Yıldırım İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yıldırım İş İlanları


Halkla İlişkiler Personeli

İzgin Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Yıldırım

1994 Yılından beri imalat yapan firmamızın ofisinde firmamızın hitap ettiği işletmelerle, işletme sahipleriyle halkla ilişkiler tanıtım trafiğinde görevlendirilmek üzere Halkla İlişkiler Personeli aranmaktadır.Not : Uygun olan cvler değerlendirilip görüşmeye davet edilecektir.Lütfen başvuru yapmadan görüşme talep etmeyiniz.

2 gün önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

King Pazarlama ve Dış Tic A.Ş. - Yıldırım

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi aranmaktadır.*Servis imkanımız yoktur.

2 gün önce

Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu

Duman Özel Sağlık Tesisleri Hiz Ltd Şti - Yıldırım

The GALLIARD Brasserie Vadistanbul şubemizde görevlendirilmek üzere Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu aranmaktadır.İŞ TANIMI İşletme için alınan tüm malzemelerin düzenli bir şekilde kontrolünü ve depolanmasını sağlamak,Gelen tüm malzemeyi depolara taşımak ihtiyaç durumunda ilgili birimlerden taşıma için destek almak,Gelen ürün faturaların sisteme girilmesini sağlamak,Teslim alınan tüm ürünleri doğru depolarda stoklamak,(kuru gıda, içecek vs.)Depoya giren tüm ürünleri FIFO prensibine göre yerleştirmek,Birimlerin günlük ihtiyaçlarını depodan sağlamak,Satın alma departmanı ile koordineli çalışarak sipariş takibi ve kontrolü yapılmasını sağlamak,Stok denetim ve kontrollerinin yapılmasını sağlamak,Eldeki stokları iyi bilmek, bu sayede gereksiz siparişlerden kaçınılmasını sağlamak,Belirlenen periyotlarda genel depo sayımını sağlamak.

2 gün önce

Kalite Kontrolcü (Giyim Üretimi)

G-Z Tekstil Konf.San.Tic.Ltd.Şti. - Yıldırım

Bursa Yıldırım Vatan mahallesinde bulunan; G-Z Tekstil Konfeksiyon İhracat çalışan firmamıza giyimde deneyimli Kalite Kontrolcü çalışma arkadaşları aranmaktadır.Çalışma saatlerimiz: 07.00 17.00Cumartesi ve Pazar tatildir.Tüm sosyal haklar mevcuttur.Maaşlar gününde ödenmektedir.Servis güzergahımız;Görükle, 1050 Konutlar, Hamitler Toki, Bağlarbaşı Mah, Hürriyet Mah, Kanalboyu,Beşyol, Yeşilova, Balıklı, Telaltı, Yeşilyayla, Eğitim Cad, Kurtbasan, Mesken, Zümrütevler,Duaçınarı, Ortabağlar, Erikli, Gürsu, Kestel, Arabayatağı, Hacıvat, Vakıf, Millet Mah, Samanlı

2 gün önce

Aşçı

Lila Catering - Yıldırım

Çekmeköyde bulunan catering firmamıza tam zamanlı çalışacak Aşçı arıyoruz.

2 hafta önce

Resepsiyonist

Fier İnşaat Turizm A.Ş. - Yıldırım

Firmamızda çalışmak üzere Resepsiyonist aranmaktadır.

2 hafta önce

Sekreter

Yıldız Elektrik - Yıldırım

Firmamızda çalışmak üzere Sekreter aranmaktadır.

2 hafta önce

Makineci (Dikiş)

Savaş Tekstil - Yıldırım

Savaş tekstil imalatta çalışmak üzere Makineci aranıyor.Tüm sosyal haklar mevcuttur.Bursanın her bölgesine servisimiz vardır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Selçuk Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Yıldırım

Beyaz eşya, züccaciye, mobilya mağazamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Esnek çalışma saatlerinde çalışacaktır.

2 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Serkon Tekstil San ve Tİc Ltd Şti - Yıldırım

İş Tanımı:-Yurt dışı pazar araştırması yaparak yeni müşteriler edinmek ve satış yapmak-Mevcut müşterilerimize hizmetin satış ve sevkiyat devamını sağlamak-Toptan satış magazamızda gelen müşteriler ile satış pazarlaması ve sevkiyat sürecini takip etmek.(bu süreçte ürünlerin koli yapılması)-Whatsapp ve instagram gibi platformalar üzerinden musterilerin iletişim sipariş sağlamak.-Fuar katılımlarımızda gerekli durumalarda görev almak..Faaliyet alanımız bebek ve çocuk ürünlerinin üretimi ve pazarlanmasıdır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Nirvana Aksesuar & Çanta Malzemeleri - Yıldırım

Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Asgari ücret-Sgk-YemekÇalışma saatleri;09:00-18:30Cumartesi :09:00-13:00İş yerimiz Beyazıttadır.Sadece onlıne başvuru kabul edilecektir.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Solid Consulting Group - Yıldırım

Biz bir turizm ve yeme- içme konsept geliştirme şirketiyiz. Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.

2 ay önce

Mimar

Metta Yapı Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti - Yıldırım

Firmamızda görevlendirilmek üzere kendine güvenen Mimar ekip arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Kayı Boyu Tekstil Konfeksiyon Ltd Şti - Yıldırım

Firmamızın bebetürk departmanına e-ticaret uzmanı aranmaktadır.

4 ay önce

Pazarlama Elemanı

Serkon Tekstil San ve Tİc Ltd Şti - Yıldırım

İş Tanımı:-Yurt dışı yeni müşteriler edinmek ve satış yapmak-Toptan satış magazamızda gelen müşteriler ile satış pazalarmasası ve sevkiyat sürecini takip etmek.-Whatsapp ve instagram gibi platformalar üzerinden musterilerin iletişim sipariş sağlamak.İş yeriminiz Bursa vişne caddesi üzerinde merkezi konumdadır.Faaliyet alanımız bebek ve cocuk ürünlerinin üretimi ve pazarlanmasıdır.

6 ay önce

Düz Dikiş Makineci

Sanny Tekstil Konfeksiyon San Tic Ltd Şti - Yıldırım

Konfeksiyonumuz da görevlendirilmek üzere Düz Dikiş Makineci aranmaktadır.

7 ay önce

Motorsikletli Kurye

Barbecue Cafe Bistro - Yıldırım

Şirket motoru ile çalışacak Motorsikletli Kurye aramaktayız.

8 ay önce

Satın Alma Görevlisi

Akpolatcan Gıda Hayvancılık Turizm San Tic Ltd Şti - Yıldırım

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satın Alma Görevlisi aranmaktadır.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Selçuk Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Yıldırım

Beyaz eşya -Züccaciye firmamıza, bayan Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

8 ay önce

Depo Sorumlusu

İzmir As Tekstil Gıda San ve Tic Ltd Şti - Yıldırım

Gaziemir de Tekstil Fabrikasında çalışacak;Malzeme giriş çıkış takibi yapabilecek,Stok fazlası ya da eksiğini ilgili birimlere bildirebilecek,İkinci kalite ürünleri kolileyebilecek,Üretim akışında malzeme stoklarını kontrolünü yapabilecek,Depo Sorumlusu Alınacaktır.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yeni Diş Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ltd Şti - Yıldırım

Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

8 ay önce

Satış Danışmanı

Otovitrin Otomotiv - Yıldırım

2. el otomotiv sektöründe müşteri telefonlarını cevaplayarak bilgi verecek ve müşteri bilgilerini kaydederek kredi birimine iletecek, diksiyonu düzgün daha önce call center iş tecrübesi olan25-32 yaş arasında kadın personel aranmaktadır.

8 ay önce

Satış Danışmanı

Selçuk Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Yıldırım

Beyaz eşya, Züccaciye ve Mobilya mağazamızda Ürün satışı, teşhir düzenleme, Etiket kontrolü yapacak Satış Danışmanı aramaktayız.

8 ay önce

Mimar

Demka Teknolojik Tasarım İnş San Tic Ltd Şti - Yıldırım

Başakşehir Tasarım ve Satış Ofisimize en az 5 yıl sektörde tecrübeli Mimar/İç Mimar alınacaktır.

9 ay önce

Sekreter

Akpolatcan Gıda Hayvancılık Turizm San Tic Ltd Şti - Yıldırım

Firmamızda çalışmak üzere Sekreter alınacaktır.

9 ay önce

Kasap

Yaprak Marketçilik Tic Ltd Şti - Yıldırım

Merhaba kasap ve şarküteri tezgahından anlayan işinin ehli ustalar arıyoruz.

9 ay önce

Oto Kuaför Elemanı

Zenginler Otomotiv - Yıldırım

Oto Kuaför Elemanları aramaktayız.

9 ay önce

Ofis Sekreteri

Etna İletişim ve Güvenlik Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Yıldırım

Ofisimize temizlik ile çay- kahve yapımı işlerine bakacak ve telefonlara cevap verip, randevu alacak bayan eleman arıyoruz.Anadolu yakasında ikamet etmesi zorunludur. arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

9 ay önce

Sekreter

Nacar Mimarlık İnşaat Gıda San ve Tic Ltd Şti - Yıldırım

Temizlik, Misafir karşılama meşrubat ikramı ve Sekreterya bölümü ile ilgilenecek Sekreter aranmaktadır.

9 ay önce

Üretim Sorumlusu

Uz-Ar Mühendislik Kimya San ve Dış Tic Ltd Şti - Yıldırım

1002 den beri ISO 9001:2015-ISO14001:2015-ISO 45001:2018 Entegre yönetim sistemi,standartlarına uygun , T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı üretim yerimizde Su ve Havuz kimyasalları üretiminde ve satışında faaliyet gösteren, fimamızın gelişen üretim biriminde görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi ve kimyagerler aramaktayız. İş Tanımı :Şirketin stratejine paralel üretim planlamalarını yapılması ve lojistik sürecini en iyi standartta gerçekleştirilmesine liderlik etmeÜretimin planlamalarına uygun optimum işgücü planını oluşturma, onaylı işgücü planına uygun personel sayısıyla dengeli bir iş planı yürütülmesini sağlamaÜretimden çıkan numunelerin AR-GE ve Yönetim tarafından incelenerek kıyaslamasının yapılmasını sağlamaKalite süreçlere uyulmaması, yanlış hammadde kullanımı gibi acil müdahale gerekli durumlarda üretimi durdurma kararı vermeGMP ( Good Manufacturing Practice ) standartlarına,gereken yasal zorunluluklara ve kalite standartlarına uyumu sağlama ve denetlemeÜretimin aksamaması ve hedeflenen maliyette ve kalitede gerçekleşmesi için gerekli aksiyonların ve tedbirlerin alındığından emin olmaYönetim alanında maliyet düşürme, kalite artırma, basitleştirme çalışmalarını teşvik etme, liderlik etmeTeknolojik gelişmeleri takip ederek organizasyona katma değer sağlayacak önerilerde bulunmaDepartmanın performans göstergelerini takip ederek, verimliliği arttıracak şekilde ekibe liderlik etme, gelişim planlamalarını yaparak hayata geçirme.

9 ay önce

Yıldırım İşkur İş ilanları

Yıldırım iş ilanları Destek ve hizmetler babında günümüzde artan bu işsizlik sorunları bakımından da sıra gelen pek çok hizmet ve kazanım bütünlüklüyü çerçevesinde iş bulma yolunda daha da elle tutulur bir somut adımlar atacak size yönelik iş şartları sunulur. Buna yönelik olarak da pek çok insan için tüm bu ilgili çalışma alanlarına da meslek erbaplarına yönelik dönük olarak Yıldırım kapsamında ve civarında yaşayanlara büyük iş teklif ve şansı verilir. Bu bakımdan da iş sahibi olmak ve sizler için meslek alanı çeşitliliği anlamında sistem üzerinden detaylı incelmelerde kontak kurunuz. Pek çok insana yönelik olarak sunulan ve bu bağlamda da detaylı bir biçimde ilgili iş ilanını sizler de takip ederek bu sistem çerçevesinde iş sahibi olmak için derin içerikleri günlük olarak incelemeniz gerekir.
Yıldırım Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
152evler, 75.Yıl, Akçağlayan, Anadolu, Arabayatağı, Bağlaraltı, Balaban, Baruthane, Beyazıt, Cumalıkızık, Çınarönü, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demetevler, Duaçınarı, Eğitim, Emirsultan, Erikli, Ertuğrulgazi, Esenevler, Fidyekızık, Güllük, Hacıseyfettin, Hacivat, Hamamlıkızık, Hocataşkın, İsabey, Kaplıkaya, Karaağaç, Karamazak, Karapınar, Kazım Karabekir, Kurtoğlu, Maltepe, Mehmetakifersoy, Mevlana, Meydancık, Millet, Mimarsinan, Mollaarap, Musababa, Namazgah, Ortabağlar, Piremir, Samanlı, Selçukbey, Selimzade, Sıracevizler, Sinandede, Siteler, Şirinevler, Şükraniye, Teferrüç, Ulus, Umurbey, Vakıf, Vatan, Yavuzselım, Yediselviler, Yenımahalle, Yeşil, Yeşilyayla, Yıldırım, Yiğitler, Yunusemre, Zeyniler, Zümrütevler
Yıldırım İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Yıldırım İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler