Yeşilhisar Hizmet İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yeşilhisar Hizmet İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hemşire

Özel Erdem Hastanesi - Yeşilhisar

İnsana Hizmet Erdemdir misyonuyla 1994 yılından bu yana faaliyette olan Erdem Sağlık Grubu; hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan, hasta haklarına saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip, eğitimli personeli ve sunduğu kaliteli hizmet anlayışıyla hastalarını buluşturmayı hedefleyerek; 3 hastahane, 1 tıp merkezi, 2 diyaliz merkezi ve 1 ağız-diş sağlığı merkezi ile hizmet vermektedir.Özel Erdem Hastanesi Çakmak ve Çamlıca şubelerinde görev almak üzere Hemşire aramaktayız.

1 ay önce

Kimya Öğretmeni

Yeşilpınar Akademi Eğitim Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere ; Ortaokul Fen / Lise Kimya derslerine girecekÇalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Servis Garsonu

Birka Turizm Dan ve İnş Ltd Şti - Yeşilhisar

Amsterdam Restobar çalışacak Servis Garsonu arıyoruz.

9 ay önce

Barista

Nds Tanıtım Danışmanlık Hizmetleri Paz Ltd Şti - Yeşilhisar

İstanbul Ataşehir’de bulunan “METROPOL AVM” de açılacak olan mağazamız için ve Halkalı’da bulunan “ARENAPARK AVM” için “Barista” arıyoruz.İş tanımı;•Görsel standartları uygulayarak ürünlerin doğru sergilenmesini sağlamak.•İşletmeye gelen müşterilere kahve çeşitleri ve ürünlerini tanıtıp satışını gerçekleştirmek• Kullanılan ekipmanların temizliğini ve bakımını yapmak• Gelen müşterilere güleryüz ile hizmet etmek,????Lokasyon: İstanbul Ataşehir Metropol AVM????Lokasyon: İstanbul Halkalı Arenapark AVM????Şartlar: Ücret + Yemek + Yol + AGİ + Prim????Çalışma Saatleri: Günde 8 saat çalışma mevcuttur. 2 veya 3 shift halinde olacaktır.

10 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Güneşlipark İşletmecilik Tic A.Ş. - Yeşilhisar

Elektrik Teknisyeni Aramaktayız.

6 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Enerji Koleji - Yeşilhisar

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzda, milli manevi ve evrensel değerlerin farkında Sınıf Öğretmeni aramaktayız.

8 ay önce

E-Ticaret Meslek Elemanı

Güler Net E-Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

E-ticaret alanında faaliyet gösteren firmamıza E-Ticaret Meslek Elemanı aramaktayız.İş Tanımı:Mevcut durumdan yola çıkarak daha iyi e-ticaret stratejisi belirlemek ve uygulayacak yetkinlikte olmak,Proje veya internet sitesine dair ilgili alanların metin içeriklerini karşılamak,Online mağazalar stok , satış ve iade süreçlerini yönetmek,Satışlarına yönelik müşteri iletişimini sağlamak, soru ve sorunlarda müşteri odaklı çözümler getirmek,Satışı arttıracak kampanya ve iletişim kurgularını çalışmak ve bütçe planlamasını gerçekleştirmek,

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Koruyan Mali Müşavirlik - Yeşilhisar

İSTANBUL AVRUPA YAKASI Sultangazi ilçesinde üniversite-lise parttime veya sürekli çalışmak isteyen deneyimli deneyimsiz yetiştirilmek üzere Muhasebe Elemanı arıyorum.

2 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Özbek Otelcilik Turizm Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

İstanbul Sirkecide bulunan 40 odalı butik otelin ön büro departmanında çalışmak üzere Resepsiyonist alınacaktır.

8 ay önce

Satın Alma Görevlisi

Akpolatcan Gıda Hayvancılık Turizm San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satın Alma Görevlisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Bektaş Group Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

İstanbul K.çekmece/Sefaköyde buluna firmamızda klima filtresi için Pazarlama Uzmanı arıyoruz.

2 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Kurumumuza Biyoloji Öğretmeni arıyoruz.Freelance, part-time olarak başlanıp daha sonra tam zamanlı olarak değerlendirilecektir.

5 ay önce

Anketör

Final Araştırma ve Danışmanlık Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Final Araştırma olarak sağlık konusunda hekim, eczacı ve hastalarla anketler yapmaktayız. Hastane ve eczanelere yüz yüze anket yapacak personel veya evden telefon destekli olarak anketleri yapacak olan personel aranmaktadır.

1 ay önce

UX Designer

Hotech Yazılım A.Ş. - Yeşilhisar

UX DESIGNERWe are looking for an experienced and outstanding UX Designer who will be a part of our Design team. The UX designer must be able to work with Project Managers and Development Team as well as with the Digital Marketing Team, in a dynamic and international environment, determining requirements and implementation steps for UX experience enhancements. We can offer you a place at our Antalya offices.We have been creating intuitive and engaging experience for Hospitality Business for 20 years.

7 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yükseliş Turan Yatırım İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Yükseliş İnşaat bünyesinde çalışacak pazarlamadan iyi anlayan kadın/erkek çalışma arkadaşı arıyoruz.Maaş +prim usulü çalışacak dolgun maaşlı, kendine özel odası bulunan ve çalışma saatleri esnek rahat bir çalışma ofisimiz bulunmaktadır.

5 ay önce

Muhasebe Müdürü

Yeditepe Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Dayanıklı tüketim mallarının pazarlamasını yapan firmamızı bünyesinde istihdam edilmek üzere Muhasebe Müdürü aramaktayız

7 ay önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Tmsorganik Gıda Turizm İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Gıda üretimi yapan alanında öncü firmamızda kendi satış ağını oluşturup yeni müşterileri bünyemize katabilecek, portföyü olan, ikna kabiliyeti güçlü, prezantabl adaylar alınacaktır.

1 ay önce

Vasıfsız Eleman

Hakan Gıda Tarım Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

20:00 / 06:00 saatleri arasında Sultanbeyli ve çevresinde ikamet eden çalışacak vasıfsız bay takım arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Veri Analisti

Global Kauçuk Sızdırmazlık Eleman San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamızda çalışmak üzere Veri Analisti aramaktayız.İş Tanımı:Gerekli verilerin ilgili bölümlerden toplanması,Toplanan verilerin doğru ve eksiksiz olup olmadığının kontrol edilmesi,Gerekli görülen dönemlerde rapor olarak üst yönetime sunulması.

3 ay önce

Sekreter

Nort Pnömatik Makine San ve Dış Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Makine imalatı yapan firmamıza gelen misafirleri yönlendirecek, evrak takibi yapabilecek ve telefonlara bakacak çalışma arkadaşları aranıyor.

1 ay önce

Yeşilhisar Geneli Sektörler