Uşak Network Proje Hizmetleri İş İlanları - Pro Kariyer

Uşak Network Proje Hizmetleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kat Hizmetleri Görevlisi

Bizetti Turizm Otel Taş San Tic A.Ş. - Uşak

Aydın ilinde görevlendirilmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

Model Makineci

Elina Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Uşak

Merterde bulunan bayan üst giyim firmamızda çalışacak deneyimli titiz Model Makinacı aramaktayız. Ücret görüşmede bildirilecektir.

3 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

Çukurova Pusula Osgb ve Eğitim Ltd Şti - Uşak

Şirketimiz Adanada bulunan bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimidir. Adana ve çevresi illerde çeşitli karayolu ve inşaat firmalarına İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği alanında resmi olarak gerekli evraklarını tamamlamakta ve personellerine eğitim vermekteyiz. Bünyemizde çalışmak üzere İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ( B Sınıf ) arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

ÖN MUHASEBE VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

DAHA SONRA PAYLAŞILACAKTIR - Uşak

İstanbul Eminönü’nde bulunan özel sektör firmamızda çalışmak üzere 35 yaşını geçmemiş ön muhasebe / Finans ve yönetici asistanlığı tecrübesi olan bayan eleman alınacaktır. İlgilenenler benimle iletişime geçebilir. CV göndereceğiniz mail adresi: yusufgozhann@gmail.com

3 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Buluş Dış Ticaret Ltd Şti - Uşak

Buluş Dış Ticaret Ltd. Şti. Yangın Merdiveni ve Yangın kapısı üretimi yapan firmamıza Pazarlama Uzmanı alınacaktır.Sahada firmamızı tanıtacak ve satışını gerçekleştirecek adaylar ilanımıza başvurabilirler.

4 ay önce

İş Geliştirme Uzman Yardımcısı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Uşak

İş Geliştirme Uzman Yardımcısı aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

5 ay önce

Muhasebe Personeli

Waffizza - Uşak

•Gıda üretimi yapan firmamızın ön muhasebesini tutacak (stok,üretim,faturalaştırma vs),•Müşterilerden telefon ile siparişleri toplayıp faturalaştıracak,.Günlük kasa giriş çıkış işlemlerinin yapılması..havale /eft işlemleri.. alış/satış faturaları, çek/senet işlenmesi (takibi) Stok açmak ve takibi Personel islemleri takibi.. maaş hesaplamaları avans ve ödeme takipleri Cari hs müsabakalarının yapılması..•Depo ve sevkiyat takibi yapacak Bayan Muhasebe Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Bir Ataköy Eğitim Kurumları Ltd Şti - Uşak

1 Montessori is now hiring full-time native or native-like English Teachers with experience, passion and dedication.

3 hafta önce

Paketleme Elemanı

Burak Taban Ayakkabı San ve Dış Tic Ltd Şti - Uşak

Paketleme Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Goldinvest - Uşak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi alınacaktır.Satış merkezinde mail, telefon,müşterilerle iletişim gibi trafiğin yönetilmesi, Satış hedeflerine ulaşılması, Müşteri kayıtlarının tutulması, Yeni müşteri yaratma ve kendi datasını oluşturma, Konut projelerinin takibi, projeler hakkında bilgi temini, Müşterilerin talep ve beklentilerinin tespiti ve uygun projelerin müşterilere gezdirilmesi, Müşterilerle diyaloğun satış sürecinin sonuna kadar sürdürülmesi.Başakşehir bölgesinde ikamet eden cvler dikkate alınacaktır.Maaş+Prim+Yemek

5 gün önce

Muhasebe Elemanı

Yalçın Tekstil - Uşak

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranıyor .

3 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Tulipway Dijital Elektronik Paz Yön Dan Hiz Tic Ltd Şti - Uşak

Sosyal Medyada( Facebook, Twitter, Instagram) İçerik Üretecek Sosyal Medya Uzmanı aranıyor.

2 ay önce

Garson

Füme Restoran - Uşak

Kadıköy Koşuyolu semtinde bulunan cafe restoranımıza Garson aramaktayız.

4 ay önce

Sağlık Sektörü Pazarlama Uzmanı

Setint AI Robotic Sistem Eğitim ve Dan San Tic A.Ş. - Uşak

Türkiye nin ilk yapaya zeka sistemini hastanelere tanıtımını yapacak bay bayan ekip arkadaşları arıyoruz. SETINT AI Robot DoktorSETINT AI Robot HemşireŞirketimiz Düzce Üniversitesi Teknoparktadır.

21 saat önce

İngilizce Öğretmeni

Dream Language Center - Uşak

Dream Language Center bünyesinde çalışacak Bayanİngilizce Öğretmeni aramaktayız.

1 ay önce

Pedodonti Uzmanı

Akadentia Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Uşak

Ankara Çankaya Mahall Ankarada bulunan Özel AKADENTIA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde çalışmak üzere; İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Pedodonti Uzmanı aramaktayız.

3 ay önce

Vasıflı Vasıfsız Personel

Nev Grup - Uşak

Yeni yapılan İstanbul 3. Havaalanı projesinde özel hava yollarının uçak yakıtı depolama ikmal nakliyesini yapan firmamızda tehlikeli ve tehlikeli işler sınıfından sertifikası olan yada yetiştirilmek üzere * Tercihen meslek lisesi çıkışlı yakıt ölçüm elemanı aranmaktadır. *Maaş aralığı / ( 4500 -7000 ) + Ssk + Servis İmkanı + Yemek + Agi + Prim +İkramiye (Erzak Yardımı)

3 ay önce

Yazılım Uzman Yardımcısı

İkaros And Partners İnsan Kaynakları ve Eğitim Dan A.Ş. - Uşak

Jr. Software Developer is responsible for the technical execution of implementation projects you design, build and test advanced planning and scheduling optimization applications based on a business analysis. This requires not only excellent technical skills, but especially the ability to understand and translate a real-world business problem into an object-oriented model.Implementation of projects are a fast paced challenge. There will be no boring moment in your work; your capabilities will be challenged to the maximum. You will grow your industrial knowledge as well as your technical knowledge at a tremendous pace, enabling you, over time, to perform the more complex roles in project teams such as Quality Assurance, Technical Consultant, Algorithm Expert or Business Consultant, depending on your ambition and your skills.

1 ay önce

Pazarlama Elemanı

Ağaçayaklar Kardeşler Kırtasiye Tic Ltd Şti - Uşak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Succes Kurumsal Hizmetler San Tic A.Ş. - Uşak

Gazetemizi sahada satabilecek Saha Satış Elemanı arıyoruz.

2 ay önce

Uşak Geneli Sektörler