Yeşilhisar Işık, Görüntü ve Ses Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yeşilhisar Işık, Görüntü ve Ses Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Okul Öncesi Öğretmeni

Güneş Çocuklar Eğitim Reklam Organizasyon San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Kurumumuzda çalışmak üzere Okul Öncesi Öğretmeni arıyoruz.

1 ay önce

Gıda Mühendisi

Sgs Çikolata San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Çikolata üretimi yapan firmamızın OFİS kısmında çalıştırılmak üzere Gıda Mühendisine ihtiyacımız vardır.

10 ay önce

Peyzaj Mimarı

Cansa Peyzaj İnş Taah Tic ve San Ltd Şti - Yeşilhisar

Enbi Peyzaj Fidancılık Sera firmamızda çalıştırılmak üzere Kadı Peyzaj Mimarı arıyoruz.Ankara -Y.Mahalle’de bulunan seramızda sabit çalışacak ve daimi olacak iş arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Acil Bayan Site Müdürü / Pendik Yenişehir Mh

VİZYON VİP - Yeşilhisar

Pendik, yenişehir mahallesi site projemizde çalışacak, 30-45 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 13:00 öğleden sonra ve pazar günü izin şeklinde çalışacak bayan site müdürü aranıyor. Enaz 1 Yıl Çalışmış Olması Zorunludur Site-Rezidans-Köşk-Villa Projeler'de Çalışmış Olması Tercihimizdir Çalıştığı İşyerlerin'den Yetkili Kişiler Trafından Olması Zorunludur Ofis ve Apsiyon programlarını bilmesi zorunludur Tek araçla gelebilecek olması zorunludur Personel sevk ve idaresinde deneyimli olması zorunludur Temel ve Ön Muhasebe Bilmesi Tercihimizdir Enaz Lise Mezunu Olması Zorunludur, Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyanlar Arasın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İŞ GELİŞİRME MÜDÜRÜ İRTİBAT: 05522633182

5 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Taytour Tur Acentası - Yeşilhisar

Kültür turlarımızın tanıtımını yapmaktayız.

5 gün önce

Teknik Servis Destek Personeli

Dokare Teknoloji ve Yazılım Ltd Şti - Yeşilhisar

Şirketimiz anlaşmalı firma müşterilerine uzaktan ve yerinde destek sağlayacak, bilgi teknolojileri konusunda deneyimli personel arayışımız bulunmaktadır.

8 ay önce

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı)

Evyapan Petrol Ürünleri Dağ Paz İnş San ve Tic A.Ş. - Yeşilhisar

Şehirgösteren mahallesinde bulunan Shell Akaryakıt istasyonumuzun market ve saha bölümünde çalıştırılmak üzere takım arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Cam-Saş Cam Doğrama A.Ş. - Yeşilhisar

Biz Kimiz?CAM-SAŞ; 40 yılı aşkın tecrübesi ile, iki nesilden beri cam sektöründe faaliyet gösteren bir aile firmasıdır. 2004 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerinde kaliteli üretimi ve güvenilirliği sayesinde her geçen gün büyüyen firma; 2006 yılında ISICAM bayiliğini alarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini yerinde ve zamanında karşılayarak markası ile cam üretiminde bölgede söz sahibi olan firmalar arasında önceliklidir.

4 ay önce

CNC Freze Tezgahı Operatörü

Özçelik Dış Tic A.Ş. - Yeşilhisar

Pvc ve alüminyum işleme makine imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip CNC-Freeze Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Proje Yöneticisi

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Reklam sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Proje Yöneticisi aranmaktadır.Süregelen projelerinin tamamında müşteri ilişkileri ve atölye ayağını koordine edecek, Malzeme bilgisine hakim, firmalara bütçe teklifi hazırlayabilecek ve sunabilecek, firmamızın ihale portallarını takip edebilecek, atölyeden çıkacak işlerin imalat ve montaj ayağını koordine edebilecek.

9 ay önce

Lahmacun Ustası

Selçuk Büfe - Yeşilhisar

Acil Selçuk büfe Tuzla ve çevresinde ikamet eden Lahmacun Pide Ustası alınacaktır

2 ay önce

Üretim Elemanı

Dardanel Önentaş Gıda San A.Ş. - Yeşilhisar

Sektörünün lider markası Dardanel, Çanakkale ilinde bulunan fabrikasında istihdam edilmek üzere, Üretim Personelleri alımı yapacaktır.İŞ TANIMI:İşletme içinde ve şirkete ait tüm tesislerde çeşitli makine gruplarında üretim işlemlerini prosedür ve talimatlara göre zamanında yerine getirmek,Sorumlu olduğu tesislerdeki üretimleri en yüksek verimle, kalite ve hijyen kurallarına uygun standartlar içinde yapılmasını sağlamak,İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyum sağlamak,Makine ve ekipmanların her safhada ayarını ve temizliğini yapmak. Yemek ve servis iş yerimiz tarafından karşılanacak olup , Çanakkale Merkez ve ilçelerine servislerimiz mevcuttur.Müracaatlar İzmir Yolu 4. km Çanakkale/Merkez adresinde bulunan fabrikamıza şahsen kabul edilecektir.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Masiem - Yeşilhisar

İzmir’de bulunan şirketimizde çalışmak üzere Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Satış Görevlisi

Bir İnci İnşaat Gıda San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Mevcut müşteri portföyünü artırmak için ilgili tüm satış süreçlerini yönetmek (portföy oluşturma, telefon, ziyaret, satış),Satışını yaptığı ürün gruplarına hakim olmak ve bu bilgileri müşterilerine aktarmak,Belirlenen satış hedeflerine ulaşmak ve bu amaçla ilgili pazarlama aktivitelerine destek olmak, Karmaşık satış durumlarını yönetmek ve stratejik üst düzey ilişkiler geliştirmek,Hedeflere bağlı tüm analiz, rapor ve teklif çalışmalarını gerçekleştirmek,Gerektiğinde, fuar ve tanıtım organizasyonlarına katılım yaparak potansiyel müşteriler ilk teması kurmak.Sorumluluk bölgesi dahilinde hedef kitleler, beklentiler, rakip firmalar ve piyasa hareketlerini gözlemleyerek bağlı bulunduğu yöneticisine raporlamak.

1 hafta önce

Pazarlama Temsilcisi

Nfs Yapı Yönetim - Yeşilhisar

NFS YAPI YÖNETİMProfesyonel apartman ve site yönetim şirketi olarak yapılarınıza,Profesyonel, şeffaf, tarafsız ve çözüm odaklı yönetim anlayışıyla hizmet sunmaktayız.NOT: SADECE PRİM USULÜ ÇALIŞABİLECEK ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ.

2 ay önce

Ön Muhasebe Personeli

Busab İnşaat - Yeşilhisar

Ön muhasebe tecrübesi olan Logo programı kullanabilen B sınıfı ehliyeti olan Ön muhasebe personeli alınacaktır

7 ay önce

İç Mimar

İlsan Mobilya Dekorasyon - Yeşilhisar

Mobilya firmamıza İç Mimar alımı yapılacaktır.Detaylar görüşmede konuşulacaktır.

1 ay önce

Kimya Mühendisi

Şahgün Ambalaj Kimya ve Gıda San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamıza yetiştirilmek üzere Kimya Mühendisi aramaktayız.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Batı Digital - Yeşilhisar

Çağrı merkezlerimizde çalışmak üzere ikna kabiliyeti yüksek diksiyonu iyi satış konusunda kendine güvenen iş disiplinine sahip takım arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Me-Ge Teknik Elektronik San ve Tic A.Ş. - Yeşilhisar

Şirketimize Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.

5 ay önce

Yeşilhisar Geneli Sektörler