Yenimahalle İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yenimahalle İş İlanları


Proje Satış Sorumlusu

Park Erdem - Yenimahalle

İvedik osb. de 10 Yıldır Çocuk oyun parkı ve kent mobilyaları üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere; Satış Elemanı aramaktayız.Telefon ve mail yolu ile gelen teklif taleplerine dönüş yapacak, takibini sağlayıp satışı gerçekleştirecek,Gelen müşteriler teklif hazırlayıp satışı gerçekleştirecek,Tercihen Peyzaj, Metalurji, Makine, Ağaç İşleri, Orman Endüstrisi, tasarım, Mobilya dekorasyon vb. Mimarlık, Mühendislik veya Teknik bölümlerden mezun.  

6 gün önce

Protez Tırnak Uygulayıcısı

Prime Beauty Care - Yenimahalle

Firmamızda görevlendirilmek üzere Protez Tırnak Uygulayıcısı aranmaktadır.Dr Reşat Arpacı ve Aydeniz Arpacı ile açtığımız Prime Beauty Care uzman kadrosu, kişiye özel hizmet konsepti, size özel bakımları, profesyonel ürünleri ve güzellik ekipmanlarıyla güzellik ve bakım hizmetleri sunmaktadır.Prensibimiz her zaman, alanında uzman kadromuz ile en kaliteli ürünleri kullanarak sizlere hizmet vermektir.Hedefimiz, Prime Beauty Care özel atmosferinde, uzman kadromuzla size en iyi şekilde hizmet vermek, estetik dokunuşlarla vücudunuzun, zihninizin ve ruhunuzun mükemmel bir dengeye ulaşarak sağlıklı bir yaşam biçimi oluşturmanıza yardımcı olmaktır.Tam mesai + Yemekİş Türü: Tam zamanlıMaaş kişiyle görüşülecektir.

2 hafta önce

Gıda Teknikeri

Tandır Catering Yemek Üretim Tesisi - Yenimahalle

Yemek sektörün de şantiye ve fabrikalarda çalışmak üzere Gıda Teknikeri aranmaktadır.Aynı zamanda pazarlama görevini de yerine getirecek.

2 hafta önce

Sekreter

Demiurk Sanat Akademi - Yenimahalle

Yenimahallede bulunan sanat okulumuzda çalışmak üzere Sekreter aranmaktadır.Maaş+sigorta+yol+yemek+prim Hafta sonu çalışma şartı aranmaktadır.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Arma Grup Turizm Acentesi - Yenimahalle

Arma grup olarak Türkiye çapında faliyeti gösteren bir firmayız inşaat turizm ve Alternatif sağlık sektöründe faaliyet gösteriyoruz Kahramanmaraş döngele de bulunan Otelimizin Tanıtımını ve satışını yapıyoruz.Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Üretim Elemanı

Öztaş Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Yenimahalle

Öztaş Ambalaj, 1961 yılından günümüze gelen tecrübe ve deneyimleri ile kâğıt ambalaj alanında zirvedeki yerini koruyan ve nitelikli yeni ekip üyeleri ile büyümeye devam etmeyi planlamaktadır.Beylikdüzü Yakuplu Mermerciler OSB’de bulunan ambalaj sektörünün öncülerinden olan firma fabrikamıza Üretim Elemanı alınacaktır.İşin Tanımı: Firmamızın Üretim faaliyetlerinin yürütülmesi, üretim süreçlerine uygun iş akışının sağlanması, firmamız kalite ve standartlarını uyulması,

2 hafta önce

Optisyen

Özkaya Optik Lens - Yenimahalle

Denizli ilinin merkezinde, 1995 yılından beri faaliyet gösteren, optik mağazamızda görevlendirilmek üzere Optisyen aranmaktadır.

2 hafta önce

Bant Şefi (Tekstil)

Shaheen Tekstil Giyim San ve Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Firmamızda çalışmak üzere Bant Şefi aranmaktadır.Bant işleyişini planlayıp takip etme,Banda giren ürünlerin ara kontrollerini yaparak kaliteye uygunluğunu denetleme, Ürün dikim aşamasında riskleri öngörerek gerekli çözüm önerileri sunma,Personelin teknik eğitim ve motivasyonunu destekleme,Düz dikiş, overlok makinelerinin dikiş tekniklerini bilme,Makinecilere iş gösterebilme,Bandın performans ve verimliliğini arttırarak hedefin ulaşmasını sağlama,Dikişi yapılan ürünlerinin hatasız ve işin gerektirdiği hızda üretilmesini sağlama

2 hafta önce

Elektrik Ustası

Özden Kimya ve Plastik San Tic A.Ş. - Yenimahalle

Kahramankazan - Sarayda bulunan fabrikamızda çalışmak üzere Elektrik Ustası aranmaktadır.Servis güzergahı : Etlik - Esertepe -Ulus - Bentderesi - Çiftlik Kavşağı - İstanbul yolu - Saray

2 hafta önce

Müzik Öğretmeni

Demiurk Sanat Akademi - Yenimahalle

Yenimahallede bulunan sanat akademisine Müzik Öğretmeni aranmaktadır.Maaş+ SGK+ Prim

2 hafta önce

Tornacı

Çapa Makina - Yenimahalle

Tornada ve frezede çalışabilecek ve bu tezgahlarda imal ettiği parçaların makinelerde montajını yapabilecek Tornacı aramaktayız.

2 hafta önce

Üretim Elemanı

Yetsan Isı Dönüşüm Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Radyatör imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere Üretim Elemanı aranmaktadır.Çalışma saatleri : hafta içi 07:45-18:00 Sincan-Fatih-Etimesgut-Yenikent Güzergahında ikamet etme şartı vardır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Egis Elektronik Güvenlik San Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Sınıf Öğretmeni

Başak Çocuk Kulubü - Yenimahalle

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sınıf Öğretmeni aranmaktadır.

2 hafta önce

Konfeksiyon İşçisi

Savaş Tekstil - Yenimahalle

Savaş tekstil ihracatta çalıştırılmak üzere deneyimli Konfeksiyon İşçisi alıyor.Tüm sosyal haklar mevcut olup Bursanın her bölgesine servisimiz vardır.

2 hafta önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

İzmir Birebir Eğitim - Yenimahalle

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Fizik Öğretmeni aranmaktadır.

2 hafta önce

Santral Görevlisi

Makro Patent Ltd Şti - Yenimahalle

Firmamızda çalışmak üzere Santral Görevlisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Montaj Elemanı

Yetsan Isı Dönüşüm Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Radyatör imalatı yapan firmamızın üretim bölümün de çalışacak Montaj Elemanı aranmaktadır.Fabrikamız Ankara Sincan ilçesindedir.Çalışma saatleri hafta içi 07:45-18:00Sincan-Fatih-Yenikent-Etimesgut güzergahında ikamet etme şartı vardır.

2 hafta önce

Elektrik Teknisyeni

Yelsim Mühendislik Mimarlık Tahh Tic ve San Ltd Şti - Yenimahalle

Ankarada çalışacak, Askerliğini yapmış, EML Mezunu Elektrik teknisyenleri aranmaktadır.

2 hafta önce

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Garanti Otomat - Yenimahalle

CNC Torna Tezgahında takımlandırma, takım ofset girişi ve elle programlama yapabilecek CNC Torna Tezgahı Operatörü aranmaktadır.

2 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Palas Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Şirketimiz bünyesinde çalışacak Pazarlama Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Aşçıbaşı

Molu Çiftliği Turizm İşletme Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Kayseri Kocasinan bölgesinde yer alan 8 odalı SUNOLUS VINEYARD HOUSE butik otelimizde görevlendirilmek üzere Aşçıbaşı aranıyor.

3 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Tebessüm Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Yenimahalle

Bireysel emeklilik ve hayat grubunda çalışmak üzere Saha Satış Elemanı aranmaktadır.Osmaniye merkez ve tüm ilçelerinde çalışacak.Asgari ücret + SGK + prim

3 hafta önce

Pres Operatörü

Klepsan Klape Vana Ölçü Aletleri San Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Vana ve su sayacı sektörlerinde üretim yapan firmamızın Hadımköydeki fabrikasında bulunan preshane, transfer, talaşlı imalat bölümlerinde görevlendirilmek üzere Pres Operatörü aranmaktadır.

3 hafta önce

Kurye

Burger Make Gıda A.Ş. - Yenimahalle

Kendi otomobili ile paket servisi yapacak Kurye çalışma arkadaşı arıyoruz.Sigorta+Yemek+MaaşMesai saatlerinde yapılacak km başına 0.60 kuruş

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Nişantaşı İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi - Yenimahalle

İşitme Merkezimiz için Sahada çalışmak üzere Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Web Designer

Nzm Mimari - Yenimahalle

İnternet sitesi kurabilen Google AdWordsten anlayan Web Designer arıyoruz.Sabah 09.00 akşam 17.00 çalışma saatlerimiz.Aile gibi ortamımız olan şirketimizde çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Başaklar Kuruyemiş Bakliyat Gıda Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Küçükesat ve Ümitköy şubelerimizde çalışmak üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır.

3 hafta önce

Sosyal Hizmetler Elemanı

Efem Danışmanlık - Yenimahalle

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Hizmet Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Simtur Taşımacılık Turizm Gıda San ve Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Firmamızda çalışmak üzere elektrik, elektronik , mekanik montaj ve bakım işlerinden anlayan Elektrik Elektronik Teknisyeni alınacaktır.

3 hafta önce

Yenimahalle İşkur İş ilanları

Yenimahalle iş ilanları yönelik olarak da her türlü meslek çeşitliliği manasında da size yönelik birçok meslek alanında da Yenimahalle bölgesinde ikamet eden bireyler için sunulan bu gibi kazanımlar içerisinde bulunabilir ve iş sahibi sizler de olabilirsiniz. Emlak iş ilanları Günümüz insanları için artık net ortamında hanede oturduğunuz yerden hiçbir iş müzakeresine gitmeden direk ve dolaysız adreslere erişerek artık tek bir tuş ile de bütün iş ve kariyer cetvelinizi daha da pratik ve uygulanabil ve düzeye getirmeniz olasıdır. Alım Satım iş duyuruları Son derece kullanışlı olan iş alanlarında çalışmak ve size teklifle destekler için de artık daha da büyük iş bahtınız ve iş bulma yolunda kazanımlarınız da arta gelen vaziyetler haline dönüşecektir. Bu civar da ikamet eden fertler de başta olmak üzere sizler için de kuru temizleme alanında uzmanlaşmış ve de bu iş tecrübesi olanlara büyük destekler verilmektedir.
Yenimahalle Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
25 Mart, Anadolu, Aşağı Yahyalar, Avcılar, Barış, Barıştepe, Batı Sitesi, Beştepe, Burç, Çamlıca, Çarşı, Çiğdemtepe, Demetevler, Demetgül, Demetlale, Emniyet, Ergazi, Ergenekon, Esentepe, Gayret, Gazi, Güventepe, Güzelyaka, Işınlar, İlkyerleşim, İnönü, İvedik, İvedikosb, Kaletepe, Karacakaya, Kardelen, Karşıyaka, Kayalar, Kentkoop, Kuzey Yıldızı, Macun, Mehmet Akif Ersoy, Memlik, Ostim, Ostim Osb, Özevler, Pamuklar, Ragıp Tüzün, Serhat, Susuz, Tepealtı, Turgut Özal, Uğur Mumcu, Varlık, Yakacık, Yeni Batı, Yeniçağ, Yeşilevler, Yukarı Yahyalar, Yunus Emre, Yuvaköy
Yenimahalle İşkur İletişim Adresi
Ahi Evran Caddesi Balkaya İş Merkezi 19/B Ostim, 6374, Yenimahalle/ANKARA
Yenimahalle İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 385 78 14 , Fax:(0312) 354 80 55 , E-mail:ostim@iskur.gov.tr

Ankara Geneli Sektörler