Uşak Elektrikli ve Elektronik Aletler İş İlanları - Pro Kariyer

Uşak Elektrikli ve Elektronik Aletler İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Mirtest Elektronik Ultrasonik San Tic Ltd Şti - Uşak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Satınalma Asistanı

Toptan Şarküteri - Uşak

İstanbul Esenyurt ta yer alan toptan gıda firmamıza deneyimli Satınalma Asistanı alınacaktır.İç ve dış satınalma operasyonlarının yürütülmesi,Satın alınan malzeme ve hizmetlerin stok girişi ve kabulünün yapılmasına kadar ki tüm sürecin takibi,Tedarikçi yönetimi ve geliştirme faaliyetlerinin takibi,Yeni/alternatif tedarikçi ve malzemelerin araştırılması,Süreç sonuçlarının düzenli olarak raporlanması konularında yardımcı olacak,

4 ay önce

Yazılım Uzman Yardımcısı

İkaros And Partners İnsan Kaynakları ve Eğitim Dan A.Ş. - Uşak

Jr. Software Developer is responsible for the technical execution of implementation projects you design, build and test advanced planning and scheduling optimization applications based on a business analysis. This requires not only excellent technical skills, but especially the ability to understand and translate a real-world business problem into an object-oriented model.Implementation of projects are a fast paced challenge. There will be no boring moment in your work; your capabilities will be challenged to the maximum. You will grow your industrial knowledge as well as your technical knowledge at a tremendous pace, enabling you, over time, to perform the more complex roles in project teams such as Quality Assurance, Technical Consultant, Algorithm Expert or Business Consultant, depending on your ambition and your skills.

1 ay önce

Anketör

Spr Araştırma Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Uşak

Saha da anket yapabilecek 18-50 yaş aralığında bay -bayan Anketör aranmaktadır.

2 ay önce

Yazılım Uzmanı

Uzel Bilişim Ar-ge ve Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Uşak

Yazılım departmanımıza özellikle laravel bilen web arayüz projelerinde görev alacak Yazılım Uzmanı çalışma arkadaşlarında aşağıdaki nitelikleri arıyoruz.

5 ay önce

Cnc Operatörü

Devecioğlu Ahşap - Uşak

Cnc Operatörü alınacaktır

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Avrupa Elektromekanik San ve Tic Ltd Şti - Uşak

Şirketimizde ofis ve muhasebe sorumluluğunu alacak Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Güzellik Uzmanı

Dr Cleanse Güzellik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi - Uşak

Güzellik, Sağlık, Estetik, Kozmetik Sektöründe Dr Cleanse Güzellik Merkezi firmamızda çalıştırılmak üzere Güzellik Uzmanı aramaktayız. Şehir dışından çalışmak isteyenlere konaklama ayarlanacaktır.

3 ay önce

Estetisyen

Özel Fatih Hastanesi - Uşak

Hastanede görevlendirilmek üzere Estetisyen arayışımız bulunmaktadır.Maaş artı prim

3 hafta önce

Kurye

Orm Grup Gıda San ve Tic A.Ş. - Uşak

Motorlu Kurye aramaktayız.

1 ay önce

Bölge Satış Sorumlusu

Özdemir Pharma Kimya San ve Tic Ltd Şti - Uşak

Üretimini yaptığımız tarım sektörüne yönelik ürünlerin Türkiye genelinde tanıtım, satış pazarlama faaliyetlerinde çalıştırılmak üzere Bölge Satış Sorumlusu alınacaktır.

4 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Özel Çaka Özel Öğretim Kursu - Uşak

Kurumumuzda çalışmak üzere Türkçe Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Karacan Av & Doğa - Uşak

Antalya merkezde;Av malzemeleri, kamp malzemesi ve balık malzemesi satışı yapılan mağazamızda çalışmak üzere Satış Danışmanı ihtiyacımız vardır.

1 ay önce

Fizyoterapist

Knidos Spa - Uşak

2019 sezonunda Spa&Hamam güzellik merkezimizde çalışacak bayan Fizyoterapist arayışımız mevcuttur.Lojman imkanımız mevcuttur.

5 ay önce

Okul Öncesi Rehberlik Öğretmeni

Seda Grup Eğitim Bilişim San Tic Ltd Şti - Uşak

İzmir, Dikili’de konsept sınıf sistemi ile hizmet veren Anaokulumuzda 3-5 yaş arası öğrencilerle, tam zamanlı/kadrolu olarak çalışmak üzere, Üniversitelerin, en az Lisans seviyesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünü ve/veya Psikoloji Bölümünü ve Rehberlik Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans ya da Pedagojik Formasyon Programını başarı ile tamamlayanlardan, Güncel eğitim yöntem/ tekniklerini uygulayabilecek, takım çalışmasına yatkın, öğrenci-veli iletişimi yüksek, çocuklarla çalışmayı seven, Resmi ya da özel OKULLARDA KADROLU OLARAK en az 2 yıl tecrübe/iş deneyimi olan, gerektiğinde yönetici olarak görev yapabilecek Rehberlik Öğretmenleri arıyoruz.

1 hafta önce

Teknik Ressam

Göksun Mekanik Mühendislik İthalat İhracat San ve Tic A.Ş. - Uşak

Yenikent Sincanda bulunan firmamız teknik kadrosunda görevlendirilmek üzere Teknik Ressam arıyoruz.İşin Tanımı:Projelerin teknik çizimlerini ve imalat resimlerini yapmak, çıktılarını almak ve mühendis kontrolüne ve idareye sunum için hazırlamak,Proje paftalarının şirket standartlarında hazırlanmasını sağlamak.İmalat ve montaj projelerini hazırlayacak

5 ay önce

Erkek Berberi/Erkek Kuaförü

Kemal Özcan Erkek Kuaförü - Uşak

Erkek Kuaförüne deneyimli Kalfa arıyoruz.

1 ay önce

Kahvaltı Hazırlama Elemanı

Yeni Gün Alaçatı Turizm San ve Tic Ltd Şti - Uşak

İzmir Alaçatıda faaliyet gösteren 10 odalı otel , konuklara açık büfe kahvaltı hazırlayacak, kek, börekyapmasını bilen , titiz, tecrübeli Kahvaltı Hazırlama Elemanı arıyoruz. Otel bünyesinde kalacak yer vardır.

5 ay önce

Muhasebe Personeli

Seha Yangın Söndürme Güvenlik Sis San ve Tic Ltd Şti - Uşak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aranmaktadır.

2 hafta önce

Temizlik Personeli

Sys Temizlik Ve Gayrimenkul Hizmetleri A.Ş. - Uşak

Pakev Temizlik Hizmetleri tarafından günlük ev temizliği, inşaat sonrası-tadilat sonrası temizlik hizmetlerinde tam zamanlı veya part time çalışacak bayan Temizlik Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Uşak Geneli Sektörler