Tuzla İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tuzla İş İlanları


Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Ramada By Wyndham Yalova - Tuzla

Yalovanın ilk uluslararası zincir oteli olma özelliğini taşıyan Ramada by Wyndham Yalova otelimizde ön büro departmanında istihdam edilmek üzere Resepsiyonist aranmaktadır.

4 gün önce

Muhasebe Elemanı

Rozz Konfeksiyon Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Tuzla

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

4 gün önce

Kameraman

Noyan Yapım Yayın ve Medya Hız Ltd Şti - Tuzla

Ulusal kanalda yayınlanacak olan tv programımız için Kameraman arayışımız bulunmaktadır.

4 gün önce

Makine Mühendisi

Global Paketleme San ve Tic Ltd Şti - Tuzla

Thermoform paketleme makina ve kalıpları tasarım ve imalat sürecinde çalışmak üzere Makina Mühendisi aranmaktadır.

4 gün önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Noyan Yapım Yayın ve Medya Hız Ltd Şti - Tuzla

Ulusal kanalda yayınlanacak olan tv programımız için Satış Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

4 gün önce

Muhasebe Elemanı

Textile Tempo - Tuzla

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

4 gün önce

Grafik Tasarımcısı

Textile Tempo - Tuzla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

4 gün önce

Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisi

Elsa Gemi İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Tuzla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisi aranmaktadır.

4 gün önce

Harita Mühendisi

Asil İnşaat San ve Tic A.Ş. - Tuzla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Harita Mühendisi aranmaktadır.

5 gün önce

Kasiyer

Sdk Sadak Gross Marketçilik Tic LtdŞti - Tuzla

Marketimizde çalışmak üzere Kasiyer aranmaktadır.

5 gün önce

Ön Muhasebeci

Kartek Yumurta - Tuzla

Sektörün önde gelen markalarından olan firmamıza Ön Muhasebeci aranmaktadır. Cari takibi, Cari mutabakat ,Ödeme takibi, Oluşturulan randevu ve ödeme günlerinin takibi ve hatırlatması, Saha personeli takibi

5 gün önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Gold Gayrimenkul Danışmanlık - Tuzla

Sektörün öncü markası RE/MAX çatısı altında hizmet vermekte olan RE/MAX GOLD Kurtköy ofisimizde çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

5 gün önce

Tornacı

Çapa Makina - Tuzla

Tornada ve frezede çalışabilecek ve bu tezgahlarda imal ettiği parçaların makinelerde montajını yapabilecek Tornacı aramaktayız.

1 hafta önce

Üretim Elemanı

Yetsan Isı Dönüşüm Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Tuzla

Radyatör imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere Üretim Elemanı aranmaktadır.Çalışma saatleri : hafta içi 07:45-18:00 Sincan-Fatih-Etimesgut-Yenikent Güzergahında ikamet etme şartı vardır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Egis Elektronik Güvenlik San Tic Ltd Şti - Tuzla

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Sınıf Öğretmeni

Başak Çocuk Kulubü - Tuzla

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sınıf Öğretmeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Konfeksiyon İşçisi

Savaş Tekstil - Tuzla

Savaş tekstil ihracatta çalıştırılmak üzere deneyimli Konfeksiyon İşçisi alıyor.Tüm sosyal haklar mevcut olup Bursanın her bölgesine servisimiz vardır.

1 hafta önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

İzmir Birebir Eğitim - Tuzla

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Fizik Öğretmeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Santral Görevlisi

Makro Patent Ltd Şti - Tuzla

Firmamızda çalışmak üzere Santral Görevlisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Montaj Elemanı

Yetsan Isı Dönüşüm Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Tuzla

Radyatör imalatı yapan firmamızın üretim bölümün de çalışacak Montaj Elemanı aranmaktadır.Fabrikamız Ankara Sincan ilçesindedir.Çalışma saatleri hafta içi 07:45-18:00Sincan-Fatih-Yenikent-Etimesgut güzergahında ikamet etme şartı vardır.

1 hafta önce

Elektrik Teknisyeni

Yelsim Mühendislik Mimarlık Tahh Tic ve San Ltd Şti - Tuzla

Ankarada çalışacak, Askerliğini yapmış, EML Mezunu Elektrik teknisyenleri aranmaktadır.

1 hafta önce

Psikolog

Dkd Koçluk Merkezi - Tuzla

Kocaeli Gebzede bulunan Koçluk merkezimizde görevlendirilmek üzere Psikolog aramaktayız.Ekip arkadaşlarımızın her biri çocuklarımıza yıldız olup, onlara güneşin yolunu göstermektedirler. Geleceğimizin güneşi olan çocuklarımıza bugün yıldız olma idealine sahip arkadaşlarımızla çalışmaktan onur duyarız.

1 hafta önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Keskin Kimya San ve Tic A.Ş. - Tuzla

Firmamızda çalışmak üzere Bilgi İşlem Destek Elemanı aranmaktadır.Bilgisayar sistemleri üzerinde meydana gelen donanımsal ve yazılımsal problemleri çözmek,Bilgisayar sistemlerinin güncel kalmasını sağlamak,Kullanıcı problemleri ile altyapı problemlerinin çözümüne destek vermek,İnternet erişim sorunlarına destek vermek,Sistemlerin bilgi güvenliğini sağlayıcı önlemler almak,Sunucu ve kullanıcıların düzenli yedekleme işlemlerini yapmak, kontrol etmek ve gerektiğinde geri yüklemek,Tüm bilgi işlem sistemlerinin denetleme, bakım ve arızalarını takip ederek kesintisiz çalışmalarını sağlamak,Sistemlerin daha verimli çalışmasını sağlayacak çalışmalarda bulunmak,Kurum bünyesi dahilindeki tüm network, donanım ve yazılım bilgilerinin kayıtlarını tutmak ve düzenlemek,Kurum web sitesinin güncelliğini ve takibini sağlamak,Bilgi işlem altyapı ihtiyaçlarını belirlemek ve temin edilmesini sağlamak,Firmamızın kullandığı yazılım programlarına(canias) hakim olacak ve oluşabilecek kullanıcı sorunlarını çözebilecek ve takiplerini yapabilecek.

2 hafta önce

Kimya Mühendisi

Us Endüstriyel Kimya San Tic Ltd Şti - Tuzla

Kimya Sektöründe hizmet vermekte olan firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi aranmaktadır.Kozmetik mevzuatına uygun olarak yasal süreçlerin takibini yapacak,Ürün güvenlik ve teknik bilgi formlarının (SDS ve TDS), analiz sertifikalarının hazırlanması, kimyasal değerlendirilmelerinin yapılması ve düzenli olarak kayıtlarının tutulmasını sağlayacak,Sertifikasyon sürecinde bulunmuş ve yeni belgelendirme süreçlerini yürütebilecekkim

2 hafta önce

Temizlik Görevlisi

EK İnşaat - Tuzla

İnşaat firmamızda çalışmak üzere Temizlik Görevlisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Teknik Servis Uzmanı

Terazipos Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Tuzla

Terazi ,yazarkasa ve dokunmatik pos cihazları üretim ve satışını gerçekleştirdiğimiz firmamızın yeni yapılanmasında görevlendirilmek üzere Teknik Servis Uzmanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Final Araştırma ve Danışmanlık Tic Ltd Şti - Tuzla

Sağlık sektörü için yapılan pazar araştırmalarda telefon ile yapılacak arama ve rutin ofis süreçlerini takip edecek Çağrı Merkezi Görevlisi aranmaktadır.

3 hafta önce

Bölge Satış Sorumlusu

Promsis Makine ve Montaj Sistemleri San ve Tic Ltd Şti. - Tuzla

Endüstriyel bağlantı elemanları sektöründe (somun perçin, pop perçin, kafes somun, kaynak civatası, paslanmaz bağlantı elemanları ve benzeri ürün gruplarında) ithalat, ihracat ve distribütörlük yapan firmamıza; İstanbul Asya Yakası ve Bursa Bölgesinde görevlendirilmek üzere Bölge Satış Sorumlusu alınacaktır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Efe İskele Kalıp Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Tuzla

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

International Customer Representative

Procat Danışmanlık Yazılım Telekomünikasyon Pazarlama Tic A.Ş. - Tuzla

About Procat:Established in 2004, Procat is the company of choice for institutions and organizations that require and demand high efficiency, uninterrupted support, quick installation, while at the same time delivering robust return on investment models and competitive cost advantage achieved by working with an experienced business partner.Procat has a great wealth of highly specialized personnel and their founder has nearly a quarter of a century of industry specific experience.Procat has successfully completed the Trust Index © Employee Survey and Culture Audit © Workplace culture analysis, in which the whole of HR practices are analyzed, and earned the title of Great Place to Work® Certified.Procat works as a complete business partner in all processes from selection of the most accurate technology, which entirely matches with the requirements of corporations, to installation and integration.What we’re looking forDo you love being around people and making them happy? If you’re also a good listener and a bit of a problem solver with great communication skills, then you’ll love being on the front line of making the magic happen!Every day brings new challenges and excitement, and every customer interaction gives you the opportunity to do what you do best: find solutions and provide exceptional customer service.What to expectAs a Customer Service Advisor, you will work in a fully supported environment where you can demonstrate your commitment to providing outstanding customer support through your skills and personality.We believe that happy people keep people happy, so we’re looking for people who have great interpersonal skills and strong analytical skills as you will be expected to deal with a range of customer queries via email and live chat.

3 hafta önce

Tuzla İşkur İş ilanları

Tuzla İş ilanları günümüzde de büyük önem arz eden perspektifte olan ve bu anlamda da en çok istenen mesleki dallardan biri olarak eğitim öğretim alanlarında hizmet ve destekler verecek olan pek çok insanlar için artık bu yıllarda artan eleman ihtiyaçları bakımcıdandın da işler mevcuttur. Buna ek olarak da İstanbul tuzla bölgesinde yaşayan pek çok eğitim görevlileri ve gönüllüleri için büyük iş destekleri verilmektedir. Buna ilişkin olarak sizler de Okul öncesi eğitim iş ilanları babında bu ilanlara düzenli olarak göz atarak artık daha da mümkün iş fırsatları içerisinde olacaksınız. Hemen sizler için de sunulan bütün bu iş desteklerinden yararlanma durumu altında hareket ederek iş sahibi olursunuz.
Tuzla Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akfırat, Anadolu, Aydınlı, Aydıntepe, Cami, Evliya Çelebi, Fatih, İçmeler, İstasyon, Mescit, Mimar Sinan, Orhanlı, Orta, Postane, Şifa, Tepeoren, Yayla
Tuzla İşkur İletişim Adresi
Yayla Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:45, 34944, Tuzla, İSTANBUL
Tuzla İşkur Telefon Numaraları
Tel:(216) 511 25 42 , Fax:(216) 395 92 96 , E-mail:tuzla@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler