Yalova İş İlanları, Yalova'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Yalova İş İlanları


Yönetici Asistanı

Solid Consulting Group - Yalova

Biz bir turizm ve yeme- içme konsept geliştirme şirketiyiz. Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.

6 gün önce

Satış Elemanı

Fatih Köse İnşaat - Yalova

Satış Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

İnsan Kaynakları Uzmanı

Ramada By Wyndham Yalova - Yalova

Yalovanın ilk uluslararası zincir oteli olma özelliğini taşıyan Ramada by Wyndham Yalova Otelimizde İnsan Kaynakları departmanında istihdam edilmek üzere;İnsan Kaynakları Uzmanı takım arkadaşı aramaktayız.

1 hafta önce

Proje ve Uygulama Denetçisi

3M Statik Yapı Denetim Ltd Şti - Yalova

Yapı denetim firmamız için, Proje ve Uygulama Denetçi belgesine sahip çalışma arkadaşları aramaktayız. Maaşlar düzgün bir şekilde ödenecektir.

1 hafta önce

ÇAĞRI MERKEZİ

inter holiday - Yalova

ÇAĞRI MERKEZİMİZDE ÇALIŞACAK BAY BAYAN PERSONEL ARANMAKTADIR

5 ay önce

Temizlik Görevlisi

Başak Polyester Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Yalova

Fabrikamıza büro kısmına çay ve temizlik işlerinde çalışacak boş vakitlerinde mutfağa da yardımcı olacak orta yaşlarda eleman aranıyor.

5 ay önce

Çatı izolasyon

Şahıs - Yalova

Çatı izolasyon tamiri işleri yapılır temiz sağlam garantili uygun fiyata yapilir...

6 ay önce

Web Master

Heeybe Elektronik ve Bilişim Hiz Tic Ltd Şti - Yalova

Merkez ofisi Beyoğlunda bulunan E-ticaret pazaryerimiz bünyesinde Yazılım Departmanımız da çalışacak, Hemen işbaşı yapabilecek Web Master / Yazılım Uzmanı arayışımız vardır.3500 TL Maaş + SGK + YemekLütfen başvurunuzu merkez ofisimizin BEYOĞLUNDA olduğuna dikkat ederek yapınız!

6 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

2023 Kişisel Gelişim Kursu - Yalova

Lgs ye hakim yeni soru tarzlarını bilen Fen Bilgisi Öğretmeni aranmaktadır.

6 ay önce

Muhasebe Personeli

Heeybe Elektronik ve Bilişim Hiz Tic Ltd Şti - Yalova

Merkez ofisi Beyoğlunda bulunan e-ticaret pazaryerimiz bünyesinde Muhasebe Departmanımız da çalışacak, Hemen işbaşı yapabilecek Muhasebeci arayışımız vardır.2600 TL Maaş + SGK + YemekLütfen başvurunuzu merkez ofisimizin BEYOĞLUNDA olduğuna dikkat ederek yapınız!

6 ay önce

Sekreter

Başak Polyester Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Yalova

Yeni açılan fabrikamıza bayan Sekreter arkadaş arıyoruz.Maaş Asgari +Yol

6 ay önce

Sofor

Talih 77 - Yalova

Src 2 belgeli 25 35 yas arasi sofor araniyor

7 ay önce

Mesleki Yeterlik evrakına sahip Boru ustaları

Efe Makine - Yalova

Tersanenin boru işlerinde çalışacak Mesleki Yeterlilik (MYK) belgesi olan boru ustaları arıyoruz. İşe alınacak personel sayısı ; 10

7 ay önce

Uzaktan Eğitim - Kimya Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Yalova

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Kimya Öğretmenleri alınacaktır.

7 ay önce

Satış Mühendisi

İnterpos Bilgi Teknolojileri Elektronik San ve Tic A.Ş. - Yalova

1994 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisleri alınacaktır.Süpermarket, mağaza, restoran, oteller ve perakende sektöründe kullanılan otomasyon sistemleri, yazar kasa, monitör, AIO ve dokunmatik PC, el terminalleri ve elektronik komponentleri içeren ürün gamımız için, Ürünlerin satışını yapacak, Bayi kanalı yönetebilecek , yeni müşteriler kazandıracak, E-Ticaret süreçlerinde aktif görev alabilecek,Büyük ölçekli yerlere doğrudan satış gerçekleştirebilecek,Bayi ve müşteri ziyaretleri yapacak ve sonrasında taleplerini karşılayacak,Müşteri memnuniyeti prensiplerini şirket vizyon ve stratejileri ile paralel olacak şekilde uygulayacak, Satış Mühendisleri çalışma arkadaşları arıyoruz.

7 ay önce

Kaynakçı

Ark Restorasyon Yapı Endüstri San ve Tic Ltd Şti - Yalova

Ark Endüstride çalışmak üzere Kaynakçı arıyoruz.

7 ay önce

Uzaktan Eğitim - Fizik Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Yalova

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

7 ay önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Tmsorganik Gıda Turizm İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Yalova

Gıda üretimi yapan alanında öncü firmamızda kendi satış ağını oluşturup yeni müşterileri bünyemize katabilecek, portföyü olan, ikna kabiliyeti güçlü, prezantabl adaylar alınacaktır.

7 ay önce

Ön Muhasebeci

Usta Kardeşler Yapı İnş San ve Tic Ltd Şti - Yalova

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.

7 ay önce

İç Mimar

İlsan Mobilya Dekorasyon - Yalova

Mobilya firmamıza İç Mimar alımı yapılacaktır.Detaylar görüşmede konuşulacaktır.

7 ay önce

Mobilya Montaj Elemanı

Ar&Sel Lojistik Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Yalova

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Mobilya Montaj Elemanı arıyoruz.

7 ay önce

Bütçe ve Raporlama Uzmanı

Oceanmec Enerji Internatıonal - Yalova

Maden, enerji, ,inşaat, turizm, dış ticaret konularında faaliyet gösteren şirketimizin Ankarada bulunan merkez yapısı içinde çalışacak, grubun tüm şirketlerinin finans, nakit akışı, mali tablolarının konsolidasyonu, bütçe, yönetim raporlamasından sorumlu Bütçe, Finans ve Raporlama Uzmanı aramaktayız.Görev Tanımı:Nakit akış süreçlerini yönetir,Dönemsel raporlarını hazırlar,Ödemeleri onaylatır ve onaylanan ödemelerin banka kanalı ile yapılmasını sağlar,Şirket finansal yapı planlamaları ile nakit bütçelerinin hazırlanmasında etkin rol oynar. (Gerçekleşme tablolarını hazırlar),Şirket kar merkezlerinin oluşturacağı yıllık bütçeler ile genel merkez yıllık bütçesinin konsolidasyonunu yapar,Merkez ile şirketler arasında bütçe, finans ve raporlama açısından bilgi akışının doğru olmasını sağlar.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Avukat Murat Tekin - Yalova

Banka icra takipleri ağırlık olarak faaliyet gösteren avukatlık büromuzda çalışmak üzere tercihen deneyimli , borçlularla telefon ile iletişime geçerek tahsilat sağlanması için çalışacak personel alınacaktır.

7 ay önce

Grafiker

Huzur Hasar Danışmanlık Tic Ltd Şti - Yalova

Hzr dekor bir group şirketinin dalıdır. İnşaat alanında istihdam sağlayacak tecrübeli Grafikerler aranmaktadır.

7 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Yalova

Kurtköyde bulunan kurumumuza tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışmak üzere Özel Eğitimci/ Uzman Öğretici çalışma arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Matematik Öğretmeni

Citi English Dil Okulları - Yalova

Sincan ve Elvankent şubelerimizde çalışacak,İlk ve ortaokul düzeyinde ders verecek Matematik Öğretmenleri aranmaktadır.

7 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gökbil Bilgisayar Tic ve San Ltd Şti - Yalova

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITÜRKİYE’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.

7 ay önce

Sigorta Elemanı

Sbd Çiçekler Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Yalova

Şirketimiz , Ankara Demetevler semtinde sigorta acentesi olarak faaliyet göstermektedir. Ankara Demetevler semtinde faaliyet gösteren sigorta acentemize, ofis içinde çalışacak Sigorta Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Mutfak Görevlisi

Emir Agro Gıda San Ltd Şti - Yalova

Susam ve tahin üretimi yapılan fabrikamıza mutfak ve temizlik personeli alınacaktır.

7 ay önce

Yönetici Asistanı

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Yalova

Uzakdoğu ve Avrupadan cam işleme makineleri ithalatı yapan firmamızın genel merkezinde görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

7 ay önce

Yalova İşkur İş İlanları

Yalova, ekonomik anlamda ülkemizin başta gelen güçlerinden biridir. Bursa ve İstanbul gibi büyük kentlere olan yakınlığını en iyi şekilde kullanan Yalova’da oldukça büyük şirket ve fabrikalar kurulmuştur. Yalova iş ilanları ile bu şirket ve fabrikaların çeşitli pozisyonlarında çalışma fırsatı elde edebilirsiniz.
Yalova Açık İş İlanları
Yalova iş ilanları kategorimizde Cemre Marin, Tersan Tersanecilik, Güney Süs Bitkileri, Okaytaş Madencilik, Beno Plastik, Yalova Uzmanlar Sağlık Hizmetleri, Altınova Tersane Girişimcileri, AKA Yemek ve Gıda gibi önemli firmaların ilgili ilanlarını görebilir, bu ilanlara başvuru yaparak hayatınızı değiştirecek fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Sağlam ve kaliteli bir işe sahip olmak için sayfamızda yer alan tüm ilanları detaylıca incelemenizi ve kararınızı buna göre vermenizi tavsiye ediyoruz.

Yalova Geneli Sektörler