Yenişehir İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yenişehir İş İlanları


Muhasebe Sorumlusu

Dizayn Makina İmalat San Tic Ltd Şti - Yenişehir

Ön muhasebe departmanında çalışacak Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

2 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Hs Dış Ticaret ve Otomotiv Sanayi Ltd Şti - Yenişehir

Mutfakta deneyimli 10-12 kişilik öğlen yemeği yapabilecek, ofis temizliği ve düzenden sorumlu, içecek ikramında bulunacak hijyene önem veren Mutfak ve Temizlik Görevlisi (Acil) aranmaktadır.İş TanımıHaftalık yemek menüsü oluşturmakMenü doğrultusunda alışveriş listesini yapmakMutfak ve temizlik ihtiyaçlarını temin etmekYemekleri hijyenik koşullarda, yemek saatinde hazır etmekOfis temizlik ve düzenini sağlamakYönetime, personele ve misafirlere içecek servisi yapmakÇalışma saatleriHafta içi 08:30-18:00Cumartesi 09:00-16:00

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

İlkev Gayrimenkul Danışmanlık - Yenişehir

Emlak sektöründe satış yapabilecek Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.

2 ay önce

Kalorifer Tesisatçısı

Teytaş Erce Yazıcı Turist Tesisleri A.Ş. - Yenişehir

Genç Yazıcı Hotel Uludağ BURSA bünyesinde çalışmak üzere fuel oil brülör kazanında deneyimli acil Kalorifer Tesisatçısı eleman aranmaktadır. Personel konaklaması ve yemekleri otel bünyesinde gerçekleşecektir. Sezonluk ve daimi elemanlar aranmaktadır. Hemen acil işbaşı yapılacaktır.

2 ay önce

Sekreter

Nazar Kauçuk - Yenişehir

Birlikte çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Satış Elemanı

Büyük Hamit Hotel - Yenişehir

Lalelide bulunan 4 yıldızlı otelimize Satış Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Pazarlama - Satış Elemanı

The Wall Yapı San Tic Ltd Şti - Yenişehir

Firmamızda çalışmak üzere Pazarlama-Satış Elemanı aramaktayız.İş Tanımı:Adana başta olmak üzere Doğu Bölgesi nde müşteri portföyünü oluşturmak,Firmalarla Elektrik - Elektronik Malzemeleri hakkında görüşmelerde bulunmak, sözleşmeler yapmak,Elektrik - Elektronik şirketleri ile YAPTIĞI SATIŞ sonrası sürecini yönetmek,Müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak,Müşterilerin satış sonrası takibini yapmak,Günlük iş planı oluşturmak, aylık, haftalık ziyaret raporu hazırlamak.Sosyal Şartlar:Asgari Ücret + Araç + SGK + Prim.

2 ay önce

İcra Takip Elemanı

Ada Hukuk Ofisi - Yenişehir

Sakarya/Adapazarında bulunan hukuk büromuzda çalışmak üzere İcra Takip Elemanı aranıyor.ADA HUKUK OFİSİ-SAKARYA

2 ay önce

Izgara Ustası

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Yenişehir

Izgara Ustası arıyoruz.

3 ay önce

Mekanik Tasarım Mühendisi

Dekmar Yapı Mühendislik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Yenişehir

Mekanik Tesisat Mühendisi aramaktayız.

3 ay önce

Saha Satış Elemanı

Akdenizin Sesi Engellilerle Elele Derneği - Yenişehir

2700 ve 4000 TL arası maaş ssk+yol+yemek derneğimiz bünyesinde çalışacak,Bizimle sahada engelli kardeşlerimiz adına gazete ve dergi satışı yapabilecek bay bayan elemanlar alınacaktır.

3 ay önce

Tır-Çekici Şoförü

Ünlüsoy Nakliyat ve Tic Ltd Şti - Yenişehir

Firmamız Doğu ve Batı illeri arasında nakliyat taşımacılık işi yapmaktadır. Araçlarımız Modelli, Mercedes ve Scania marka çekicilerdir Tam zamanlı çalışacak En az 2 yıl deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Nefes Müzik Org Reklam Tasarım ve Dan Ltd Şti - Yenişehir

Şirketimizin muhasebe departmanında çalışacak ve aradığımız niteliklere uygun bir şekilde çalışabilecek Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.15 yılı aşkın süredir organizasyon, prodüksiyon, ses sahne ışık ve reklam dünyasının içinde olan usta duayenler tarafından kurulan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılından beri tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak; butik bir anlayışla, yaratıcılığı en üst seviyede tutarak faaliyet göstermektedir.Alternatif pazarlama kanalları geliştirerek, görsel şölenler sunan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılında hizmet yelpazesini genişletmiştir.İhtisas sahibi işletmelere dünya standartlarında organizasyon ve danışmanlık hizmetleri sunarak alanında lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermek ve işletmelere ve ilgililere çağdaş, kaliteli, yasalara uygun, etik kurallar çerçevesinde hizmetler sunmak üzere kaliteli hizmet, tarafsızlık, dürüstlük, yenilikçilik, sürekli gelişim, etkinlik, yetkinlik, karşılıklı saygı ve medya oyunculuk piyasasında piyasaya hakim bir şirkettir.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Bedsel İnşaat Nakliye San ve Tic Ltd Şti - Yenişehir

Türksat Ürün ve hizmetlerinin satış ve pazarlamasını yapacak, maaş-prim-yemek ve yol imkanları ile çalışacak kariyer ve yüksek gelir hedefi olan iş arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Web Tasarımcısı

Z4M Medya Bilişim Teknolojileri İnşaat Turizm A.Ş. - Yenişehir

Web tasarım ve grafik alanında birlikte çalışmak üzere Web ve Grafik Tasarım Uzmanı ekip arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Mekanik Tesisatçı

Merge İnşaat Doğalgaz San Tic Ltd Şti - Yenişehir

Doğalgaz Tesisat Ustası aranıyor.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Yenişehir

Şirketimiz Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere Ön Muhasebe Elemanı Alınacaktır.

3 ay önce

Engelli Bakım Elemanı

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Yenişehir

Tuzla Tepeören merkezde hizmet veren engelli bakım merkezimize engellilerimizin bakımıyla ilgilenecek Engelli Bakım Personelleri aramaktayız.Çalışma sistemimiz iki günde bir, 12 saat şeklindedir. ( 12-36 nöbet sistemi)

3 ay önce

Sekreter

Sencan Dağıtım Paz Gıda Tem Oto Tic Ltd Şti - Yenişehir

Ofis içerisinde telefon, mail, evrak takibi yapabilecek Sekreter aramaktayız.

3 ay önce

E Ticaret Uzmanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Yenişehir

Firmamıza E-Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:E-ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi,Satışa sunulacak ürünlerin e-ticaret sitesinde tüm teknik detaylarıyla birlikte yer almasının sağlanması ve bilgilerinin güncel tutulması,Satışa sunulan ürünlerin stok takibinin/güncellemesinin ve tedarik kontrollerinin planlı ve düzenli olarak yapılması,Trafik yaratacak ürün kampanya planlaması ve stok fazlası ürünlerin iskonto ve kampanya yönetimiÜrünlerin site içerisindeki konumlandırması içeriğinin (yazılı, görsel, video) oluşturulması, tedariki ve yönetimini sağlamaWeb analizi araçlarını kullanarak satışın raporlanması, güçlü ve zayıf yönleri belirleyerek geliştirici stratejiler üretilmesi,Hizmet alınan firma/danışmanlık ile ilişkilerin yürütülmesi ve ilgili ekiple bilgi akışının sağlanması,Pazaryeri süreçlerini takip etmek,Ay bitiminde bir önceki aya ait satış ve kapanış raporlarını hazırlayıp yönetime sunmak,Adwords kampanyalarının detaylı optimizasyon yöntemlerine hakim olmak,Google Analytics, web analiz ve ölçümü konularına hakim,Adwords, kampanyalarını bütçe ve hedefler doğrultusunda yönetmek, optimizasyonları yapmak, yeni kampanya ve reklam grupları üzerinde çalışmak,Google Analytics’in teknik kurulumlarını gerçekleştirmek ve şirket genelinde Google Analytics’le ilgili raporlama, analiz ve ölçümlerini yapmak,Yıllık / Aylık Adwords bütçesi dahilinde aylık bütçe planlarını oluşturmak ve yönetmek.

3 ay önce

Psikolog

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Yenişehir

İstanbul Tuzlada faaliyet gösteren engelli bakım merkezimize bakım merkezi tecrübesi olan Psikolog çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Özdoğan Güneş Gıda Süt Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Yenişehir

Gıda imalat fabrikasında çalışacak Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Ziraat Mühendisi

Yılmaz Mühendislik - Yenişehir

Firmamız için dönemsel olarak Ziraat Mühendisi ya da Ziraat Teknikeri takım arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Kahvaltı Ustası

Navona Otel - Yenişehir

Mersinde faaliyet gösteren işletmemizde görevlendirilmek üzere açık büfe hazırlama konusunda deneyim sahibi Kahvaltı Ustası aramaktayız.

3 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Yenişehir

Fotomodel aramaktayız.

3 ay önce

İklimlendirme Soğutma Teknikeri

Adelsan Express Bakım Onarım Servis Hiz Ltd Şti - Yenişehir

Bakım ve arıza onarım tecrübesi olan kişiler aranmaktadır.

3 ay önce

Eğitim Danışmanı

İmg Hasar Danışmanlık San ve Tic A.Ş. - Yenişehir

Uzaktan online eğitim paketi satışını yapacak, sahada çalışabilecek Eğitim Danışmanı alınacaktır.

3 ay önce

Sekreter

Basan Avukatlık Ortaklığı - Yenişehir

Ankara Arjantin caddesindeki ofisimizde hafta içi 8:45-19:15 saatleri arasında, asgari ücret ile; büronun düzeni, idari ve dosyalama işlemleri ile ilgilenip, katip ve avukat arkadaşımıza yardımcı olacak, iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, uzun süreli ÇALIŞMA İSTEKLİ VE AZİMLİ Sekreter aramaktayız.Not: Çankaya/Arjantin caddesine ulaşım sorunu olanlar lütfen başvuru yapmasın.

3 ay önce

Grafiker

Akropack Ambalaj Matbaa San ve Tic Ltd Şti - Yenişehir

Cafe restaurant cv. gıda firmalarının baskılı servis ürünleri imalatı yapan firmamıza Grafiker takım arkadaşları aramaktayız

3 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Kırca Teknik - Yenişehir

Klima montaj ve klima arıza konusunda deneyimli teknisyen alımı yapılacaktır .

3 ay önce

Yenişehir İşkur İş ilanları

Yenişehir iş ilanları Tüm zamanların en çok istenen ve iş çalışmalarında ve iş başvurularında da çalışmak istediğiniz yerleri kendiniz belirlemek için son yıllarda da büyük önem arz eder konuma ve duruma gelen bu sistem üzerinde anında artık her türlü meslek erbaplarına dönük çalışma şansınız olmaktadır. Bu bakımdan da Yenişehir bölgesinde bulunan insanlar için bu gibi pek çok iş şartlarında da elde edeceğiniz güzel ve verimli maaş sistemini de hak ederek ister tam zamanlı olarak ya da yarı zamanlı bir biçimde iş ortamında çalışırsınız. Bütün bu gerek görülen her türlü detaylı iş ilanları kapsamında sunulan derin bilgi ve içeriklere ulaşarak sunacağımız bilgiler iş alımları ve işçiler için büyük önem arz eden durum olmaktadır.
Yenişehir Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Afşar, Akbıyık, Akçapınar, Akdere, Alaylı, Ayaz, Aydoğdu, Barcın, Beypınar, Burcun, Cihadiye, Çamönü, Çardak, Çayır, Çayırlı, Çelebi, Çeltikçi, Çiçeközü, Demirboğa, Dereköy, Ebeköy, Eyerce, Fethiye, Gökçesu, Gündoğan, Günece, Hayriye, Hıdırbali, İncirli, Karaamca, Karabahadır, Karacaahmet, Karacaali, Karaköy, Karasıl, Kavaklı, Kıblepınar, Kızılhisar, Kızılköy, Kirazlıyayla, Koyunhisar, Kozdere, Köprühisar, Kurtuluş, Mahmudiye, Marmaracık, Mecidiye, Menteşe, Orhaniye, Osmaniye, Papatya, Paşayayla, Reşadiye, Selimiye, Söylemiş, Subaşı, Süleymaniye, Tabakhane, Terziler, Toprakdere, Toprakocak, Ulucami, Yarhisar, Yazılı, Yeni, Yenigün, Yeniköy, Yıldırım, Yılmaz, Yolören, Yüzüncüyıl
Yenişehir İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Yenişehir İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler