Urla İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Urla İş İlanları


Şoför

Ege Oyuncak - Urla

Üretimde depoda çalışacak şoförlüğü aktif olan Şoföralınacaktır.

1 yıl önce

Teknik Destek Personeli

Arby Bilgisayar San ve Tic Ltd Şti - Urla

Kurumsal firmalarımıza teknik destek verecek Teknik Destek Elemanı aramaktayız.2500 TL +AGİ +PRİM+ YEMEK+ YOL ücreti verilecektir.

1 yıl önce

Satınalma Asistanı

Akhat Medikal İnşaat San Tic Ltd Şti - Urla

Şirketimiz gıda üzerine olup satış ve pazarlama üzerinedir. Şirketimize Satınalma Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Oyun Parkı Görevlisi

Radina Zaker Turizm Tic Ltd Şti - Urla

Urla Minicity oyun alanında çalışacak Eleman arıyoruz.Sabah saat 10 akşam 10 arası alışveriş merkezinde oyun alanında çalışacaktır. Haftanın 6 günü çalışabilecek hafta içi 1 gün izin kullanılabilecektir.

1 yıl önce

Urla İşkur İş ilanları

Urla iş ilanları İnsanlar arasında büyük bir ekonomik bunalım sonucu ile işsizlik oranlarında yaşanan büyük bir artış son dönemler içerisinde de ciddi bir konuma ulaşmaktadır. Bu bakımdan da insanlar arasında yaşanan bu gibi kargaşa durumları hâkim olmakta ve size yönelik olarak da bu bağlamda ihtiyaç sahibi olanlara yönelik sistem üzerinden anında iş adreslerine ulaşma lüksü içindesiniz. Bu sayede Urla bölgesinde ikamet eden ya da konaklayanlar için de iş sahalarında çalışma faaliyetlerinde bulunma durumunda sizler de destek ve kazanımlar elde edersiniz. Bu sayede her türlü destekleri de elde ederesiniz. Pek çok insan için ortak bir sorun haline gelen işsizlik problemlerini bu sistem üzerinden elde edeceğiniz tüm detaylı bilgi ve içeriklere ulaşarak iş ilanlarını değerlendirmeniz de mümkündür.
Urla Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Altıntaş, Atatürk, Bademler, Balıklıova, Barbaros, Birgi, Camiatik, Çamlıçay, Demircili, Denizli, Gülbahçe, Güvendik, Hacı İsa, İçmeler, İskele, Kadıovacık, Kalabak, Kuşçular, M.Fevzi Çakmak, Naipli, Nohutalan, Ovacık, Özbek, Rüstem, Sıra, Şirinkent, Torasan, Uzunkuyu, Yağcılar, Yaka, Yelaltı, Yeni, Yenice, Yenikent, Zeytinalanı, Zeytineli, Zeytinler
Urla İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35430, Konak / İZMİR
Urla İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler