Van İş İlanları, Van'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Van İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Gülvan Inşaat Nakliyat - Van

Firmamızda deneyimli , muhasebe programlarına hakim ön muhasebe elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Müşteri Ilişkileri Danışmanı

Sömer Otomotiv - Van

Lisans / Önlisans mezunu, Çağrı merkezi teknoloji ve operasyonel süreçlerine hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, empati kurabilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Müşteri odaklı çalışabilecek, MS Office programlarına hakim, Bilgisayara oldukça hakim

2 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Emka Özel Güvenlik San ve Tic Ltd Şti - Van

Çayyolu bölgesinde site güvenliği için Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

2 ay önce

Kimya Mühendisi

Gb Demir Çelik İnşaat Enerji San Tic A.Ş. - Van

Katı atıktan enerji üretim tesisi yapımında görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi takım arkadaşa ihtiyaç vardır

2 ay önce

Satış Elemanı

Naiboğlu Tarım Hayvancılık Gıda İnşaat Tic ve San A.Ş. - Van

Organik ürün mağazasında çalışmak üzere Bayan Satış Elemanı aranmaktadır.Çalışma saatleri 09.00 - 19.00 (P.tesi-C.tesi)Maaş + Sigorta yapılacaktır.

2 ay önce

Van İşkur İş İlanları

Van, Doğu Anadolu Bölgesi’nin en kalabalık kenti ve en gelişmiş şehirlerinden biridir. İstihdam açısından gelişmekte olan illerimizden biri olan Van, özellikle dış ticarette stratejik bir konuma sahiptir. İran’a sınır komşusu olan, Irak’a ise oldukça yakın bir konumda yer alan Van, bu özelliğiyle dış ticarette aktif bir rol oynamaktadır. Bölgeye yapılacak daha büyük yatırımlar, ülke ekonomisini ciddi anlamda canlandırabilir.
Van Açık İş İlanları
Van iş ilanları, her eğitim seviyesinden bireyleri ilgilendirecek ilanlardan oluşmaktadır. Sadece üniversite mezunları değil, farklı eğitim seviyesinden bireyler de Van iş ilanları ile önemli işlere sahip olabilmektedirler. Son yıllarda Van iş ilanları arasında daha çok inşaat ve finans sektörlerinde yer alan şirketlere rastlamaktayız. Mühendis ve bankacı iş ilanları da bu sebeple daha ön plana çıkmakta.

Van Geneli Sektörler