Yeşilhisar Ölçü ve Kontrol Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yeşilhisar Ölçü ve Kontrol Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Tepesan Plastik - Yeşilhisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Çalışma Saatleri;08:00-20:00 arasındadır.Servisimiz mevcut değildir. 

2 ay önce

Şoför

İksir Kimya San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Yozgat Çandırda bulunan atık yağ fabrikamıza src 5 belgesi olan Şoför alınacaktır.

9 ay önce

Temizlik Görevlisi

Eya Export Dış Ticaret Temizlik İhracat Ltd Şti - Yeşilhisar

Folkart Towersta bulunan 1+1 ofisimizin temizlik,bulaşık,çay-kahve servisi işleriyle ilgilenecek 20-35 yaş arası. Sabah 09.00 akşam 19.00 çalışma saatlerine uyum sağlayacak bayan eleman arıyoruz.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Doyosoft - Yeşilhisar

Teknokentte geliştirilen bir spor teknolojisi ürününün spor ve fitness salonu gibi yerlerde tanıtımını, pazarlamasını ve satışını yapabilecek takım arkadaşları aramaktayız. Çalışma saatleri esnektir. Başvurunuz hemen değerlendirilerek olumlu olması durumunda mülakata çağrılacaksınız.

1 ay önce

Depo Sorumlusu

UYARLAR İNŞAAAT MAK.KONT.İMLT.MONT.LTD.ŞTİ - Yeşilhisar

Nilüfer Başköyde bulunan Fabrikamızda iyi derecede ofis programlarını bilen daha önce depo iş deneyimi olan, esnek çalışma saaatlerine uyum sağlayabilecek. Güler yüzlü, Üstlerine karşı saygılı, depo iç düzeninin sağlanması malzemelerin giriş çıkışlarının kontrolünün sağlanması, irsaliye yazılması konusunda deneyimli adaya ihtiyacımız vardır. Lütfen kriterleri uymayan kişiler aramasın. İsmail Melih TOPCU TEL:0553 872 32 94

6 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Ümraniyede bulunan merkez ofisimizde temizlik, yemek ve ikramdan sorumlu olacak kadın Çay Servis ve Temizlik Personeli arıyoruz.

10 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Dayılar İnşaat Turizm Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aranmaktadır.

1 ay önce

Housekeeping Elemanı

Acroter Hotel - Yeşilhisar

4 yıldızlı 59 odası bulunan otelimizde çalışmak üzere Kat Görevlisi aramaktayız.

6 ay önce

Müşteri Temsilcisi ( Almanca )

Geniesis Telekomünikasyon İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Wir suchen Vollzeitkräfte mit guten deutsch Kenntnissen. Unsere Arbeit ist der Kundenservice von Media Markt und Saturn Deutschland. Die Arbeit besteht darin Kunden Informationen zu Verfügbarkeit, Bestellstatus, Öffnungszeiten , Reparaturstaus, mit zuteilen. Und wenn du auch in einem grossen Team für Media Markt Saturn arbeiten möchten, dann bewirb dich.Festgehalt 4000 TL + 500 TL Anwesendheitsprämie + 400 TL Multinet.Überstunden werden mit 25 TL vergütet.Es besteht auch die Möglichkeit weitere 2000 TL Prämie zu erhalten.

9 ay önce

Masöz

Bey Spa Masaj & Hamam - Yeşilhisar

Deneyimli veya deneyimsiz kadın Masöz çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Vanilin Tekstil San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Modanın kalbinde bulunmak isteyen senin gibi yeteneklerle tanışmak ve birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz .

10 ay önce

İdari ve Mali İşler Müdürü

Murat Plastik Ambalaj San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Beylikdüzünde plastik ambalaj üretimi sektöründe faaliyet gösteren fabrikamız için;• Şirketimizin aylık ve yıllık bütçelerini ve satış raporlarını hazırlayacak ve idareye sunacak,• Şirket politikamız doğrultusunda satış faaliyetlerinin kontrolünü sağlayacak ve mevcut müşterilerimiz ile olan ilişkileri yönetecek, yurtiçi ve yurtdışı potansiyel müşteriler ile görüşmeler sağlayacak, satış ve üretim performansımızı arttıracak,• Muhasebe departmanıyla koordineli çalışarak müşteri tahsilatlarının takibini yapacak,• Tahsis edilmiş bütçe dahilinde şirketimizin tüm harcamalarının kontrolünü sağlayacak • Şirketimize ait tüm faturaların ve işçi ödemeleri dahil tüm giriş-çıkışların takibini yaparak ödemeleri zamanında gerçekleştirecek,• Muhasebe tutarsızlıklarını kontrol edecek, ilgili departmanlara düzeltici eylemler için bilgi verip, düzeltilip düzeltilmediğini kontrol edecek,• Bankalarla ilişkileri yönetecek, vergi ve bordro işlemlerinin takibini ve ödemelerini yapacak,• İhracat teşviklerini ve finansal destek teşviklerini araştırıp şirketimiz için uygun olanları yönetime bilgi verecek, onaylananlar için başvurularda bulunacak, takibini yapacak, nihai sonuca erdirecek, • Satın alma, lojistik ve stok hareketlerinin ve maliyetlerinin kontrolünü yapacak,• Finansal projeler geliştirecek ve bu projelere uygun olarak iş planı, zaman çizelgesi ve bütçe hazırlayacak,• Müşteri ilişkilerini yönlendirecek ve ortaya çıkan sorunları zamanında müdahele ederek çözecek, gerektiğinde hukuka başvurup takibini yapacak,• Üretim ve satış sonrası ortaya çıkabilecek sorunların önlenmesi için analiz yapacak, ilgili departmanlara gerekli uyarılarda bulunacak, sorun çıkması durumunda sorunun bir daha oluşmaması için tüm önlemleri alacak,• Üretim planlamayı organize edecek, programa uyulması için üretim departmanıyla koordineli çalışarak teslimattaki gecikmeleri önleyecek, • Çalışanlarımızın iş güvenliklerini sağlayacak, üretimin düzgün bir şekilde devamlılığını ve artışını sağlayacak İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR.

4 ay önce

Endüstri Mühendisi

Ngm Dış Ticaret Makine San A.Ş. - Yeşilhisar

Yeni Başlayan Projemizde Görev Alacak;Sevkiyat-Üretim- Muhasebe- Finans- Satış- Satınalma süreçlerinin gelişiminde yer alacakTercihen IT bilgisi olan,Gelişime açık,Gerektiğinde tüm departmanlara aktif destek verebilecek,

7 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Sivas Mehtap Turizm Ticaret ve Sanayi Ltd Şti - Yeşilhisar

Çağrı merkezi satış temsilcisi olarak uçak bileti satışı gerçekleştirmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ihtiyacımız var.Duruma göre tam yada yarım zamanlı personel alınacaktır.

1 ay önce

Mimar

Köksal Ferforje Yapı San ve Dış Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

KÖKSAL YAPI SANAYİ TİCARET; 1995′ten beri perforje ve ahşap imalatıyla her türlü proje ve mobilyada kaliteli müşteriye kaliteli iş sunmayı kendine prensip edinmiştir. Bu çerçevede beraber çalışabileceğimiz Mimar ekip arkadaşları arıyoruz.

7 ay önce

Garson

Cömez Gıda Restoran Turizm San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Restoranımıza Acil bay bayan Garson arıyoruz.

1 ay önce

Videolu Ürün Tanıtımı - Tesettür Giyim

Emsale Işık Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Sosyal medya hesaplarımız için tesettür elbiselerimizi giyip videolu bir şekilde tanıtımı yapmasını istiyoruz.

9 ay önce

Makam Şoförü

Emek Spor Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Yeşilhisar

İş yerimizde görevlendirilmek üzere Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Süper Travel Turizm San ve Tic A.Ş. - Yeşilhisar

Esenler Grand S Hotel de çalışmak üzere Resepsiyonist çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı • Resepsiyon süreçlerini yönetmek ve yürütmek, misafirlerin talep ve şikâyetlerin karşılayarak memnuniyet odaklı hareket etmek, • Rezervasyon işlemlerini yapmak.

2 ay önce

Web Developer

Multimedya Atölyesi Yazılım Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Merkezi Avusturyada olan Yazılım ve Danışmanlık şirketimizin Samsunda bulunan ofisinde çalışmak üzere 3-5 yıl arasında deneyimi olan takım arkadaşları arıyoruz. 3 seneden az deneyimi olan ve referansı olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. ADAYLARIN PHP ve WORDPRESS BİLMESİ ZORUNLUDUR. Alanımızla ilgili bu becerilere sahip olunması ve deneyimleriyle referans göstermesi öncelikli kriterimizdir. Adayların kriterlerde kendilerini yeterli gördükleri takdirde başvuru yapmaları gerekmektedir.

1 ay önce

Yeşilhisar Geneli Sektörler