Üzümlü İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Üzümlü İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Vasıfsız Eleman

Doğruer İzolasyon Yapı San ve Tic Ltd Şti - Üzümlü

İzolasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için;* İstanbulda ikamet eden (Genel Ofis Mecidiyeköydedir.) Ancak uygulama yerleri değişiklik göstermektedir.Çatı, teras, havuz izolasyonları gibi işlerde çalışabilecek, işine sadık eleman aranıyor.

6 ay önce

Üretim Elemanı

Gama İnsan Kaynakları A.Ş. - Üzümlü

ACİLLLLL ELAMAN ARANIYOR Kozmetik Üretim Firmamızda 2 vardiyalı Çalışabilecek Bay-Bayan Personeller Alınacaktır Sabah: 08.00-18.00Akşam: 18.00-04.00Cumartesi-Pazar Tatil Cumartesi Yoğun Olduklarında Çalışma Olabiliyor ve Mesai Mecburidir ,Mesai Olduğunda Çalışma Saatleri ; Cumartesi Saatleri Sadece;Sabah : 08.00-16.00Akşam:16.00-24.00

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Notam Eğitim Kurumları A.Ş. - Üzümlü

Online matematik dersi verecek öğretmen arıyoruz.

1 yıl önce

Oto Elektrik Ustasi

Liberty Otomotiv Ticaret ve Ltd Şti - Üzümlü

Liberty Otomotiv, en yüksek kalitede ve performansta Land Rover Defender üretmek için kurulmuştur. Klasik Land Rover Defender araçların ikonik tasarımlarını koruyarak konfor, lüks, ileri teknoloji ve yüksek performans gibi modern cağın ihtiyaçlarına uygun şekilde restore ediyoruz. Restorasyonlarımızın tamamını Kuzey Amerika ve Arap Emirliklerine ihraç etmekteyiz. Tüm restorasyon proseslerini yapabildiğimiz entegre tesisimizde, yüksek teknik kapasiteli mühendislerimiz ve becerikli ekibimiz, üst segmentteki müşterilerimizin taleplerini üretmektedir. Firmamızın Oto Elektrik Servisinde görevlendirilmek üzere; - 30 yas ve üzeri, askerliğini yapmış - Oto elektrik konusunda en az 5 yıl tecrübeli - Araç multimedya sistemleri ve motor elektrik tesisatı konusunda uzman - Yenilikleri takip eden, vizyoner - Tercihen klasik araç restorasyon projelerinde calismis - Sorumluluk sahibi, titiz ve dikkatli çalışan takım arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Saha Satış Personeli

Girişim Araştırma - Üzümlü

Firmamıza deneyimli deneyimsiz Saha Satış Personeli aramaktayız.

8 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Karaca Sac Metal ve Paslanmaz San Tic A.Ş. - Üzümlü

Düzenli, tertipli ve arşivleme yönü gelişmiş, ETASQL8 kullanmasını bilen, ithalattan anlayan, sürekli telefonla oynamayıp işine yoğunlaşan Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.*Sadece sistem üzerinden yapılan başvurular dikkate alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Uzmanı

First Mining Madencilik San ve Tic A.Ş. - Üzümlü

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Uzmanı aramaktayız.Muhasebe kayıtlarının doğru şekilde sisteme girişini yapmak,Tüm giderlerin masraf merkezlerine doğru bir şekilde dağıtımını gerçekleştirerek muhasebeleştirmek,Fatura kesmek (kur farkı, iade vb.), kesilen faturaların kontrolünü yapmak, onaya sunmak ve muhasebe kayıtlarına girişini gerçekleştirmek,Bildirge ve beyannamelerin süreleri içerisinde düzenlenip, gerekli onay alındıktan sonra ilgili yerlere bildirilmesini sağlamak,Ay sonlarında kur farkı değerlemelerini ve amortisman tahakkuklarını yaparak mizan, bilanço ve gelir tablolarını hazırlamak,Fatura ve irsaliyelerinin takibi, kontrol edilmesi ve dosyalanması, Muhtasar, KDV, Damga Vergisi ve Geçici Vergi Beyannamelerinin Düzenlenmesi konularında görev alabilecek.

9 ay önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Güral Premier Hotel ve Resorts - Üzümlü

Turizm sektörünün lider markalarından Güral Premier Tekirova /Antalya bünyesinde Kat Hizmetleri departmanında görevlendirilecek tecrübeli yada yetiştirilmek üzere tecrübesiz Kat Hzimetler Görevlisi alınacaktır.Otel oda temizlik görevini yapacak bayan,Otel meydan temizlik görevini yapacak bayOtel lojmanında konaklama ve yemek imkânları sağlanmaktadır.

6 ay önce

Depo Elemanı

Salmarin Yedek Parça ve Servis Hiz Ltd Şti - Üzümlü

Depo ve sevkiyat bölümünde çalışmak üzere ön muhasebe için fatura malzeme alışlarını yapacak. Tercihen endüstri meslek lisesi motor çıkışlı sektöre yetiştirilmek üzere elaman aranmaktayız.HakkımızdaFirmamız 2004 tarihinde kurulmuş olup,VOLVO PENTA ‘ya ait yetkili servis bayi olarak İstanbul da faaliyetlerine başlamıştır.Siz değerli müşterilerimizden aldığı özgüven ile kısa zamanda servis ağını ve gücünü geliştirerek İstanbul başta olmak üzere Volvo markasının girdiği tüm Türkiye geneline yaymış yerinde servis ile müşteri memnuniyetini kendine bir misyon bilmiştir. 2018 yılında firmamız Volvo Penta tarafından İstanbul Avrupa bölgesi merkez bayi olarak görevlendirilmiş olup deneyimli kadro ve profesyonel ekibi ile marka yedek parça satış ve servis hizmetleri ile bu onur ve gururu siz iş ortaklarımız ile paylaşmaya devam etmektedir.Bugün Artık bu gücü şirketimize bağlı İstanbul lokasyonun da hizmet veren şirketimize bağlı Volvo Penta servis bayilerimiz ile daha da artırmaya devam ediyoruz.Ayrıca bünyemizde diğer dünya motor üretici markalarından ;YANMAR MARINE,CUMMINS MARINE,ONAN JENERATÖR VE NANNİ DİESEL’in de yedek parça satış ve servis hizmetleri de bulunmaktadır.

5 ay önce

İnsan Kaynakları Uzmanı/Personel Uzmanı

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Üzümlü

Şirketimizin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere İ.K. Uzmanı arayışımız vardır.

9 ay önce

Satış Elemanı

Egis Elektronik Güvenlik San Tic Ltd Şti - Üzümlü

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.CCTV sistemi, kartlı geçiş sistemleri, yangın-hırsız alarm sistemleri, bariyer , turnike ve yapısal kablolama sistemleri hakkında bilgiye sahip, Mevcut müşterilerden gelen talepler doğrultusunda; keşif, projelendirme, teklif hazırlama ve proje takibini yapmak,İş yerlerine aktif ziyaretlerde bulunup, yeni müşteri kazanımı sağlamak ve satış yapmak,Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek,Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek,Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

4 ay önce

Asistan

Alondan Bilişim Teknolojileri Aracılık ve Paz Ltd Şti - Üzümlü

İş ortağımız olan Uras Teknik için bayan personel aranmaktadır.Kadıköy civarında oturan, bayan arkadaşlar başvuruda bulunabilir. Teşekkürler.

10 ay önce

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Elt Yurtdışı Eğitim - Üzümlü

Türkiyenin en kurumsal ve prestijli yurtdışı eğitim danışmanlığı firmaları arasında yer alan ELT Yurtdışı Eğitim; Dil Programları ve Akademik Departmanlarda görevlendirilmek üzere Antalya ofisimizin kadrosuna dahil edilecek kadın/erkek çalışma arkadaşları aramaktadır. İŞ TANIMI:Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı eğitim kurumlarının hizmetlerinin bilgi almak isteyen öğrencilere telefon, e-mail ya da yüzyüze görüşme yolu ile doğru bir şekilde aktarılması,Öğrenci takibi yapılması,Kayıt işlemlerinden sonra öğrenci sürecini yönetmek,Yurtdışı eğitim vize süreçlerini yönetmek,Yurtdışında eğitimler ve fuarlara katılmak.

1 yıl önce

Diş Hekimi Asistanı

Nisbetiye Dent - Üzümlü

Kliniğimizde çalışmak üzere Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Garson (Servis Elemanı)

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Üzümlü

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı yakınında bulunan 4 yıldızlı otelimize Garson alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Emir Nakliyat Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Üzümlü

Ön muhasebe programlarını, E- faturayı bilen, Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Muhasebe Personeli

Ecofil İplik Boya Tekstil San ve Tic A.Ş. - Üzümlü

İplik imalatı ve satışı yapan firmamıza Muhasebe Personeli aramaktayız.

11 ay önce

Gıda Mühendisi

Sgs Çikolata San ve Tic Ltd Şti - Üzümlü

Çikolata üretimi yapan firmamızın OFİS kısmında çalıştırılmak üzere Gıda Mühendisine ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Mekatronik Cnc Makina San Tic Ltd Şti - Üzümlü

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Elektronik Teknikeri alınacaktır.

2 ay önce

Kasiyer

Öz Malatyalılar Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ltd Şti - Üzümlü

Alanında deneyimi Kasiyer aramaktayız.

1 yıl önce

Erzincan Geneli Sektörler