Uşak Kozmetik İş İlanları - Pro Kariyer

Uşak Kozmetik İş İlanları


Pazarlama Elemanı

Noses Kozmetik Parfüm A.Ş. - Uşak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Satış Elemanı (Toptan)

Noses Kozmetik Parfüm A.Ş. - Uşak

Firmamız akaryakıt istasyonları ağırlıklı olmak üzere ahşap stantlarda kaliteli parfümlerimizin satışında görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aranmaktadır.Sabit Maaş + Sgk + kota ulaşıldığında pirim verilecektir

2 hafta önce

Üretim Elemanı

Emek Kozmetik Temizlik Maddeleri San ve Tic Ltd Şti - Uşak

Kozmetik üretiminde görevlendirilmek üzere Üretim Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Kimyager

Karatoprak Endüstriyel San ve Tic Ltd Şti - Uşak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kimyager aranmaktadır.Tüm hammadde, yarı mamul ve mamullerin ilgili ürün spesifikasyonlarına göre analizlerinin yapılması.Analiz sonuç verilerinin ilgili programa girilerek raporlanması.Kalite kontrol kapsamında üretimden numune alınması ve arşivlenmesinin sağlanması.Tüm kalite süreçlerinin gerekliliklerini yerine getirmek.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Noses Kozmetik Parfüm A.Ş. - Uşak

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ayrıca Antalya kadar tüm il ilçeler de sanayi siteleri oto parçacı aksesuarcılar Benzinliklere stantlı ürünlerimizi satabilecek yeni müşteriler portföyümüze ekleyebilecek kapasitede tecrübeli Müşteri Temsilcisi aranıyor. (Sıcak Satış Elemanı)

3 ay önce

Satış Elemanı

Adamer Kozmetik Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Uşak

Kozmetik mağazamızda çalıştırılmak üzere bayan Satış Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Elemanı (Toptan)

Noses Kozmetik Parfüm A.Ş. - Uşak

Marmara bölgesi genelinde oto yedek parça ve oto aksesuar satış noktalarına ürünlerimizi (Parfüm) pazarlayacak mevcut müşteri portföyü olan Satış Elemanı aranıyor.Maaş + Sgk +Prrim

3 ay önce

Kalite Kontrol Teknikeri

İdeal Standart İşl ve Müm San ve Tic A.Ş. - Uşak

Ulusal bir market zincirine ait Esenyurt/İstanbul’da faaliyet gösteren diş fırçası üretim fabrikasında,Kalite Yönetim Birimi’ne bağlı Kalite Kontrol Teknikeri olarak çalışacak, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Plastik Enjeksiyon Sorumlusu

İdeal Standart İşl ve Müm San ve Tic A.Ş. - Uşak

Diş fırçası imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere;Üretimde kullanılan enjeksiyon makinalarının çalıştırılması, onarımı, bakımı ve iyileştirilmesini yürütecek,Üretim şeflerinin yetkilendirdiği ve görevlendirdiği nispette üretimin sevk ve idaresinde rol alacak Plastik Enjeksiyon Operatörü arayışımız bulunmaktadır.Eğitim verilecektir.

3 ay önce

Üretim Elemanı

İdeal Standart İşl ve Müm San ve Tic A.Ş. - Uşak

3 vardiyalı çalışan firmamızda, diş fırçası imalat, ambalaj ve paketleme bölümlerinde çalışabilecek bayan Üretim Elemanı alınacaktır.Servis güzergahlarında oturan kişiler önceliklidir.Vardiya Saatleri: 08:00-16:00 / 16:00 -24:00 / 24:00-08:00Servis Güzergahları: Halkalı, Sefaköy, İnönü, Söğütlüçeşme, Esenyurt ve Kıraç bölgelerine servisimiz mevcuttur.

4 ay önce

Saha Satış Uzmanı

W Dijital Reklamcılık ve E-Ticaret Paz Ltd Şti - Uşak

Firmamıda görevlendirilmek üzere Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.Şirket hedeflerini gerçekleştirebilmek amacı ile düzenli fikir lideri ziyaretleri yapmak,Pazarlama ve Satış stratejilerini bölgesinde kuvvetli ürün bilgisi ve kaliteli hizmet sunarak eksiksiz uygulamak,Gün içinde rutin ziyaretler yapmak ve firma ile müşteri arasındaki iletişimi güçlendirmek,Ürün tanıtımı ve satışını gerçekleştirmek amacıyla güzellik merkezleri, sağlık merkezleri ve eczane ziyaretleri gerçekleştirmek ve ihtiyaç analizleri yapabilmek,Yeni müşterilerin kazanımı için gerekli pazar araştırması yapmak.Projeler üreterek ürünlerin bilinirliğinin artmasına katkı sağlamak.

4 ay önce

Grafiker

Srn Medikal Hatice Özkulakoğlu - Uşak

Kozmetik medikal şirketimize Grafiker personeli alınacaktır.

4 ay önce

Sekreter

Srn Medikal Hatice Özkulakoğlu - Uşak

Medikal kozmetik şirketimize bilgisayar kullanmasını bilen Sekreter alımı yapılacaktır .NOT: Photoshop ve grafik programlarını bilen adaylara öncelik verilecektir.

4 ay önce

İnternet Geliştiricisi

Adamer Kozmetik Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Uşak

Şirketimize ait 2 adet sitemizi ve diğer platformlar olan hepsiburada, n11, trendyol, gittigidiyor, eptt avm de bulunan dükkanlarımıza ürün görselleri ve bilgilerini yükleyecek İnternet Geliştiricisi arıyoruz.

4 ay önce

Kozmetik Satış Müdürü

Medapol Özel Sağlık Hiz ve  Malz Tic Ltd Şti - Uşak

Yeni kurulan e-ticaret kozmetik ürün satış sitesini yönetecek ve bu alanda deneyimli erkek veya kadın Satış Müdürü alınacaktır.

5 ay önce

Satın Alma Uzmanı

Kızıl Elma İtriyat Pazarlama San Dış Tic Ltd Şti - Uşak

Satın Alma Uzmanı arıyoruz.

5 ay önce

Uşak Geneli Sektörler