Tunceli İş İlanları, Tunceli'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Tunceli İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Teklif / Sipariş Sorumlusu

Tuna Yaşar Atılım Cam Temper Glass - Tunceli

Tuna Yaşar Atılım Cam İşletmemize ; Genel Nitelikler , • Üniversitelerin İİBF - Bilgisayar Programcılığı - Muhasebe bölümlerinden önlisans veya lisans mezunu , • Bilgisayar ve MS Office programlarını kullanmayı bilen, • Ön Muhasebe bilgisine sahip , • Müşterilerden gelecek olan cam siparişlerini sisteme işleyerek kontrol edilerek gerekli onay alındıktan sonra siparişin üretime sevk edilmesi ve dosya arşivlemesi yapılması , • Dikkatli, çalışkan ve disiplinli, ayrıntılara dikkat eden, • Sözlü ve yazılı iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, • Diksiyonu düzgün, • Planlı ve hedef odaklı çalışabilen, • Uzun ve istikrarlı iş hedefi olan, • Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, öğrenmeye ve gelişmeye açık teklif-sipariş sorumlusu aranmaktadır. '' Sadece online başvuru kabul edilecektir"

2 ay önce

Pompa Görevlisi

Norm Petrol - Tunceli

Tekirdağ bölgesinde ikametgah eden, Tekirdağ'da bulunan istasyonlarımıza Pompa Görevlileri aranmaktadır.

2 ay önce

Bulaşık Elemanı

Ramiz Köfte Vadistanbul - Tunceli

Ramiz köftede bulaşık konusunda hassas temizliğe önem veren personel aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hcs Teknik - Tunceli

İstanbul Eyüp'te bulunan firmamıza ön muhasebe elemanı alınacaktır. ticaret lisesi mezunu yada bölümle ilgili iki yıllık üniversite mezunu olması veya deneyimli olması tercihimizdir.

2 ay önce

Zarf Katlamacı

Erupak Temizlik Hiz. Org. Tic. Ltd. Şti - Tunceli

İkitelli Deposite Avm içerisinde bulunan firmamızda ,en az ilkokul mevzunu sabah 8:00 akşam 17:00 arası çalışacak bay-bayan günlükçü elemanlar aranmaktadır öğrencide olabilir not: işin bir zorluğu yoktur masa başında oturarak zarf katlanacaktır , günlük 63 tl ücret yemek vardır ikitelli,halkalı,m.akif.başakşehir,bağcılar civarı olabilir

1 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd Şti - Tunceli

İstanbul Anadolu yakası McDonalds restoranlarında çalışacak Servis ve Garson arıyoruz,

6 gün önce

Muhasebe Elemanı

Mehmet Şerif Utkun Smmm - Tunceli

Bakırköy İncirli Caddesinde bulunan mali müşavirlik ofisimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Muhasebe Elemanı / Sorumlusu" alınacaktır. • Mali Müşavirlik Ofisine tam sorumluluk alabilecek Muhasebe elemanı, • En az 3 yıl MUHASEBE BÜROSU deneyimli, • 30 yaşını geçmemiş adaylar tercih sebebidir. • Erkek adaylar için askerlik görevinin yapılmış olması gerekmektedir • Aktif olarak ZİRVE Muhasebe Programı kullanabilen / kullanabilecek, • SGK / İş Kanunu Mevzuatlarına hakim, • Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen, • Kdv İade İşlemlerini takip edip, indirim/yüklenim/satış vs.bilgilerin GİB girişlerini yapabilecek, • Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İktisat, İşletme ve dengi bölümlerinden mezun, • Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri gelişmiş, • Sistemli, disiplinli ve dinamik, • Sorumluluk bilinci yüksek, problem çözme becerileri gelişmiş ve dikkatli, • İş takibi konusunda düzenli, dikkatli ve sonuç odaklı, • Takım çalışmasına yatkın, • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, • Tercihen sigara kullanmayan, İŞ TANIMI • KDV, MUHTASAR, Geçici Vergi, Gelir/Kurumlar Vergi dönemlerini (maliyet çalışmaları dahil) yönetip sonuçlandırabilecek, • SGK; Bordro ve Bildirgelerini hazırlayıp onaylamasının yapılmasını. • Resmi defterlere yasal mevzuatlara uygun bir şekilde fatura vb. belgelerin işlenmesi, düzenlenmesi ve arşivlenmesi, • Vergi Daireleri ve diğer ilgili kamu kurumlarıyla ilişkilerin yürütülmesi, • Finans ve bankacılık konularında muhasebeleştirme işlemlerini yürütebilen, • Tekdüzen hesap planına hakim,

2 ay önce

Şoför-Yük Taşıma

Ayhan Takım Çelik A.Ş. // Gebze - Tunceli

Şirketimizin İstanbul Avrupa Yakası İkitelli Semtinde bulunan merkezinde çelik malzeme sevkiyatında kamyon şoförü olarak çalışacak 1 erkek Şoför-Yük Taşıma çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Cfk Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti - Tunceli

- EN AZ LİSE MEZUNU - GENEL MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP - ÖN MUHASEBE ALANINDA DENEYİMLİ - MS OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN - DİSİPLİN VE SORUMLULUK SAHİBİ OLAN - ÜRETİM VE SATIŞ EKİBİYLE KOORDİNELİ OLARAK MÜŞTERİLER İLE GEREKLİ İLETİŞİMİ SAĞLAYACAK - SEVK EDİLECEK ÜRÜNLERİN İRSALİYE VE FATURALARINI DÜZENLEMEK - MAMÜL STOK VE ENVANTER TAKİBİ VE KONTROLLERİNİ SAĞLAMAK - SATIŞ PERSONELİNE SİPARİŞ TAKİBİ KONUSUNDA DESTEK SAĞLAMAK - EVRAK VE FATURA TAKİPLERİNİ YAPARAK DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE DOSYALAMAK UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI HEDEFLEYEN , FİRMAMIZA YAKIN BÖLGEDE İKAMET EDEN EKİP ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. Not: Sadece Cv ler değerlendirilmeye alınacaktır.Lütfen telefon ile iletişime geçmeyiniz.

1 ay önce

Garson

Anadolu Sarayı Davet Salonları - Tunceli

Bölgenin en prestijli davet salonlarında çalışmak isteyen Part-Time Garson aranmaktadır.

2 hafta önce

Tarım Teknikeri

Intfa Tarımsal - Tunceli

Konya da ikamet eden, Bayan, Bilgisayar konusunda iyi, Klavyesi iyi, Müşteri temsilcisi, Telefonda müşteriler ile görüşecek, Kargo hazırlayacak, çalışma arkadaşları arıyoruz,

2 ay önce

Prograsıf Kalıp Ustası

Ceb Metal Pls. Teks. Boya San. Tic. - Tunceli

Kemalpasa Organize de Imalat yapan fabrikamizda, Prograsif sac sıvama, sac kesme ve plastik enjeksiyon kalıp tasarımı ve imalatı konusunda tecrübeli usta alınacaktır.

1 ay önce

Web Developer

Vtr Vısıon ''web Sanat Evi'' - Tunceli

Firmamıza aşağıdaki özelliklere haiz profesyonel çalışma arkadaşı aranmaktadır. HTML, HTML5, CSS, CSS3 ve PHP ASP ASPX konularına hakim, Photoshop ve Corel gibi tasarım programlarını kullanabilen Ön arayüz ve yönetim paneli tasarımları yapabilen, Javascript ve Jquery uzman seviyede kullanabilen, SEO bazlı web içerisindeki teknik bölümleri düzenleyebilen, host, domain işlemlerini yapabilen, Mobil ve responsive tasarımları uygulayabilen, Alanlarıyla ilgili raporlama yapabilen ve sunum haline getirebilen, Analitik düşünme ve çözüm üretme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, prezantabl takım arkadaşı arıyoruz. Maaş + Yol + Yemek + SGK

2 ay önce

Terzi / Kesim Dikim Ustası

Dear Deer Love - Tunceli

Kişiye özel bebek uyku seti ve bebek odası tekstil ürünleri hazırladığımız atölyemize, Tekstil kesim ve dikimde en az 5 yıl tecrübeli, Sanati tipi dikiş ve overlok makinalarını seri kullanabilen, Kesim, dikim, overlok, ütü gibi üretimin her alanında görev alabilecek, Sigara kullanmayan, Tercihen Öveçler-Sokullu'ya tek vesait ile gelebilecek, Uyumlu ve güleryüzlü eleman arıyoruz. Asgari ücret maaş (2020 tl) +150 tl yol ücreti + ssk yapılacaktır. Kahvaltı ve öğlen yemeklerimizi atölyemizde pişiriyoruz. Bayanların çalıştığı rahat ve temiz bir ortamdır. Haftaiçi 7.30 - 17.30 arası çalışıyoruz. Haftasonu yoktur.

1 ay önce

Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Tunceli

İstanbulda görevlendirilmek üzere Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır.

5 gün önce

Mağaza Satış Danışmanı

Emr Kaşmir Collection - Tunceli

Pardesü ferace mağazamızda çalışacak güleryüzlü, sempatik,ikna kabiliyeti yüksek, bayan Mağaza Satış Danışmanı alınacaktır.

2 hafta önce

Üretim Sorumlusu

Farper Kimya San ve Tic Ltd Şti - Tunceli

İzmir’de bulunan ve farklı kimyasal sektörlerde faaliyet gösteren firmamızda üretim sorumlusu olarak görev alacak kimya mühendisi/kimyager Üretim Sorumlusu arayışımız vardır.İş Tanımı:Üretimin belirlenen kalitede, istenilen zaman ve miktarda gerçekleştirilmesini sağlamak,Üretim planına göre belirlenen hammadde ihtiyaçlarının tedarik süreçlerinin yürütülmesi,Fabrikadaki üretim faaliyetlerini ve kendisine bağlı birimleri denetleyerek iyileştirmelerde bulunmak,İşletmede İş sağlığı güvenliği ve çevre konularında gerekli tedbirlerin alınmasını, uygulanmasını sağlamak,Kendisine bağlı personeli eğitmek, yönlendirmek, performansını ve gelişimlerini izlemek,İş akışlarında meydana gelebilecek uygunsuzluklara anında müdahale etmek, bu uygunsuzlukların tekrarlanmamasını sağlamak için gerekli faaliyetleri başlatmak, takip ve denetimini yapmak.Çalışma Yeri İzmir Bornovadır.

3 hafta önce

İnşaat Malzemeleri Satış Elemanı

Öznur İnşaat Yapı Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti - Tunceli

İŞ TANIMI;Birlikte çalışmak istediğimiz arkadaşların temel amaçları;-Nalburiye ürün grubu malzemelerinin müşterilere şirket aracı ile götürülmesi,malzeme yükleme-indirme yapabilecek,-Müşteriler ile ilişkilerini sürekli ve güçlü tutarak müşteri memnuniyetini arttırmak.NOT: Çalışma arkadaşımız Maaş+ Sigorta +Yemek Sosyal Hakları ile çalışacaktır.

2 ay önce

Saha Satış Elemanı

Ykm Bilisim - Tunceli

YKM BİLİŞİM OLARAK İZMİR DE İŞ ORTAĞIMIZ OLAN VODAFONE VE SUPERONLINE İLE BİRLİKTE AKTİF SAHA SATIŞINDA GÖREV ALACAK VE BU ALANDA KARİYER HEDEFLEYEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

1 ay önce

Metal İşleri Uzmanı

Elisse Mobilya İthalat İhracat San ve Tic A.Ş. - Tunceli

Sektörün öncüsü ofis mobilyası Üretim Fabrikamızda Metal işlerinde Uzman Metal İşlemcileri aranmaktadır.

1 ay önce

Tunceli Geneli Sektörler