Yıldırım İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yıldırım İş İlanları


Broşür Dağıtım Elemanı

Sınırlı Sorumlu Zeytinli Hobi Bahçeleri Konut Yapı - Yıldırım

İzmir Foça Bağarasında bulunan hobi bahçelerimizin tanıtımı için Karşıyaka - Bostanlı çevresinde görevlendirilmek üzere Broşür Dağıtım Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Dream Language Center - Yıldırım

Dream Language Center bünyesinde çalışacak Bayanİngilizce Öğretmeni aramaktayız.

1 ay önce

Tasarım Sorumlusu

Cremixkids - Yıldırım

Tasarım Sorumlusu/ Bunyemizde çocuk Giyim sektöründe (1-12 yaş) Ulusal ve Uluslararası düzeyde başarı ile temsil eden şirketimizin “Tasarım Departmanına” aşağıdaki niteliklere sahip “Tasarımcı” aranmaktadır. İş Tanımı/ -Tasarım ile ilgili bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, (Adobe Illustrator ve Photoshop). - Moda ve yenilikleri takip eden ve bu doğrultuda araştırmalar yapabilecek, -Dinamik, ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerde başarılı, İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar/ - Tercihen kız çocuk giyimde konsept yapabilecek tecrübeli,kendine güvenen çalışma arkadaşlar aranıyor. - Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşıma sahip, - Koleksiyonun sorumluluğunu almak ve takibini yapmak, - Ürün tasarımından ,numune ve ilk ürün aşamasının sonuna kadar tüm süreçlerde yer alıp, doğru kritiklerle müdahale ederek ve süreci kontrol altında tutabilmek. -Tasarım Geliştirme çalışmaları sırasında verilen görevleri yerine getirebilen, -İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

1 ay önce

Hemşire

Avrasya Termal Turizm ve İnşaat Ltd Şti - Yıldırım

İşletmemizde görevlendirilmek üzere konaklamalı ve tam zamanlı Acil durum Hemşir veya Hemşire aranmaktadır.

2 ay önce

Kimyager

Karatoprak Endüstriyel San ve Tic Ltd Şti - Yıldırım

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kimyager aranmaktadır.Tüm hammadde, yarı mamul ve mamullerin ilgili ürün spesifikasyonlarına göre analizlerinin yapılması.Analiz sonuç verilerinin ilgili programa girilerek raporlanması.Kalite kontrol kapsamında üretimden numune alınması ve arşivlenmesinin sağlanması.Tüm kalite süreçlerinin gerekliliklerini yerine getirmek.

2 ay önce

Emlak Danışmanı

Mars Global Turizm Petrokimya İnş Dış Tic Ltd Şti - Yıldırım

Bünyemizde görevlendirilmek üzere Emlak Danışmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Masaj Terapisti

Avrasya Termal Turizm ve İnşaat Ltd Şti - Yıldırım

Yalovada bulunan işletmemizin Termal Havuzlarında görev almak üzere Masaj Terapisti aranmaktadır. Maaş+Prim+Yemek+Konaklama

2 ay önce

Modeilst

Lessotto Tekstil - Yıldırım

Bünyemizde çalışacak Modelist arıyoruz.

2 ay önce

Dokuma Makineleri Operatörü / Dokumacı

Mesdar Dokuma San Tic Ltd Şti - Yıldırım

Dar Dokumada çalışacak Dokumacı aranıyor.Sorumluluğundaki makinaların verimli çalışmasını sağlamak, mekanik müdahale gereken durumlarda ilgili bölüm sorumlusuna bilgi vermek, Hatalar olmadan önce öngörmek ve tespit edilen hatalara bölüm sorumlusu bilgisinde müdahale etmek, Tezgahın bakım ve revizyonunu yapmak / yaptırmak, Makinelerin temizliğinin aksamadan yerine getirilmesini sağlamak,

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Emlakçın Gayrimenkul - Yıldırım

Maaş +Prim veya yüksek prim bay ve bayan Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır. Maaş+Prim olarak çalışacak kişinin emlak sektöründe tecrübeli , arama yaparak portföy çıkarabilecek ve bayan olması tercih sebebidir. Adayların Başakşehir ve civarında ikamet etmesi tercih sebebidir.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Avrasya Termal Turizm ve İnşaat Ltd Şti - Yıldırım

İşletmemizde çalıştırılmak üzere ön muhasebe ,asistanlık,ve ofis içi çalışacak Ön Muhasebe-Sekreter alınacaktır.

2 ay önce

Satış Müdürü

English School - Yıldırım

Beylikdüzü ve Bahçeşehirde bulunan yabancı dil kursu şubelerimize Satış Müdürü arkadaşlar aranıyor.

2 ay önce

Moda Tasarımcısı

Lessotto Tekstil - Yıldırım

Aşağıdaki niteliklere sahip Moda Tasarımcısı aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Çeyza Alışveriş Merkezi - Yıldırım

Dayanıklı Tüketim Malları Mağazalar Zincirinde ( Emek,Yavuzselim,Yeşilyayla ve Kanalboyu şubelerimizde) Görev Alacak ; Satış Danışmanı arıyoruz.İmkanlar ;Sgk+Yemek+Maaş + Prim

3 ay önce

Telefon Anketörü

İkon Araştırma Danışmanlık Eğitim Reklam ve Org San Tic Ltd Şti - Yıldırım

Telefon Anketör aranmaktadır. Homeofis imkanı sunuyoruz. Çalışma arkadaşlarımız kendi evlerinden rahat bir şekilde çalışabilmektedirler. Anketörlerimizin kendilerini takip edebilecekleri sistemimiz mevcuttur. Kurumsal firmalara; müşteri memnuniyeti, piyasa araştırması ve çalışan memnuniyet araştırması yapmaktayız.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Suay Masa Sandalye - Yıldırım

Ofis Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Rengarenk Gösteri Faaliyetleri San ve Tic Ltd Şti - Yıldırım

Çankaya da bulunan Çocuk Oyun&Parti evinde çalışacak Okul Öncesi Öğretmenliği “Pedagog” belgesine sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır.

4 ay önce

Işık Ses Operatörü

Sihir Medya - Yıldırım

Tiyatro oyunlarımız da Ses&Işık Operatörü arıyoruz.İşi bilmesi önemli değil çabuk öğrenen biriyseniz öğreteceğiz...

4 ay önce

Kat Hizmetleri Görevlisi

All Seasons Hotel - Yıldırım

Vatan caddesinde bulunan suit otelimizde görevlendirmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi aramaktadır.

4 ay önce

Müşteri Hizmetleri Sorumlusu

Akçalı Enerji A.Ş. - Yıldırım

AKÇALI ENERJİ A.Ş. Bünyesinde merkez ofisimizde çalışmak üzereMüşterilerimizden gelen telefonlara bakıp bilgi verecek,Tahsilatları yapacak,Saha da ve ofisteki çalışma arkadaşlarımız ile koordineli çalışabilecek,Randevu oluşturacak bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.1 haftalık ücretli eğitim süreci olacağından bu konuda tecrübesi olmayan iktisat,işletme,kamu yönetimi ile Türkçe, Tarih Öğretmenleri de başvuru yapabilir.

4 ay önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Bursa Otokar Özel Servis Yedek Parça Tic Ltd Şti - Yıldırım

Araç bakım onarımda tecrübesi olan yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Mekanik Bakım Onarımcısı aramaktayız. Tüm sosyal haklar mevcuttur.

4 ay önce

İç Mimar

Me Ba Mimarlık Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Yıldırım

Mağaza, mobilya ve dekorasyon alanında hizmet veren firmamızda İç Mimar pozisyonunda bayan ekip arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Kamyon Şoförü

Mm Moda Grup Tekstil San Tic Ltd Şti - Yıldırım

Merterde bulunan firmamıza Kamyon Şoförü alınacaktır.

4 ay önce

Güzellik Uzmanı

Lavender Estetik ve Güzellik Merkezleri Ltd Şti - Yıldırım

En az lise , tercihen lisans düzeyinde estetisyenlik eğitimi almış,Uzman estetisyen veya estetisyenlik belgesi sahibi,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Güler yüzlü pozitif ve iletişimde ikna kabiliyetine sahip,Branşı ile ilgili özel eğitimler ve güncel uygulamalar ile kendisini sürekli geliştiren ve yenilikleri takip eden,Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, zayıflama uygulamalarında tercihen en az 2 yıl deneyimli, Güzellik Uzmanı arıyoruz.

4 ay önce

İnternet Geliştiricisi

Adamer Kozmetik Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Yıldırım

Şirketimize ait 2 adet sitemizi ve diğer platformlar olan hepsiburada, n11, trendyol, gittigidiyor, eptt avm de bulunan dükkanlarımıza ürün görselleri ve bilgilerini yükleyecek İnternet Geliştiricisi arıyoruz.

4 ay önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

Çoban Et - Yıldırım

Deneyimli/Deneyimsiz / Yeni Mezun Veteriner Sağlık Teknikeri alınacaktır.

4 ay önce

Matematik Öğretmeni

Özel Çaka Özel Öğretim Kursu - Yıldırım

Kurumumuzda çalıştırılmak üzere Matematik Öğretmeni arıyoruz.

4 ay önce

Kasiyer

Çoban Et - Yıldırım

Kariyer hedefleyen öğrenmeye açık Kasiyer takım arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.Sabah 8.30 akşam 17.30 bir hafta Öğlen 1.30 akşam 10.00 bir hafta 2 vardiya şeklindedir.

4 ay önce

Asistan

Yelken Rent A Car - Yıldırım

Çeşme, Dikili, Kuşadası, Foça, Didim projelerinde evrak takibi yapacak firma yetkilisi ile günübirlik evrak takibi yapacak Asistan alımımız gerçekleştirilecektir.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Arge İnovasyon Araştırma Araştırma Eğitim Ltd Şti - Yıldırım

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe Personeli olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Yıldırım İşkur İş ilanları

Yıldırım iş ilanları Destek ve hizmetler babında günümüzde artan bu işsizlik sorunları bakımından da sıra gelen pek çok hizmet ve kazanım bütünlüklüyü çerçevesinde iş bulma yolunda daha da elle tutulur bir somut adımlar atacak size yönelik iş şartları sunulur. Buna yönelik olarak da pek çok insan için tüm bu ilgili çalışma alanlarına da meslek erbaplarına yönelik dönük olarak Yıldırım kapsamında ve civarında yaşayanlara büyük iş teklif ve şansı verilir. Bu bakımdan da iş sahibi olmak ve sizler için meslek alanı çeşitliliği anlamında sistem üzerinden detaylı incelmelerde kontak kurunuz. Pek çok insana yönelik olarak sunulan ve bu bağlamda da detaylı bir biçimde ilgili iş ilanını sizler de takip ederek bu sistem çerçevesinde iş sahibi olmak için derin içerikleri günlük olarak incelemeniz gerekir.
Yıldırım Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
152evler, 75.Yıl, Akçağlayan, Anadolu, Arabayatağı, Bağlaraltı, Balaban, Baruthane, Beyazıt, Cumalıkızık, Çınarönü, Davutdede, Davutkadı, Değirmenlikızık, Değirmenönü, Demetevler, Duaçınarı, Eğitim, Emirsultan, Erikli, Ertuğrulgazi, Esenevler, Fidyekızık, Güllük, Hacıseyfettin, Hacivat, Hamamlıkızık, Hocataşkın, İsabey, Kaplıkaya, Karaağaç, Karamazak, Karapınar, Kazım Karabekir, Kurtoğlu, Maltepe, Mehmetakifersoy, Mevlana, Meydancık, Millet, Mimarsinan, Mollaarap, Musababa, Namazgah, Ortabağlar, Piremir, Samanlı, Selçukbey, Selimzade, Sıracevizler, Sinandede, Siteler, Şirinevler, Şükraniye, Teferrüç, Ulus, Umurbey, Vakıf, Vatan, Yavuzselım, Yediselviler, Yenımahalle, Yeşil, Yeşilyayla, Yıldırım, Yiğitler, Yunusemre, Zeyniler, Zümrütevler
Yıldırım İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Yıldırım İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler