Ümraniye İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Ümraniye İş İlanları


Mobilya Ustası

Aral Ofis Mobilyaları - Ümraniye

Güngörende bulunan kurumsal Ofis Mobilyaları firmamıza imalatta çalışacak Mobilya Ustası alınacaktır.

1 gün önce

Sekreter

Yeni Vizyon Okulları - Ümraniye

Okulumuzun için Sekreter aramaktayız.

1 gün önce

Garson

Malaga Gıda San ve Tic Ltd Şti - Ümraniye

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Garson aranmaktadır.

1 gün önce

Anaokulu Müdürü

Yedirenk Anaokulu - Ümraniye

Anaokulumuzda görevlendirilmek üzere Anaokulu Müdürü aramaktayız.

1 gün önce

Sekreter (Order Taker)

Megapol Turizm İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Ümraniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

1 gün önce

Muhasebe Yardımcısı

Smmm Süleyman Bayindir - Ümraniye

Ofisimizde çalışacak yetiştirilmek üzere Muhasebe Yardımcısı alınacaktır.

1 gün önce

Bar Görevlisi

Malaga Gıda San ve Tic Ltd Şti - Ümraniye

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Bar Görevlisi aranmaktadır.

1 gün önce

Doğal Gaz Tesisatçısı

Çağrı Mühendislik - Ümraniye

Doğal Gaz Tesisatçısı alınacaktır.

1 hafta önce

Kaynak Ustası

Bassi Design Mobilya İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Ümraniye

Metal Mobilya üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere; Kaynak Ustası arayışlarımız vardır. Metal mobilya sektöründe deneyim tercih sebebidir.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Deniz Muhasebe - Ümraniye

Bizlerle uyum içerisinde tecrübeli,ekip çalışmasına uygun, Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 hafta önce

Otomasyon Sistemleri Teknisyeni

Lazeron Sac İşleme Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Ümraniye

Makina imalatında otomasyon işlevlerini bilen, yapılacak makinanın otomasyonunda bilgili ve deneyimli personel aramaktayız.

1 hafta önce

Plasiyer

Özgüven Gıda - Ümraniye

Gıda satışı yapan firmamıza İzmir depomuzda görevlendirmek üzere Plasiyer arayışımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Türkçe Öğretmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Ümraniye

Danışmanlığını yaptığımız kurumda görevlendirilmek üzere Türkçe Öğretmeni aramaktayız.

1 hafta önce

Metalurji ve Malzeme Mühendisi

Bassi Design Mobilya İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Ümraniye

Metal mobilya üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere; metal-kaynak işlerinde deneyimli mühendis arayışımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Yıldız Müşavirlik - Ümraniye

Muhasebe ofisimize yetiştirilmek üzere yardımcı bay eleman alınacaktır..

2 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Mekatronik Cnc Makina San Tic Ltd Şti - Ümraniye

Cnc Makina kart tamir yapabilen, fanuc , sıemens , gibi kontrol paneli olan makinaların kart tamirlerini yapabilen Elektrik Elektronik Teknisyeni aramaktayız.

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Realty World Czm Gayrimenkul - Ümraniye

TÜRKİYENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.Realty World CZM GayrimenkulOfisimizin fiziksel imkanlarını, ofisteki diğer iş ortaklarımızın bilgi ve tecrübelerini, RW markasının gücünü, bilinirliğini, eğitimlerini ve kurumsallığını destek alarak; birlikte belirlediğimiz çalışma bölgesinde “satılık&kiralık” portföy oluşturmak; bu portföyleri pazarlamak, yeni kontaklar geliştirmek, satış ve kiralama yapmak suretiyle çalışmaktadırlar..Bu çalışma sisteminde Mesai Değil, Sorumluluk Bilinci esas olup; gayrimenkul danışmanları kendi çalışma programlarını ve takvimlerini kendileri oluşturmakta; kendi performanslarıyla orantılı olarak, yüksek prim oranıyla yüksek gelir elde etmektedirler. Realty World Türkiye Ailesinin İSTANBUL - ANADOLU Bölgesi, BAĞDAT Caddesinde hizmet veren REALTY WORLD CZM GAYRİMENKUL ofisi olarak, Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Erk Dizayn Mobilya ve İç Mimarlık San Tic Ltd Şti - Ümraniye

Ön muhasebe ve ölçülendirme programı kullanılacak Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Saha Elemanı

Erdi Yazılım Reklam Basın Danışmanlık Ltd Şti - Ümraniye

İstanbul ve çevre illerde tam zamanlı olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. İş : ihracat öncesi ürünlerin kontrollerini içermektedir.kendi aracı olan adaylar tercih edilecektir.

2 hafta önce

acil 4 gece 2 izin site bay özel güvenlik / ümraniye mehmetakif mh

VİZYONVİP - Ümraniye

ÇALIŞMA YERİ: ÜMRANİYE, MEHMETAKİF MH PROJE İSMİ: SİTE SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİ ALAN GÜVENLİK OLCAK GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-KÖŞK-VİLLA PROJELERİN DE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİN DEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 - 41 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 4 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2620TL MAAŞ + AGİ /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜN DEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İRTİBAT: 05051825070

3 hafta önce

ACİL BAY 8 SAAT SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK / ÜMRANİYE YUKARIDUDULLU MH

VİZYONVİP - Ümraniye

ÇALIŞMA YERİ: ÜMRANİYE, YUKARIDUDULLU MAH PROJE İSMİ: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SÜRESİ GEÇMEMİŞ SİLAHLI KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE SİLAHLI GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ SİLAHLI GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK EN AZ 1 YIL ÖZEL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİN DEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 - 43 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 07/15 - 15/23 - 23/07 VARDİYALI 8 SAAT ÇALIŞMA HAFTADA 1 GÜN İZİN ŞARTLAR: BEKAR AGİ İÇİNDE 2510TL MAAŞ + 600TL TİCKET YEMEK KARTI /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİYE AİT TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Norm Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Ümraniye

Norm Petrol Firmamıza; Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Era Yatırım Gayrimenkul - Ümraniye

Gayrimenkul sektörünün yükselen değeri uluslararası gayrimenkul danışmanlık firması era real estate Türkiyenin Denizli / Pamukkale bölgesinde yer alan era yatırım gayrimenkul danışmanlık ofisimize bizimle birlikte çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.İş Tanımı ;Çalışma bölgesinde uzmanlık alanında satılık/kiralık portföy oluşturmak.Portföy satmak yada kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak.Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak.Era türkiye etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak.Çalışmanın dayandığı ekonomik temel faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı esasına dayanmasıdır.

1 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Eşit Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - Ümraniye

C Sınıfı İsg Uzmanı İlanı-Tuzla-Tek Lokasyonİstanbul tuzla deri organize sanayide tam zamanlı tek lokasyonda görev yapacak C Sınıfı İş Güvenlik Uzmanı aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Bej Kauçuk Plastik Kimya San ve Tic A.Ş. - Ümraniye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde kurulu olan şirketimiz, bir çok sektör ve alan için, üretmiş olduğu aşağıda yer alan kimyasalların satışını gerçekleştirmektedir. 1- ENDÜSTRİYEL SU ŞARTLANDIRMA KİMYASALLAR (Her türlü sanayi sektörü ve kurumlar)2- TEKNİK BAKIM VE KORUMA KİMYASALLARI (Her türlü sanayi sektörü ve kurumlar)3- HALI YIKAMA KİMYASALLARI (Halı yıkama firmaları)4- ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ve DEZENFEKTANLAR (Tüm sektörler, toptan alıcılar ve her türlü kurum ve kuruluş) * ENDÜSTRİYEL SU ŞARTLANDIRMA KİMYASALLARI - TEKNİK BAKIM VE KORUMA KİMYASALLARI - HALI YIKAMA KİMYASALLARI alanlarında tecrübeli, müşteri portföyü olan, veya yetiştirilmek üzere, ekip arkadaşları arıyoruz.** DEZENFEKTANLAR - ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ve HALI YIKAMA KİMYASALLARI alanına başvuracak adaylarımızda kesinlikle tecrübe ve portföy şartı olup, çalışma koşullarımız karşılıklı görüşme sırasında detaylandırılacaktır.

1 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Dipaş Pazarlama A.Ş. - Ümraniye

Lojistik sektöründe kurumsal firmalara hizmet veren firmamızda satış ve pazarlama birimimizde çalışmak isteyenler başvurabilir.

1 ay önce

İşyeri Hekimi

İhtiyaç Sağlık Mühendislik Tic A.Ş. - Ümraniye

İHTİYAÇ OSGB olarak iş yeri hekimi arayışımız vardır.Hekim arkadaşımızın çalışacağı lokasyonlar İZMİR İli ve 5-6 ilçesi ile MANİSA ili 4-5 ilçesi.Ulaşım şirket araçları ile sağlanmaktadır.İZMİR ve MANİSA bölgesi için çalışılacak gün sayısı 7-8 gün.

1 ay önce

Bilgi İşlem Destek Uzmanı

Anka Fiber Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Ümraniye

ÖNEMLİ: CVsiz başvurular kabul edilmemektedir. CVde fotoğraf, doğum tarihi ve iletişim numarası olmak zorundadır!Bilgi işlem departmanlarında en az 2 yıl çalışmış, bilgi işlem teknolojisi, donanım bilgilerine ve problemlerine iyi derecede hakim, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, Çözüm odaklı, düzenli ve disiplinli çalışan, Takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, Yoğun çalışma temposuna alışkın.Kullanıcılara/Çalışanlara; donanım, yazıcı, network, işletim sistemleri, Office yazılımları ile ilgili destek verecek ve çözüm üretebilecek. Sistemlerin kesintisiz sürekli çalışmasını sağlayacak altyapıyı yönetecek, gerekli önlemleri alabilecek,

1 ay önce

Depo Elemanı

Zechka Dış Giyim San Tic Ltd Şti - Ümraniye

E-Ticaret Depomuzda Çalışacak tam zamanlı personel aranmaktadır.

1 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Gelisineal.com - Ümraniye

E- ticaret firmamızda çalışmak üzere E-Ticaret Uzmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Ümraniye İşkur İş ilanları

Ümraniye İş ilanları açısından tüm zamanların en kolay iş edinme platformu olan bu web site üzerinden artık ada da olanaklı hale gelen bu iş bulma açısından artık işsizlik sorunları ortadan kalkacaktır. Sisteme yönelik olarak elde edeceğiniz birçok olgu durumlarında da İstanbul Ümraniye bölgesinde yaşayan ya da ikamet eden pek çok bireylere iş fırsatları doğar. Buna paralel olarak yaşılar ile iyi geçinen ve son derece başta sabırlı insanlara yönelik olarak Yaşlı bakımı hizmetleri iş ilanları kapsamında elde edeceğiniz olumlu sonuçlara bu sistem üzerinden anında erişmek mümkün. Sizler de bu süreçlerde daha da etkin bir biçimde yer almak için bu iş açısından gerekli içerik ve bilgilere de erişebilirsiniz.
Ümraniye Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Adem Yavuz, Altınşehir, Armağan Evler, Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yaman Evler, Yukarı Dudullu
Ümraniye İşkur İletişim Adresi
Atakent mah. Alemdağ cad. No.372/1, 34760, Ümraniye, İSTANBUL
Ümraniye İşkur Telefon Numaraları
Tel:(216) 523 90 26 , Fax:(216) 523 90 25 , E-mail:umraniye@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler