Yenimahalle İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yenimahalle İş İlanları


Ofisboy

Öztürk Gayrimenkul - Yenimahalle

Beşiktaşta bulunan emlak ofisimize genç Ofisboy alınacaktır.

2 gün önce

Sekreter

Evyap İnşaat San ve Tic A.Ş. - Yenimahalle

Bahçelievler Yenibosnada bulunan firmamıza ,İşin Açıklaması:Telefon trafiğini yönlendirebilecekGelen misafirleri karşılayıp ilgili departmana yönlendirmesini yapabilecekGelen giden evrak takibini sağlayabilecekŞirket merkezimize ulaşım problemi olmayan bayan Sekreter alınacaktır.

2 gün önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Dizayn Makina İmalat San Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Yönetici asistanı olarak çalışacak ve ön muhasebe departmanına yardımcı olacak bayan Yönetici Sekreter / Asistan aramaktayız.

2 gün önce

Ofis Elemanı

Optimum Yönetim Hizmetleri - Yenimahalle

Görev yeri Balıkesir merkez ofisidir.Aday ile yapılacak olan iş görüşmesi sonucunda uygun görülen adaylar Balıkesir merkez ofisinde 5 gün eğitim ve değerlendirme sürecine tabi olacaktır. Eğitim sürecinde adaylara herhangi bir ücret ödenmeyecektir.

6 gün önce

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)

Avrasya Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Antalya şehir merkezinde pansiyonumuza bayan eleman alınacaktır.Konaklamaya ihtiyacı olan bayan eleman alınacaktır.1997 yılından beri 7 /24 faaliyette olan...7 odalı 25 yataklı.Pansiyonumuz ev pansiyonu olup, aileler ile iç içedir.

6 gün önce

Saha Satış Personeli

Bijital Ajans İnternet Hizmetleri - Yenimahalle

Satış ve Müşteri Temsilcileri alınacaktır. İşin Tanımı:Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek, Müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak, Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek, Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinilirliğini artıracak

6 gün önce

Sigorta Teknik Personeli

Büyükçelebi Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Yenimahalle

Sigorta sektöründe tecrübeli , ekran bilgisi olan, tercihen üniversite mezunu, Sigorta Teknik Personeli çalışma arkadaşı aramaktayız.NOT: Lütfen sadece cvbenim.com üzerinden başvuru yapınız. Telefon ve mail ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

1 hafta önce

Otel Karşılayıcısı (Doorman)

Avrasya Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Antalya Şehir Merkezinde Pansiyon İşletiyorum... Pansiyonumuza KONAKLAMAYA İHTİYACI OLAN Yönetici Ruhlu BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.Pansiyonumuz: 7 Odalı Olup 25 yataklıdır.24 saat açıktır. Ön Büroda Yönetici, Sekreter, Geri Planda Eleman Olarak Mütevazı bir şekilde Çalışma hayatımızda bize destek verecek BAYAN ELEMAN ARIYORUZ...Pansiyonumuz: Plaja ve Eğlence Mekanlarına ve Alışveriş Merkezlerine Ve Her türlü Sosyal Faaliyet ile iç içedir... 20 Metre Karşımız Denizdir... Tablo gibi bir manzaranın içindeyiz...

1 hafta önce

Resepsiyonist

Foleya Mountain Resort Hotel - Yenimahalle

Karadenizin ilk ve tek 12 ay açık oteli olan Foleya Mountain Resort Hotele Resepsiyonist alınacaktır

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Özak Dinlenme Tesisleri ve Akaryakıt San Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Çerkezköy - Kızılpınar mahallesinde bulunan Shell Akaryakıt istasyonumuza muhasebe bölümünde çalıştırılmak üzere bayan 20-40 yaş arası ön muhasebe yapabilecek personel alınacaktır.

1 hafta önce

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi

Hyundai Su Arıtma Sistemleri - Yenimahalle

İşin tanımı: Sisteme yüklü ve otomatik düşen çağrılara karşılık vererek, hyundai su arıtma cihazımızı 1 ay ev ve iş yerlerine kurdurarak, ücretsiz denemelerini sağlamak. Gerektiğinde sahada aktif satışta da görev alınabilir.

1 hafta önce

Elektrikçi (Genel)

Akel Teknik Turizm Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Kurumsal marketlere endüstriyel soğutma ve elektrik konusunda teknik servis hizmeti sağlamakta olan firmamıza deneyimli elektrikçi alımı yapılacaktır. Tecrübeli adaylar önceliklidir.

1 hafta önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Sağlık teknolojileri konusunda yayın yapan sitemiz için , sağlık kurumları , hastaneler, firma halkla ilişkileri ile iletişim kurulması, sitemizin sosyal medya içeriklerinin takip edilmesinde görevlendirilmek Üzere Halkla İlişkiler Görevlisi aramaktayız.

1 hafta önce

Endüstriyel Soğutma Sistemleri Servis Elemanı

Akel Teknik Turizm Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Kurumsal marketlere endüstriyel soğutma ve elektrik konusunda teknik servis hizmeti sağlamakta olan firmamıza deneyimli Endüstriyel Soğutma Sistemleri Servis Elemanı alınacaktır.Tecrübeli adaylar önceliklidir.

1 hafta önce

Cep Telefonu Tamircisi

Altaylı Gsm Telekomünikasyon - Yenimahalle

Cep telefonu ve tablet arızalarının onarımında en az 3 yıl deneyimli​ mesai arkadaşları arıyoruz.- Mağazada bulunan diğer ürünlerin ve Türk Telekom ürünlerinin (Mobil hat, sabit hat, adsl, tivibu, temlikli cihaz satışları için eğitim verilecek) satışına destek olabilecek,- Geçici veya kısa süreli bir iş arayışı içinde olanların başvuruda bulunmamasını önemle rica ediyoruz.

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Seros Grup - Yenimahalle

1998 Yılı İtibari İle Ankara merkez olmak üzere , Balıkesir , Samsun , Tekirdağ , İzmir , Hatay illerinde Bulunun Tatil Köyü ve Otel Projelerimizin Adana Bölge Tanıtım Ofisinde;Eğitimler ile Geliştirilmek Üzere , kariyer planlayan , ekip çalışmasına yatkın , diksiyonu düzgün , öğrenme ve geliştirmeye açık , disiplin ve saygınlık çerçevesi içerisinde verim sağlayabilecek bayan personel alımı yapılacaktır.

1 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Kolaş Alüminyum A.Ş. - Yenimahalle

Alüminyum doğrama sektöründe bulunan firmamız için;Soysal Medya, İletişim ve Grafik tasarım süreçleri için;- Kurumsal kimlik çalışmalarını takip edecek ve yönetecek,- Mevcut tasarımların uygulama ve uyarlamasını yapacak,- Broşür, Katolog, Insert, Logo, vb. tasarımları yapıp, matbaaya verilmesi ve matbaadan teslim alınmasına kadar geçen süreci yönetecek,- Gerektiğinde firma profiline uygun yeni tasarımlar ortaya çıkarabilecek,- Markaların rekabet ve ticaret gücünü artıracak iletişim önerileri getirmek,- Ajanslar ile ortak çalışmalar yapmak, brief vermek ya da gelen önerileri değerlendirip yönetime sunmak,- Dijital pazarlama ve kurumsal iletişimde koordineli olacak şekilde tüm iletişim çalışmaları için ortak planlama yapılması ve kreatif süreçlerin ortak dili konuşmasını sağlamak ve kontrol etmek,- Insert süreçleri için operasyon ve ajans tarafı ile koordineli çalışarak süreclerin tamamlanması sağlamak,- Grafik tasarım süreçleri, sosyal medya içeriklerinin hazırlanması süreçlerini günlük, haftalık, aylık planlamalar dahilinde yönetilmesini sağlamak,- Aylık iletişim aksyion planı hazırlanmasını yönetim ve ajans ile ortak çalışarak sağlayacak,Bay veya bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 hafta önce

Torna Tezgahı Ayarcı-Operatörü (Metal İşçiliği)

Marku Makina Gıda İnş İth İhr San Tic Ltd Şti - Yenimahalle

İvedik OSBde makine imalatında çalışacak ve en az 2 yıl tecrübesi olan Universal Torna Ustası aranmaktadır.Emekli eleman alınmayacaktır. Çalışma günlerimiz pazartesi - cuma arasıdır. Cumartesi ve pazar, tatil günlerimizdir.

1 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Desen Tekstil Baskı - Yenimahalle

Grafik Tasarımcısı aramaktayız.

2 hafta önce

Erkek Kuaförü

Adem Yılmaz Hair Studio - Yenimahalle

Beylikdüzü nün en iyi erkek kuaför salonu olan Adem Yılmaz Haırstudıo bünyesinde %50 çalışacak Usta Kalfa yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 hafta önce

Elektronik Teknisyeni

Mirtest Elektronik Ultrasonik San Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Elektronik kart tamiri bilen en az bir yıl tecrübeli Teknisyen aramaktayız.

3 hafta önce

Yurt Müdürü

Gülhanım Kız Yurdu - Yenimahalle

Öğrenci işleri ile ilgilenecek Sorumlu Müdür alınacaktır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Öz-El Otomotiv Motorlu Araçlar San ve Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Servisimizde yetiştirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Satış Destek Personeli

Hirfanlı Telekomünikasyon - Yenimahalle

Su arıtma sistemleri firmamızda çalışacak Kadın Satış Destek Personeli arıyoruz.2000-4000 maaşPrim ve sgk özlük haklarıTam zamanlı

3 hafta önce

Satış Mühendisi

Ems Grup Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi aramaktayız.Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, bu ziyaretlerde ürün ve hizmetlerimizle ilgili satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak.Müşteri taleplerine uygun teklif ve satış anlaşması hazırlamak ve bunların takibini yapmak.Şirketin hedef ve politikaları doğrultusunda çalışmak.Müşteri ilişkileri yönetimini sağlamak.

3 hafta önce

Müşteri Temsilcisi

Sefir Plastik Ambalaj ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Yenimahalle

Poşet üretimi yapan firmamız için Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Müşterilerden gelen siparişlerin doğru bir şekilde alınması ve üretime aktarılması,Bağlı olduğu üst birime raporlama yapılması,Siparişlerin durumu konusunda müşterilere gerekli bilgilendirmelerin yapılması.Maaş+yol+yemek+ssk+sosyal haklar mevcuttur.

3 hafta önce

Müşteri Destek Uzmanı

Hirfanlı Telekomünikasyon - Yenimahalle

Firmamızda çalışacak kalıcı güvenilir iş ahlakı mevcut sadece Kadın Müşteri Destek Uzmanı arıyoruz.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Hirfanlı Group- Dilara Türkileri - Yenimahalle

Firmamızda çalışacak, Kadın Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi alınacaktır.2000-4000 Maaş+ Prim+ Sgk Özlük Hakları

3 hafta önce

Fotogrametrist

Pelit Mimarlık Mühendislik Ltd Şti - Yenimahalle

Fotogrametri Operatörü (Fotogrametrist) aranmaktadır.

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Mikro Teknik Kimyevi Maddeler San Tic Ltd Şti - Yenimahalle

İstanbul Kartal ofisimizde görevlendirmek üzere alanında başarılı Satış Temsilcisi arıyoruz.

3 hafta önce

Yenimahalle İşkur İş ilanları

Yenimahalle iş ilanları yönelik olarak da her türlü meslek çeşitliliği manasında da size yönelik birçok meslek alanında da Yenimahalle bölgesinde ikamet eden bireyler için sunulan bu gibi kazanımlar içerisinde bulunabilir ve iş sahibi sizler de olabilirsiniz. Emlak iş ilanları Günümüz insanları için artık net ortamında hanede oturduğunuz yerden hiçbir iş müzakeresine gitmeden direk ve dolaysız adreslere erişerek artık tek bir tuş ile de bütün iş ve kariyer cetvelinizi daha da pratik ve uygulanabil ve düzeye getirmeniz olasıdır. Alım Satım iş duyuruları Son derece kullanışlı olan iş alanlarında çalışmak ve size teklifle destekler için de artık daha da büyük iş bahtınız ve iş bulma yolunda kazanımlarınız da arta gelen vaziyetler haline dönüşecektir. Bu civar da ikamet eden fertler de başta olmak üzere sizler için de kuru temizleme alanında uzmanlaşmış ve de bu iş tecrübesi olanlara büyük destekler verilmektedir.
Yenimahalle Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
25 Mart, Anadolu, Aşağı Yahyalar, Avcılar, Barış, Barıştepe, Batı Sitesi, Beştepe, Burç, Çamlıca, Çarşı, Çiğdemtepe, Demetevler, Demetgül, Demetlale, Emniyet, Ergazi, Ergenekon, Esentepe, Gayret, Gazi, Güventepe, Güzelyaka, Işınlar, İlkyerleşim, İnönü, İvedik, İvedikosb, Kaletepe, Karacakaya, Kardelen, Karşıyaka, Kayalar, Kentkoop, Kuzey Yıldızı, Macun, Mehmet Akif Ersoy, Memlik, Ostim, Ostim Osb, Özevler, Pamuklar, Ragıp Tüzün, Serhat, Susuz, Tepealtı, Turgut Özal, Uğur Mumcu, Varlık, Yakacık, Yeni Batı, Yeniçağ, Yeşilevler, Yukarı Yahyalar, Yunus Emre, Yuvaköy
Yenimahalle İşkur İletişim Adresi
Ahi Evran Caddesi Balkaya İş Merkezi 19/B Ostim, 6374, Yenimahalle/ANKARA
Yenimahalle İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 385 78 14 , Fax:(0312) 354 80 55 , E-mail:ostim@iskur.gov.tr

Ankara Geneli Sektörler