Uzunköprü İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Uzunköprü İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

ACİL SİTE BAY ÖZEL GÜVENLİK / KARTAL MALTEPE ERENKÖY

VİZYON VİP - Uzunköprü

Erenköy, Ethemefendi Cd ve Kartal Uğurmumcu Mh ve Yenisoğanlık Mh site projelerimizde çalışacak, askerliğini yapmış, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı ile çalışcak, bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

3 ay önce

Barista

Rubik's Cafe Restoran - Uzunköprü

İş yerimize deneyimli deneyimsiz sorumluluk sahibi saat problemi olmayan Barista takım arkadaşı arıyoruz.

1 gün önce

Dış Ticaret Elemanı

Mikro Teknik Kimyevi Maddeler San Tic Ltd Şti - Uzunköprü

İstanbul Kartal ofisimizde görevlendirilmek üzere alanında başarılı Dış Ticaret Elemanı arıyoruz.-İthalat ve ihracat termin takibinin yapılması ve ithalat yüklemeleri öncesi organizasyonun sağlanması -Yüklemenin organize edilmesi, yükleme evraklarının hazırlanması, kontrolü ve takibinin yapılması-İthalat sürecinde ödemelerin gerçekleştirilmesi ve ihracat sürecinde gelen ödemelerin takip edilmesi -Gümrük müşaviri ile koordinasyonun sağlanması,-Lojistik firmaları ile görüşmelerin yapılıp navlun ücretlerinin güncellenmesi ve takibi,

3 hafta önce

Büro İşçisi

İstanbul Fotokopi Kırtasiye Büro Makinaları - Uzunköprü

Firmamızda görevlendirilmek üzere Büro İşçisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Sosyal Medya Uzmanı

Seniorah Ayakkabı San İç ve Dış Tic A.Ş. - Uzunköprü

Sosyal Medya Editörü aranıyor.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Eurotecs Çelik San ve Tic Ltd Şti - Uzunköprü

Firmamız Bakırköyde olup, bünyemizde Ön muhasebe / yönetici asistanı / Dış Ticaret işlerinde istihdam edilmek üzeri, İngilizcesi ileri seviyede olan Bayan arkadaş arıyoruz.Ön muhasebe departmanına tecrübeli Bayan* İngilizce ileri seviyede* Fatura kesimi,* Sipariş girişi,* Cari takip ,* Çek ve senet girişleri,* Nakit ,kredi kartı tahsilat girişleri yapabilecek,

3 ay önce

Lojistik Operasyon Elemanı

Global Parcel Express Kargo ve Lojistik Tic Ltd Şti - Uzunköprü

Uluslar arası Kargo ve Lojistik Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza; Kargo Toplamasına destek olacak ve İç Operasyon Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Eğitmen

Doğata Spor Sağlık Eğitim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Uzunköprü

Kurumumuz kişiye özel bir egzersiz stüdyosudur.Merkezimize gelenlere enerjisi, öz güveni ve iletişim becerileri ile Flex2Shape markasını en üst düzeyde temsil ederek protokolümüzü uygulatmak ve tanıtımını yaparak paket satışını gerçekleştirmek.Sadece fotoğraflı başvuruların değerlendirmeye alınacağını belirtir, ön yazınızda bu işte ilginizi çeken yönleri yazmanızı rica ederiz. Bunun yanı sıra yapabileceğiniz katkılardan bahsedip, beğendiğiniz özelliklerinizi de vurgulayabilirseniz başvurunuzu ön plana çıkarmamızı kolaylaştırmış olursunuz. Başvurularınız için şimdiden teşekkür ederiz.

2 ay önce

Sekreter

Avukat İlhan Özgür İnce - Uzunköprü

İzmir Bucada bulunan hukuk bürmuzda sekreter-asistan görevinde çalışmak üzere Sekreter istihdam edilecektir. İlgilenenlerin cvbenim.com üzerinden online başvuruda bulunmaları rica olunur.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Yıldız Grup OSGB Eğitim Çevre Dan Hiz Tic Ltd Şti - Uzunköprü

İş sağlığı ve iş Güvenliği sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde Pazarlama Elemanı aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

2 hafta önce

Eğitim Teknoloğu

Tuzer Online Eğitim - Uzunköprü

Uzaktan eğitime yönelik içerik üretecek Eğitim Teknoloğu aramaktayız.

1 ay önce

Elektrik Teknikeri

Zenspor Peyzaj İnşaat San Tic Ltd Şti - Uzunköprü

Elektrik Teknikeri ekip arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Rezervasyon Elemanı

Oksijen Gezi Tur Spor Turizm Org Hiz Ltd Şti - Uzunköprü

Yurtiçi ve Yurtdışı Rezervasyon & Otel Satış Sorumlusu aramaktayız.İş Tanımı:Müşteri talepleri doğrultusunda;• Yurtiçi ve yurtdışı konaklama rezervasyonları yapmak.• Bölgesel Operasyona Yardımcı Olabilecek• Çok çeşitli rezervasyon sistemlerinden en uygun seçenekleri araştırmak ve talep doğrultusunda gerekli rezervasyonları yapmak.• Rezervasyon sonrası dosyalama ve raporlamayı yapmak.

3 hafta önce

Depo Elemanı

Forceweb Global E-Ticaret San Ltd Şti - Uzunköprü

Sincan Malıköy Anadolu Osb de bulunan şirketimizin deposunda gece vardiyasında görevlendirilmek üzere Depo Elemanı alınacaktır.El terminalleri ile; ürün mal ve kabul ,Ürünü raflarına yerleştirme ,Ürünü raflarından toplayıp sevkiyat alanına iletimi,Sevkiyat alanında bulunan ürünlerin paketleyip kargoya teslimi ve süreçlerini yürütebilecek.Gece vardiyasında çalışabilecek 19:00-04.30 Servis : Batıkent,Sincan

1 ay önce

Temizlik Görevlisi

Black House Kafe Oyun Salonu İth İhr Tic Ltd Şti - Uzunköprü

Cafe de çalışacak bayan Temizlik Görevlisi arıyoruz.

2 ay önce

Motorlu Kurye

Pomoros Pizza - Uzunköprü

Scooter motor ehliyetine sahip tercihen Başakşehirde yaşayan Motorlu Kurye alınacaktır.

2 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı

Doğruer Gümrük Müşavirliği A.Ş. - Uzunköprü

Çalışmakta olduğumuz kurumsal uluslararası üretici firma ile dış ticaret işlemlerimizi takip edecek, firmada outsource personelimiz olarak çalışacak Dış Ticaret Uzmanı aramaktayız.

1 hafta önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Seda Grup Eğitim Bilişim San Tic Ltd Şti - Uzunköprü

Firmamızda görevlendirilmek üzere Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Mühendislik Çözümleri San ve Tic Ltd Şti - Uzunköprü

İzmir merkezli şirketimizin Adana şubesine personel alınacaktır. Markamızı doğru temsil edecek, ofis alanını yönetebilecek, Yönetici Asistanı alınacaktır. Cv leriniz güncel olması, Cvl eriniz güncel fotoğraflı olmasıCv leriniz açıklayıcı olması gerekmektedir. İşe alınma süreci :Ön değerlendirme CV lere göre yapılacaktır. 1 . görüşme telefon ile olacaktır. Bu görüşmeler uygun olursa yüz yüze görüşmeye davet edileceksiniz.

1 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Onur Öner Aydolap İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Uzunköprü

İzmirde bulunan mağazamız için Mağaza Satış Danışmanı arıyoruz. Çalışma saatleri tam ve yarı zamanlı olarak değişebilir.

3 hafta önce

Edirne Geneli Sektörler