Yeşilhisar Tütün Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yeşilhisar Tütün Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Kogaz Grup Danışmanlık ve Eğitim Uzmanlığı Ltd Şti - Yeşilhisar

Dikmen Caddesinde bulunan ofisimize iyi derecede İngilizce bilen Sekreter alınacaktır.Çalışma saatlerimiz : Pazartesi-Cumartesi 9:30-18:30 dur.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Alanya Merkezde bulunan kurumsal ofisimizde Muhasebe departmanında çalışmak üzere Muhasebe Elemanı arıyoruz.Çalışma saatleri hafta içi (Pazartesi-Cuma): 09:00 - 18:-30dur. Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) tatildir.Covid 19 nedeniyle şirket olarak çalışma koşullarımızı personellerimizin sağlığını ve yaşam kalitesini düşünerek en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.Her bir personelimiz ayrı ofislerde bireysel olarak hijyen koşulları sağlanmış bir şekilde görevlerine devam etmektedir.Öğle yemeklerimiz aşçımız tarafında her personelimizin odasına bırakılmaktadır.Şirket çalışanlarımızın toplu taşıt kullanımı önlemek amaçlı kendi araçlarımızla geliş-gidişleri sağlanmaktadır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Piri Reis İnşaat Emlak Harita Müh Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır

1 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Ataşehir Koleji ve Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Kolejimizin ortaokul kampüsünde görevlendirilmek üzere Fen Bilimleri Öğretmeni çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Not: Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Smart Life Teknoloji San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Satış ve pazarlama alanında çalışacak Müşteri Temsilcisi takım arkadaşı aramaktayız.

5 ay önce

İş Makinesi Operatörü

Asre Atık Kağıt Lojistik Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Kağıt endüstrisinin ana hammaddesi olan atık kağıdın toplanması, cinslerine göre ayrıştırılması ve kağıt-karton üretimi için geri dönüşüme hazırlanması işlemleri, Asre Kağıt Geri Dönüşüm’ün Kartal tesislerinde gerçekleştirilmektedir.Entegre Atık Yönetimi hedefi ile teknolojik altyapısını sürekli geliştiren Asre Kağıt Geri Dönüşüm, faaliyet gösterdiği bölgenin ve ülkemizin öncü kuruluşlarından birisi olma amacıyla çalışmalarına kararlılıkla devam etmektedir.Firmamız bünyesinde çalışmak üzere deneyimli İş Makinesi Operatörü alınacaktır.

1 ay önce

Sekreter

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

9 ay önce

Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Elemanı

In Style Kuaför - Yeşilhisar

Bağlıcada bulunan güzellik salonumuza Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Elemanları alınacaktır.

6 ay önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Karadeniz Gözde Gazetesi Yayın Ajansı - Yeşilhisar

22 Yıldır yayım hayatına devam eden Karadeniz Gözde Gazetesi olarak firmamızda görevlendirilmek üzere Halkla İlişkiler Görevlisi aramaktayız.GAZETEYE GETİRECEK OLDUĞUNUZ REKLAMLARDAN %40 PRİM ALIN!SSK+MAAŞ+PRİM

2 ay önce

Marangoz

Kaf Otelcilik Turizm ve Dış Tic A.Ş. - Yeşilhisar

Uluslararası otelimizde görevlendirmek üzere Marangoz aramaktayız.

6 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Magna Makine San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter aramaktayız..

9 ay önce

Üretim Müdürü

Parteks Kağıt Endüstrisi A.Ş. - Yeşilhisar

Oluklu mukavva üretim sektöründe deneyimli, yönetici vasfı olan, çözüm odaklı, Üretim Müdürü aramaktayız.

9 ay önce

Bayan Kuaförü

Salon Royal Bay Bayan Kuaförü - Yeşilhisar

Bayan kalfa-usta çalışma arkadaşları arıyoruz .Çalışma saatlerimiz 9.00-20.00 arasıdır.Haftalık bir gün izin ücret yapılan işlere göre yüz yüze konuşulacaktır

6 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Şahinsev Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Ltd Şti - Yeşilhisar

Kozyatağında bulunan diş polikliniğimiz için, diş hekimlerine asistanlık yapacak, ameliyatlara asiste edecek ve bankoya destek olacak deneyimli Diş Hekimi Asistanı aranıyor.

7 ay önce

Cnc Freze Operatörü

İdeal-Pak Otomatik Ambalaj Makinalari San A.Ş. - Yeşilhisar

İDEAL-PAK OTOMATİK AMBALAJ MAKİNALARI SANAYİ A.Ş. Sektörün iyi yetişmiş AR-GE vizyonu olan girişimcileri tarafından 01 Mart 2011 tarihinde KOSGEB in girişimci desteğiyle İSTANBUL da kurulmuştur.KOSGEB tarafından 2011 Yılında İstanbul’da kurulan en iyi girişimciler arasında gösterilen İDEAL-PAK A.Ş. 2016 yılında da TÜBİTAK tarafından Türkiye’nin yatırım yapılabilir en iyi firmaları arasında gösterilmiş BORSA İSTANBUL da tanıtımı yapılmıştır.İDEAL-PAK A.Ş. Gıda ve Medikal ürün imalat sektörünün en büyük firmaları tarafından tercih edilen bir firma konumuna gelmiştir. Kalitesiyle takdir edilmiştir.İdealinizdeki Makine, Sorunsuz Servis sloganıyla yola çıkan İDEAL-PAK A.Ş. imalat kadar servisin de öneminin bilincinde olarak hizmet kalitesi ve güvenilirliğini müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak gün geçtikçe daha da iyiye taşımaktadır.Türkiyede üretilmeyen ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanları belirleyerek kendi özgün tasarımı ile AR-GE odaklı bu makine ve ekipmanların üretimini yapmak, ülke olarak İthalatın azalmasına, ihracatın artmasına katkı sağlamak.Faaliyet Alanlarımız: Gıda, Medikal ve Endüstriyel Ürün Ambalajlama Paketleme Makinaları ve Endüstriyel Otomasyon Sistemleri.Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Freze Operatörü alınacaktır.CUMARTESİ / PAZAR TATİLDİR.NOT : Maaşlar Her ayın 05 inde banka hesabına yatar.SGK lar alınan maaş üzerinden ödenir. Vergi dilimi arttıkça maaş düşmez.Mesai : Haftaiçi %50, Pazar %100 ve Tüm resmi tatiller tatil.

2 hafta önce

Oto Aksesuarları Satış Elemanı

Güneş Oto Aksesuar-Sunbu Dekor - Yeşilhisar

Firmamız Güneş Oto Aksesuar-Sunbu Dekora diksiyonu düzgün Satış Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Sekreter

Sivertim İnşaat Özel Eğitim San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Şirketimiz bünyesinde çalışacak en az lise mezunu Sekreter alınacaktır.

9 ay önce

Video Editörü

Apak Reklam Mimarlık A.Ş. - Yeşilhisar

- Sorumluluk sahibi - Zaman ile yarışmayı bilen - Düzenli · Sosyal Medyada kullanılmak üzere fotoğrafları ve videolarının çekilmesi,· Video kurgusu hazırlanması,montajlama efektlerle ve grafikleriyle yayına hazır hale getirilmesi,· Firma tanıtım ve reklam filmlerinin hazırlanması,· Görsel arşivinin düzenlenmesi, takibinin yapılması Paylaşılacak videolar için içerik oluşturulması ve hazırlanması,· Sosyal Medya için yeni stratejiler geliştirilmesi,Esnek çalışma saatleri, iç, dış ve stüdyo çekimlerine uygun, tam zamanlı çalışacak Kurgu hedeflerini belirleyerek çekimi gerçekleştirdikten sonra materyallerinin ilgili formatlara aktarılmasını ve kurgu için hazırlanmasını, görüntülerin ve/veya seslerin bir metin veya senaryo dahilinde, yapım amacına uygun olarak bütünleştirilmesini sağlayarak tüm kurgu öncesi süreç ile kurgu uygulama süreçlerini yöneten ve bu süreçlerde gerekli desteği sağlama temel fonksiyonudur.

5 ay önce

Tekstil Mühendisi

Dilek Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Kumaşlardan anlayan Tekstil Mühendisi aramaktayız.

8 ay önce

Kalite Kontrol (Metal)

Gsb Oilless İmalat San ve Paz Ltd Şti - Yeşilhisar

Yabancı ortaklı şirketler grubumuza bağlı olarak, otomotiv kalıp elemanları konusunda faaliyet gösteren firmamıza Kalite Kontrol Personeli (Metal) aramaktayız.Otomotiv sektöründe seri üretim yapan fabrikamıza;Tedarikçilerden gelen hammadde ve yardımcı malzemelerin kalite kontrol işlemlerinin belirlenen talimatlar doğrultusunda yapılması ve raporlanmasıyla ilgilenecek (CMM yada manuel ölçüm ekipmanları kumpas,mikrometre,mihengir, yüzey pürüzlülük cihazı,kontrol mastarları vb kullanılarak),Üretime giren malzemelerin giriş kontrolünün yapacak, (Ürünlere ait fatura ,irsaliye ,teknik resim vb bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek ve onaylamak),Üretilen ürünlerin teknik resimlerinin okunarak proses kontrollerini yapacak,Üretilen ürünlerin son kontrollerini yapacak (görsel kontroller , dökümantasyon , adet , teknik resim ve kalite dokümanları kullanılarak), markalamaların doğrulanması vb.),Ölçüm sonuçlarını raporlayacak (Giriş kalite kontrol raporu ,Kalite kontrol hata Bilgilendirme formu ,Karantina Takip listesi vb gibi kayıtları tutmak),Karantina alanının düzenlenmesini sağlayacak Kalite Kontrol Elemanları aramaktayız.

2 ay önce

Yeşilhisar Geneli Sektörler