Yeşilhisar Finans ve Yatırım Danışmanlığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yeşilhisar Finans ve Yatırım Danışmanlığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Özel Eğitim Öğretmeni

Ankara Bizim Çocuklar Spor Kulübü - Yeşilhisar

Kulübümüzde özel çocuklara spor eğitimi verebilecek öğretmenler aramaktayız.Tecrübe şartımız yoktur.

6 ay önce

Muhasebe Personeli

Shayra İnşaat Sağlık Dekorasyon Medikal A.Ş. - Yeşilhisar

Tercihen Logo programı bilen Muhasebe Personeli alınacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Koruyan Mali Müşavirlik - Yeşilhisar

İSTANBUL AVRUPA YAKASI Sultangazi ilçesinde üniversite-lise parttime veya sürekli çalışmak isteyen deneyimli deneyimsiz yetiştirilmek üzere Muhasebe Elemanı arıyorum.

2 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Lila Catering - Yeşilhisar

Çekmeköyde bulunan catering firmamıza Aşçı Yardımcısı arıyoruz.

9 ay önce

Satış Danışmanı

Cmk İletişim İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Vodafone un Bireysel ve Kurumsal distribütörlüğünü yapan firmamızın, Kızılay ve Demetevler mağazalarında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 gün önce

Depo Sorumlusu

Alfamet Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Merterdeki tekstil firmamızda görevlendirilmek üzere; Depo elemanı aranıyor.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Merpar Motorlu Araçlar Yedek Parça San Ltd Şti - Yeşilhisar

Ağır Vasıta Yedek Parça sektörünün öncü kuruluşlarından olan şirketimizde çalışmak üzere Muhasebe Yetkilisi aranmaktadır.

1 ay önce

Anketör

Teori Araştırma - Yeşilhisar

TEORİ ARAŞTIRMA Olarak yürütmekte olduğumuz pazar araştırma projelerimizde görevlendirilecek araştırma görevlileri aramaktayız.İşini ciddiye alıp gereken sorumlulukları üsleniyor olması beklentilerimizden biridir.İş Tanımı ; Sahada çalışacak arkadaşlar tablet aracılığı ile gerek hanede gerektiğinde sokakta anket verisi toplayıp görevini ve projesini bitirmektir.

7 ay önce

Hidrolik Pnömatikçi

Nurmak Araç Üstü Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

İkitellide bulunan firmamıza tam zamanlı çalışabilecek Hidrolik ve Mekanik Ustası aranıyor.Çalışma saati:Sabah 08:30 akşam 18:00Cumartesi 13:30Tüm sosyal haklar mevcuttur.

9 ay önce

MAKİNE MÜHENDİSİ

Osmanlı Mühendislik - Yeşilhisar

ISITMA SOĞUTMA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLAN FİRMAMIZA GİRESUN MERKEZ VE TRABZON AKÇAABAT TA AÇACAĞIMIZ ŞUBEMİZE DENEYİMLİ ELEMANLAR ALINACAKTIR. --------------MAKİNE MÜHENDİSİ--------- - DOĞALGAZ SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ -GASLİNE PROGRAMI KULLANABİLEN - OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM OLMAK - EHLİYET SAHİBİ OLMAK - SATIŞ VE PAZARLAMADA TECRÜBELİ - KRİZ ANLARINI YÖNETEBİLME KABİLİYETİ - DİKSİYONUN DÜZGÜN OLMASI - İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ - POZİTİF BAKIŞ AÇILI - SADIK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

6 ay önce

Oto Elektrik Ustası

Vision Otomotiv Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Sabah 08:30 akşam 18:15 saatleri arasında tam zamanlı çalışacak Usta veya Kalfa Adayı alınacaktır.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Coldwell Banker Akademi Gayrimenkul - Yeşilhisar

Coldwell Banker Dünyada gayrimenkul satışında LİDER markadır.Bu marka çatısı altında kurumsal bir gayrimenkul ofisinde çalışmak isterseniz ve aşağıdaki niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.Coldwell Banker markasını en iyi şekilde temsil edecek,Her ekonomide hareketli ve potansiyeli büyük gayrimenkul sektöründe danışman olarak çalışacak,Eğitimler ve ofis oryantasyon süreci ile portföy bulma, tanıtım, alıcıya sunma ve satış aşamalarını kısa sürede öğrenip uygulayacak,Sürekli yeni kişilerle tanışacak,Veri tabanı oluşturacak ve daima yeni müşteriler ekleyecek,Müşteri memnuniyeti sağlayacak,Ofis kural ve prosedürlerine uyacak,Güneşli bölgesine ulaşım sorunu olmayan,Az sermaye ile büyük kazançlar sağlayabilecek Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.

6 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Alya Hüma Hazır Gıda Pazarlama ve Tic A.Ş. - Yeşilhisar

Şirkete gelen ziyaretçileri karşılayacak, ilgili şirket personeline bilgi vererek yönlendirebilecek,Şirket içi ve dışı telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlayacak, santrale gelen telefonları ilgili şirket personeline en kısa sürede bilgi vererek aktarabilecek,Gelen Misafir ve yöneticilerin çay, kahve vb. tüm ikram hizmetini yerine getirilebilecek,Kargo trafiğini düzenleyip yönlendirmeleri yapabilecek, gelen giden evrak ve kargoların takibini yapabilecek,Randevu kayıtlarını tutacak ve gerekli hatırlatmaları yapabilecek,Yetki ve sorumlulukları çerçevesinde kendisine verilecek diğer görevleri yerine getirebilecek,Ofis temizliğini ve düzenini sağlayabilecek Ofis Sekreteri aramaktayız.

6 ay önce

Katip

Savatel Çağrı Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Kurumsal müşterilerimizin ödenmemiş faturalarının hatırlatmaları ve tahsilatları ile icra sürecindeki dosyaların tahsilatlarını gerçekleştirdiğimiz Hukuk Büromuzda çalışma arkadaşları arıyoruz !!!Kurumumuzda hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır.

6 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Marmara Elektronik - Yeşilhisar

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren ve Başakşehirde bulunan şirketimize, Kadın Yönetici Asistanı aramaktayız.

8 ay önce

Aşçı

Nurdal Mermer Madencilik İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Yeşilhisar

Maden ocaklarımıza ait şantiyelerde yatılı olarak görevlendirilmek üzere Aşçı alınacaktır.

6 ay önce

Tercüman

İzdar Gıda İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Asistanlık ve Genel Müdür Asistanlığı yapacak Tercüman arıyoruz.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yeşilyurt Yay İmalatı - Yeşilhisar

Otomotiv yedek parça üretimi yapan firmamızı uluslararası pazara taşıyabilecek pozitif enerjili takım arkadaşı arıyoruz.

7 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Okyay Un San ve Tic. A.Ş. - Yeşilhisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.Uzun yıllardır GIDA SEKTÖRÜNDE faaliyet gösterme kültürüne sahip, Gıda Güvenliği ve ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarını benimsemiş, grup şirket merkezi Mersin-Tarsus OKYAY UN FABRİKASIN’ da olan firmamızın, Gıda grubu, satış- pazarlama departmanı için elemanlar aranmaktadır.İş Tanımı:Firmamızın üretimini ve pazarlamasını yapmakta olduğu Buğday Unu ve Özel Amaçlı Un gruplarının, soğuk satış süreçlerinde ve pazarlamasında görev alınacaktır. Öncelikle Tarsus, Mersin ve Adana bölgelerinde pazarlama ve satış faaliyetleri sürdürülecektir. İhtiyaç halinde diğer komşu bölgelerde eklenebilir.

2 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

C-Zone Agency - Yeşilhisar

Dijital medya sektöründe kendini geliştirmek isteyen Stajyer ekip arkadaşı arıyoruz. Gelişime açığım, çalışırken eğlenir, eğlenirken öğrenirim diyorsan kriterlerimize göz atabilirsin.

8 ay önce

Yeşilhisar Geneli Sektörler