Yeşilhisar Çevre düzenleme İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yeşilhisar Çevre düzenleme İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Web Master

Palmiye Koçak Mobilya Aksesuar ve Tüketim San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Sosyal medya hesaplarını yönetecek Web Master aranmaktadır.

7 ay önce

Masaj Uygulayıcısı/Masöz

Türker Pastacılık San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamıza kadın Masöz aranmaktadır.

5 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Asiller Medya Bilişim San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Matbaa ve dijital baskı alanında hizmet vermekteyiz. Gelen siparişlerin tasarımını yapıp baskıya gönderecek deneyimli personel aranmaktadır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Modon Enerji A.Ş. - Yeşilhisar

Üsküdar Altunizadede bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır. Part time başvurular ayrıca değerlendirilecektir.

10 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Yavuz Raf San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe departmanında Mikro bilen ve sekreterlik görevini yürütebilecek kadın çalışma arkadaşı alınacaktır.SANCAKTEPE civarında oturma şartımız vardır.

1 ay önce

Pazarlamacı (Telefonla)

Boyka Sporcu Besinleri ve Takviye Gıda - Yeşilhisar

Firmamızda, farklı şehirlerde ürünlerimize talep oluşturan kişilere ulaşıp ürün pazarlaması yapacak Pazarlamacı aranıyor.Yüksek miktarda prim sistemi uygulanacaktır.Evden veya istediğiniz her yerden çalışabilirsiniz. .

1 hafta önce

Çevre Mühendisi

Selin Ölçüm Laboratuvar San ve Tic A.Ş. - Yeşilhisar

Emisyon-İmisyon Ölçüm Sorumlusu Çevre Mühendisi aramaktayız.

1 ay önce

Sekreter

Akpolatcan Gıda Hayvancılık Turizm San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamızda çalışmak üzere Sekreter alınacaktır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Yeşilhisar

Ana Dil seviyesinde Almanca konuşuyorsanİletişimim kuvvetli, problem çözmede üstüme yoktur ve ikna gücüm yüksektir diyorsanSeni de aramıza bekliyoruz ! ! !Maaş 4000 TL + Prim + SGK

8 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Serteks Ticaret - Yeşilhisar

Başakşehirdeki baklava dükkanımızda çalışacak tecrübeli Garson çalışma arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Satış Görevlisi

Büroteks Teknoloji Reklam Dijital Baskı San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Büroteks Teknoloji Reklam Dijital Baskı San ve Tic Ltd Şti 27 yıldan beri dijital baskı ve baskı sonrası hizmetler sektöründe faaliyet gösteriyor. Konica Minolta (Fotokopi Makineleri), KIP (Geniş Format Lazer Yazıcılar), Brother (Çok fonksiyonel yazıcıları) HP (Geniş format inkjet yazıcılar) Riso (Baskı Makineleri) Nocai (Tekstil, Reklam ve Endüstriyel Geniş Format Yazıcılar), Summa (Plotter Kesiciler) gibi sektöründe lider markalar ve güçlü ekibiyle Denizli ve Isparta Bölgesi’nde müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan firmamız; çözüm odaklı, öğrenmeyi seven ve hırslı, karşılaştığı engelleri zorlayıp sonuca ulaşmaktan keyif alacak Satış Görevlisi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

8 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Mikro Teknik Kimyevi Maddeler San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

İstanbul Kartal ofisimizde görevlendirilmek üzere alanında başarılı Dış Ticaret Elemanı arıyoruz.-İthalat ve ihracat termin takibinin yapılması ve ithalat yüklemeleri öncesi organizasyonun sağlanması -Yüklemenin organize edilmesi, yükleme evraklarının hazırlanması, kontrolü ve takibinin yapılması-İthalat sürecinde ödemelerin gerçekleştirilmesi ve ihracat sürecinde gelen ödemelerin takip edilmesi -Gümrük müşaviri ile koordinasyonun sağlanması,-Lojistik firmaları ile görüşmelerin yapılıp navlun ücretlerinin güncellenmesi ve takibi,

8 ay önce

Tanıtım Elemanı

Farmakotek Gıda İlaç ve Sağ Hiz San ve Dış Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Bursa İnegöl OSB de faaliyete başlayacak tıbbi malzeme üretim şubemize Tıbbi Cihaz Satış merkezi Sorumlu Müdür ve Satış Tanıtım Elemanı Yetki Belgeli Personel Görevlendirilecektir.İş Tanımı:Şirketin şubesini resmi olarak temsil edecek. Resmi işleri takip, kontrol ve onay verecek.Genel şirket durumu ve üretim faaliyetlerini hakkında raporunu hazırlayıp yönetime sunacak.Operasyonel projelerin planlaması ve yürütülmesinde sorumlu olacak.İstediğimiz ön şartlar:İnegöl ve çevresinde ikamet eden,Yabancı dil: İyi seviyede İngilizce,B sürücü belgesine sahip olmak,MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Erkek Adaylar için askerlik durumu yapılmış/ en az 2 yıl tecilli/ muaf olmak .

4 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Vizyon Biyoteknoloji San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamızın merkez ofisi Çamçeşme Mahallesi Pendikte yer almaktadır.Çay servisi yapacak ve toplam 4 kişiye yemek hazırlayacak kadın çalışma arkadaşı aramaktayız.

5 ay önce

Kasiyer

Khayal Et Mamülleri ve Hazır Yiyecekler Ltd Şti - Yeşilhisar

İşim birinci önceliğim diyen çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

By Livane Textile - Yeşilhisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Şirket içinde ön muhasebeye bakacak telefonlara bakacak ,Müşteri yazışmalarını takip edecek.

7 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı/Yöneticisi

Essa Teknik Kimya İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

• Yurt dışındaki hedef pazarları ve stratejileri belirlemek,• Belirlenen pazarlarda, potansiyel müşteri ve satış kanallarını tespit ederek şirkete kazandırmak,• Tüm yurt dışı satış faaliyetlerini yönetmek ve satış hacmini geliştirmeye yönelik projeler üretmek ve yönetmek,• Ülke/Bölge bazında satış performansını artırıcı faaliyetler planlamak,• İthalat ve İhracat siparişlerinin ilgili departmanlar ile takip edilmesi ve siparişlerin üretiminden müşteriye sevkine kadar ki tüm süreçlerin takibini yapmak,• Dış Ticaret (İthalat-İhracat-Kambiyo-Gümrük-Teşvik) mevzuatına göre tüm süreçlerin yönetmek.• CRM ve benzeri iç sistemlerin sürekliliğini ve güncelliğini sağlamak,• Yurt dışındaki; hedef kitleler, beklentiler, rakip firmalar ve piyasa hareketlerini gözlemleyerek bağlı bulunduğu yöneticisine raporlamak,

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

İstanbul Hırdavat - Yeşilhisar

Aile şirketimizde sürekli olarak işini kendi işi gibi benimseyecek çalışkan üretken yaratıcı bir iş arkadaşı aramaktayız

9 ay önce

İnşaat Teknikeri

Ydkm Yapı Denetim Kurumları Eğitim A.Ş. - Yeşilhisar

İstanbul / Esenyurtta bulunan sınav alanımızda mesleki yeterlilik belgelendirme sınavlarında görevlendirme üzere 7 yıl ve üzeri deneyimli inşaat teknikeri veya teknik öğretmen arıyoruz. Firmamız sektörde deneyimli 2 yıldır başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam eden bir belgelendirme kuruluşudur.

2 ay önce

Bayan Kuaförü

Mega Derneği - Yeşilhisar

Salonumuza deneyimli Usta Kuaför aramaktayız.

3 ay önce

Yeşilhisar Geneli Sektörler