etmek,Müşteriye ürünler ile ilgili doğru ve eksiksiz bilgi sağlamak için fiyat etiketlerini ve bilgilendiricilerini kontrol etmek.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Haryap İnşaat A.Ş. - Yumurtalık

Şirketimizde çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.İş TanımıAlış-satış faturaları, makbuzlarını sisteme işlemek,Çek/Senet ve banka işlemlerinin takibi,Hesap mutabakatları ve raporlamalarının yapılması,Kasaların takibi ve muhasebe girişlerinin sisteme işlenmesi,Cari hesapların takibi, mutabakatların yapılması ve raporlanması,E-fatura , E-arşiv fatura işleyişine hakim olmak.Tercihen Zirve, Luca programını kullananOffice programına hakim

11 ay önce

Kaynakçı

Vertisa Çevre Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

ANKARA Kahraman Kazan ve Ostim de bulunan fabrikalarımızda istihdam edilmek üzere Kaynakçı alınacaktır.

7 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Pry Group Gayrimenkul - Yumurtalık

Maaş veya prim ile çalışacak,Ofis büro yönetimi ve gayrimenkul danışmanlığı yapabilecek,Özellikle tercihimiz Kadın adaylar olup, tercihen 25-35 yaş aralığında olan Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.Kazanılacak ücretin miktarı performansınıza göre kendinizin belirleyeceğinden dolayı limit yoktur.

5 ay önce

Harita Kadastro Teknikeri

İdeal Harita - Yumurtalık

Şile ilçesinde harita firmamızda tam zamanlı çalışabilecek Harita Kadastro Teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Elektrik Ustası

Çetinkaya Bilgisayar - Yumurtalık

Aktif çalışabilecek Elektrik Ustası aranmaktadır.

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Vip Fen Bilimleri Özel EğitimKursu - Yumurtalık

Eğitim kurumumuzda 2020-2021 eğitim öğretim döneminde çalışacak Matematik Öğretmeni aramaktayız.

5 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Yumurtalık

Kapı/Kapak Mobilya üzerine faaliyetini sürdüren şirketimiz bünyesinde Fabrika ve Karabağlar şubede görev alacak, mevcut kadromuza destek olmak üzere Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

1 yıl önce

Üretim Planlama Sorumlusu

Atp Design Tekstil Metal İnşaat San Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için üretim operasyonlarını yönlendirecek Üretim Planlama Sorumlusu arkadaşlar arıyoruz. Ürünlerin kesiminden itibaren mamul haline gelinceye kadar geçen süredeki operasyonları yönlendirip takibini yapacak, sonrasında gerekli raporlamaları yapacak

9 ay önce

Lansman Destek Görevlisi

Np Tanıtım Organizasyon ve İletişim Hiz Ltd Şti - Yumurtalık

İş yapış biçimimizi, çalışma modellerimizi şekillendirirken değerlerimizin bize ışık tutmasını amaçlıyoruz. Bu değerleri içselleştirerek farkımızı yaşatıyoruz. NEW PEOPLE, firmaların en iyi tanıtım ve satış performansına ulaşmasını hedefleyen profesyonel ticari pazarlama ajansıdır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası bir marka için 3 ay sürecek proje kapsamında Lansman Destek Görevlisi aramaktayız.

1 yıl önce

Depo Elemanı

Borel Kablo ve Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı alınacaktır.Raf düzenlemek ve istiflemek,Ürünün kontrollü yüklenmesi ve indirilmesi,Depo düzeni ve mağazadan gelecek talepleri karşılama,ürünleri hazırlama ve satış elemanlarına kontrollü teslim etmek.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Hasel Pvc Nakliyat İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yumurtalık

Firmamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe personeli alınacaktır.Maaş ; Asgari Ücret

5 ay önce

PRATİSYEN HEKİM

ÖZEL MODA POLİKLİNİĞİ - Yumurtalık

????Tam zamanlı bizimle çalışacak Pratisyen Hekim arıyoruz. ????Özel Moda Poliklinigi ????Kadıköy MODA İSTANBUL ????LOJMAN YOKTUR ☎️ 05323642066

2 ay önce

Sekreter

Keçeli Avukatlık Bürosu - Yumurtalık

Avukatlık ofisimizde Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin genel düzen ve temizliğini sağlamakGünlük yemek hazırlamakMisafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini yapmakGelen- giden evrak, kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak, koordinasyonu sağlamakGerekli evrak akışını düzenlemek, fotokopi çekmekTelefon trafiğini yönlendirmekAjanda takibi, toplantı bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları yapmakRandevuları ayarlamakOfis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek, zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamakGerektiğinde ofis dışı evrak takibi ve tahsilat işlerini yürütmekYöneticinin verdiği ofis içinde ve dışındaki sair sorumluluk ve işleri yerine getirmek.

3 ay önce

İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri

Saray Medikal Yayıncılık Ltd Şti - Yumurtalık

Organize Sanayi Bölgesinde şantiyede görevlendirilecek İş Sağlığı Güvenliği Teknikeri aranıyor.

7 ay önce

Ofis Elemanı

Halitoğlu Grup Uluslarası Dış Tic A.Ş - Yumurtalık

Büyükçekmece İlçesinde Faaliyete Geçirdiğimiz Kentsel Dönüşüm Ofisimiz İçin; Ofis Elemanı Aramaktayız.* Sgk Ve Yemek,* Hafta İçi : 08:30 - 16:00 Ve Cumartesi Günleri 08:30 - 13:00

5 ay önce

Grafik Tasarımcısı

KuzgunHome - Yumurtalık

E-Ticaret sektöründe ev tekstili kategorisinde satış yapan firmamızın E-Ticaret ve Tasarım işleriyle ilgilenecek personel aramaktayız.

7 ay önce

IT Güvenlik Uzmanı

Zentech Teknik Servis Hizmetleri Tic A.Ş. - Yumurtalık

Mevcut oluşan taleplere yönelik gerekli geliştirmeleri ve teknik düzeyde iyileştirmeleri yapabilecek yeni projeler geliştirecek, Güvenlik duvarı, server ve Anti virüs programlarının düzenlemesini yapabilecek, aynı zamanda Apple uyum prosedürlerine göre iç denetim gerçekleştirebilecek, mağaza ziyaretlerinde bulunabilecek ve İstanbul Anadolu yakasında Kozyatağına ulaşım sorunu yaşamayacak takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Masiem - Yumurtalık

İzmir de baskı işleri ve e-ticaret sektöründe yer alan şirketimizde istihdam edilmek üzere Grafik Tasarımcısı aramaktayız.

2 ay önce

Market Elemanı

Tahir Kitabevi - Yumurtalık

Organik ürünler satışı yapan dükkanımızda Dükkana bakacak bayan eleman aranıyor.

4 ay önce

Yumurtalık Geneli Sektörler