Yerköy Demiryolu Taşımacılığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yerköy Demiryolu Taşımacılığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Vasıfsız Eleman

Miya Denizcilik - Yerköy

Özel gemilerde ve yatlarda çalışacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.

2 hafta önce

İnternet Geliştiricisi

Adamer Kozmetik Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Yerköy

Şirketimize ait 2 adet sitemizi ve diğer platformlar olan hepsiburada, n11, trendyol, gittigidiyor, eptt avm de bulunan dükkanlarımıza ürün görselleri ve bilgilerini yükleyecek İnternet Geliştiricisi arıyoruz.

2 ay önce

Model /Manken

Agenda Giyim - Yerköy

Etek ve Gömlek katalog çekimlerinde modellik yapacak bayan aranmaktadır.

1 ay önce

Engelli Kadrosu

Alcen - Yerköy

Meram Elektrik Dağıtım Şirketi (Medaş) bünyesinde meram2 arıza servisinde çalışacak bay-bayan ENGELLİ KADROSUNDAN personel alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebeci

Onur Butik Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Yerköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebeci aranmaktadır.

2 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Erenköy Kavram Özel Öğretim Kursu - Yerköy

Çağdaş Eğitimcilere, Bambaşka Bir Kariyer Fırsatı! Her gününden ayrı bir ders çıkardığımız 45 yıldan ve sayısı 800.000’i aşan mezunumuzdan biliyoruz ki kaliteli eğitim, köklü bir deneyimle mümkündür. Eğitim yolculuğumuz boyunca her öğrencinin iyi bir eğitimi hak ettiğine inandık. Tarafsızlığı ilke edinen ve bizimle aynı eğitim tutkusunu paylaşan öğretmenlerimizle, hedeflerine ulaşmak isteyen on binlerce öğrencinin pusulası olduk. Kendisine özgü değerleri ile bilinçli, toplumsal konulara duyarlı ve sınav başarısı yüksek bireylerin buluşma noktası olan okullarımızda, “Aynı başarı, bambaşka bir Kavram!” diyerek bugünün çocuklarının dilinden anlayan bir perspektif ile eğitime yön vermeye devam ediyoruz. Öğrenmeye, öğretmeye, eğitime tutkuyla bağlı olan ve bilimde çağdaş, fikirde özgür nesiller yetiştirmek isteyen öğretmenlerimizle birlikte yepyeni başarılara imza atmak istiyoruz.

5 gün önce

Muhasebe Elemanı

Elina Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yerköy

Merterde bulunan bayan üst giyim firmamız için mağazada çalışacak Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Ado Organizasyon San Tic Ltd Şti - Yerköy

Agora Avmde çalışacak, Bayan Satış Temsilcisi aranmaktadır. NOT: ŞİRKETİN SERVİSİ YOKTUR.İş Tanımı:Agora Avm de pati malzemeleri satışı yapacağımız standımızda kasada duracak.Müşteriler ile iletişim sağlayıp satış yapacak.Müşterileri ihtiyaçları doğrultuda doğru ürünlere yönlendirecek.Alternatif ürün sunacak.

1 ay önce

Teknik Servis Şefi

Club Marma Hotel - Yerköy

Bodrum Akyarlar da bulunan otelimizde görev alacak Teknik Servis Şefiaranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Çoban Et - Yerköy

ÇOBAN ET olarak alanında deneyimli Muhasebe Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Satış Elemanı

Propazar Sağlık Güvenlik Malzemeleri Dış Tic Ltd Şti - Yerköy

Satış Elemanı aranmaktadır.• Günlük ziyaret ve görüşmeleri yaparak raporlamak, • Bölgesel ziyaretler gerçekleştirip firmaya yeni müşteriler kazandırmak, • Mevcut müşterilerin takibini yürütmek, • Yeni ürünlerin ve mevcut ürünlerin pazarlamasını sunmak.. NOT: Firmamız Eskişehir Merkezli olup Çevre illere günübirlik ziyaretlerle hizmet vermektedir. Bu sebeple başvuran adayların Eskişehir ilinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

1 hafta önce

Front Office Manager

Royal Cave Hotel - Yerköy

As Front Office Manager with Royal Cave Hotel , you would be responsible for directing and administering Front Office operations in the hotels continuing effort to deliver outstanding guest service and financial profitability. Specifically, you would be responsible for performing the following tasks to the highest standards:Manage all Front Office operations to include, but not limited to, guest service and registration (check-in/check-out), room inventory and availability, guest service standards and initiatives, product quality, cost controls and overall profitability, marketing initiatives, systems use and management, budgeting and forecasting, department management, policy and procedure implementation and enforcement and meeting participation and facilitationMonitor and develop team member performance to include, but not limited to, providing supervision, scheduling, conducting counseling and evaluations and delivering recognition and rewardMonitor and assess service and satisfaction trends, evaluate and address issues and make improvements accordinglyEnsure compliance with Company standardsMeet and greet guests and respond to guest inquiries, requests and issues in a timely, friendly and efficient manner and resolves guest concernsInitiate and implement up-selling techniques to promote hotel services and facilities to maximize room occupancy and overall revenueEnsure team members have current knowledge of hotel products, services, facilities, events, pricing and policies and knowledge of the local area and eventsComplete audit procedures, as neededRecruit, interview and train team members

1 ay önce

Kasiyer

Paşa Şehircilik San ve Tic Ltd Şti - Yerköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kasiyer aramaktayız.

1 ay önce

Çevre Mühendisi

Öncü Grup Kağit Plastik ve Matbaacılık San Tic A.Ş. - Yerköy

İdari işlerde görevlendirilmek üzere Çevre Mühendisi alınacaktır.Çevre mevzuatı gereğince firmada gerekli kontrollerin, takiplerin ve bildirimlerin yapılması, OSB ve bakanlıklarla gerekli yazışmaların yapılması, Çevre ve İSG denetimlerine refakat edilmesi, firma içi ve personel eğitimlerinin, İSG kurallarının denetlenmesi, kontrol ve takip edilmesi, Kalite sistem ve belgelendirme süreçlerinin yapılması.

2 ay önce

Elektrik Ustası

Akkılavuzlar Elektrik Tesisat San ve Tic Ltd Şti - Yerköy

Şantiyemizde görevlendirilmek üzere Elektrik Ustası ve kalfası alınacaktır.

3 ay önce

E-Ticaret Satış Temsilcisi

Uslu İthalat Seyit Ahmet Uslu - Yerköy

E-Ticaret siparişlerini alıp hazırlayacak, kargoları düzenleyip takip edecek E-Ticaret Satış Temsilcisi alınacaktır.

3 ay önce

Tezgahtar

Robert Watch - Yerköy

Parkforbes Avmde bulunan Robert mağazamıza Tezgahtar çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

BAYAN ELEMAN

BAÇ TAVUKÇULUK - Yerköy

İşyerimizde çalaışanlar için çay yemek ve boş saatlerde temizlik yapacak bayan eleman aranıyor.

2 ay önce

Turizm Rehberi

Nom Mühendislik Proje İnş ve Tur San Tic Ltd Şti - Yerköy

5 yıldızlı otelimizde yapılan reklam organizasyonlarında misafir ailelere tesisin tanıtımını ve tatil rehberliği yapmak üzere 18-26 yaş arası bay-bayan Turizm Rehberi aranıyor.

2 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Cantine Food - Yerköy

Yeni açılan restoran-cafe de çalışacak bayan Garson alınacaktır.

1 ay önce

Yerköy Geneli Sektörler