Ulubey Arıtma İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Ulubey Arıtma İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Asistanı

Edu Global - Ulubey

Yurtdışı eğitim sektöründe İstanbul, Bursa, İzmir, Gaziantep ofisleri ile yurtiçinde, Varşova(Polonya), Koblenz(Almanya) ve Prag(Çekya) ofisleri ile yurtdışında hizmet veren EduGlobal® olarak Bursa’da “Yönetici Asistanı” takım arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı:Yöneticinin günlük iş akışını ve ajandasını takip etmek, gerekli planlamayı sağlamak, İhtiyaç duyulan araştırma, rapor, metin ve sunumlar ile ilgili gerekli dokümantasyonu hazırlamak, Telefon, mail, randevu ve toplantı trafiğini yönetmek, Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütmek ve takip etmek, Kuruma gelen misafirleri karşılamak, Tüm birimler ile iletişim ve koordinasyonu sağlamak.

8 ay önce

Tornacı

Pamir Hidrolik Makina San ve Tic Ltd Şti - Ulubey

İzmir Bornova-Işıkkent Geri Kazanımcılar Sanayi Sitesinde bulunan AR-GE atölyemizde çalışmak üzere, çalışma arkadaşları aranmaktadır.Mesaimiz 09:00-18:00 olup, Cumartesi günüde çalışılmaktadır.

6 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Egem Ortak Sağlık Güvenlik Birimi - Ulubey

B Sınıfı Sertifikası olan İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

8 ay önce

İngilizce Öğretmeni - Kurs

Aybar İngilizce Kursu - Ulubey

Kurumumuzda full-time çalışacak, haftasonu engeli olmayan İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

3 hafta önce

Sekreter

Basan Avukatlık Ortaklığı - Ulubey

Ankara Arjantin caddesindeki ofisimizde hafta içi 8:45-19:15 saatleri arasında, asgari ücret ile; büronun düzeni, idari ve dosyalama işlemleri ile ilgilenip, katip ve avukat arkadaşımıza yardımcı olacak, iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, uzun süreli ÇALIŞMA İSTEKLİ VE AZİMLİ Sekreter aramaktayız.Not: Çankaya/Arjantin caddesine ulaşım sorunu olanlar lütfen başvuru yapmasın.

8 ay önce

İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri

Saray Medikal Yayıncılık Ltd Şti - Ulubey

Organize Sanayi Bölgesinde şantiyede görevlendirilecek İş Sağlığı Güvenliği Teknikeri aranıyor.

2 ay önce

Edebiyat Öğretmeni

Yönel Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Ulubey

İstanbul Fatihte bulunan kursumuza Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni aramaktayız.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Taş Maden Grup Yapı A.Ş. - Ulubey

Şirketimiz bünyesinde çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Şirket yöneticisinin günlük iş akışı doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak ve ajandasını takip etmek,Şirket yöneticisinin telefon, yazışma ve gönderilerinin koordinasyonunu sağlamak,Şirket yöneticisinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak,Şirket yöneticisinin talep ettiği konular ile ilgili ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, istenilen raporları hazırlamak, süreçleri takip etmek,Gerektiğinde analiz, rapor ve sunum hazırlamak.Lütfen başvuru için şirketi aramayınız. Telefonla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular sadece site üzerinden değerlendirilecektir.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Cam-Saş Cam Doğrama A.Ş. - Ulubey

Biz Kimiz?CAM-SAŞ; 40 yılı aşkın tecrübesi ile, iki nesilden beri cam sektöründe faaliyet gösteren bir aile firmasıdır. 2004 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerinde kaliteli üretimi ve güvenilirliği sayesinde her geçen gün büyüyen firma; 2006 yılında ISICAM bayiliğini alarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini yerinde ve zamanında karşılayarak markası ile cam üretiminde bölgede söz sahibi olan firmalar arasında önceliklidir.

3 ay önce

Satış Destek Personeli

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Ulubey

Mevcut dönemden dolayı ilk 2-3 aylık periyodda homeoffice olarak sahada olan arkadaşlarımıza randevu alma, satış sonrası destek anlamında telefon görüşmeleri yaparak destek verecek ve bilgisayar üzerinden bir takım sistemsel işlemlerle yardımcı olacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

CNC Freze Tezgahı Operatörü

Özçelik Dış Tic A.Ş. - Ulubey

Pvc ve alüminyum işleme makine imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip CNC-Freeze Personeli alınacaktır.

2 hafta önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Doç Kids Bilim ve Sanat Akademisi San ve Tic Ltd Şti - Ulubey

Muzipo kids ümitköy şubemize çocuk gelişimi, okul öncesi öğretmenlik mezunu, çalışma arkadaşları aramaktayız.

13 saat önce

Ofis Elemanı

Bozocars Otomotiv Tic San Ltd Şti - Ulubey

Oto Yıkama firmamızın bekleme alanında çalışacak Ofis Elemanı arıyoruz.

8 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Koç Ofis Ahşap ve Çelik Büro Mobilyaları İnş Taah Ltd Şti - Ulubey

Muhasebe Görev Tanımı:Finansal durumu analiz etmek ve raporlamak,Banka hesapları ile ilgili mutabakat yapmak,Şirketin kasasında bulunan nakit, çek, senet ve diğer menkul kıymetleri kontrol etmek,Muhasebe ile ilgili evrakları ilgili yazılıma girişini yapmak,Müşteri, satıcı ve diğer cari hesapların düzgün ve doğru tutulmasını sağlamak,Mutabakat yazıları gönderip karşı tarafın teyidini almak,Vergilerin zamanında ve doğru bir şekilde ödenmesini sağlamak,Müşterilerin veya şirketin gelir ve giderlerini kontrol etmek,Şirket bordrolarını yönetmek,Ay sonu çeyrek ve yıl sonu kapanış süreçlerini yönetmek,Satıcıların ürün/hizmet karşılığı ödemelerini gerçekleştirmek, fatura sürecini yürütmek ve sonlandırmak,Nakit akışı raporunun oluşması için günlük olarak verileri girmek,Personel özlük işlemlerini yürütmek ve özlük dosyalarını güncel tutmak ve muhafaza etmek,Belgelerin ve bilgilerin korunması, dosyalanması, kopyalanması ve saklanması ile ilgili işlemleri yapmak,Muhasebe ve Mali İşler Müdürlük görevlerinin gerçekleştirilmesi sırasında kullanılmak üzere tanımlanmış ve kendisine zimmeti yapılmış kişisel koruyucu donanımları kullanmak/kullanılmasını sağlamak,Şirket bilgilerinin gizliliğini korumak,Raporlama ve sunum yapabilecek sözlü ve yazılı iletişim becerisi sergilemek,İş teslim tarihlerine uymak,Ms Office programlarına hakimiyet,Analitik yönü kuvvetli olmak.

5 gün önce

Ofis Destek Personeli

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Ulubey

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Destek Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.İş tanımı :Ofis işlerinden sorumlu olacak,Misafirleri karşılayacak,Çay ve kahve servisi yapacak.Öğlen yemeği yapacak.Çalışma saatleri ; 08:30-18:30Cumartesi ve Pazar tatil.*** Fotoğraflı cvler dikkate alınacaktır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Mht Kimya San ve Tic Ltd Şti - Ulubey

Üretimini yapmakta olduğumuz boya ve antifiriz ürünlerinin satışını yapacak Satış Danışmanı alınacaktır.

6 ay önce

Web Master

Palmiye Koçak Mobilya Aksesuar ve Tüketim San ve Tic Ltd Şti - Ulubey

Sosyal medya hesaplarını yönetecek Web Master aranmaktadır.

5 ay önce

Kasiyer

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - Ulubey

Yeni açılacak olan alış veriş merkezinde çalıştırılmak üzere Kasiyerler aranmaktadır.

9 ay önce

Elektrik Ustası

Çetinkaya Bilgisayar - Ulubey

Aktif çalışabilecek Elektrik Ustası aranmaktadır.

7 ay önce

Masöz

Medusa Güzellik ve Spa Merkezi - Ulubey

Salonumuzda bizimle çalışacak deneyimli deneyimsiz Masöz alımı yapılacaktır.Deneyimli deneyimsiz arkadaşlara eğitim verilip belge alınacaktır

8 ay önce

Ulubey Geneli Sektörler