Yozgat İş İlanları, Yozgat'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Yozgat İş İlanları


Sekreter

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd Şti - Yozgat

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

2 hafta önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Yozgat

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

2 hafta önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Yozgat

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist Yardımcısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Skynet Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri - Yozgat

Güvenlik Kamera Montajında Çalışacak Alarm Ve Yangın Algılama Sistemi Kurulumlarından Anlayan Tecrübeli aktif araç kullanabilen personel alınacaktır.

2 hafta önce

Grafiker

Yunus Copy Dijital Kopyalama - Yozgat

Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Anketör

Teori Araştırma - Yozgat

Yürütmekte olduğumuz kamu kurumu projesinde hane araştırma görevlileridaha önceden belirlenmiş adreslerde, bahsi geçen kamu kuruluşunun izni dahilinde yaşayan görüşmeciler ile yüz yüze anket yapmaya dayalı çalışmamız kapsamında vazifelendirilecek arkadaşlar aramaktayız.

2 hafta önce

Yozgat İşkur İş İlanları

Yozgat iş ilanları, genellikle tarıma dayalı üretim yapan şirketlerin kontrolünde bulunan bir platformdur. Bunun yanı sıra otomotiv, inşaat, mühendislik, mobilya, elektrik ve elektronik gibi alanlar için de sıkça iş ilanı yayınlanmaktadır. Bu ilanlar arasında seçim yaparken sadece maddi özellikler üzerinde durmamalı, çalışacağınız firma ya da kurumun sahip olduğu vizyon ve misyonu da gözden geçirmelisiniz.
Yozgat Açık İş İlanları
Yozgat iş ilanları arasında son yıllarda belli başlı marka ve şirketlerin aktif olduğunu görmekteyiz. Bu şirketleri; Sas Tesisat Tic. İnş. Ve Bilişim A.Ş, Turkmall Real Estate Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş, Altınsoy Otomotiv, Günaydın Yozgat Gazetesi ve Selçuk Hafriyat olarak sıralamamız mümkün.

Yukarıda adı geçen firmaların yanı sıra banka ve sigorta şirketleri de Yozgat’ta bulunan şubeleri için personel alımlarını Yozgat iş ilanları aracılığıyla gerçekleştirmektedirler.

Yozgat Geneli Sektörler