Yozgat İş İlanları, Yozgat'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Yozgat İş İlanları


Site Temizlik Personeli

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Yozgat

Site Temizlik Personeli aranmaktadır.4. Leventteki projemizde görevlendirilmek üzere Sözleşmeli olarak çalışacak Site Temizlik Personeli aranmaktadır. İş Tanımı; Sitenin dış çevre temizliği ve kontrolünü yapacak, Düzenden sorumlu, Haftanın 5 günü tam zamanlı olarak çalışacak, Cumartesi - Pazar Tatil, Asgari Ücret + Ticket ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Fizik Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Yozgat

Fizik Mühendisi aranmaktadır.Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan firmada çalışacak Bay / Bayan Fizik Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Yozgat İşkur İş İlanları

Yozgat iş ilanları, genellikle tarıma dayalı üretim yapan şirketlerin kontrolünde bulunan bir platformdur. Bunun yanı sıra otomotiv, inşaat, mühendislik, mobilya, elektrik ve elektronik gibi alanlar için de sıkça iş ilanı yayınlanmaktadır. Bu ilanlar arasında seçim yaparken sadece maddi özellikler üzerinde durmamalı, çalışacağınız firma ya da kurumun sahip olduğu vizyon ve misyonu da gözden geçirmelisiniz.
Yozgat Açık İş İlanları
Yozgat iş ilanları arasında son yıllarda belli başlı marka ve şirketlerin aktif olduğunu görmekteyiz. Bu şirketleri; Sas Tesisat Tic. İnş. Ve Bilişim A.Ş, Turkmall Real Estate Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş, Altınsoy Otomotiv, Günaydın Yozgat Gazetesi ve Selçuk Hafriyat olarak sıralamamız mümkün.

Yukarıda adı geçen firmaların yanı sıra banka ve sigorta şirketleri de Yozgat’ta bulunan şubeleri için personel alımlarını Yozgat iş ilanları aracılığıyla gerçekleştirmektedirler.

Yozgat Geneli Sektörler