Yeşilhisar Medya Takip Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yeşilhisar Medya Takip Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Temsilcisi

Pasta Yıldızı - Yeşilhisar

Mağazamıza satış ve kargo yapabilecek erkek ve kadın eleman alınacaktır.

1 ay önce

Güzellik Uzmanı

Marvelous Güzellik ve Kuaför Salonu - Yeşilhisar

Güzellik merkezimizde çalışmak üzere Estetisyen ve Protez Tırnak Uzmanları alınacaktır. Maaş +Prim olarak çalışılmaktadır.

9 ay önce

Sekreter

Sağlam Lojstik - Yeşilhisar

Ofisimizde çalışacak Sekreter aramaktayız.

10 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Protec Mühendislik Hidrolik - Yeşilhisar

Özellikle ofis içi satış prosedürlerine (irsaliye kesme,müşteri tel. görüşmeleri, raporlamalar, sevkiyat programı vbg.) destek verecek /hakim olacak,Müşteri ilişkilerini yürütebilecek, iş takibi güçlü Kadın Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

8 ay önce

Depo Elemanı

Meskon Sağlık Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Şirketimizde çalışmak üzere Depo Elemanı aramaktayız.Depodaki tüm süreçlere destek olmak, Toplama, etiketleme, ve bunun gibi depo içerisinde yapılması gereken tüm işleri yerine getirmek.

8 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Frimamıda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe - Sekreter aramaktayız.Ön muhasebe işinde daha önce çalışmış olmalı,ön muhasebe işlerini yürütecek,Kağıt ve E fatura kesecekTüm telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme veya bilgilendirme) ve ofisin genel organizasyonunu yürütecek,Posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetecek,Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize edecek,Misafirlerin lojistiğini ve ağırlanmasını koordine edecek,Yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri için vize, pasaport, otel rezervasyonu ve organizasyonlarını yapacak,

8 ay önce

Tanıtım Elemanı

Gezgin Grup - Yeşilhisar

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere 18-25 yaş aralığında (tercihen öğrenci) kadın/erkek personeller aranıyor. Tamamen öğrenci arkadaşlarımızdan oluşan ekibimize katılarak eğlenceli iş ortamımızda yaz tatilinizi bizimle değerlendirmek ister misiniz?İstediğiniz günler çalışabilme imkanı (İsteğe bağlı çalışma programı).Ödemeler günlük yapılacaktır.Yemek+servis imkanı.Dolgun ikramiyeler.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Yükseliş Asansör Isı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Office programlarını bilen , netsis ve ön muhasebe bilen , planlama konusunda kendine güvenen lise ve üniversite mezunu Ofis Elemanı alınacaktır.

8 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Fatoş Emlak - Yeşilhisar

Emlak ofisimizde tam zamanlı çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.İş alanı saha satıştır.Maaş komisyon usulüdür. Sabit maaş yoktur.Ehliyet şarttır.

3 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı/Yöneticisi

Essa Teknik Kimya İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

• Yurt dışındaki hedef pazarları ve stratejileri belirlemek,• Belirlenen pazarlarda, potansiyel müşteri ve satış kanallarını tespit ederek şirkete kazandırmak,• Tüm yurt dışı satış faaliyetlerini yönetmek ve satış hacmini geliştirmeye yönelik projeler üretmek ve yönetmek,• Ülke/Bölge bazında satış performansını artırıcı faaliyetler planlamak,• İthalat ve İhracat siparişlerinin ilgili departmanlar ile takip edilmesi ve siparişlerin üretiminden müşteriye sevkine kadar ki tüm süreçlerin takibini yapmak,• Dış Ticaret (İthalat-İhracat-Kambiyo-Gümrük-Teşvik) mevzuatına göre tüm süreçlerin yönetmek.• CRM ve benzeri iç sistemlerin sürekliliğini ve güncelliğini sağlamak,• Yurt dışındaki; hedef kitleler, beklentiler, rakip firmalar ve piyasa hareketlerini gözlemleyerek bağlı bulunduğu yöneticisine raporlamak,

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Ayer Kozmetik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Kozmetik sektöründe eczaneler başta olmak üzere satış temsilcisi arıyoruz seyahat engeli olmayan ve kişisel bakımına özen gösteren, diksiyonu düzgün, çalışma arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Ambalajlama işçisi (el ile)

Soyak İlaç Depolama Lojistik Dış Tic A.Ş. - Yeşilhisar

İlaç ambalajlama bölümünde çalışacak Ambalajlama İşçisi aramaktayız.

7 ay önce

Teknik Ressam

Üstünel Pompa ve Makine San Tic A.Ş. - Yeşilhisar

Derinkuyu Su Pompaları sektöründe ana sanayi olarak faaliyet gösteren firmamız, sektörün öncü, sayılı firmalarından biridir. İzmir A.O.S.B.de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Tercüman

Pramit Tekstil Deriplastik San Ltd Şti - Yeşilhisar

İthalat yapan şirketimize Sırpça ve Boşnakça konuşup yazabilen çalışma arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Soğuk Mezeci

Dafne Catering Gıda ve Yemek San Tic A.Ş. - Yeşilhisar

Baskent Osb de bulunan yemek firmamıza Soğuk Mezeci aranmaktadır

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

3K Gayrimenkul ve Proje Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Ön Muhasebe- Sekreter aranmaktadır.

1 ay önce

Motor – Mekanik Uzmanı

Ege Uzman Otomotiv Ekspertiz Ltd Şti - Yeşilhisar

Türkiyenin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Çayyolu şubesine motor – mekanik ekspertiz uzmanı alınacaktır.

2 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Delta Koleji Sancaktepe - Yeşilhisar

“Delta Koleji ; Lider Ruhlu Çağdaş Nesillerin Yıllardır yetiştirilmesinde en önde yer alan kurumuz.” 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı’ nda· İstanbul İli Anadolu yakası ( Sancaktepe ) kampüsümüzde,· İlkokul kademesinde görevlendirilmek üzere,· Üstün Zekalılar Öğretmenliği yada Sınıf Öğretmenliği MezunuSınıf Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Nfs Yapı Yönetim - Yeşilhisar

NFS YAPI YÖNETİMProfesyonel apartman ve site yönetim şirketi olarak yapılarınıza,Profesyonel, şeffaf, tarafsız ve çözüm odaklı yönetim anlayışıyla hizmet sunmaktayız.NOT: SADECE PRİM USULÜ ÇALIŞABİLECEK ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Emek Nesim Yapı ve İzolasyon Mantoloma San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamızda görevlendirebilecek Muhasebe Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Yeşilhisar Geneli Sektörler