Yeşilhisar Lojistik / Taşımacılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yeşilhisar Lojistik / Taşımacılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Forklift Operatörü

Koçbey Su ve Meşrubat Paz San Tic A.Ş. - Yeşilhisar

Sapancada bulunan üretim tesisinde çalışmak üzere su sektöründe deneyimli Forklift Operatörü çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Yükselen Nesil Kişisel Gelişim Kursu - Yeşilhisar

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılında Bakırköy Yükselen Nesil Eğitim Kurumumuzda görev yapacak Fen Bilimleri Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Sağlık Teknikeri

Özel Marmara Yatılı Bakım Merkezi - Yeşilhisar

Kurumumuz hafif, orta, yüksek mental retardasyonu bulunan 3 zihinsel engel grubuna yatılı bakım hizmeti vermektedir. Kurumuzda görevlendrilmek üzere Sağlık Teknikeri aramaktayız.Sağlık Personeli; Engelli Bireylere Yönelik Özel Bakım Merkezi Yönetmeliği çerçevesinde 3 vardiya şeklinde çalışılır. Mesleğinin gerektirdiği uygulamaların yapacakİlaçların güvenli bir şekilde temin edilmesi, saklanmasını ve kullanmasının sağlanması ,Narkotik ilaçların kullanımı, kontrol ve kayıtlarının tutulmasını konuya ilişkin talimatlar çerçevesinde yürütülmesini sağlayacak, Verilen hizmetler ile ilgili kayıtların doğru ve eksiksiz ve zamanında tutulmasını ve engelli bireylerin muayene, tetkik ve tedavi amacıyla randevularının alınmasını, transferleri için gerekli planlamanın yapılmasını sağlayacak.Bakıcı personele koruyucu sağlık hizmetlerine ilişkin rehberlik yapabilecek,Çalışmakta olduğu vardiyanın vardiya amirliği görevini üstlenecek.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Dijital Böcek - Yeşilhisar

Merkezi şişli de bulunan ofisimizde konulandırılmak üzere, telefon ile randevu satışı gerçekleştirecek, telefon ile satış konusunda deneyimli ve istekli çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Yeşilhisar

İstanbul Anadolu yakası Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakika mesafede bulunan 4 yıldızlı otelimizin ön bürosunda misafir karşılama, uğurlama ve faturalama işlemlerini yapacak Resepsiyonist takım arkadaşı aramaktayız.

7 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Kuriş Kule Iş Merkezi - Yeşilhisar

Firmamızda çalışacak Güvenlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Mca Yayıncılık Eğitim Ltd Şti - Yeşilhisar

MCA YAYINCILIK EĞİTİM Limited Şirketinde TV yayını Pazarlama ve Reklam alanında faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere Satış ve Pazarlama Personeli arıyoruz.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Yeni Uzman Akademi Limited Şirketi - Yeşilhisar

İstanbul Esenler Giyimkent te bulunan eğitim kurumumuz için full time ve part time İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

10 ay önce

Reformer Pilates Eğitmeni

Zipfit Ems Training Studio - Yeşilhisar

Gaziosmanpaşada bulunan stüdyomuza, güler yüzlü ve disiplinli, aletli pilates ekipmanlarına hakim, part time Reformer Pilates Eğitmeni aramaktayız.

8 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Royal Bilişim Seyahat Tic San Ltd Şti - Yeşilhisar

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çağrı merkezi departmanında çalışmak üzere yarı zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personeller alınacaktır.

8 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Yavuzlar Ayakkabıcılık Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Yenilikçi yapımız ve dinamik kadromuzla gün geçtikçe büyüyen Yavuzlar Eğitim Kurumları olarak; derslerimize devam etmekteyiz. Kurumumuz da görevlendirilmek üzere İngilzce Öğretmeni alınacaktır.

4 gün önce

çağrı merkezi ve tesis tanıtımı

Aforia Termal Ege Bölge Danışmanlığı - Yeşilhisar

İzmirde bulunan çağrı merkezi ve tanıtım ofisimize haftasonu seyahat engeli olmayan ; Bayan ekip arkadaşları aramaktayız. ARANAN NİTELİKLER; - Güler yüzlü, - Ses tonu, diksiyonu düzgün , iletişim becerisi gelişmiş, - Giyimine özen gösteren, - Öğrenmeye açık, - Takım çalışmasına yatkın, - İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek.

10 ay önce

Elektrik-Elektronik Bakım Sorumlusu

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Yeşilhisar

Sürekli gelişen dinamik yapısıyla Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sektöründe dünya liderleri arasında yer alan İtalyan ortaklı kuruluşumuzda, doğaya ve insana verdiği değerle yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinen, takım arkadaşımız olarak bizlerle çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip Elektrik-Elektronik Bakım Sorumlusu adayları aranmaktadır.İŞ TANIMIBakım faaliyetlerinin politikaya uygun olarak ve belirlenen hedeflere erişecek biçimde yürütülmesini sağlar, takibini yapar ve istenen kalite düzeyinin en ekonomik düzeyde gerçekleşmesini sağlar,Amirlerinden almış olduğu direktifler doğrultusunda makinelerin bakım ve onarım işlemlerini yapmak,Karşılaşılan aksaklıklara mesleki bilgisi doğrultusunda müdahale etmek, bilgi dışındaki aksaklıkları amirine bildirmek,Bakım onarım malzemelerinin stok kaydını takip etmek ve amirleri bu konu hakkında bilgilendirmek,İş güvenliği açısından risk teşkil edebilecek durumları amirine bildirmek,Yıl sonu makine periyodik bakımlarının gerçekleşmesini sağlamak.

3 ay önce

Sekreter

O&P Hukuk Bürosu - Yeşilhisar

Bayan avukat yanında çalışmak üzere, günlük ofis hizmetlerini yapacak, telefonlara cevap verecek ve yönlendirecek, bilgisayar kullanabilen Sekreter alınacaktır.

5 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Minik Yıldızlar Kreş Gündüz Bakımevi - Yeşilhisar

Özel Minik Yıldızlar Okul Öncesi Eğitim Kurumunda görevlendirilmek üzere !İngilizce Öğretmeni arıyoruz.

1 ay önce

Oto Bakım - Onarımcısı

Can Oto Tamirat ve Yedek Parça - Yeşilhisar

Muğla Ortacada yer alan tamirat ve yedek parça işletmemize tam zamanlı çalışabilecek Oto Bakım-Onarımcısı alınacaktır.

2 ay önce

Garson

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Yeşilhisar

Fethiye merkezdeki işletmemize Garson alınacaktır.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Günce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd Şti - Yeşilhisar

Mali Müşavirlik ofisinde firmaların Adan Zye tüm muhasebe süreçlerinin planlanarak yürütülmesi konusunda sorumluluk alabilecek tecrübeli adaylar,Mükelleflerden gelen tüm faturaların, şirket kurallarına ve mali mevzuata uygunluğunu kontrol etmek, Tek düzen hesap planında yapıya uygun olarak kayda alınmasını sağlamak, gerektiğinde ilgililerle iletişime geçmek ve tüm süreçlerin yönetilmesi,Aylık muhasebe kapanış sürecine uygun olarak kapanış muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Muhtasar, KDV, Damga Vergisi, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin hazırlanması,Aylık BA/BS Bildirimlerinin hazırlanması,Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların Vergi Usul Kanunu doğrultusunda hazırlanması,Personel işlemleri ve SGK bildirimlerinin hazırlanması ve elektronik ortamda onaylatılması

6 ay önce

Cnc torna operatörlüğü

Resel Makina - Yeşilhisar

Tecrübeli cnc torna operatörü aranmaktadır

9 ay önce

Satış Temsilcisi

Mikro Teknik Kimyevi Maddeler San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

İstanbul Kartal ofisimizde görevlendirmek üzere alanında başarılı Satış Temsilcisi arıyoruz.

7 ay önce

Yeşilhisar Geneli Sektörler