Yavuzeli Savunma Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yavuzeli Savunma Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi

Brain Team Yazılım Teknolojileri Ltd Şti - Yavuzeli

Sağlık Turizmi,Estetik Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri, Güzellik Salonları gibi daha bir çok sağlık alanında işletmelerin, müşteri takibi ve profili,personel takibi,muhasebe kayıtları, satış pazarlama desteği gibi aşamaların otokontrolünü sağlayan yenilikçi, kendi alanında güçlü bir yazılım firmasıyız.Firmamızda görevlendirilmek üzere Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

2 ay önce

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Edu Global - Yavuzeli

Yurtdışı eğitim sektöründe İstanbul, Bursa, İzmir, Gaziantep ofisleri ile yurtiçinde, Varşova (Polonya), Koblenz (Almanya) ve Prag (Çekya) ofisleri ile yurtdışında hizmet veren EduGlobal® olarak, Bursa, Gaziantep ve İzmir’de ekibimize katılacak “Yurtdışı Eğitim Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı: • Yurtdışında eğitim almak için şirketimizle iletişime geçen potansiyel öğrencilerimize; temsilciliğini yaptığımız yurtdışı eğitim kurumlarının sunmuş olduğu programların ve vermiş olduğu hizmetlerin doğru ve eksiksiz olarak tanıtılması, • Görüşmelerin sıkı takip edilmesi,• Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere ülke ve şehir seçimi, okul ve konaklama tercihi, kayıt işlemleriyle ilgili danışmanlık ve yönlendirme yapılması, • Çalışılan eğitim kurumları ile ilgili yeniliklerin, gelişmelerin yakından takip edilmesi, bilgi düzeyinin sürekli artırılması,• Öğrencilerin vize başvuru ve konaklama organizasyonlarının sağlanması.

3 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Ngm Dış Ticaret Makine San A.Ş. - Yavuzeli

Firmamıza Bilgi İşlem Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı:Windows tabanlı sunucuların kurulum, yönetim ve denetimini yapmakSunucuların ve veritabanlarının düzenli yedeklerinin alınması, alınan yedeklerin kontrolünü yapmak, sunucuların performans ölçümlerini ve bakımını yapmak, sunucuların güvenliğini sağlamak,ERP ve otomasyon sistemlerinde entegrasyon yapmak ve geliştirmeye yardımcı olmak,Microsoft Windows kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Linux kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Raporlamalar ve uyarlama projeleri için SQL sorguları yazmak,Departman envanterlerinin takip etmek ve düzenli aralıklarla kontrollerini yapmak,Sistem arızalarının tanımlanması, girdi ve çıktıların bütünlüğünü ve doğruluğunu koruyacak biçimde düzeltici işlemleri yapmak,Yayınlanan internet sitelerinin ve alan adlarını (DNS) yönetmek,Kullanıcılara BT desteği sağlamak, PC donanım ve çevre birimlerinde oluşan arızalara müdahale etmek,Gerekli donanım ve yazılım altyapısını oluşturmak, aktif cihazların yazılımlarını güncellemek,İnternet kullanım trafiğini sürekli izlemek ve gerekli müdahaleleri yapmak,Sorumluluğundaki cihazların periyodik bakım, kontrol, yenileme planlarını hazırlamak,Sistem odasının rutin kontrolleri yapmak.

1 ay önce

UX Designer

Hotech Yazılım A.Ş. - Yavuzeli

UX DESIGNERWe are looking for an experienced and outstanding UX Designer who will be a part of our Design team. The UX designer must be able to work with Project Managers and Development Team as well as with the Digital Marketing Team, in a dynamic and international environment, determining requirements and implementation steps for UX experience enhancements. We can offer you a place at our Antalya offices.We have been creating intuitive and engaging experience for Hospitality Business for 20 years.

2 hafta önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Kor Agro Organik GıdaSan ve Tic A.Ş. - Yavuzeli

Şirketimizin Kemalpaşa/Armutlu merkez ofisinde görevlendirilmek üzere tecrübeli, genel muhasebeyi iyi bilen Genel Muhasebe Uzmanı alınacaktır.

3 hafta önce

Diş Hekimi Asistanı

Albadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Yavuzeli

Diş hekimlerimize tedavi öncesi, sırası ve sonrasında yardımcı olacak Diş Hekimi Asistanı aramaktayız.

3 ay önce

Tezgahtar

Öz Zirve Saya - Yavuzeli

Sayada çalışacak kadın/erkek Tezgahtar aranıyor.

3 hafta önce

Aşçıbaşı

Big Seçkin Restaurant - Yavuzeli

Restoranımıza Aşçıbaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özyar Eğitim Kurumları San ve Tic Ltd Şti - Yavuzeli

Alanında 2 yıl deneyimli, öğretmenlik mesleğini seven Anaokulu Öğretmeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Pazarlama Elemanı

Seha Yangın Söndürme Güvenlik Sis San ve Tic Ltd Şti - Yavuzeli

Yangın güvenlik firmasında görevlendirilecek Pazarlama Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Diksa İnşaat Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Yavuzeli

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Aslan Bayrak İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yavuzeli

Burger Cafe için Garson Alınacaktır

1 hafta önce

Fizyoterapist

Mavi Yıldız Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Yavuzeli

İstanbul / Esenlerde ki rehabilitasyon merkezimizde çalışacak Fizyoterapist ekip arkadaşları arıyoruz.

2 gün önce

E-Ticaret Uzmanı

Talya Group - Yavuzeli

Firmamızda görevlendirilmek üzere E-Ticaret Uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Yavuzeli

Ataşehirde özel bir hastane içinde bulunan saç ekimi ve estetik merkezimizin uluslararası satış pazarlama departmanı için aşağıdaki niteliklerde Uluslararası Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.

2 ay önce

Şoför (Yolcu Taşıma)

Epa Turizm Vip Taşımacılık - Yavuzeli

En az lise mezunu vip minibüs kullanacak Şoför takım arkadaşları aramaktayız

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Kemer Final Okulları - Yavuzeli

Okulumuza Matematik Öğretmeni aranmaktadır.Engelli raporu bulunan personel başvuruları da alınmaktadır.

2 ay önce

Çevre Mühendisi

Serhat Atık Geri Kazanım San ve Tic A.Ş. - Yavuzeli

ÇED ve Çevre Danışmanlık Hizmeti veren firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, en az 3 yıl deneyimli Çevre Mühendisleri alınacaktır.

2 ay önce

Fuar Stand Tasarımcısı

Atölye34 Global Yapı Mimarlık Ltd Şti - Yavuzeli

Firmamız yurt içi ve yurt dışı fuar stand tasarım, imalat ve kurulumu yapmaktadır. Fuar stand tasarımında yaratıcılığına güvenen ve tecrübesi olan Fuar Stand Tasarımcısı çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Karşılama Elemanı

Innovation HR - Yavuzeli

Türkiye geneli 30 il, 110 mekanın kadrosunu kuran, eğiten ve sürekli iş sağlayan, Türkiye’nin en lüks, en güvenli mekanlardan oluşan, kocaman bir aileyiz. Innovation Entertainment Türkiye’nin “Eğlence Sektörünün Lider İş Veren Markası” Bu Ailede Sizde Yerinizi Almak İstermisiniz? Türkiye Genelindeki Turistik Eğlence Mekanlarımızda,Restoranlarımızda Görevlendirilmek Üzere; 18-35 yaş arasında Şehir dışı yatılı olarak çalışabilecek (1 Aylık Periyodlarla) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem gösteren Gece vardiyasında görev alabilecek Prezantabl Bayan Tüm sosyal olanaklarınız tarafımızdan karşılanmaktadır. SGK YEMEK ULAŞIM KONAKLAMA tarafımızdan karşılanmaktadır.

1 ay önce

Yavuzeli Geneli Sektörler