Yem Sanayi İş İlanları - prokariyer.com

Yem Sanayi İş İlanları


CNC Apkant Pres Tezgahı Operatörü

Starmax Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - İzmir,

İhracat ağırlıklı üretim yapan firmamızın Torbalı – Yazıbaşı’nda bulunan fabrikası için üretim departmanında görev alacak CNC ABKANT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

3 ay önce

Veteriner Hekim

Arman Emea Gıda Tarım San ve Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,Adana,Antalya,İzmir,Adana,

Adana da kurulu yem fabrikamız (Mera Yem) bünyesinde görevlendirilmek üzere; dinamik, hedef odaklı Veteriner Hekim takım arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Starmax Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İzmir,

Yem teknolojileri alanında öncü firmalardan olan Starmax Tarım Makinaları A.Ş. ‘nin Torbalı-Yazıbaşı fabrikasında görev almak üzere Cnc Dik İşlem ve Torna Operatörü alınacaktır.

11 ay önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Starmax Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - İzmir,

Yem Teknolojileri alanında öncü firmalardan olan STARMAX TARIM MAKİNALARI A.Ş. ‘nin Torbalı-Yazıbaşı fabrikasında görev almak üzere Depo Sevkıyat Sorumlusu alınacaktır.İş Tanımı:• Depoya gelen malzemelerin sisteme giriş ve çıkışlarını yapmak,• Depo lokasyon ve güvenlik kuralları çerçevesinde sipariş hazırlama, istifleme, taşıma, yükleme işlerini yapmak• Malzeme ve siparişlerın hazırlanma ve sevkiyat süreçlerini takip etmek ve yürütmek• Stok takibini gerçekleştirmek

1 yıl önce

Makine Teknik Ressamı

Starmax Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - İzmir,

Yem Teknolojileri alanında öncü firmalardan olan STARMAX TARIM MAKİNALARI A.Ş. ‘nin Torbalı-Yazıbaşı fabrikasında görev almak üzere Makine Tasarımcı Teknik Ressam alınacaktır.Yeni makine tasarımı yapmak, mevcut tasarımları geliştirmek, Makine parça tasarım ve montaj resimlerini hazırlamak, Arge çalışmalarına destek vermek

1 yıl önce