Yeşilhisar Elektronik Yayıncılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yeşilhisar Elektronik Yayıncılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Temsilcisi

İndemo İnşaat Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Çengelköy Üsküdarda bulunan Vitra mağazamıza banyo ve mutfak ürünlerinin (seramik dahil) satışını yapabilecek, diksiyonu ve insan ilişkileri düzgün, giyimine önem veren, 20-25 yaş aralığında BAYAN Satış Temsilcisi aramaktayız.(İşyerine yakın kişiler önceliklidir.)

10 ay önce

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Elt Yurtdışı Eğitim - Yeşilhisar

Türkiyenin en kurumsal ve prestijli yurtdışı eğitim danışmanlığı firmaları arasında yer alan ELT Yurtdışı Eğitim; Dil Programları ve Akademik Departmanlarda görevlendirilmek üzere Antalya ofisimizin kadrosuna dahil edilecek kadın/erkek çalışma arkadaşları aramaktadır. İŞ TANIMI:Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı eğitim kurumlarının hizmetlerinin bilgi almak isteyen öğrencilere telefon, e-mail ya da yüzyüze görüşme yolu ile doğru bir şekilde aktarılması,Öğrenci takibi yapılması,Kayıt işlemlerinden sonra öğrenci sürecini yönetmek,Yurtdışı eğitim vize süreçlerini yönetmek,Yurtdışında eğitimler ve fuarlara katılmak.

2 ay önce

Kurye

Onur Sayan Ticaret - Yeşilhisar

YEŞİLKÖY bölgesindeki depomuz için arayışımız bulunmaktadır.Yüksek prim + Dolgun maaş + Yemek

2 ay önce

Psikolog

Detay Psikoteknik - Yeşilhisar

Firmamızda bizimle çalışacak Psikolog aramaktayız.ALG sertifikası bulunan psikolog iş arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Satış Elemanı

Your Sweat Home Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aranmaktadır.İş tanımı ; işitme cihazları merkezimize müşteri kazandırmak amaçlı hastane,eczane vb yerlerle anlaşma yapacak dinamik işine sadık arkadaş aramaktayız.

8 ay önce

Şantiye Şefi

Gaziantep Tam Yapı San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Şantiye ağırlıklı çalışabilecek, ama aynı zamanda metraj ve 3D modelleme yapabilecek MİMAR aranmaktadır...

3 ay önce

Satış Elemanı

Ekim Kitabevi - Yeşilhisar

Kızılay bölgesinde kitap mağazalarımız ve İnternet satış bölümünde çalışacak Satış Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Edebiyat Öğretmeni

Net Başarı Koleji - Yeşilhisar

Net Başarı Koleji Anadolu ve Fen Lisesi, 2020/2021 Eğitim-Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere tecrübeli Edebiyat Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Satış Sonrası Hizmet Personeli

Güney Grup Otomotiv Petrol İnş San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Satış Sonrası Hizmet birimlerinde işten anlayan tecrübeli personel alımı yapılacaktır.

5 gün önce

Restoratör Mimar

T.E.B.O Tarihi Eserler Bakım Onarım Sanat ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

İstanbul Büyükçekmecedeki firmamızda görevlendirmek üzere 0-3 yıl deneyimli Restoratör Mimar ekip arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Ekstra Sigorta Acenteliği A.Ş. - Yeşilhisar

Üsküdar Kısıklıda bulunan sigorta acentemize Sigorta Teknik Personel alımı yapılacaktır.Sigorta şirketi ekranlarına hakim olunması, Sigortacılık bilgisi ve satış tecrübesi önemlidir.

3 hafta önce

Siber Güvenlik Uzmanı

Md Siber Güvenlik Telekomünikasyon ve Ltd Şti - Yeşilhisar

Mezuniyet şartından ziyade niteliği esas alan;Siber Güvenlik alanı ile yakından ilgilenen ve gelişmeye istekli ekip arkadaşları arıyoruz:İlgili niteliklerin birden fazlasına sahip olan genç, dinamik ve girişimci güvenlik uzmanı adayları ile buluşmaya hazırız.GENEL GÖREV TANIMIBT altyapısında kullanılan ürünler ile ilgili güvenlik kriterlerini belirleyerek, gerekli kontrolleri gerçekleştirip raporlanmasını sağlamak, ağ güvenliği ürünlerinin yönetiminde tecrübe sahibi ve sisteme uyarlama noktasında etkili topoloji oluşturabilmek.Bilgi güvenliği ihlal olaylarının analiz edilerek, tekrarlamaması için önlemler alınarak uçtan uca Bilgi Güvenliği stratejisini oluşturma, uygulama ve yaşatma.ISO 27001, KVKK ve BDDK Bilgi Güvenliği Standartları konusunda bilgi sahibi, kontrollerinin yapılması, dokümantasyonların oluşturulması ve sahalarda gerçekleştirilecek olan denetimlerin koordinasyon ve planlanmasının sağlanması.Siber olaylara müdahale, Açık kaynak istihbaratı, Tehdit İstihbaratı, Sızma testi ve Siber Operasyon Merkezi süreçlerine ve güvenlik testi metodolojisine hakim olarak gerekli aksiyonun alınabilmesi.Güvenlik açıklıkları ve çeşitliliği konusunda teknik bilgi ve yorumlama yeteneğine sahip olmak, Zafiyet yönetimi ve zafiyetlerin giderilmesi konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak.GENEL TEKNİK NİTELİKLERIPS, IDS, WAF, Firewall, DLP, SIEM, VPN, AV, Endpoint Security ürünlerinin kurulum, konfigürasyon ve yönetimiyle beraber Loglama, Monitoring ve Auditing konularında bilgi sahibi,Network, TCP/IP, ISP, Modem, Router, Switch ve AP, Merkezi Wireless Network Altyapısı ve VoIP haberleşme sistemleri konusunda tecrübeli,Windows Server, Active Directory, Nas Server, Web Server, MSSQL; kurulum, konfigürasyon ve yönetimine dair tecrübeli.Bizim ekibimize dahil olacak arkadaşları ne bekliyor:Uluslararası ekipler ile çalışma tecrübesi,Sürekli eğitim ve kendini geliştirme,Sistematik ve yüksek tempolu çalışma,Sevgi ve saygı kesin şartı olan bir iş ortamı,Geleneksel firmalardan farklı olarak çalışan kazanır prensibi,Global ve Kurumsal ortaklıklar ile ilerleyen bir kariyer,Uluslararası ekipler ile çalışma tecrübesi.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Alfa Medya Produksiyon - Yeşilhisar

Yapımcılığını üstlendiğimiz sektörel tanıtım programımızda,Firma ile yapım şirketi arasında koordinasyonun sağlanması,Reklam ve rezervasyon sürecinin sağlanması,Belirlenen hedefler doğrultusunda doğru hedefe doğru zamanda telefon aracılığıyla iletişime geçilmesi,Müşteri portföyünün oluşturulması prensibimizdir.

8 ay önce

Elektrik Ustası

Yalçındağ Çevre Teknolojileri San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Emlak Konut Konya Temaşehir Konut Projesinde çalışacak Elektrik Kalfaları & Ustaları aranmaktadır.

5 ay önce

Depo Elemanı

DY Halı Dış Ticaret A.Ş. - Yeşilhisar

Halı fabrikamızda depo bölümünde çalışacak hammadde ve ürün takibatı yapıp barkot sistemini kullanabilecek bilgisayar kullanabilen çalışma arkadaşı aramaktayız.

8 ay önce

Güzellik Uzmanı

İda İstanbul Mağazacılık ve Proje Hiz A.Ş. - Yeşilhisar

Golden Rose mağazamızda çalışacak Güzellik Uzmanı arkadaşlar arıyoruz.

7 ay önce

Topoğraf

Akgün İnşaat - Yeşilhisar

Şırnak Güçlükonak taraflarında yapımı süren Fındık-Eruh yol yapım şantiyesine hem formenlik hemde topoğraf işlerine bakacak becerikli çalışkan tecrübeli eleman arıyorum. Maaş ve şartlar telefonda konuşulur anlaşılır para mevzu bahis değil memnun kaldıktan sonra.

1 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Bektaş Group Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

İstanbul K.çekmece/Sefaköyde buluna firmamızda klima filtresi için Pazarlama Uzmanı arıyoruz.

2 ay önce

Temizlik Personeli

Cleant Temizlik İnş Gıda Turizm Tic ve San A.Ş. - Yeşilhisar

Antalyada yeni açılan şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere İNŞAAT SONRASI OFİS, DAİRE vb. alanlarda temizlik yapabilecek mobil ekip olarak çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Netcom Bilgisayar Sistemleri San ve Tic Ltd Sti - Yeşilhisar

Kocaeli Gebze’de bulunan bilgisayar teknik servisinde çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

6 ay önce

Yeşilhisar Geneli Sektörler