Yalıhüyük İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Yalıhüyük İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Temsilcisi

Ogias Elektrik Elektronik Bilgisayar Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd.Şti. - Yalıhüyük

Elektronik ve bilgisayar ürünleri satış noktamıza tam zamanlı çalışacak iletişimi güçlü, güvenilir çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

E-Ticaret Sitesi Veri Girişi Elemanı

Beethoven Tekstil Turizm San ve Tic Ltd Şti - Yalıhüyük

B2B Yurt dışı tekstil satış yapan markamızda görev alacak* Kurumsal e-ticaret sitesine veri girişleri yapacak,* Ürünlerin kategorilerine uygun yüklendiğini kontrol edecek,

1 ay önce

Satın Alma Uzmanı

Teknoform Bilişim Güvenlik San ve Tic Ltd Şti - Yalıhüyük

Firmamız sağlık ve medikal firması olup bu alanda bilgisi becerisi olan kadın elemanlara ihtiyaç vardır.

9 ay önce

Paketleme Elemanı

Ege Oyuncak - Yalıhüyük

Oyuncak paketlemesinde çalışacak personel alınacaktır.

2 hafta önce

Kalite Kontrol Teknisyeni

Sigma Kalite Kontrol Danışmanlık Hizmetleri - Yalıhüyük

Şirket bünyemizde otomotiv sektöründe faaliyet gösterecek kalite kontrol , raporlama ve kalite gereksinimlerini benimsemiş, daha önce otomotiv kalite kontrolünde görev almış, diksiyonuna ve kişisel bakımına özen gösteren çalışma arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Mega Lojistik - Yalıhüyük

Bağcılar civarı deneyimli Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Teknik Ressam

Aysam Mobilya Gereçleri İmalat San ve Tic Ltd Şti - Yalıhüyük

Metal sektöründe faaliyet gösteren firmamızda; Yeni kalıp tasarlayabilen, Tel Erezyon firmasıyla uyumlu şekilde çalışabilen, Eski Kalıpları revize edebilecek, Yeni ürün tasarlayabilen ,Eski ürünleri revize edebilecek, Ürünleri Renderlarını alabilecek Teknik çizim yapacak Teknik Ressam arıyoruz.

1 yıl önce

Mimar

Erdim Mimarlık Restorasyon Tic Ltd Şti - Yalıhüyük

Çeşitli projelerimizde görevlendirilmek üzere; Mimar / İç Mimar ekip arkadaşı aranmaktadır.

9 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Hitay Elektrik Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Yalıhüyük

Antalya Organize San. Bölgesinde bulunan Elektrik-Elektronik-Otomasyon Firmamızda çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

6 ay önce

İmalat Elemanı

Sedentis Group - Yalıhüyük

Reklam malzemeleri üreten fabrikamıza İmalat Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Sekreter

Mutlu Furtana& Bora Canan Avukatlık Ortaklığı - Yalıhüyük

Ataşehir Varyap Meridian de bulunan, hukuk ofisimizde çalışmak üzere; Sekreter aranmaktadır.Telefon ve faks trafiğini yönetmek,Mesajları zamanında ve doğru bir şekilde ilgili kişilere iletmek, Gelen-giden evrak takibinden sorumlu olmak,Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek hitabeti kuvvetli iş takibinde başarılı olan Gelen siparişleri eksiksiz ve zamanında hızlı ve pratik bir şekilde sisteme kaydının yapılması

10 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Kale Yapı Mühendislik - Yalıhüyük

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlamacı alınacaktır.

9 ay önce

Pazarlama Elemanı

Seloto Otomotiv İç ve Dış Tic Ltd Şti - Yalıhüyük

Bilgisayar hızlı klavye kullanan, akıcı Türkçe konuşabilen, ikna kabiliyeti yüksek konuşma diksiyonu düzgün kadın Pazarlama Elemanı alınacaktır.*Rusça, İngilizce, Arapça bilenler tercih edilecektir, Otomotiv sektörü tüm araçlar için Oto yedek parça satışı işimizde yeni geliştirdiğimiz, kullanımı çok kolay B2B Bilgisayar yazılım programımız üzerinden, Türkiye genelinde bölge Temsilcileri oluşturulacak, tüm iller ve potansiyeli yüksek ilçelerde tüm oto sanayilerindeki oto yedek parçacılar, servisler, kaportacılar, elektrikçiler, lastikçiler, tamirciler, üst kapakçılar, tamir atölyeleri, rektefiyeciler, rot balansçılar gibi işyerlerine kurulacak yeni B2B yazılımımız ile satışlarımız başlayacaktır. Şirket ofisimiz Plaza katında olup sanayi içinde değildir, Ulaşım çok kolay metro toplu ulaşım yanındayız. Sosyal medya satış tekniklerini bilen Instagram, facebook, twitter vs. sosyal medya sistemlerini kullanabilen tercih edilecektir, Otomotiv yedek parça ürünlerimiz farklı depolarda olup, kargolarla sevkiyat yapılacak ve takip işlerini düzenli kayıt altında tutulacaktır, Yoğun iş temposuna alışık çalışkan işini severek yapan bayan eleman alınacaktır,İşimiz, sektörümüz ile alakalı eğitimi biz vereceğiz.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Citrus Gıda Turizm Sıhhı Tesisat Malz Tic Ltd Şti - Yalıhüyük

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

3 ay önce

E-Ticaret Personeli

Kumsal Otomotiv - Yalıhüyük

Firmamızın E-ticaret departmanın da çalışmak üzere E-Ticaret Personeli aranmaktadır.

1 yıl önce

Satış Mühendisi

Logictechnic Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Yalıhüyük

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi aranmaktadır.Bölgemizdeki fabrikalara müşteri ziyaretleri düzenleme , Gerekli tanıtımları yapmak .proje takibi yapmak, Ziyaret edilen müşteri taleplerine uygun çözümler sunmak, Tekliflendirme yapma ve satış sürecini takip etme.

1 yıl önce

Acil Bay site özel güvenlik /2680+agi+ymk+yol/ sultanbeyli-tuzla

VİZYON VİP - Yalıhüyük

Sultanbeyli arkası, Pendik Kurtköy bölgesine yakın oturan, rezidans projemizde çalışcak, formula 1 bölgesine yakın, evli olması tercihimizdir ve askerliğini yapmış, 24-35 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2600+agi+ymk+servis ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

8 ay önce

Satış ve Tanıtım Elemanı

Sfunc Otomasyon Sistemleri - Yalıhüyük

Ne sağlıyoruz?1.Garaj kapılarınızı internet üzerinden istediğiniz her yerden kontrol etmeyi..2.Geçmiş bilgilerinizi kayıt altında tutmayı..3.Misafirlerinizi kapıda beklemesine gerek kalmamasını..4.Ücretsiz bir şekilde sınırsız kullanıcı yetkilendirme imkanı..5.Kullanıcı Adı ve şifreye gerek kalmadan kolay ve basit bir kullanımı..6.Güvenliğiniz en öncelikli konumuz olduğundan kopyalanma ve kaybetme riskini kaldırmış olmayı..7.Akıllı cep telefonunuz olmadan da sadece arama tuşuna basarak yetkili olduğunuz kapıları kontrol etmeyi..8.Çip temin etme,pil değiştirme,çekmeme ve veri kaybı gibi sorunlarla muhattap olmamayı.. ve birçok özelliği..KAPIKONTROL,KAPILARINIZI TEKNOLOJİYE AÇIN...Başvuru yapmış olduğunuz iş ilanı için, sizden beklentimiz;[1].Site yönetimleri ile görüşme yapılarak, kapi kontrol sistemimizi tanıtmak, randevu tarihi oluşturmak ve site yönetimine ait iletişim bilgilerini almak.[2].Kapı kontrol sistemi bir teknoloji hizmetidir. Personele eğitimi ofisimizde verilecektir.[3].İş ilerleyiş planımıza göre personel;İlk etapda şirketimizin belirlediği günlerde part-time çalışacak.(çalışma saatleri sabah:10.00 akşam 17.30) çalıştığı gün için 100 TL ücret alacaktır.(En az 3 Yönetimden almış olduğu iletişim bilgileri ve randevu tarihi teğet edilecektir) Çalışma semtini personel belirleyebilir. Kapıkontrolün demo sürümünü, yönetimle anlaşmaya varıp montaj ettirme  talebi şirkete bildirilirse, ekstra 100 TL ödeme yapılacaktır. Alınacak olan personel sadece sahada birebir görüşmeleri gerçekleştirecektir. Görüşmeler için randevu sistemi bulunmamaktadır.İş programına göre ilk etapda;Belirlenen günlere göre (part-time), Devam edilip daha sonra tam zamanlı satış personeli/danışmanı olarak devam edilebilecektir. 

1 ay önce

Mermer İşçisi

Ar-Taş Mermer Dekorasyon İnş San ve Tic Ltd Şti - Yalıhüyük

Artaş Mermer bünyesinde çalışacak deneyimli Mermer Ustası aramaktayız.

8 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Pelin Temelli Eğitim Organizasyon Ltd Şti - Yalıhüyük

WORLD OF LANGUAGE ACADEMY “Sınav İngilizcesi” alanında uzman İngilizce öğretmeni aranmaktadır.Burada ki kriterlerden;Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı ya da Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun,En az 2 yıl İngilizce öğretmenlik deneyimi olan*,Sınav İngilizcesi alanında çalışmış ya da bu alanda uzmanlaşmak isteyen,*TOEFL, PTE ACADEMIC, IELTS puanları olan ve daha önce bu konuda deneyimi olan ve/veya pedagojik formasyonu olan öğretmenler tercih sebebidir.

8 ay önce

Konya Geneli Sektörler