Yozgat İş İlanları, Yozgat'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Yozgat İş İlanları


Müşteri Temsilcisi

Meskon Sağlık Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Yozgat

Şirketimizde çalışmak üzere Müşteri Temsilcisi aranmaktayız.• Ortopedi ürünlerinin imalatını yapan firmamıza dış ticaret müşteri temsilcisi aramaktayız.• İleri seviyede İngilizce konuşma ve yazmaya hakim,• Yurt dışı müşterilerimizle gerekli yazışmaları yapabilecek,• İş takibi yapabilen,

2 hafta önce

Satış Destek Personeli

Asyaplast Polimer ve Teknik Plastikleri San Tic Ltd Şti - Yozgat

Şirketimiz satış departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere; ekip arkadaşlarıyla uyumlu, dinamik, disiplinli, ve sonuç odaklı çalışmayı seven Kadın Satış Destek Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.İş Tanımı:Siparişlerin açılarak üretime girilmesi,Sipariş sonrası operasyonların ve lojistik operasyonların takibini gerçekleştirecek,Müşteri portföyünün takibi,Fatura hazırlanması ve cari hesap takibinin yapılması,MS Office uygulamalarına hakim,

2 hafta önce

Kaynakçı

Aym İskele Metal İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yozgat

Gazaltı Kaynakçısı aramaktayız.

2 hafta önce

Depo Elemanı

Meskon Sağlık Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Yozgat

Şirketimizde çalışmak üzere Depo Elemanı aramaktayız.Depodaki tüm süreçlere destek olmak, Toplama, etiketleme, ve bunun gibi depo içerisinde yapılması gereken tüm işleri yerine getirmek.

2 hafta önce

Psikolog

Sorgun Src Psikoteknik Ulaşım Hizmetleri Ltd Şti - Yozgat

Sorgun SRC VE PSİKOTEKNİKTE çalışacak Psikolog aranmaktadır.

2 hafta önce

Şoför

İksir Kimya San ve Tic Ltd Şti - Yozgat

Yozgat Çandırda bulunan atık yağ fabrikamıza src 5 belgesi olan Şoför alınacaktır.

2 ay önce

Yozgat İşkur İş İlanları

Yozgat iş ilanları, genellikle tarıma dayalı üretim yapan şirketlerin kontrolünde bulunan bir platformdur. Bunun yanı sıra otomotiv, inşaat, mühendislik, mobilya, elektrik ve elektronik gibi alanlar için de sıkça iş ilanı yayınlanmaktadır. Bu ilanlar arasında seçim yaparken sadece maddi özellikler üzerinde durmamalı, çalışacağınız firma ya da kurumun sahip olduğu vizyon ve misyonu da gözden geçirmelisiniz.
Yozgat Açık İş İlanları
Yozgat iş ilanları arasında son yıllarda belli başlı marka ve şirketlerin aktif olduğunu görmekteyiz. Bu şirketleri; Sas Tesisat Tic. İnş. Ve Bilişim A.Ş, Turkmall Real Estate Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş, Altınsoy Otomotiv, Günaydın Yozgat Gazetesi ve Selçuk Hafriyat olarak sıralamamız mümkün.

Yukarıda adı geçen firmaların yanı sıra banka ve sigorta şirketleri de Yozgat’ta bulunan şubeleri için personel alımlarını Yozgat iş ilanları aracılığıyla gerçekleştirmektedirler.

Yozgat Geneli Sektörler