Yeşilhisar Altyapı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yeşilhisar Altyapı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

MOBİLYA USTASI,MARANGOZ,DÖŞEME USTASI,

BEBEJİ MOBİLYA - Yeşilhisar

FABRİKAMIZA MOBİLYA USTASI, ÇIRAK, MARANGOZ, DÖŞEME USTASI, TERZİ ALINACAKTIR.

5 ay önce

Saha Satış Personeli

Rehber Hasar Danışmanlık Hizmetleri - Yeşilhisar

İş TanımıTemel olarak hasar yönetimi ve danışmanlık faaliyetleri gösteren kurumsal bir şirkettir.Sigorta kapsamı içerisinde olan her türlü havayolu/ denizyolu/ karayolundaki trafik kazaları, iş ve işyeri kazaları, yangın, deprem, doğal afet, hırsızlık, kasko,vs. sigortalarında doğan haklarınızı koruma altına almak ve mağduriyetlerinizi gidermektir.

1 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Yeşilhisar

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı yakınında bulunan 4 yıldızlı otelimize Garson alımı yapılacaktır.

6 ay önce

Satış Elemanı (Perakende)

Ömer Şafak Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Mobilya aksesuarları mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aramaktayız.Sorumluluk alanındaki ürünleri tanıyıp , müşterilere uygulamaları hakkına bilgi vermek,Firmamızı kurumsal ve bireysel müşteriler karşısında en iyi şekilde temsil etmek,Portföye yeni müşteriler eklemek amaçlı görüşmeler yaptırmak,Satış işlemlerini faturalandırmak ve satış sonrası destek vermek,Çalışma ortamını sürekli düzenli tutmak.

8 ay önce

Web Tasarımcısı

Tales Media - Yeşilhisar

Ajansımız bünyesinde; Web tasarımı bölümüne ekip arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Almira Tur - Yeşilhisar

Anlaşmalı olduğumuz otellerin satışını gerçekleştirmek amacıyla CRM programı ile otomatik aramalar yapmak,Rezervasyon işlemleri için gerekli yerlere maillerin atılması ve otele rezervasyonun geçilmesi,

1 ay önce

Tekstil Mühendisi

Dilek Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Kumaşlardan anlayan Tekstil Mühendisi aramaktayız.

8 ay önce

Ziraat Mühendisi

Yılmaz Mühendislik - Yeşilhisar

Firmamız için dönemsel olarak Ziraat Mühendisi ya da Ziraat Teknikeri takım arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Harita Teknikeri

Ayti İnşaat Taahhüt Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Kadıköy (İstanbul) şantiyemizde değerlendirilmek üzere Harita Teknikeri alınacaktır.

9 saat önce

İmalat Şefi

Protek Balatacılık San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Kocaeli Gebzede bulunan Otomotiv sektöründe öncü olan firmamızda İmalat ve Üretim Şefi olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.

10 ay önce

Sekreter

Akhtamar İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Akhtamar İç ve Dış Tic Ltd Şti kargo şirketimize telefonlara bakabilecek tecrübeli Sekreter arıyoruz.25/30 yaş aralığında, az da olsa İngilizce bilmesi ve Beylikdüzü Beykent yakınlarında oturuyor olması tercih sebebidir.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Serenity Sağlık Hizmetleri ve Turizm A.Ş. - Yeşilhisar

Potansiyel yabancı hastalarla yazışmalar gerçekleştirecek, iyi derecede İngilizcesi olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Saha Satış Elemanı

Çınar Basın Yayın - Yeşilhisar

Aktif saha satışın da kendine güvenen en az bir yıl deneyimli tercihen araçlı Saha Satış Personeli alınacaktır.

3 ay önce

Teknik Personel

Azur Resort Spa Otel - Yeşilhisar

Antalya/Alanya Payalar bölgesinde bulunan 5 yıldızlı otelimize teknik servis departmanda çalışacak Teknik Personel alımı yapılacaktır.Ocak ayında iş başı yapılacak ve il dışında gelenler için lojman mevcuttur.

9 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Gri Workshop - Yeşilhisar

Php + Html5 + Css3 yazılım dillerine hakim takım arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Mie Kozmetik ve İlaç Sanayi Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

İş alanınız ne olursa olsun, ister iş sahibi olun, ister işsiz olun, bizimle herkes çalışabilir. Yapmanız gereken tek şey firmamızın size vereceği fiyat listesine göre ürün satmak, pazarlamak veya bayilik sistemi geliştirmek. Buna göre yaptığınız cironun %20si sizin olacak, sizin hesaplarınıza aktarılacak veya sizden gelen cironun %20sini kendinize aldıktan sonra geriye kalan ciroyu firmamız hesaplarına aktarırsınız.

6 ay önce

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Yeşilhisar

Sağlık Alanında Almanyada İş İmkanıX-PM Almanya’nın Türkiye’deki tek işveren firması olarak, sizlere süresiz iş sözleşmesi ile Almanya’nın kapılarını açıyor.X-PM Almanyada İtalya, Polonya, Hırvatistan, Türkiye gibi ülkelerde personel sağlamak için hizmet veren bir firmadır.Almanya’nın en güzel şehirlerinde çalışma imkanı, yüksek yaşam standartları ve konaklama imkanı sağlıyoruz.B2 Dil seviyesinde Almanca bilen kişiler için Almanya da çalışmak üzere tecrübeli ve tecrübesiz Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı aranmaktadır.Konum:Kuzey Ren-Vestfalya (Nordrhein-Westfalen) Eyaletiİş veren Firma olarak sizlerden hiçbir ücret talep edilmemektedir.İş ilanımız İş-Kur Tarafından onaylıdır.

5 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Öz Varlık Osgb Hiz Ltd Şti - Yeşilhisar

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere;Satış Pazarlama Departmanında çalışacak,Firmalara İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilgi verip, teklif sunacak,Satış süreçlerini yönetecek,Müşterilerimizden gelen talepleri karşılayacak Pazarlama Sorumlusu çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

6 ay önce

E Ticaret Uzmanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamıza E-Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:E-ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi,Satışa sunulacak ürünlerin e-ticaret sitesinde tüm teknik detaylarıyla birlikte yer almasının sağlanması ve bilgilerinin güncel tutulması,Satışa sunulan ürünlerin stok takibinin/güncellemesinin ve tedarik kontrollerinin planlı ve düzenli olarak yapılması,Trafik yaratacak ürün kampanya planlaması ve stok fazlası ürünlerin iskonto ve kampanya yönetimiÜrünlerin site içerisindeki konumlandırması içeriğinin (yazılı, görsel, video) oluşturulması, tedariki ve yönetimini sağlamaWeb analizi araçlarını kullanarak satışın raporlanması, güçlü ve zayıf yönleri belirleyerek geliştirici stratejiler üretilmesi,Hizmet alınan firma/danışmanlık ile ilişkilerin yürütülmesi ve ilgili ekiple bilgi akışının sağlanması,Pazaryeri süreçlerini takip etmek,Ay bitiminde bir önceki aya ait satış ve kapanış raporlarını hazırlayıp yönetime sunmak,Adwords kampanyalarının detaylı optimizasyon yöntemlerine hakim olmak,Google Analytics, web analiz ve ölçümü konularına hakim,Adwords, kampanyalarını bütçe ve hedefler doğrultusunda yönetmek, optimizasyonları yapmak, yeni kampanya ve reklam grupları üzerinde çalışmak,Google Analytics’in teknik kurulumlarını gerçekleştirmek ve şirket genelinde Google Analytics’le ilgili raporlama, analiz ve ölçümlerini yapmak,Yıllık / Aylık Adwords bütçesi dahilinde aylık bütçe planlarını oluşturmak ve yönetmek.

9 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Vizyon Biyoteknoloji San Tic Ltd Şti - Yeşilhisar

Firmamız sağlık ürünleri ve inşaat malzemeleri tedariği işi ile iştigal etmektedir.Firmamıza Yönetici Asistanlığı yapacak kadın çalışma arkadaşı aramaktayız.Sabah 09:00 akşam 18:00 mesai saatleridir. Hafta sonu cumartesi yarım gün çalışma vardır.Maaş, ssk, yemek verilecek olup ücret görüşmeye çağrılacak kişiler ile yüz yüze anlatılacaktır.

5 ay önce

Yeşilhisar Geneli Sektörler