Yeşilli İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yeşilli İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kaynakçı

Kaygun Çelik Metal İnş Mob San ve Tic Ltd Şti - Yeşilli

Çelik konstrüksiyon ve Panel Çit imalatında çalışacak Kaynakçılar alınacaktır.Başvurudan sonra uygun olan adaylarla yüz yüze görüşme ile değerlendirilecektir.Telefonda maaş bilgisi verilmeyecektir.

8 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Özel Rüya Çocuk Akademisi Anaokulu - Yeşilli

İstanbul Anadolu yakası Kartal/ Yakacık ta bulunan, Okul Öncesi Eğitim sektöründe hizmet veren Kurumumuzda bizimle bütünleşerek çalışacak okulumuzu sahiplenecek, olgun, nazik, sabırlı, güvenilir, en önemlisi çocukları seven! bu işi çocukları sevdiği ve kariyer hedefi olduğu için isteyen, ekip arkadaşları ile saygı çerçevesinde çalışacak;Anaokulu Öğretmenliği,Çocuk Gelişimi ve Eğitimi veya Okul Öncesi Öğretmenliği bölümlerinden mezun,

1 yıl önce

Aşçı Yardımcısı

MMH Turizm Gıda Otomotiv Tic Ltd Şti - Yeşilli

Aşçı Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Sekreter

Duyses İşitme Merkezi - Yeşilli

İşitme kliniğimiz için kadın personel arayışımız bulunmaktadır

10 ay önce

Anketör

Newyork Güzellik Merkezi - Yeşilli

Daha önce güzellik merkezinde çalışmış anketörler aranıyor.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Eska Ambalaj San ve Tic Ltd Şti - Yeşilli

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış Departmanına, Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı ;• Pazar araştırmaları yaparak potansiyel müşterileri tespit etmek,• Belirlenen hedefler doğrultusunda satışları arttırmak, • Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak,• Şirkete gelen talepler ve pazar araştırmalarından elde edilen veriler doğrultusunda satış faaliyetlerinde bulunmak,• Faaliyetleri ile ilgili düzenli raporlar hazırlamak.

1 yıl önce

Yazılım Satış Uzmanı

Css Otomasyon ve Yazılım Ltd Şti - Yeşilli

CSS Otomasyon ve Yazılım Ltd. Şti olarak, Saha tecrübelerine sahip profesyonel çalışma ekibimiz ile firmalara özgü kalıcı etkin çözümler geliştirerek, firmaların dijital teknolojiye geçiş süreçlerini yöneten ve firmalara özel web programlama konusunda yazılımlar geliştiren yeni nesil bir çözüm ortağıyız.Firmamızda çalışmak üzere CSS Otomasyon ve Yazılım olarak yazılımlarımızın tanıtımını ve pazarlamasını yapabilecekYazılım Satış Uzmanı aramaktayız.İŞ TANIMI:•İstanbul Tuzla/Aydınlı da bulunan ofisimizde çalışmak üzere işe alınacak kişi, Yazılım Satış Yöneticisi olarak görev yapacaktır.• Büyük / Küçük ölçekli şirketlere yazılım satışından sorumlu olacaktır.• Kendisine verilen müşteri portföyünü düzenli olarak takip ederek, müşteri ziyaretleri ve telefon görüşmeleri gerçekleştirilecek, ayrıca sorumlu olduğu bölgede ve sektörde yeni müşteriler bularak portföyünü geliştirecektir.• Gerekli tüm raporların güncelliğinden sorumlu olacaktır.• Müşterilere yönelik etkinliklerde yer alacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Üstünler Makina Kaya Kırıcıları - Yeşilli

Hidrolik Kaya Kırıcı makina ve yedek parça üretimi yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Stok takibi ve teklif, sipariş, satış takibi yapabilecek,Fatura ve Cari hesap borç ve alacak takibini yönetebilecek,Müşteri crm , tedarikçi hesap takbi , personel hesapları takibi ve masraf gider takibinden sorumlu,Kasa TL ve döviz için ayrı ayrı , banka hesapları , çek /senetler ve mali müşavire verileri hazırlayan.

9 ay önce

Oto Elektrik Ustasi

Liberty Otomotiv Ticaret ve Ltd Şti - Yeşilli

Liberty Otomotiv, en yüksek kalitede ve performansta Land Rover Defender üretmek için kurulmuştur. Klasik Land Rover Defender araçların ikonik tasarımlarını koruyarak konfor, lüks, ileri teknoloji ve yüksek performans gibi modern cağın ihtiyaçlarına uygun şekilde restore ediyoruz. Restorasyonlarımızın tamamını Kuzey Amerika ve Arap Emirliklerine ihraç etmekteyiz. Tüm restorasyon proseslerini yapabildiğimiz entegre tesisimizde, yüksek teknik kapasiteli mühendislerimiz ve becerikli ekibimiz, üst segmentteki müşterilerimizin taleplerini üretmektedir. Firmamızın Oto Elektrik Servisinde görevlendirilmek üzere; - 30 yas ve üzeri, askerliğini yapmış - Oto elektrik konusunda en az 5 yıl tecrübeli - Araç multimedya sistemleri ve motor elektrik tesisatı konusunda uzman - Yenilikleri takip eden, vizyoner - Tercihen klasik araç restorasyon projelerinde calismis - Sorumluluk sahibi, titiz ve dikkatli çalışan takım arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Satış Elemanı

Thermomed Medikal ve Analitik Cihazlar Tic Ltd Şti - Yeşilli

Firmamızda çalışmak üzere Satış Elemanı aramaktayız.İŞ TANIMIBölge dahilindeki yerlere müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek ve yeni müşteri kazanma çalışmalarından bulunmak,Fırsat teklif ve aktivite kayıtlarının Teamgram üzerinde güncel bir şekilde tutmak ve takip etmek, Mevcut ürün satışları ile ilgili satış, tahsilat ve kar hedeflerini gerçekleştirmek,Müşteri talepleri doğrultusunda grup şirketleri için de oluşabilecek potansiyel satışlar için aksiyon almak,Müşteriden gelen talepler ve pazar eğilimleri doğrultusunda ürün portföyünü genişletmek adına çalışmalar yapmak.

1 hafta önce

Cnc Operatörü

Gr World Makina İthalat İhracat Ltd Şti - Yeşilli

Nilüfer Bölgesinde faaliyet gösteren otomotiv üzerine üretim yapan firmamızda görev yapabilecek Cnc Operatörü aranmaktadır.

2 hafta önce

İngilizce Öğretmeni

Özel Denizli Arya Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü - Yeşilli

Gündüz bakımevi ve çocuk kulübünde öğrencilere İngilizceyi sevdirebilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

5 gün önce

Satış Elemanı

İlknur Bindalli - Yeşilli

Esnaf Sarayında Gelinlik Mağazamızda satış yapabilecek Satış Elemanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Ayşe Şimşek Tekstil - Yeşilli

Perakende satış mağazamızda Satış Elemanı olarak çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Lojistik Elemanı

Peki Mağazacılık Pazarlama Tic A.Ş. - Yeşilli

Lojistik Elemanı aranmaktadır.Asgari Ücret +SSK +YolKart +Multinet +Haftalık Net 45 saat çalışma +Aylık 15 saat ücretli fazla mesai yapabilme imkanı +tüm resmi bayram ve tatillerde ücretli izin veya duble ücret +45 saatlik çalışmadan sonra kesintisiz 24 saat haftalık izin +performansa dayalı ödüllendirme +saygın ve saydam çalışma atmosferi +İş kanunundaki bütün özlük hakları+ net mesai kayıt sistemi,

8 ay önce

Pazarlama - Satış Elemanı

The Wall Yapı San Tic Ltd Şti - Yeşilli

Firmamızda çalışmak üzere Pazarlama-Satış Elemanı aramaktayız.İş Tanımı:Adana başta olmak üzere Doğu Bölgesi nde müşteri portföyünü oluşturmak,Firmalarla Elektrik - Elektronik Malzemeleri hakkında görüşmelerde bulunmak, sözleşmeler yapmak,Elektrik - Elektronik şirketleri ile YAPTIĞI SATIŞ sonrası sürecini yönetmek,Müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak,Müşterilerin satış sonrası takibini yapmak,Günlük iş planı oluşturmak, aylık, haftalık ziyaret raporu hazırlamak.Sosyal Şartlar:Asgari Ücret + Araç + SGK + Prim.

1 yıl önce

Dış Ticaret Sorumlusu

Levan Dış Tic Ltd Şti - Yeşilli

Geri Dönüşüm Sektörnine hizmet veren bir Dış Ticaret şirketiyiz.. Türkiye ve Dünya genelinde çalışıyoruz.ilgili arkadaşın proforma fatura,fatura,Container takibi, evrak yönetimi ve bilgilendirmesi yapabilecek,insan ilişkileri güçlü, dikkatli olması gerekir. Alınan ve var olan sipariş lerin takibi, bilgilendirmesi yapılacak..

10 ay önce

Pazarlama Uzmanı

222 Promosyon - Yeşilli

Promosyon sektöründe büyümekte olan şirketimizde çalışacak Pazarlama Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Ofis Destek Personeli

Tempa Reklam Grup Mobilya ve Dekorasyon -Özkan Akgül - Yeşilli

İstanbul Ümraniyede bulunan şirketimizde görevlendirmek üzere; Ofis Destek Personeli aramaktayız.

3 ay önce

Rezervasyon Görevlisi-Otel

Ahjaaz Tour İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yeşilli

İstanbul Bakırköyde faaliyet gösteren turizm acentası için otel rezervasyonu departmanında çalışacak Kadın Rezervasyon Görevlisi aranmaktadır. Tercihen deneyimli

1 yıl önce

Mardin Geneli Sektörler