Yeşilhisar İç Ticaret İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yeşilhisar İç Ticaret İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Direksiyon Eğitmeni

Onur Sürücü Kursu - Yeşilhisar

İstanbul Beykoz Kavacık ta bulunan kurumumuz 12 senedir Sürücü kursu alanında hizmet vermektedir. Otomobil veya motorsiklet ehliyetlerinden direksiyon usta öğreticiliği alanında çalışacak bay veya bayan Direksiyon Eğitmeni alınacaktır.

1 ay önce

Mobil Merchandiser

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Yeşilhisar

• Sektöründe lider cips markası için “Mobil Merchandiser” ekibinde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmak ve ürün, stok bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek gibi işlerden sorumlu olmak.Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmakEtiket fiyat skt kontrolu eksik ürün siparişlerini vermek yeni teşhir alanları kazandırılması sağlamak.Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, bay/bayan Mobil(Araçlı) Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.

8 ay önce

Matematik Öğretmeni

Kemer Final Okulları - Yeşilhisar

Okulumuza Matematik Öğretmeni aranmaktadır.Engelli raporu bulunan personel başvuruları da alınmaktadır.

8 ay önce

Mutfak Görevlisi

Kırkayak Antep Evi Restaurant - Yeşilhisar

Kırkayak Antepevinde Çalıştırılmak üzere Mutfak Görevlisi alınacaktır.

10 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Arsay Pazarlama İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

E-Ticaret ve Sadakat projeleri alanında faaliyet gösteren BiggPlus Şirketler Grubumuzun Kavacık/İstanbul‘daki genel merkezinde görev alacak Dijital Pazarlama Yönetmeni arıyoruz.İş Tanımı:Sorumluluğunda olan web sitelerin SEO uyumlu içeriklerini hazırlamak, ilgili sitelerin içerik yönetimlerinin yapmak, kelime performanslarını takip ederek düzenli olarak raporlamak, Sorumluluğunda olan web sitelerinin trafik-performans analizlerini yapmak ve geliştirmeye yönelik aksiyonları almak, Marka iletişim stratejileri doğrultusunda dijital iletişim stratejisinin hazırlanmasına destek olmak,B2B kanallarındaki pazarlama iletişimi girişimlerinin hedef kitlelerini tanımlamak, Düzenli performans kampanyalarının tüm değerlendirmelerini takip ederek teknik geliştirme ve optimizasyonlarından sorumlu olmak,Dijital Pazarlama ve sosyal medyada dünya trendlerini takip etmek,Hedefler doğrultusunda kampanya yapısı ve stratejisi ile ilgili geliştirmeleri yapmak, pazarlama ölçümlemeleri doğrultusunda yeni ve doğru stratejiler önermek.

8 ay önce

Pazarlama Uzmanı

John Richardo (Edo Ayakkabı Tekstil San ve Tic Ltd Şti) - Yeşilhisar

EDO Ayakkabı Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde çalışmak üzere Satış Pazarlama Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Paradigma İş Geliştirme Prodüksiyon Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.

9 ay önce

Yazılım Satış Uzmanı

Css Otomasyon ve Yazılım Ltd Şti - Yeşilhisar

CSS Otomasyon ve Yazılım Ltd. Şti olarak, Saha tecrübelerine sahip profesyonel çalışma ekibimiz ile firmalara özgü kalıcı etkin çözümler geliştirerek, firmaların dijital teknolojiye geçiş süreçlerini yöneten ve firmalara özel web programlama konusunda yazılımlar geliştiren yeni nesil bir çözüm ortağıyız.Firmamızda çalışmak üzere CSS Otomasyon ve Yazılım olarak yazılımlarımızın tanıtımını ve pazarlamasını yapabilecekYazılım Satış Uzmanı aramaktayız.İŞ TANIMI:•İstanbul Tuzla/Aydınlı da bulunan ofisimizde çalışmak üzere işe alınacak kişi, Yazılım Satış Yöneticisi olarak görev yapacaktır.• Büyük / Küçük ölçekli şirketlere yazılım satışından sorumlu olacaktır.• Kendisine verilen müşteri portföyünü düzenli olarak takip ederek, müşteri ziyaretleri ve telefon görüşmeleri gerçekleştirilecek, ayrıca sorumlu olduğu bölgede ve sektörde yeni müşteriler bularak portföyünü geliştirecektir.• Gerekli tüm raporların güncelliğinden sorumlu olacaktır.• Müşterilere yönelik etkinliklerde yer alacaktır.

9 ay önce

Eğitim Danışmanı

British Town Yabancı Dil Kursu - Yeşilhisar

British Town Yabancı Dil Okulları Sakarya Temsilciliğinde görevlendirmek üzere Eğitim Danışmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.Sadece kadın adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Fotoğraf ve ön yazı olmalar başvurular incelenmeyecektir.

6 ay önce

Satış Temsilcisi

Alfa Medya Produksiyon - Yeşilhisar

Yapımcılığını üstlendiğimiz sektörel tanıtım programımızda,Firma ile yapım şirketi arasında koordinasyonun sağlanması,Reklam ve rezervasyon sürecinin sağlanması,Belirlenen hedefler doğrultusunda doğru hedefe doğru zamanda telefon aracılığıyla iletişime geçilmesi,Müşteri portföyünün oluşturulması prensibimizdir.

8 ay önce

İhracat Satış Temsilcisi

Deridesen Etiket San ve Ticaret A.Ş. - Yeşilhisar

Deri Etiket sektöründe faaliyet gösteren firmamıza İhracat Satış Temsilcisi aramaktayız.* Siparişlerin alınmasından hazırlanmasına ve teslimlerine kadar süreçlerin takibini yapabilecek,* Müşterilerle yazışmaları gerçekleştirebilecek,* Cari ödeme ve tahsilat takiplerini gerçekleştirebilecek ve sonuçlandırabilecek,

7 ay önce

Saha Satış Personeli

Rehber Hasar Danışmanlık Hizmetleri - Yeşilhisar

İş TanımıTemel olarak hasar yönetimi ve danışmanlık faaliyetleri gösteren kurumsal bir şirkettir.Sigorta kapsamı içerisinde olan her türlü havayolu/ denizyolu/ karayolundaki trafik kazaları, iş ve işyeri kazaları, yangın, deprem, doğal afet, hırsızlık, kasko,vs. sigortalarında doğan haklarınızı koruma altına almak ve mağduriyetlerinizi gidermektir.

1 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Waternet Su Hizmetleri A.Ş. - Yeşilhisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Uzmanı aramaktayız.Şirket hedefleri doğrultusunda satış sürecinin yönetimini gerçekleştirmek,Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve kaynak yaratma aktiviteleri planlayarak müşteri potansiyeli yaratmaya yönelik yeni fırsatlar geliştirmek,Planlı ve düzenli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, bu ziyaretler sonucunda portföy oluşturmak.

6 ay önce

Üretim Personeli

Armas Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamızda çalışmak üzere üretim hattında çalışacak personel istihdam edilecektir.

2 ay önce

Satınalma Sorumlusu

Gegi Bilgi Teknolojileri A.Ş. - Yeşilhisar

Bilgi teknolojileri şirketimize Satınalma Sorumlusu aramaktayız.

5 ay önce

Atölye Elemanı

Görpe Çelik Metal Sanayi - Yeşilhisar

Demir çelik atölyemizde demir ve çelik malzemelerin otomatik testerelerde kesimini yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 hafta önce

Motosikletli Kurye

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Yeşilhisar

Firmamız bünyesinde görev alacak, A1veya A2 ehliyetli Part Time ya da Full Time çalışabilecek Motorlu Kuryeler arıyoruz.Hızla büyüyen bu saygın kurumun bünyesinde; ister bordrolu olarak görev alabilir, istersen de şahıs şirketini kurarak çok daha yüksek bir kazançla kendi işinin patronu olabilirsin. Sana en yakın bölgelerden birinde çalışabilirsin!Haydi durma başvurunu yap, yeni bir kazanç kapısını birlikte aralıyalım !

8 ay önce

Duvarcı

Çırağan Şömine İnşaat San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Şömine montajında, cephe kaplama işlerinde devamlı çalışacak Duvarcı Ustası aranmaktadır.

10 ay önce

Ön Muhasebeci

Esnur Moda Tekstil Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aranmaktadır.

1 hafta önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Yk Organizasyon ve Çadır Hizm San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Pazarlama konusunda deneyimli, ikna kabiliyeti yüksek, pazarlama departmanımız da çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

6 ay önce

Yeşilhisar Geneli Sektörler