Üsküdar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Üsküdar İş İlanları


Garson (Servis Elemanı)

Yolka Cafe House - Üsküdar

Öğlen 11:00-16:00 arası yada akşam 18.00-22.00 arası çalışabilecek part time Garson (Servis Elemanı) arıyoruz

3 gün önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Okyanus Bilişim Teknolojileri - Üsküdar

Firmamızın Üsküdar Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı aramaktayız.

3 gün önce

Çağrı Merkezi Görevlisi - Home Office

Bil Kalite Danışmanlık Eğitim ve Belgelendirme Hizmetleri - Üsküdar

Çağrı Merkezi Görevlisi - Home Office arıyoruz.*Firmalara dönemsel değişen ürün bilgilerinin verilerek randevu alınması üzerine dayalı çalışma sistemi mevcuttur.*Alınan randevulardan dönen sözleşmeler üzeri satış üzerinden + telefon desteği yapılacaktır. *Firma olarak bekletimiz sunumu yapılan ürün hakkında kaliteli randevuların alınmasıdır. *Telefon üzerinden kesinlikle satış yapılması işi değildir...*Gün içinde yapılan görüşmelerin belirlenen excell tablolarına düzenli girişleri sağlanması beklenmektedir. *Daha detaylı bilgi Ankara ilinde ikametgah edenler için yüz yüze verilecektir.

5 gün önce

Vasıfsız Eleman

Miya Denizcilik - Üsküdar

Özel gemilerde ve yatlarda çalışacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.

5 gün önce

Satış Danışmanı

Yazıcılar İklimlendirme - Üsküdar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.

5 gün önce

Montaj Elemanı

Doğan Dekorasyon Bekir Dağdelen - Üsküdar

Mobilya mağazasında çalışacak Montaj Elemanı alınacaktır.

5 gün önce

Aşçı

Tuğrapen Pvc Sistemleri Yapı San ve Tic Ltd Şti - Üsküdar

Mimarsinan OSB çalıştırılmak üzere Aşçı aranmaktadır.

5 gün önce

Satış Destek Personeli

Kondi Mobilya Aksesuarları San Tic Ltd Şti - Üsküdar

Şirketimiz Ümraniye Y.dudullu mahallesinde 2.100 m2 üretim alanına ve 70 personel sayısına sahiptir.Paslanmaz kapı kolları ve banyo aksesuarları üretimi yapmaktadır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Destek Personeli aranmaktadır.Satış ekibine destek olmak ve imalat müdür ile montaj bölümleri arasındaki koordinasyonu sağlamak,Alınan siparişlerin sisteme kaydını yapmak,Siparişi alınan ürünlerin zamanında ve istenilen kalite seviyesinde müşteriye ulaştırılmasını sağlamak.

5 gün önce

Saha Araştırmacısı

Spr Araştırma Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Üsküdar

Araştırma sektöründe çalışabilecek 18-50 yaş aralığında bay / bayan Saha Araştırmacısı anketörler aranmaktadır.

5 gün önce

Satış Danışmanı

Private Gym - Üsküdar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız. Kulübümüze gelen müşterilerin ihtiyaçlarına göre üyelik sistemimizi aktarmak,Yeni müşterilere ulaşabilmek için satışta ki ahtapot kanallarının (Atcall, Calling, Referans v.b.) tamamını etkin bir şekilde kullanmak.Kazanılan üyenin memnuniyetini maksimumda tutmak.

5 gün önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Sevgi Yolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Üsküdar

Kurumumuzda Tam zamanlı olarak çalışmak üzere Özel Eğitim Öğretmeni alınacaktır.

5 gün önce

Sosyal Medya Yöneticisi

Sezadan Dekoratif Tasarım Uygulama San ve Tic A.Ş. - Üsküdar

Sezadan bünyesindeki Şamban Abajur markası olarak, düğün dekor malzemeleri üreticisiyiz ve tüm Türkiyeye ve onlarca yabancı ülkelere ihracat yapmaktayız. Sezadan bünyesindeki Şamdan Abajur markamızın ve diğer markalarımızın sosyal medya hesaplarına resim ve video görsel içerikleri üretebilecek müşteriler ile ilgilenebilecek Sosyal Medya Yöneticisi çalışma arkadaşı aramaktayız. Wordpress bilginizin olması tercih sebebimizdir.

5 gün önce

Asistan

Işık Yapı Tasarım - Üsküdar

Bayan Asistan aranıyor.

5 gün önce

Emlak Danışmanı

Poyrazlar Gayrimenkul - Üsküdar

Tam zamanlı çalışabilecek,Emlak-gayrimenkul pazarlama sektöründe kendini geliştirmek ve yüksek prim alabilecek, Emlak Danışmanı alınacaktır.

1 hafta önce

Kat Görevlisi - Temizlik

Bitez Otel Seaside - Üsküdar

Bitez de faaliyet gösteren Otelimize dönemsel yada 12 ay çalışacak Kat Görevlisi-Temizlik aranıyoryatacak yer verilecektir.

2 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Abant Bahçeli Köşk Otel - Üsküdar

Bolu Abant yolu 9.km bulunan Bahçeli Köşk doğal yaşam otelinde Çalıştırılmak üzere Deneyimli işi gerçekten bilen otel programlarına hakim Bay Bayan Resepsiyon Görevlileri alınacaktır.Maaş+Sgk+Yemek +Kalacak yer

2 hafta önce

Diş Hekimi

Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tic Ltd Şti - Üsküdar

Kliniğimize 18.00 24.00 saatleri arasında çalışabilecek bay bayan Diş Hekimi çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Manikürcü-Pedikürcü

Mk Hair Design Bayan Kuaför - Üsküdar

Acilll Kartal Uğurmumcuda ki güzellik salonumuza Manikürcü-Pedikürcü çalışma arkadaşları aranıyor.

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Beyzade İnşaat Taahhüt - Üsküdar

Gayrimenkul alım, satım, kiralama ve danışmanlık hizmetleri alanında Kahramanmaraş ilinde faaliyet gösteren firmamıza bay-bayan Gayrimenkul Satış Danışmanı ekip arkadaşları alınacaktır.

2 hafta önce

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

ISEWorld - Üsküdar

Yurtdışı Eğitim Danışmanı alınacaktır.Yurtdışında eğitim kariyeri hedefleyen adayların tespit edilmesi,Eğitim programları hakkında detaylı bilgilendirmenin yapılması,Eğitim programına kabul için ön değerlemenin yapılması,CRM sisteminde kayıtların raporlamasının yapılması,Mülakatların yapılması,Mülakat sürecinde aday ve fakültelerle iletişimin sağlanması,Mezuniyetler, oryantasyonlar, hizmet içi eğitim, danışma komiteleri gibi okul işlevlerine aktif olarak katılmak,

2 hafta önce

Türkçe Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Üsküdar

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Türkçe Öğretmeni alınacaktır.

2 hafta önce

Saha Satış Personeli

Tegmon Travel Agency - Üsküdar

TEGMON TRAVEL ailesi büyüyor,Tegmon ile hayalinizdeki kariyer basamaklarını hızla tırmanabilir ,Kendi işinizin patronu olabilirsiniz.Maaş + Prim sistemi ile çalışıyor. Yol, yemek ve sgk mevcuttur. Organizasyonumuzu büyütecek ve Tegmon ailesini temsil edecek Saha Satış Personeli ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Sultanoğlu Hotel - Üsküdar

Deneyimli sezonluk çalışacak Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı) aranıyor.

2 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Ersoy Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Üsküdar

Merter tekstil merkezinde denim kumaş tedarik işi yapan firmamızın bünyesinde görevlendirmek üzere Pazarlama Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Doğtaş Eymen Mobilya - Üsküdar

Doğtaş Mobilya Mağazamızda çalıştırılmak üzere Satış Danışmanı aranmaktadır. Müşteri odaklı hizmet etmek, Müşterinin istediğini anlamak ve yönlendirmek, Mağaza teşhir düzeni ve görselini hazırlamak.

2 hafta önce

Masaj Uygulayıcısı/Masör

Teos Spa Merkezi - Üsküdar

Kalacak yer temini olmamasından dolayı Seferihisar ve cevresinde ikamet eden erkek Masaj Uygulayıcısı/Masör alınacaktır .Dolgun maaş artı prim

3 hafta önce

Diş Hekimi

Akadentia Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Üsküdar

Ankara Çankaya Mahall Ankarada bulunan Özel AKADENTIA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde çalışmak üzere; iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Diş Hekimi aramaktayız.

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Noses Kozmetik Parfüm A.Ş. - Üsküdar

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ayrıca Antalya kadar tüm il ilçeler de sanayi siteleri oto parçacı aksesuarcılar Benzinliklere stantlı ürünlerimizi satabilecek yeni müşteriler portföyümüze ekleyebilecek kapasitede tecrübeli Müşteri Temsilcisi aranıyor. (Sıcak Satış Elemanı)

3 hafta önce

Satış Danışman

Aktif Emlak / Turan Yıldırım - Üsküdar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Gelişim İnovasyon Ar-Ge Tic Ltd Şti - Üsküdar

Uzaktan eğitim projeleriyle diploma değerinde sertifika veren firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

3 hafta önce

Üsküdar İşkur İş ilanları

Üsküdar İş ilanları bakımından gerekli olan pek çok ilanlar arasında bulunan işsiz gezen bireylere yönelik olarak başlatılmış olan bu web adres üzerinden anında her türlü destek ve fesatlar içerisinde sizlere sunulan büyük destekleri yakalama şansınız artmaktadır. Bu sayede İstanbul Üsküdar ilçesinde bulunan kişilerce sunulan bu iş ortamlarını elde etmek ve iş sahalarında çalışmak için de sistemi düzenli bir biçimde inceleme şansınız olmaktadır. Çerçevecilik ve camcılık bolümü iş ilanları babında bu cam ve çerçeve ustalarına yönelik iş çalışma eylemlerinde bulunmak için de ilgili bu açıdan gereken iş adreslerine de sistem kapsamında erişmek mümkün olacaktır. Hemen sizler de iş sahibi olmak için sitemizi takip ediniz.
Üsküdar Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy, Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Validei Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil
Üsküdar İşkur İletişim Adresi
Atakent mah. Alemdağ cad. No.372/1, 34760, Ümraniye, İSTANBUL
Üsküdar İşkur Telefon Numaraları
Tel:(216) 523 90 26 , Fax:(216) 523 90 25 , E-mail:umraniye@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler