Yeşilova İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yeşilova İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Yeşilova

Kocaeli Gebze deki firmamızda görevlendirilmek üzere günlük çalışabilecek Temizlik Görevlisi personelleri alınacaktır.Belli lokasyonlardan servis imkanımız vardır.

9 ay önce

Veri Analisti

Global Kauçuk Sızdırmazlık Eleman San ve Tic Ltd Şti - Yeşilova

Firmamızda çalışmak üzere Veri Analisti aramaktayız.İş Tanımı:Gerekli verilerin ilgili bölümlerden toplanması,Toplanan verilerin doğru ve eksiksiz olup olmadığının kontrol edilmesi,Gerekli görülen dönemlerde rapor olarak üst yönetime sunulması.

10 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Fit Yapım - Yeşilova

Facebook Business Manager panelinde tecrübeli, temel düzeyde Adobe Photoshop ve Adobe Premiere programlarına hakim, tercihen Adobe illustrator programını kullanabilen, müşterilerimizin sosyal medya paylaşımları için içerik ve konsept üretebilecek, sosyal medya araçlarını tanıyan, dijital medya trendlerini takip edebilen ve sosyal medya hedef kitle reklamları hakkında bilgi sahibi ekip arkadaşı arıyoruz.

7 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Mega Tarım Ürünleri San İç ve Dış A.Ş. - Yeşilova

Şirketimiz, muhtelıf meyvelerin paketlenerek zincir marketlere satisini yapmaktadır. Şirketimizde görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.Maas+Haklar+Prım

2 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Notam Eğitim Kurumları A.Ş. - Yeşilova

Online matematik dersi verecek öğretmen arıyoruz.

1 yıl önce

Sosyal Medya Uzmanı

Öncül Prodüksiyon Danışmanlık A.Ş. - Yeşilova

Firmamızda çalışmak üzere Sosyal Medya Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Görsel, Yazılı ve Sosyal Medya mecralarında reklam ve tanıtım etkinliklerinin yapılması, fikir ve içeriklerin üretilmesi, internet sitesi içeriklerini yönetebilecek ve güncelleyebilecek,Dijital medya gündemini ve gelişmeleri sürekli takip eden, (Facebook,İnstagram, Twitter, Youtube, Linkedin vb.) güncel içerik paylaşımlarını organize edecek,Sosyal medya hesaplarını kurumsal kimliğe uygun bir şekilde düzenlemek,Sosyal medya hesapları için video çalışmaları yapmak, kurgulamak, fikirler ortaya sunmak,Şirket web sitesini ihtiyaçlara uygun güncellemek,Yaratıcı, özgün konseptler ve içerikler üretmek.

1 yıl önce

Grafiker

Welldermo Sağlık Güzellik ve Spor San Tic Ltd Şti - Yeşilova

Dünyaca ünlü Dermokozmetik ve Genel Yaşam Destek Ürünleri Markalarının satışının yapıldığı welldermo.com’da çalışmak üzere Grafiker aranmaktadır.

1 yıl önce

Eksantrik ve Friksiyon Pres Operatörü

Dora Madeni Mutfak San Tic A.Ş. - Yeşilova

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Eksantrik ve Friksiyon Pres Tezgahı Operatörü ve ustalar alınacaktır.

8 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Waternet Su Hizmetleri A.Ş. - Yeşilova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Uzmanı aramaktayız.Şirket hedefleri doğrultusunda satış sürecinin yönetimini gerçekleştirmek,Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve kaynak yaratma aktiviteleri planlayarak müşteri potansiyeli yaratmaya yönelik yeni fırsatlar geliştirmek,Planlı ve düzenli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, bu ziyaretler sonucunda portföy oluşturmak.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

2M Müşavirlik - Yeşilova

Finansal yatırım danışmanlık şirketi yöneticisine Yönetici Asistanı alınacaktır.

3 ay önce

Turizm Acente Sorumlusu

Gezimall Turizm Organizasyon Ltd Şti - Yeşilova

NEDEN GEZİMALL TURİZM?2012 yılında Ankara Gezi Fırsatları adıyla üniversite etkinlik topluluğu olarak kurulan firma geride kalan 9 yılda Ankara’nın sayılı turizm acentelerinden biri hâline gelmiştir.Çalışma süreciniz boyunca Türkiye’nin bütün bölgelerini görme ve gezme fırsatınız olduğunu lütfen unutmayın. Staj süreciniz boyunca gezmek işiniz olacak. Ayrıca çeşitli etnik gruplardan ve bölgelerden insanlarla tanışma ve arkadaşlık kurma imkanı bulacak, iletişim kurma becerinizi artırabileceksiniz.Ankara merkezli turizm acentemizin ofisinde çalışabilecek sorumluluk sahibi ve iletişim düzeyi yüksek Turizm Acente Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Satış Elemanı

Erhas Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Yeşilova

Yılbaşından itibaren faaliyet göstermek üzere kayseri organize sanayi de açılacak olan satış mağazası (endüstriyel tip ürün ve otomasyon ürünleri satışı ) için satış elemanı (pazarlama) arıyoruz.

4 ay önce

Grafiker

Baskı Madeni - Yeşilova

Grafik tasarım alanında elemana ihtiyacımız vardır.

3 hafta önce

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Tamtools Makina Takım San Tic Ltd Şti - Yeşilova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Torna Operatörü aramaktayız.Cumartesi-Pazar tatil , servis imkanımız vardır.

2 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Bir Birey Özel Eğitim ve Rehabilitasyon - Yeşilova

İstanbul / Kavacık da bulunan Bir Birey Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimize Özel Eğitim Öğretmeni aramaktayız.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Biçerler Grup İnşaat Tic Ltd Şti - Yeşilova

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Eryamandaki firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Çalışma saatleri haftaiçi 08:30 - 18:00 Cumartesi 15:00dır.Metromall Avmye yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır.

2 ay önce

İZMİR BAYAN BAYAN MANİKÜR - PEDİKÜR PERSONELİ

MHS ÖZEL GÜVENLİK - Yeşilova

BAYAN MANİKÜR - PEDİKÜR PERSONELİ MERHABA, ÇİĞLİ BÖLGESİNDE BULUNAN SOSYAL TESİSLERDE ÇALIŞACAK BAYAN MANİKÜR VE PEDİKÜR PERSONELİ ALIMI YAPILACAKTIR, SOSYAL HAKLAR VE DETAYLI BİLGİ TELDEN VERİLECEKTİR. TEL : 0549 329 00 22

1 yıl önce

ÖN MUHASEBE ELEMANI

ERK DİZAYN MOBİLYA VE İÇ MİMARLIK - Yeşilova

ÖN MUHASEBE ELEMANI

7 ay önce

Fason Takip Elemanı (Baskı-Nakış)

Meman Tekstil - Yeşilova

Örme imalatında üretim yapan firmamızın ,sipariş üzerinde bulunan Baskı,Nakıs ayrıca dış işlemlerin koleksiyon ve imalat takibini yapmak,istenilen terminde ve kalitede firmaya teslimini sağlamak.

1 yıl önce

Mimar

Büyük Hamit Hotel - Yeşilova

Otelimiz restaurant, lobby, havuz, spa, hamam projelerinin oluşumunu sağlayacak Mimar alınacaktır.

1 yıl önce

Burdur Geneli Sektörler