Vakfıkebir İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Vakfıkebir İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Hsc Merkür Enerji Yatırımları San ve Tic A.Ş. - Vakfıkebir

HSC GLOBAL CALL CENTER - İZMİR 20 yıllık uluslararası tecrübe, çalışan ve müşteri memnuniyeti...İZMİR de FAALİYET GÖSTEREN ALMANCA + İNGİLİZCE ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE Ana dili seviyesinde ALMANCA + ( B1-B2) Derece İNGİLİZCE bilen, İn Bound / Out Bound - Deneyimli / Deneyimsiz, yüksek gelir hedefi olan çalışma arkadaşları aramaktayız. (İZMİR İKAMET-HOME OFFİCE)### MAAŞ GETİRİSİ: YÜKSEK NET BAZ MAAŞ + PRİM + SGK ###

6 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yeşilyurt Yay İmalatı - Vakfıkebir

Kocaeli Gebzede bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı alınacaktır.İş Tanımı:Ticari pazarlama raporlarının oluşturulması yorumlanması ve aksiyon planlarının çıkarılması,Bayi, müşteri, tüketici teşvik programlarının kurgulanması, takibi ve raporlanması,Saha ziyaretleri ile sektör, rekabet gündeminin takip edilip, bu doğrultuda ihtiyaçlara yönelik satış destek projelerinin hayata geçirilmesi.

1 yıl önce

Tornacı

Komel Tarım Makina San Tic Ltd Şti - Vakfıkebir

Firmamızda çalışacak tornacıya ihtiyacımız vardır.Servis+SSK+Yemek+Dolgun maaş

4 ay önce

Proje Müdürü

Devrekani Yerel Eylem Grubu Derneği - Vakfıkebir

Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması-LEADER Yaklaşımı IPARD Programında yer alan tedbirlerden birisidir. Bu yaklaşım, kırsal sorunlar için yenilikçi çözümler üretilmesini teşvik etmekte ve yerel toplulukların ihtiyaçlarını karşılamak için önemli bir görev üstlenmektedir. Aynı zamanda yerel aktörlerin kendi bölgelerinde uygulanacak projeler ve gerçekleştirilecek strateji ile ilgili olarak karar alma süreçlerine katılmaları anlamına gelmektedir.Bu bağlamda; 2019 yılında kurulan Devrekani Yerel Eylem Grubu Derneği (DYEG), Yerel Kalkınma Stratejisinin (YKS) hazırlanması için bir araya gelen ve kırsal alanda yaşayan paydaşlardan oluşan dernek statüsünü taşıyan bir gruptur. LEADER Yaklaşımı tedbirine yönelik 7. Çağrı ilanı kapsamında derneğimizin Yerel Kalkınma Stratejisi (YKS) onaylanmış ve destek almaya hak kazanmıştır.DYEG; 2020-2023 yılları için paydaşları ile beraber hareket ederek bölgenin çevresel, kültürel ve sosyal yaşamına değer kazandırarak bölge nüfusunun ekonomik açıdan iyileştirilmesi için çalışmalar yapacaktır.Devrekani Yerel Eylem Grubu Dernek merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan bir adet YEG Müdürü, 1 adet Yerel Kalkınma Stratejisi uzmanı alacaktır.Devrekani Yerel Eylem Grubu Dernek merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan bir adet YEG Müdürü, 1 adet Yerel Kalkınma Stratejisi uzmanı alacaktır. YEG Müdürü/YKS Uzmanı İşe Alım İşlemleri Rehberi ve eklerinde belirtilen uygunluk kriterlerine sahip tüm adaylar mülakata davet edilecektir.İş yeri Bilgileri;Devrekani Yerel Eylem Grubu DerneğiDevrekani / KASTAMONU

3 ay önce

Sekreter

Duyses İşitme Merkezi - Vakfıkebir

İşitme kliniğimiz için kadın personel arayışımız bulunmaktadır

5 ay önce

CNC Freze Tezgahı Operatörü

Özçelik Dış Tic A.Ş. - Vakfıkebir

Pvc ve alüminyum işleme makine imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip CNC-Freeze Personeli alınacaktır.

3 ay önce

Tanıtım Elemanı

Gezgin Grup - Vakfıkebir

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere 18-25 yaş aralığında (tercihen öğrenci) kadın/erkek personeller aranıyor. Tamamen öğrenci arkadaşlarımızdan oluşan ekibimize katılarak eğlenceli iş ortamımızda yaz tatilinizi bizimle değerlendirmek ister misiniz?İstediğiniz günler çalışabilme imkanı (İsteğe bağlı çalışma programı).Ödemeler günlük yapılacaktır.Yemek+servis imkanı.Dolgun ikramiyeler.

3 ay önce

Protez Tırnak Uygulayıcısı

Yaka Estetik - Vakfıkebir

İstanbul Nişantaşında açılan güzellik merkezimize acil Protez Tırnak Uzmanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Bölge Satış Sorumlusu

İstvet Hayvan Sağlığı Ürünleri ve Medikal San Tic Ltd Şti - Vakfıkebir

İstanbul Ümraniyede bulunan Veteriner Ecza Depomuzda istihdam edilmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Sofor

Talih 77 - Vakfıkebir

Src 2 belgeli 25 35 yas arasi sofor araniyor

3 ay önce

Elektronik Teknikeri

Labsan Laboratuvar ve Sağlık Malz San ve Tic A.Ş. - Vakfıkebir

Hastane laboratuvarlarında kullanılmak üzere geliştirilen tam otomatik idrar analiz cihazı üretimi ve montaj işlemlerinin yapılması Elektronik ve Bilişim Teknikeri alınacaktır.

3 ay önce

İmalat Elemanı

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Vakfıkebir

Yuvarlak örme makinesinde tecrübeli Erkek İmalat Elemanı aranıyor.

9 ay önce

Sekreter

Bsn Asansör San ve Tic Ltd Şti - Vakfıkebir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 ay önce

Lojistik Elemanı

Aypima Ayakkabı İmalat Paz ve Mat San Tic Ltd Şti - Vakfıkebir

Hadımköyde bulunan lojistik depomuz için Lojistik Elemanı aramaktayız.Gaziosmanpaşa bölgesinden gelecek personeller için servis bulunmaktadır.

2 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Kobisa Kobi Sağlığı Enstitüsü Müşavirlik A.Ş. - Vakfıkebir

KOBİSA A.Ş. Ankara Çayyolu adresindeki Kobisa OSGB için görevlendirilecek İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

4 ay önce

Tezgahtar

Ekonomik Halk Pazarı - Vakfıkebir

Part-time ve Full-time çalışmak üzere bay ve bayan Tezgahtar alınacaktır.

4 ay önce

Web Sitesi Geliştiricisi

Pandora Medya Yazılım ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Vakfıkebir

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve benzeri bölümlerden mezun,En az 2 yıl tecrübeli, Çok katmanlı mimari ve nesne tabanlı uygulama geliştirmede deneyimli,C# ASP.NET MVC veya Php Frameworklerinden en az birini çok iyi derecede bilenİyi derecede MS-Sql, Javascript, Jquery, HTML5/CSS3 bilgisi olan,Yeteri seviyede WCF, Rest/JSON, T-SQL bilgisini olan,TFS, Git ve/veya benzeri versiyonlama sistemiyle çalışmış,Tercihen .Net Core, Redis, Elastic Search, AngularJS, React konularında bilgiliTercihen Tasarım Desenleri, Entegrasyon Mimarileri konularında deneyimi olan,Tercihen sanal pos, e-ödeme sistemleri, E-Ticaret yazılım ve uygulama alanında deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız

5 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Vakfıkebir

Tamamı bayan personel ile sadece bayanlara hizmet veren tesisimizde Manikürist olarak görevlendirilmek üzere bayan takım arkadaşları aranıyor.Sgk + Yemek Ücreti + Metrobüs güzergahında servis + Hafta içi 2 gün izin+Prim

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Şahvan İnşaat Taahhüt Tic Ltd Şti - Vakfıkebir

Ataşehirdeki inşaat ofisine Yönetici Asistanı alınacaktır.Çalışma saatleri 8.30-17.30Maaş + Yemek + Yol

11 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Yeşilpınar Akademi Eğitim Tic Ltd Şti - Vakfıkebir

Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere ; Ortaokul Fen / Lise Biyoloji derslerine girecekÇalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Trabzon Geneli Sektörler