Üsküdar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Üsküdar İş İlanları


Grafiker

Paşa Reklam - Üsküdar

Yetiştirilmek üzere Avcılarda ikamet eden bayan çalışma arkadaşına ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Şoför-Yük Taşıma

Egeinoks Paslanmaz Çelik İç ve Dış Tic Ltd Şti - Üsküdar

Firmamızda hurda paslanmaz geri dönüşüm işinde çalışmak üzere Şoför aranmaktadır.

1 hafta önce

Tanıtım Elemanı

Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti - Üsküdar

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiyenin Lider içecek firmamıza part tıme /yarı zamanlı olarak haftada 2 gün Perşembe-Cuma Günleri günde 5 saat 15:00 / 20:00 mesai saat aralığında Tekel Bayii,Büfe ve Bakkal -Market satış noktalarında ürün bilgilendirme projemizde görevlendirmek üzere Tanıtım Elemanı aramaktayız.Çalışmalarımız yıl boyu devam etmektedir.Çalışma öncesi tek seferlik ürün eğitimine katılım zorunludur.(Uzaktan eğitim -onlıne)

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Aran Muhasebe - Üsküdar

Çemberlitaşda bulunan genel muhasebe büromuzda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Friendi Yiyecek ve İçecek Hiz Ltd Şti - Üsküdar

Kurumsallaşmakta olan firmamızda çalışmak üzere Misafir ilişkileri Görevlisi aranmaktadır.Fotoğraflı CVler dikkate alınacaktır.

1 hafta önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Doğa Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Üsküdar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.Gelen misafirlerin karşılanması,Santral birimindeki Telefon ve Fax trafiğini yönetecek , gerekli notları alarak takibini sağlayacak,Posta, Kargo ve kurye işlemlerini yürütecek ve gerekli kayıtları tutacak,Randevu, toplantı seyahat ve benzer konuların organize edebilecek,Genel ofis düzeninin sağlayacak ve kontrolünü yapabilecek,

1 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Statik Yazılım - Üsküdar

Firmamızda çalışmak üzere Grafik Tasarımcı aranmaktadır.Portfolyosu olmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

1 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Özel Kadıköy Ece Öğretim Kursu - Üsküdar

Kurumumuz 2005 yılından bugüne LGS,TYT,AYT ve ara sınıf takviyesi veren köklü bir kurumdur. Kurumumuzda çalışmak üzere Matematik Öğretmeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Yağmur Fuarcılık Yayıncılık Hiz Ltd Şti - Üsküdar

İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de hizmet vermekte olan firmamıza; plastik ambalaj sektörüne yönelik olarak 26 yıldır yayınlamakta olduğumuz dergimizin reklam ve abone bölümü için Müşteri Temsilcisi alınacaktır.Maaş + prim sistemiyle tam zamanlı çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz.

1 hafta önce

Saha Satış Uzmanı

Saga Güvenlik Sistemleri ve Teknoloji Hiz Ltd Şti - Üsküdar

Kale Kilit’ten aldığı güç ve 67 yıllık tecrübesiyle...Türkiyenin sektörde güvenilir markası olan Kale Endüstri Holding A.Şye bağlı olarak hizmet veren,Kale Alarmın lider çözüm ortağı Saga Güvenlik Sistemleri bünyesinde çalışmak üzere Saha Satış Uzmanı aramaktayız.İŞİN TANIMI:Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler yaparak satış potansiyelini arttırmak,Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirmek,Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek,Günlük , haftalık ve aylık satış hedefleri ile çalışabilecek,Çalışmalarını düzenli olarak raporlamak.

1 hafta önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

İnter Aktif Grup Bilişim Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Üsküdar

İnteraktif Grup bünyesinde home ofis olarak çalışan ekibimize katılarak,kurumsal müşterilerimize yönelik yazılım geliştirme çalışmaları ve şirketimize özel yazılım projelerinde görev almak üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Sosyal Hizmetler Elemanı

Efem Danışmanlık - Üsküdar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Hizmet Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Grafiker

Martı Ajans Reklam ve Matbaacılık Hizmetleri Ltd Şti - Üsküdar

İstanbul Şerifali bölgesinde yer alan, dekoratif ve eğitici bebek ürünleri ürettiğimiz E-ticaret firmamız için grafik ekibimize dahil olacak yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.• Ahşap üzeri baskı ve boyama konularında becerikli,• Günlük E-ticaret operasyonlarını yönetebilecek,• Görsel/basılı malzemelerin tasarım ve uygulama süreçleri baskı, matbaa aşamasına kadar yürütülmesinden sorumlu olacak,• Web sitelerinde ve sosyal medyada kullanılacak olan görselleri tasarlayabilecek,• Basılı ya da dijital her türlü tanıtım, reklam materyalinin grafik tasarımından sorumlu olacak ve görsel konsept çalışmalarını uygulayacak, (banner, afiş, katalog, broşür vb.),• Görsel iletişim alanında yaratıcı alternatif tasarımlar sunacak,• Matbaa bilgisi ve renk bilgisini kullanarak yapılacak işlerde işin kalitesini arttıracak, Grafiker aramaktayız.

2 hafta önce

Asistan

Cafe Theatre - Üsküdar

Oyuncu ve yönetmen Metin Zakoğlu işlerinde kendisini ASİSTE edecek 19-30 yaş arası ASİSTAN aramaktadır

2 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Özkariyer Grup ve Danışmanlık Hizmetleri - Üsküdar

Danışmanlığını yaptığımız projelerde vasıflı vasıfsız olarak adaylar aranıyor.Tekstil projeleri için çay servisi, temizlik, için eleman alımları yapılacaktır.Danışmanlık ofisimizde tüm covid-19 tedbirleri alınmıştır.Ön görüşmeler bizzat yapılacaktır.

3 hafta önce

Sosyal Medya Uzmanı

Fnx Mobilya - Üsküdar

HOME OFFİCE •Sosyal medya hesabı oluşturur (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Youtube, LinkedIn v.b.) ve geri dönüşü yüksek olacak gönderiler planlayarak paylaşır,•Reklam çalışmalarında en iyi sonucu almak için çalışma yapar ve sonucu raporlar,•Hesabın takipçilerini etkileşime geçirerek paylaşımın daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlar,•Anketler yaparak takipçilerin neleri önemsediği hakkında bilgi toplar ve raporlar,•Kampanyalar oluşturarak daha fazla kitlenin sosyal medya hesaplarını görmesini sağlar.* Sürekli aktif olması, içerik üretici olması,* Rakiplerini gözlemleyip onlardan geri kalmamayı iyi olmayı hedeflemeli,* Müşterilerin beklentilerini tespit edip onlara hitap etmeyi bilmeli,* Mutlu müşteri hikayeleri görsellenmeli, * Güvenilirliği arttırmalı ve iyi hizmeti sunmalı,* İçerik üretirken her kesime hitap edebilmeyi bilmelidir.

3 hafta önce

Kurye

Mira İtaliano Pizza - Üsküdar

Ortaköy de bulunan İtalyan pizza restaurantımıza ehliyeti bulunan motor kuryeleri aranıyor.

1 ay önce

Podolog-Ayak Sağlığı Uzmanı

Avrasya Ayak Sağlığı Merkezi - Üsküdar

Kurumsal hizmet veren İstanbulda 2 şubesi bulunan Avrasya Ayak Sağlığı Merkezi için Ayak Sağlığı personel alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Anestezi Teknikeri

Devran Sağlık Hiz ve Tic Ltd Şti - Üsküdar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Anestezi Teknikeri aranmaktadır.Hafta içi ve cumartesi 08:30-16:00 çalışma saatleri satmış olduğu ürünlerden prim alacak.

1 ay önce

Temizlik Personeli

Online Teknik İşletmecilik San Tic Ltd Şti - Üsküdar

Kurtköy bölgesinde bulunan iş yerimizde görevlendirilmek üzere Temizlik Personeli aranmaktadır2557 Net Maaş + Agi + 275 yol ücreti + yemek SODEXO kartı + SgkÇalışma saati:Sabah 07:30 akşam 17:30 saatleri arasındadır.

1 ay önce

Satış Uzmanı

Fnx Mobilya - Üsküdar

Homeoffice çalışabilecek Satış Uzmanı aramaktayız.Mevcut müşterilerin ihtiyacının belirlenmesi, İstenilen ürünün için gerekli yerlerle iletişime geçilip ürün bilgisi ve fiyatlandırma yapılarak müşteriye aktarılması ,İşin sonuçlanması, Office programlarında gerekli raporların tutulması, Rekabet analizinin yapılması.Evinde internet ve bilgisayar bulunma şartı aranmaktadır.

1 ay önce

Demir Doğramacı

Aymak Ferforje - Üsküdar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Demir Doğramacı alınacaktır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Ertaylar Dayanıklı Tüketim Malları Tic Ltd Şti - Üsküdar

Firmamız mobilya ve beyaz eşya üzerine genel olarak alım satımı ile iştigal etmekte olup;merkezimiz İzmirdedir. Yeni açılan Üsküdar/İstanbul adresinde yer alan ofisimizde çalışacak Yöneticisi Asistanı aranmaktadır.Lütfen online başvuru yapınız.Maaş+ssk+yemek verilecek olup maaş konusu ve diğer çalışma koşulları ofisimizde yapılacak görüşmede belirlenecektir.SADECE CVBENİM ÜZERİNDEN ONLİNE BAŞVURU DİKKATE ALINACAKTIR.

2 ay önce

Aşçı

Vizyon İnsan Kaynakları Danışmanlık - Üsküdar

5 yıldızlı oteller bünyesinde görevlendirilmek üzere Aşçı alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Detay Muhasebe ve Müşavirlik - Üsküdar

Firmamızda çalıştırılmak üzere Muhasebe Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

3A Prefabrik Konut ve Çelik Yapı San Tic Ltd Şti - Üsküdar

İstanbul Pendikte bulunan, 3A Refabrik Şirketimiz bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe-Sekreter alınacaktır.

2 ay önce

Mutfak Görevlisi

Ertaylar Dayanıklı Tüketim Malları Tic Ltd Şti - Üsküdar

Firmamız mobilya ve beyaz eşya üzerine genel olarak alım satımı ile iştigal etmekte olup;merkezimiz İzmirdedir. Yeni açılan Üsküdar/İstanbul adresinde yer alan 5 kişinin çalıştığı ofisimizde çalışacak;Ofisimizin düzenini sağlayacak Mutfak Görevlisi aramaktayız.Maaş+ssk+yemek verilecek olup maaş konusu ve diğer çalışma koşulları ofisimizde yapılacak görüşmede belirlenecektir.SADECE CVBENİM ÜZERİNDEN ONLİNE BAŞVURU DİKKATE ALINACAKTIR.

2 ay önce

Mimar

Stoneplus İnşaat Yapı San ve Tic Ltd Şti - Üsküdar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mimar aramaktayız.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Üsküdar

Danışmanlığını yaptığımız Gebzede bulunan firmamız için Temizlik Görevlisi aramaktayız.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Doğaltaş Dekorasyon İnşaat Ltd Şti - Üsküdar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aramaktayız

2 ay önce

Üsküdar İşkur İş ilanları

Üsküdar İş ilanları bakımından gerekli olan pek çok ilanlar arasında bulunan işsiz gezen bireylere yönelik olarak başlatılmış olan bu web adres üzerinden anında her türlü destek ve fesatlar içerisinde sizlere sunulan büyük destekleri yakalama şansınız artmaktadır. Bu sayede İstanbul Üsküdar ilçesinde bulunan kişilerce sunulan bu iş ortamlarını elde etmek ve iş sahalarında çalışmak için de sistemi düzenli bir biçimde inceleme şansınız olmaktadır. Çerçevecilik ve camcılık bolümü iş ilanları babında bu cam ve çerçeve ustalarına yönelik iş çalışma eylemlerinde bulunmak için de ilgili bu açıdan gereken iş adreslerine de sistem kapsamında erişmek mümkün olacaktır. Hemen sizler de iş sahibi olmak için sitemizi takip ediniz.
Üsküdar Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy, Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Validei Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil
Üsküdar İşkur İletişim Adresi
Atakent mah. Alemdağ cad. No.372/1, 34760, Ümraniye, İSTANBUL
Üsküdar İşkur Telefon Numaraları
Tel:(216) 523 90 26 , Fax:(216) 523 90 25 , E-mail:umraniye@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler