Uşak Maden ve Metal Sanayi İş İlanları - Pro Kariyer

Uşak Maden ve Metal Sanayi İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Afra Yayıncılık - Uşak

Firmamızda görevlendirilecek Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi alınacaktır.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yalçın Tekstil - Uşak

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranıyor .

3 ay önce

Boyacılar (İnşaat ve Bakım)

Ceylan Reklam - Uşak

Benzinlik kurumsal kimlik kurulum, montaj ve bakım (onarım -söküm-boya-temizlik vb) işlerde sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere , Boyacılar aramaktayız.* 2500TL Maaş + Ssk

1 ay önce

Satın Alma Uzmanı

Kızıl Elma İtriyat Pazarlama San Dış Tic Ltd Şti - Uşak

Satın Alma Uzmanı arıyoruz.

5 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Naki Hazır Giyim Taşımacılık San ve Tic A.Ş. - Uşak

- Markamızın sosyal medya sayfa ve içerik yönetimini yapabilecek,- Tüm dijital mecralarda (Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, LinkedIn, Forum, Blog vb.) iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize ederek, sektör takipleri yapmak ve ilgili reklam faaliyetlerini yürütmek,- Sosyal medya hesaplarımızda hedef kitleye uygun kampanyalar oluşturmak, Kurumsal imaj ve marka yönetimi ile ilgili çalışmaları yürütmek, Kurumsal marka ve reklam stratejileriyle şirket hedeflerine katkı sağlamak,- İnstagram, facebook, google, reklam trafiğini organize edip, planlamak, Blogger vb. çalışmalarla pazarlama yapmak.- Her platform için haftalık veya aylık içerik planları oluşturarak düzenli paylaşım içeriği sunacak,- Periyodik olarak performans raporlamalarını hazırlamak, Sosyal Medya ve web trafiği performanslarını takip ederek günlük, haftalık, aylık raporlama yapabilen, -Tüm bu mecralara gelen yorumlara, sorulara, taleplere karşılık verebilecek, istekleri ilgili birimlere iletip günlük olarak raporlayabilecek,- Pazar analizi yapabilecek, Rakip markaları yakından takip edebilen, Yeniliklere uygun olarak bağlı hesapları ve siteyi geliştirmek- Sosyal medyada takipçi sayısını arttıracak çözümler üretmek,

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Emc Yoğun Bakım ve Ambulans Hizmetleri Ltd Şti - Uşak

Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.İş Tanımı- İrsaliye, fatura, tahsilat makbuzu ve dekont ve benzeri evrakları düzenlemek ve ilgili programa işlemek,- Müşterilerle hesap mutabakatlarını gerçekleştirmek,- Ofis içerisindeki telefon ve faks ve kargo teslimatı trafiğini yönetmek.

3 ay önce

Eğitim Danışmanı

Bil Eğitim Merkezi - Uşak

Kendine güvenen Eğitim Danışmanı alınacaktır.

3 ay önce

Resepsiyonist

Babakamp Turizm Yatırım ve Tic Ltd Şti - Uşak

Konaklamak üzere otele gelen misafirlerin kişisel bilgilerinin kayıt altına alınmasından, taleplerine uygun odalarda konaklamaları için gerekli giriş işlemlerinin yerine getirilmesinden, konaklamaları süresince tüm dilek ve şikayetlerinin cevaplandırılmasından ve konaklama sonunda çıkış işlemlerinin yapılmasından sorumlu Resepsiyonist alınacaktır.

4 ay önce

Motor Mekanik Ustası

Harman İnşaat Tic ve San A.Ş. - Uşak

İstanbul Levent ve Esenyurtta bulunan firmalarımız için Ağır Vasıta Motor Mekanik Ustası aranmaktadır.

3 hafta önce

Depo Elemanı

Mari̇nafly Turi̇zm Dış Tic Ltd Şşti - Uşak

Zeytinburnunda bulunan depomuz için;• Müşterilerimizin ürünleri kontrol edecek.• Depoya giren - çıkan ürünleri bilgisayar üzerinden sisteme girerek bilgilerin doğruluğunu sağlayacak,• Yapılan sevkıyatların, teslimatı sağlanana kadar ki süreçte takibini yapacak• Stok giriş – çıkış işlemlerini gerçekleştirecek,• Depo alanlarının ve lojistik araçlarının hijyen ve düzen tertibini sağlayacak,Depo Elemanı arayışındayız.

2 ay önce

Asistan

Slayt Ajans Reklam ve Prodüksiyon Hiz Ltd Şti - Uşak

Cast ajansında cast direktörlüğü yapacak bayan Asistan alınacaktır.

3 hafta önce

Estetisyen

Nefes Estetik Sağlık ve Güzellik Merkezi - Uşak

Tecrübeli Estetisyen aranıyor.

3 ay önce

Üretim Sorumlusu

Alperen Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Uşak

Oto yan sanayi yedek parça üretimi yapan firmamız için; talaşlı imalat ve montaj bölümünde görevlendirilmek üzere 40 yaşını aşmamış bay Üretim Sorumlusu çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Eurotecs Çelik San ve Tic Ltd Şti - Uşak

Firmamız Bakırköyde olup, bünyemizde Ön muhasebe / yönetici asistanı / Dış Ticaret işlerinde istihdam edilmek üzeri, İngilizcesi ileri seviyede olan Bayan arkadaş arıyoruz.Ön muhasebe departmanına tecrübeli Bayan* İngilizce ileri seviyede* Fatura kesimi,* Sipariş girişi,* Cari takip ,* Çek ve senet girişleri,* Nakit ,kredi kartı tahsilat girişleri yapabilecek,

3 hafta önce

İnşaat Sonrası Temizlik Personeli

Prolife Site Yönetimi Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Uşak

Prolife Site Yönetimi Temizlik,Gıda,Peyzaj ,Organizasyon Sanayi ve Tic.Ltd. şirketimizin projelerinde inşaat sonrası temizlik işlerinde görevlendirilmek üzere ; Temizlik Personeli istihdam edilecektir.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

4 ay önce

Sekreter

Es Uzunlar Müteahhitlik İnş San ve Tic Ltd Şti - Uşak

Firmamızda çalışmak üzere Sekreter aranmaktadır. 2 ay çalışma saatleri 08:00-18:00 çalışırken iş takibiniz yapabilirsiniz. Duruma göre 2 aylık plan uzayabilir.

2 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Smmm Eyüp Demirtaş - Uşak

Sultanbeylide bulunan muhasebe büromuza muhasebeyi seven bu yönde istekli ve azimli olan, Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi vb. bölümlerinden yeni mezun yada AÖF Öğrencisi Muhasebe Yardımcı Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Carer Otomotiv İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Uşak

İnternet üzerinden İlan Takip edecek Çalışma Arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Adalya İletişim Teknoloji Güv Sis ve Bilg Tic Ltd Şti - Uşak

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Albayrak Group Pano Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Uşak

Kocaelide bulunan nitelikli hastane projemizde görevlendirilmek üzere; Elektrik taahhüt işleri yapan firmamız bünyesinde, proje okuyabilecek, projeye uygun imalat gerçekleştirebilecek, imalat denetimi yapacak, elektrik konusunda tecrübe sahibi,, Elektrik Elektronik Teknisyenleri - Teknikerler ve yardımcıları alınacaktır.

4 ay önce

Uşak Geneli Sektörler