Yenipazar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yenipazar İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Site havuz bakım anlayan bay elektrik teknik / kartal

VİZYON VİP - Yenipazar

ÇALIŞMA YERİ: KARTAL, UĞURMUMCU MH PROJE İSMİ: SİTE YAŞ ARASI: 25 - 45 ARASI EN AZ 1 YIL ELEKTRİK TEKNİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR ELEKTRİK TEKNİK PERSONEL İŞİN TANIMI: HAVUZ BAKIM YAPCAK, MEKANİKDEN AZ ANLAYAN VE SİTE ORTAK ALANLARINDA VE DAİRELERDE OLUŞAN ELEKTRİK TESİSAT ARIZALARINA MÜDAHELE EDEBİLECEK OLMASI ZORUNLUDUR. ÇALIŞMA SİSTEMİ: 09:00 – 18:00 ARASI ÇALIŞMA PAZAR İZİN SOSYAL HAKLAR: 3030TL MAAŞ + AGİ LÜTFEN YUKARDAKİ KRİTERLERE UYANLAR ARASIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN HEMEN SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI TEL: 05541429781 - 05051825070

8 ay önce

Cnc İşleme Merkezi Operatörü

Tamtools Makina Takım San Tic Ltd Şti - Yenipazar

Firmamızda çalışmak üzere Cnc İşleme Merkezi Operatörü aranmaktadır.Cumartesi pazar tatil servis mevcuttur.

2 hafta önce

Stajyer (Öğrenci)

Sfunc Otomasyon Sistemleri - Yenipazar

Part / time çalışacak arkadaşa ihtiyacımız vardır.

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Jade Gayrimenkul - Yenipazar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tele Satış Temsilcisi aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aran Muhasebe - Yenipazar

Çemberlitaşda bulunan genel muhasebe büromuzda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Fitness Eğitmeni

Go.Max Spor Salonu/Fitness Merkezi - Yenipazar

Salonumuza kadın Fitness Eğitmeni arıyoruz.

1 yıl önce

Satış ve Tanıtım Elemanı

Sfunc Otomasyon Sistemleri - Yenipazar

Ne sağlıyoruz?1.Garaj kapılarınızı internet üzerinden istediğiniz her yerden kontrol etmeyi..2.Geçmiş bilgilerinizi kayıt altında tutmayı..3.Misafirlerinizi kapıda beklemesine gerek kalmamasını..4.Ücretsiz bir şekilde sınırsız kullanıcı yetkilendirme imkanı..5.Kullanıcı Adı ve şifreye gerek kalmadan kolay ve basit bir kullanımı..6.Güvenliğiniz en öncelikli konumuz olduğundan kopyalanma ve kaybetme riskini kaldırmış olmayı..7.Akıllı cep telefonunuz olmadan da sadece arama tuşuna basarak yetkili olduğunuz kapıları kontrol etmeyi..8.Çip temin etme,pil değiştirme,çekmeme ve veri kaybı gibi sorunlarla muhattap olmamayı.. ve birçok özelliği..KAPIKONTROL,KAPILARINIZI TEKNOLOJİYE AÇIN...Başvuru yapmış olduğunuz iş ilanı için, sizden beklentimiz;[1].Site yönetimleri ile görüşme yapılarak, kapi kontrol sistemimizi tanıtmak, randevu tarihi oluşturmak ve site yönetimine ait iletişim bilgilerini almak.[2].Kapı kontrol sistemi bir teknoloji hizmetidir. Personele eğitimi ofisimizde verilecektir.[3].İş ilerleyiş planımıza göre personel;İlk etapda şirketimizin belirlediği günlerde part-time çalışacak.(çalışma saatleri sabah:10.00 akşam 17.30) çalıştığı gün için 100 TL ücret alacaktır.(En az 3 Yönetimden almış olduğu iletişim bilgileri ve randevu tarihi teğet edilecektir) Çalışma semtini personel belirleyebilir. Kapıkontrolün demo sürümünü, yönetimle anlaşmaya varıp montaj ettirme  talebi şirkete bildirilirse, ekstra 100 TL ödeme yapılacaktır. Alınacak olan personel sadece sahada birebir görüşmeleri gerçekleştirecektir. Görüşmeler için randevu sistemi bulunmamaktadır.İş programına göre ilk etapda;Belirlenen günlere göre (part-time), Devam edilip daha sonra tam zamanlı satış personeli/danışmanı olarak devam edilebilecektir. 

1 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Çözüm Kontrol Analiz ve Mühendislik Hiz İnş Tur San ve Tic Ltd Şti - Yenipazar

Firmamız bünyesinde gerçekleştirdiğimiz elektrik ölçümleriyle ilgili keşif (gerektiğinde tanıtım ve satış), periyodik muayene, ölçüm ve raporlandırma yapmak,Ölçüm ve raporlandırma sonucunda gerektiğinde ilgili müdahaleleri yapmak / yaptırmak üzere firmamızda çalışmak için kadın Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Şarküteri Görevlisi

Güvençli Şarküteri - Yenipazar

Şarkuterimiz de reyon sorumlusu olmak sureti ile aile şirketi içerisine dahil olabilecekDürüst bir mesai arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Tayfun Otomotiv Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Yenipazar

İnternet satışlarını koordine edebilecek sosyal medya ile arası iyi takım arkadaşı aramaktayız

2 ay önce

ERKEK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ

ERN GÜVENLİK VE KORUMA HİZ.LTD.ŞTİ. - Yenipazar

BEYTEPE BÖLGESİNDE Kİ SİTE PROJEMİZDE AKŞAM VARDİYASINDA (14/34 SİSTEMİ) ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 45-50 YAŞ ARALIĞINDA EMEKLİ ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTLI ERKEK PERSONELLER ALINACAKTIR. MAAŞ: 2450 TL + YEMEK

1 yıl önce

Model /Manken

Agenda Giyim - Yenipazar

Katalog çekimlerinde çalışacak ve fuarda çalışacak bayan alınacaktır.

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Çiğli Limit Özel Öğretim Kursu - Yenipazar

Özel eğitim kursumuzda kadrolu olarak görevlendirmek üzere TYT AYT ve lise matematik, geometri tecrübesi olan Matematik Öğretmeni arıyoruz.

1 yıl önce

Bilişim Uzmanı

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim A.Ş. - Yenipazar

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim Dijital Makine A.Ş. şirketimizde çalıştırılmak üzere bayan asistan arıyoruz.Sosyal medya hesaplarımızı kontrol edecek n11 sahibinden hepsi burada vesaire ile ilgilenecek sabah açılış 8:30 akşam kapanış 6 çalışacak iş arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Back-End Developer

Tetraport Teknoloji A.Ş. - Yenipazar

Yazılım Uzmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Elemanı

Kirmanoğlu Enerji San ve Tic Ltd Şti - Yenipazar

Müşteri ziyaretlerinin yapılması, yeni müşterilerin kazanılması ve müşteri portföyünün geliştirilmesi, aylık satış ve tahsilat hedeflerinin tutturulmasında görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.Çalışmasıyla doğru orantılı yüksek gelir imkanı,Şirket Aracı,Telefon Hattı.

2 ay önce

Keseci(Tellak)

Nd Restoran Gıda ve Turizm San Tic Ltd Şti - Yenipazar

Yeni açılmakta olan tarihi hamama Keseci alınacaktır.İlgilenenlerin müracaatlarını bekliyoruz. İş yerimiz Kayseri de olup yatacak yerimiz var.

1 yıl önce

Stajyer Avukat

Ak Hukuk Bürosu / Ak Law Firm - Yenipazar

Özel Hukuk ve İdare Hukuku alanlarında yerli ve yabancı müvekkillere hizmet veren büromuz için; stajyer avukat aramaktayız.

1 yıl önce

Barista

Emre Kumaş Ulaşım Hizmetleri - Yenipazar

Kafemizde çalışacak, deneyimli Barista çalışma arkadaşları arıyoruz

1 yıl önce

Üretim Elemanı

Işık Cam San ve Tic Ltd Şti - Yenipazar

Isıcam işleme ve sevkiyat bölümlerinde çalışacak tercihen vasıflı ve vasıfsız 20- 40 yaş arası bay ve bayan personel alınacaktır.

6 ay önce

Aydın Geneli Sektörler