Urla İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Urla İş İlanları


Satış Temsilcisi

Bayer Turizm Bilişim Pazarlama Tic Ltd Şti - Urla

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi / Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

3 ay önce

Sekreter

Ecm Proger Makina - Urla

İzmir Gaziemirde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız. Tekstil-fırın -oto yıkama -otel vb firmalara yönelik makine üretimi yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz makinelerin tanıtımlarının yapılması amacıyla kurmuş olduğumuz showroom satış merkezimiz sistemine oturtulup satışlarına başlayacaktır.

3 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Ayşe Hanım Konağı - Urla

Butik otelimizde çalışacak Garson aramaktayız.Çalışma saateri ; 08.30-18.00

3 ay önce

Urla İşkur İş ilanları

Urla iş ilanları İnsanlar arasında büyük bir ekonomik bunalım sonucu ile işsizlik oranlarında yaşanan büyük bir artış son dönemler içerisinde de ciddi bir konuma ulaşmaktadır. Bu bakımdan da insanlar arasında yaşanan bu gibi kargaşa durumları hâkim olmakta ve size yönelik olarak da bu bağlamda ihtiyaç sahibi olanlara yönelik sistem üzerinden anında iş adreslerine ulaşma lüksü içindesiniz. Bu sayede Urla bölgesinde ikamet eden ya da konaklayanlar için de iş sahalarında çalışma faaliyetlerinde bulunma durumunda sizler de destek ve kazanımlar elde edersiniz. Bu sayede her türlü destekleri de elde ederesiniz. Pek çok insan için ortak bir sorun haline gelen işsizlik problemlerini bu sistem üzerinden elde edeceğiniz tüm detaylı bilgi ve içeriklere ulaşarak iş ilanlarını değerlendirmeniz de mümkündür.
Urla Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Altıntaş, Atatürk, Bademler, Balıklıova, Barbaros, Birgi, Camiatik, Çamlıçay, Demircili, Denizli, Gülbahçe, Güvendik, Hacı İsa, İçmeler, İskele, Kadıovacık, Kalabak, Kuşçular, M.Fevzi Çakmak, Naipli, Nohutalan, Ovacık, Özbek, Rüstem, Sıra, Şirinkent, Torasan, Uzunkuyu, Yağcılar, Yaka, Yelaltı, Yeni, Yenice, Yenikent, Zeytinalanı, Zeytineli, Zeytinler
Urla İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35430, Konak / İZMİR
Urla İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler