Tunceli Oluklu Mukavva İş İlanları - Pro Kariyer

Tunceli Oluklu Mukavva İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Elemanı (Toptan)

Noses Kozmetik Parfüm A.Ş. - Tunceli

Marmara bölgesi genelinde oto yedek parça ve oto aksesuar satış noktalarına ürünlerimizi (Parfüm) pazarlayacak mevcut müşteri portföyü olan Satış Elemanı aranıyor.Maaş + Sgk +Prrim

3 ay önce

Emlâk danışmanları arıyoruz

NİRVANA GAYRİMENKUL - Tunceli

Emlak ofisimizde bay bayan emlak danışmanı arkadaşlar alınacaktır çalışma saatleri esnek olup aracı ile gelen yüzde 50 aracı olmayan yüzde 30 kazançla ailemize katılmak isteyen arkadaşlar detaylı bilgi için iletişime geçiniz

5 ay önce

Satış Danışmanı

Mat 2 Otomotiv - Tunceli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

4 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

3A Toptan - Tunceli

Alanında deneyimli muhasebe programına hâkim Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

2 ay önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Özel Nurşen Ceylan Anaokulu - Tunceli

Eğitim - Öğretim etkinliklerinin her aşamasında, teknolojik altyapısı ve donanımı ile bilim ve teknolojiden sanat ve spora kadar uzanan geniş bir yelpazede, bilgi kaynaklarına hızla ulaşabilen, geleceği şekillendirebilecek donanım ve cesarete sahip nesiller yetiştiren, yüksek standartlardaki eğitim seviyesi ve topluma katkısı ile beklentilerin hep önünde, kalitesiyle örnek gösterilen, saygın bir özel eğitim kurumu olmaktır.Kurumumuzda görevlendirilecek Çocuk Gelişimi ve Eğitim Öğretmeni aranmaktadır.

4 ay önce

İnşaat Mühendisi

Bilka Pvc Profil San ve Tic A.Ş. - Tunceli

İnşaat Mühendisi / Teknikeri arıyoruz.

3 hafta önce

Plastik Enjeksiyon Ustası

Vatansever Ev Aletleri Otomotiv San Tic A.Ş. - Tunceli

Avcılar Cihangir deki fabrikamızda otomotiv yedek parça imalatında çalışmak üzere Plastik Enjeksiyon Ustası aranmaktadır.

4 ay önce

Mineci

Blaybil Kuyumculuk San ve Tic A.Ş. - Tunceli

Mine Tasarım bölümün de çalışacak, takım çalışmasına uygun (Bulunduğu birim ve diğer birimlerde çalışan arkadaşlar ile anlaşabilme) el becerisine bilhassa Güzel Sanatlar veya El Sanatları eğitimleri almış iş arkadaşları aranmaktadır. Deneyimli arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Alya Tarz Mobilya İnşaatçılık Tic ve San Ltd Şti - Tunceli

Mobilya Üretim Dekorasyon Fabrikamızda Çalışmak Üzere Ön Muhasebe Elemanı Aranmaktadır.

2 ay önce

Gıda Mühendisi

Anavarza Madencilik San Tic Ltd Şti - Tunceli

Ankara’da bulunan firmamız için alanında etkin Gıda Mühendisi arayışımız vardır.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Medyan Yayınları - Tunceli

Yayınevimize Satış Temsilcisi arıyoruz.

4 ay önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Özgür Demir Vizyon Personel Temini - Tunceli

Merhabalar ,istanbul Avrupa yakasında ikamet eden 5 yıldızlı otellerde, fuarlarda , kongre merkezlerinde hafta içi , hafta sonu çalışabilecek deneyimli deneyimsiz 18_35 yaş arası bay _bayan Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşler de görev alacak adaylarının başvurularını bekliyoruz.

4 ay önce

Eczacı

Hayat Eczanesi - Tunceli

Akçakoca da olan eczanemizde tam zamanlı çalışacak Eczacı aranmaktadır.

4 ay önce

Proje Destek Elemanı (Mimari)

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Tunceli

Yetiştirilmek üzere Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği, İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, İç Mimarlık bölümlerinden mezun veya AUTOCAD ve Office programlarını iyi şekilde kullanabilen Proje Destek Elemanı çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Tekstil Makineci

Z&M Tekstil Nakış - Tunceli

İzmir MTK Sitesinde bulunan Z&M Tekstil - Nakış ihracat çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere Tekstil Makineci aranmaktadır.

4 ay önce

E-Ticaret Meslek Elemanı

B.E.N. Mobilya Aksesuarları -Erdal Yıldırım - Tunceli

Firmamızda görevlendirilmek üzere E-Ticaret Meslek Elemanı alınacaktır.E-ticaret sitesinin içerik yönetiminin gerçekleştirilmesi, E-ticaret stratejisinin oluşturulmasıWebsitesi ve ilgili pazaryeri mağazalarındaki (hepsiburada, n11, amazon, e-ptt, trendyol vb.) müşteri kazürün / kategori/kampanya bazında günlük, haftalık, aylık raporlamaların ve analizlerin yapılması,anımı, kampanya tasarımı, satış ve operasyon süreçlerinin yönetilmesi, E-ticaret operasyonlarının takibi : stok takibi, ürün özellikleri ve fiyat kontrolü, lojistik süreçlerinin etkinleştirilmesi, iptal, iade ve müşteri şikayetlerinin takibi ve gerekli aksiyonların alınması,E-ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerini yönetmek,gelen siparişlerin sevkiyatının planlanması, irsaliye ve faturasının kesilmesi, Satışı yapılacak ürünlerin resim, içerik ve tanıtım yazılarının güncelliğini takip etmek,Satış sonrası hizmetlerin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak, müşteri memnuniyetini oluşturmak.

3 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Pm Grup Proje Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Tunceli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli arayışımız mevcuttur.

5 ay önce

İdari İşler ve Saha Personeli

Turelka İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Tunceli

İdari İşler ve Saha Personeli arıyoruz.• Ofis içi ve dışı, iş ve evrak süreçlerinin yürütülmesi (resmi kurumlar, noter, tapu dairesi, banka postane, alışveriş, vergi dairesi, sgk vb.),• Gerektiğinde şirket araçları ile ilgili iş alanına belge evrak-dosya vb. ulaştırılması,• Şirket araçlarının bakım, arıza, işlerinin takip edilmesi,• Ofis ortamında yöneticileri tarafından verilen çeşitli görevlerin yapılması

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Rota Lastik ve Hizmetleri Tic A.Ş. - Tunceli

Ağaoglu Maslak 1453 merkez ofisimizde çalışmak üzere muhasebe deneyimi olan ve Logo muhasebe programı kullanabilen Muhasebe Personeli arıyoruz.Cvbenim.com üzerinden online başvurularınızı bekliyoruz.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Sayez Turizm Tic A.Ş. - Tunceli

Sayez Turizm A.Ş.ye bağlı Afyonkarahisar Merkezde yer alan Salutaris Termal Turizm Kompleksinde görevlendirilmek üzere,Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Tunceli Geneli Sektörler