Tutak İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tutak İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Site Bayan Muhasebe Halkla İlişkiler Sorumlusu ( Ataşehir )

VİZYON VİP - Tutak

Ataşehir, batıataşehir barbaros mh site projemizde çalışacak, 25-40 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 14:00 çalışma pazar günü izin, 3500tl maaş + agi ile çalışacak, bayan muhasebe/halkla ilişkiler sorumlusu aranıyor. Enaz 1 Yıl Muhasebe departman bölümünde çalışmış ve site/rezidans muhasebe konusunda tecrübeli olması zorunludur Ataşehir Bölgesinde oturan yada tek araçla gelebilecek Site yönetim programlarını kullanmış/bilmesi zorunludur Ticaret Lisesi Mezunu Olması Zorunludur, Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İş Geliştirme Müdürü İrtibat: 0552 269 31 82

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ekol Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Tutak

Firmamızda görevlendirilecek Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Çalışma saatlerimiz : Pazartesi-Cumartesi 08.30-19.00 (YAZ SEZONU) Pazartesi- Cumartesi 08.30-18.30 (KIŞ SEZONU)

1 yıl önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Yk Organizasyon ve Çadır Hizm San Tic Ltd Şti - Tutak

Pazarlama konusunda deneyimli, ikna kabiliyeti yüksek, pazarlama departmanımız da çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Site Özel Güvenlik /4 Gece 2 izin/ Ümraniye Mehmetakif Mh

VİZYON VİP - Tutak

Ümraniye bölgesine bağlı; Tavukcuyolu caddesine yakın, Mehmetakif Mh site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 4 gece 2 gün izin, 2620tl maaş + agi ile çalışacak, bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvurusu yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Nil Grup Ambalaj Gıda Tic ve Ltd Şti - Tutak

Ankara Çankayada bulunan firmamıza Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.Sosyal medyayı aktif kullanan,Sosyal medya trendlerine hakim,Photoshop, ıllustrator veAfter effects programlarını profesyonel olarak kullanabilenSosyal medya uzmanı alınacaktır.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Noveneva İletişim Hizmetleri - Tutak

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Evden çalışma gerçekleştirecek, satış zorunluluğu bulunmamaktadır.Esnek çalışma saatleri Maaş + Prim + SSK Aylık ve haftalık maaş ödemeleri

2 ay önce

Acil 8 Saat Site Bay Özel Güvenlik / Çekmeköy Sultançiftliği Mh

VİZYON VİP - Tutak

Çekmeköy, Sultançiftliği Mh, şile otoyoluna yakın, site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 15/23 - 23/07 vardiyalı 8 saat çalışma haftada 1 gün izin, bekar agi içinde 2603tl maaş + agi ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvurusu yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Mabel Elektrik Elektronik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Tutak

Antalya Muratpaşada bulunan mühendislik firmamıza yemek ve ofis genel temizliği için personel alınacaktır.

10 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Akgün Muhasebe Smmm Sefer Arslan - Tutak

İstanbul Bahçelievler Yenibosna da metrobüse yürüme mesafesinde olan muhasebe ofisimizde görevlendirilecek Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

9 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

İdeal Vip Eğitim Kurumları - Tutak

Kurumumuzda çalışmak üzere Fizik Öğretmeni aramaktayız.

8 ay önce

Makine Mühendisi

Dekmar Yapı Mühendislik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Tutak

Mekanik Mühendisi aramaktayız.

1 yıl önce

Depo Elemanı

Visan Vida İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Tutak

Kurtköy ve civarında ikamet eden, paketleme ve yükleme yapacak,Fason işlemleri takip edecek tercihen daha önce depo ve sevkiyat birimlerinde çalışmış eleman alınacaktır.

9 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Fovint Reklam San ve Tic Ltd Şti - Tutak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır.Yurt dışı satış yapan firmada gıda ambalajları satışı yapılacaktır. Şirketimiz tarafından verilen firmalar aranılıp mail veya telefon ile satış yapılacaktır. Tamamen prim usulü çalışılacaktır. Yurt dışını çıkış masrafları şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Sadece şartları uygun bulan arkadaşlar başvuru yapsınlar.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Balkar Özel Eğitim Öğretim Hiz San Tic Ltd Şti - Tutak

Kurumumuzda tam zamanlı çalışacak, öğrenci iletişimi kuvvetli öğretmenlerimizin başvurularını bekliyoruz.

10 ay önce

Şef Garson

Ayder Doğa Resort Hotel - Tutak

Temel SorumluluklarServis ekibi, görev dağılımı yapılarak iyi bir şekilde yönetmek,Görevlendirildiği bölümde yüksek kaliteli ürün ve hizmet sağlamak,Her zaman nazik, profesyonel ve etkili servis sunmak. Restorantta/Outlette tüm yapılması gerekenlerle ilgili olarak görev ve sorumluluklar yerine getirilir. Otel tarafından sunulan tüm hizmet ve ürünler hakkında bilgi sahibi olmak,Görevlendirildiği bölümde sunulan tüm yiyecek ve içecekler hakkında kapsamlı bilgi ve anlayışa sahip olmak,Görevlendirildiği bölümde sunulan tüm yiyecek ve içecekler hakkında bilgi ve anlayışa sahip olmak,Başarılı bir şekilde işletme malzeme ve ekipmanlarına göz kulak olmak ve bozulma ve israfı azaltmak. Çalışma alanı ve çevresinin her zaman temiz ve organize tutulması sağlanır. Görevlendirildiği bölümde açılış ve kapanış prosedürlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmek.,Misafir sorularını nazik ve etkili bir şekilde ele almak ve misafir şikayet ve geri bildirimlerini Süpervizörlerine/Şeflerine bildirmek,Misafir şikayet ve geri bildirimlerini anında Süpervizörlerine/Şeflerine bildirmek ve misafirle takibinin yapılmasını sağlamak,Departmanda verilen eğitimlere göre mevcut POS sistemini çalıştırma konusunda bilgili olmak,Otelin ilke ve politikalarına göre belirlenen kural ve yönetmeliklerini ve otelin yangın, hijyen , iş sağlığı ve güvenliği politikalarını anlamak ve sıkı sıkıya bağlı olmak,Görevlendirildiği bölümde ve otel içindeki personel ile iyi bir uyum ve iş ilişkisi kurmak,Tüm personel toplantılarına, departman eğitimlerine ve otel tarafından planlanan eğitimlere katılmak ve katkıda bulunmak,Departman Müdürü tarafından verilen makul görevleri ve ikincil görevleri yerine getirmek,Planlanmış ürün ve işletim ekipmanı stoklarının gerçekleştirilmesine yardımcı olmak,Verilen diğer tüm makul görev ve sorumlulukları yerine getirmek,Her zaman pozitif ve motive bir tutum sergilemek ve kendinizi kontrol etmek.

3 hafta önce

Aşçı

Bereket Restaurant - Tutak

Lokantamıza deneyimli ve emekli erkek Aşçı alınacaktır.

8 ay önce

Pizza Ustası

Bitez Otel Seaside - Tutak

Bodrumda bulunan otelimize İtalyan mutfağında tecrübeli Pizza Ustası aranıyor.Konaklama otelde

1 yıl önce

Grafiker

Welldermo Sağlık Güzellik ve Spor San Tic Ltd Şti - Tutak

Dünyaca ünlü Dermokozmetik ve Genel Yaşam Destek Ürünleri Markalarının satışının yapıldığı welldermo.com’da çalışmak üzere Grafiker aranmaktadır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Diksa İnşaat Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Tutak

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Zeray Enerji Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Tutak

Şirketimiz bünyesinde ön muhasebe bilgisine sahip bayan eleman aramaktayız.

3 ay önce

Ağrı Geneli Sektörler