Yenipazar Elektrik / Elektronik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yenipazar Elektrik / Elektronik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yemek-Temizlik Personeli

Çağan Inşaat Ltd. Şti - Yenipazar

Şirket bürosunda yemek ve temizlik işlerine bakacak bayan eleman aramaktayız.

4 ay önce

Coğrafya Öğretmeni

Virgül Eğitim Öğretim Danışmanlık Tic ve Ltd Şti - Yenipazar

Okulumuzda görevlendirilmek üzere tam zamanlı veya yarım zamanlı Coğrafya Öğretmeni alınacaktır. Sosyal Bilgiler konusuna da hakim olabilir ise tercih nedeni olacaktır.Çalışma günleri başvuru sahibinin durumuna ve okul ders durumuna göre değişebilir.

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Penmed Sağlık Hizmetleri ve Tic Ltd Şti - Yenipazar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Elektrik Teknisyeni / Teknikeri

Doğa Süt Ve Gıda M. M. E. O. San. Tic. Ltd. Şti - Yenipazar

Elektrik panosu, kumanda panosu, AG pano, OG panosu devriye alabilen, PLC panosu toplayabilen, Pnömatik sistem panosu toplayabilen, En az 5 yıl tecrübeli, Bursa'da ikamet eden, Meslek liselerinin veya meslek yüksek okullarının elektrik bölümlerinden mezun, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış, Erkek adaylar,

5 ay önce

Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Yenipazar

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Turizm sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıda belirtilen nitelikleri taşıyan İngilizce bilen Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı” arıyoruz.

3 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Anemon Nikah & Balo Salonları - Yenipazar

Düğün, Nikah ve Balo salonumuzda görevlendirilmek üzere Tercihen düğün sektörüne aşina Satış ve Pazarlamacı aranmaktadır.

4 ay önce

Halkla İlişkiler Personeli

Büyük Nesil Koleji - Yenipazar

Büyük Nesil Kolejinde Öğrenci kayıt işlemlerinin takibi,Öğrenci cari hesaplarının takibi,Öğrenci tahsilatlarının takibi,Aylık tahsilat listesinin hazırlanması,Vadesi gelen ödemelerin tahsilatının yapılması,Bankalardan aylık/haftalık ekstrelerin alınması ve hesaplara işlenmesi,Banka ve nakit mutabakatının yapılması,Günlük, haftalık, aylık kasa mutabakatlarının takibi, raporlanması,Gelen çağrıları yanıtlamak ve ilgililere aktarmak,Günlük kayıt ve raporları yapmak,Gelen-giden evrak ve posta takibini yapmak,Misafirleri karşılamak ve yönlendirmek,Veli ile telefonda bilgi paylaşmak, okula davet ederek görüşme sağlamak, okul tanıtımı gerçekleştirmek ve kayıt ile sürecini sonlandırmak,Telefonda destek vererek veli memnuniyetini sağlamak,Okul dışındaki alanlarda (devlet okulları, anaokulları, diğer kurumlar vb ) okullarımızın ve eğitim sistemimizin tanıtımını yapmak,Yaptığı tüm görüşme bilgilerini CRM sistemine girmek,Veli görüşme süreçlerini takip etmek ve raporlamak,Kişisel hedeflerini gerçekleştirmek isteyen BAYAN Halkla İlişkiler Personeli takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Banko Görevlisi

Anb Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Yenipazar

Diş kliniğimizde banko da çalışacak sıcak kanlı,insan ilişkileri güçlü,muhasebe alanında bilgi sahibi, bilgisayar programlarında deneyim sahibi, hastane yada diş kliniklerinde çalışmış Banko Görevlisi arkadaşla çalışmak istiyoruz.

1 gün önce

Klima kombi ustası

Hilal call center - Yenipazar

Klima kombi bakımı ve arıza bilen P kar la çalışacak acil usta aranıyor.

2 ay önce

On muhasebe

Miss ev böreği baklava - Yenipazar

Müracat cv atmanizi rica ederiz

3 ay önce

İhale Uzmanı

Nu Mimarlık Mühendislik Yapı San ve Tic Ltd Şti - Yenipazar

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda İhale Teklif Dosyası Hazırlayabilecek, Kik Mevzuatına Hakim ve Ön Muhasebe bilgisi olan İhale Uzmanı adayların başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Mavvo Bilişim ve Bilgi Sistemleri San Tic Ltd Şti - Yenipazar

Türkiyenin ERP ve Dijital Dönüşüm Merkezi Mavvo olarak geliştirdiğimiz iş zekası uygulaması projesinde görev alıp projemize katmadeğer sağlayacak deneyimli Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyoruz.

1 ay önce

Depo Elemanı

Uğurlar Madeni Yağlar Mermer Nak.San.Tic.A.Ş. - Yenipazar

Akdeniz sanayi şubemizde istihdam edilmek üzere Depo Elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Kayıt Kabul Uzmanı

Radikal Eğitim Kurumları - Yenipazar

Radikal Eğitim Kurumları bünyesinde açılacak olan Anadolu Lisesi için daha önce eğitim sektöründe çalışmış öğrenci görüşmesi, kurum tanıtımı konularında en az 5 yıllık tecrübeye sahip bayan Kayıt Kabul Uzmanı alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Asil Mali Müşavirlik A.Ş. - Yenipazar

Ankara, Beşevler ve Anadolu metrosuna yürüme mesafesinde ofisimize lise stajyeri Muhasebe Meslek Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

İhracat Satış Sorumlusu

Ardıç Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Yenipazar

Sektöründe Lider Kablo taşıma sistemleri imalatı yapmakta olan firmamızın Güneşli Bağcılar/İstanbul da bulunan ofisimizin İhracat Departmanında görevlendirilmek üzere İhracat Satış Sorumlusu aranmaktadır.Kablo taşıma sistemleri üretiminde 30 yılı aşkın faaliyet gösteren prestij sahibi firmamıza aşağıdaki nitelik ve iş tanımlarına uygun satış departmanı için çalışma arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Yenipazar

Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Eğitilmek Üzere Teknik Destek Elemanı

Siber Teknoloji Yazılım - Yenipazar

Yetiştirilmek üzere program eğitim ve destek uzmanı 1996 yılından beri yazılım sektöründe hizmet veren firmamıza, programlarımızın eğitimini aldıktan sonra müşterilerimize anlatacak ve onların sorularını yanıtlayacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Alınacak insan sayısı : 2 ehliyeti ve aktif sürücü olsun. çalışma saatleri: hafta içi: 09.00-18.00 ctesi: 09.00-12.30

4 ay önce

Web Programcısı

Öznet Yazılım - Yenipazar

FİRMAMIZDA TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK WEB YAZILIMCILARI ARANMAKTADIR. PHP, WP, LARAVEL KONULARINDA HİZMET VERMEKTE OLAN FİRMAMIZDA WEB YAZILIMINDA DENEYİMLİ PERSONEL ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

5 ay önce

İnternet Salon Görevlisi

Otogar İnternet Cafe - Yenipazar

İnternet cafemizde part time çalışacak İnternet Salon Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Yenipazar Geneli Sektörler