Tunceli Harita - Planlama İş İlanları - Pro Kariyer

Tunceli Harita - Planlama İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mağaza Satış Danışmanı

Doğtaş Eymen Mobilya - Tunceli

Satış alanında tecrübeli, müşteri odaklı, işini sevecek mağaza düzenini sağlayacak güler yüzlü Mağaza Satış Danışmanı alınacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

For-Tis Ayakkabı ve San Tic Şti - Tunceli

Eta kullanabilen, takım çalışmasına uygun Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Kindyroo Beylikdüzü Merkez - Tunceli

Uluslararası Okul Öncesi Çocuk Gelişim Merkezi KindyROOnun Beylikdüzü Merkezi’nde görevlendirilmek üzere; İngilizce Öğretmeni alınacaktır.0-5 yaş grubu çocuklara, ebeveynleri ile katıldıkları bir saatlik seanslarda, Avustralyada hazırlanan motor gelişim programını uygulayacak; enerjik, güler yüzlü, güçlü iletişim kabiliyetleri bulunan, iş yeri kurallarına uyum sağlayan ve çalışma disiplinine sahip; günde 5 seans hareket bazlı eğitimleri verebilecek, minimum 2 senelik sözleşme ile çalışacak 1 öğretmen alınacaktır. KindyROO Hakkında BilgiMargaret Sasse tarafından 1982 yılında Avustralyada kurulan KindyROO, bugün tüm dünyada 90’ı aşkın merkezde haftada 80.000 çocuk katılımıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. KindyROO, 6 haftalıktan itibaren 5 yaşına kadar olan sağlıklı çocuklara, onların fiziksel gelişim ve beyin gelişimi potansiyelini artıran ve bu potansiyelin en üst seviyede tutulmasını sağlayan yapılandırılmış bir program sunmaktadır.

4 ay önce

Garson

Big Mamma’s Vip - Tunceli

Big Mammas Vip Okmeydan’ a deneyim bayan Garson ekip arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Satış Elemanı

Abm Mücevherat Ltd Şti - Tunceli

Fatih Çemberlitaş bulunan mücevherat firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Metocu

Ayder Konfeksiyon Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Tunceli

En azından 1-2 yıldır meto işi ile uğraşıyor olmanız önceliklerimizden biridir. Güneşli ve çevresinde oturuyor iseniz sizin için büyük avantaj çünkü servisimiz Esenyurt -Halkalı tarafından geliyor.Sabah saat 08:15 gibi iş başı Akşam 18.30 da çıkış yapılıyor.İşe başladığınız ilk gün sigortanız başlatılır genel olarak penye çalışmaktayız,İhracat ile ilgileniyoruz en azından başvuru yapmanızı tavsiye ederim,

4 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Uğurlu Çanta - Tunceli

Tecrübeli Mağaza Satış Danışmanı arıyoruz.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Tunceli

Kağıthane de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.İş TanımıGünlük 6-7 kişilik yemek yapımı ve dağıtımı yapabilecek.Çay-kahve ikramı ve ofisin temizlik işlerinden sorumlu olacak.Gelen misafirleri ağırlayarak, ikramların servisini yapabilecek,Bu konulardaki eksiklerin tespitini yapabilecek ve ilgili kişiye iletecek,

3 ay önce

Çocuk bakıcısı

Nergiz Güngör - Tunceli

3,5 yaşındaki oğlumuza sabah saat 8 akşam 19 arası, kendi evimizde ilgilenebilecek bakıcı arıyoruz. Adres Antalya/Altınovadır. Pazar günleri tatildir.

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Kahramanlar Orman Ürünleri San Tic A.Ş. - Tunceli

Akyurt fabrikamızda görevlendirmek üzere Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Mobilya Montaj Ustası

4K Altunbaş Lojistik Tic A.Ş. - Tunceli

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalara Ürün Depolama, Dağıtım, Montaj ve satış sonrası teknik servis hizmetleri sunan lojistik firmasıdır. Şirketimizde çalışacak Mobilya Montaj Ustası aramaktayız.İşin TanımıHer ekip 3 kişidir ve yapılan iş tam bir takım çalışmasıdır.Her gün bağlı olduğu bölge müdürlüğüne gidilir.Bölge Müdürlüğünde Ekip için planlanmış ürünler Ekip için ayrılmış özel bölümde yer alır.Ürünler alınır ve araca yüklenir.Günlük Rut planı tabletlere yüklüdür, ilgili noktalara belirtilen zaman dilimleri içerisinde ürünler ulaştırılmalıdır.İlgili noktaya ulaştığında noktayı analiz ederek kurulacak olan mobilyanın ölçüleri ile kurulum yapılacak alanın uyum tespiti yapmak, eğer uymuyor ise kurulum öncesinde müşteriyi bilgilendirerek merkeze raporlaması gerekmektedir.Kurulumu en az hata ile en kısa sürede yapılmalıdır.Müşterinin taleplerini iyi dinlemek, çözmek ve çözemediği yerde merkezden destek alarak müşteriden memnun bir şekilde ayrılmak birincil görevimizdir.

4 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Aydem Elektrik Taahhüt Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Tunceli

İstanbul Esenyurt Akçaburgaz Mahallesinde bulunan şirketimize görevlendirilmek üzere Çay Servis ve  Temizlik Personeli alınacaktır.İş Tanımı:Şirketimizin genel düzeni ve temizliğinden sorumlu olmak,Catering firmasından gelen yemeklerin servis edilmesi,Sorumluluğunda olan idari katların temizliğinden ve düzeninden sorumlu olmak,Çay, kahve vs.nin hazırlanması, gerektiğinde servis etmek

5 ay önce

Temizlik Görevlisi

Etki Plastik Ambalaj San Tic A.Ş. - Tunceli

Esnek ambalaj üzerine üretim yapan şirketimizde görevlendirilmek üzere Bayan Temizlik Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Sayteks Group - Tunceli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Depo Görevlisi

Seç Tarım Toptan Kesme Çiçekçilik - Tunceli

İzmir / Çınarlıda toptan çiçek satışı üzerine faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Görevlisi aranmaktadır.Tedarikçilerden gelen ürünlerin mal kabul işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Sipariş verilen ürünlerin hazırlanması, paketlenmesi ve sevkiyata hazırlanması,Sevkiyatlarının yapılması,Depoda bulunan ürünlerin günlük olarak kayıtlarının tutulmasıDepo tertip düzenin ve temizliğinin sağlanması.

5 gün önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Aypima Ayakkabı İmalat Paz ve Mat San Tic Ltd Şti - Tunceli

İnternetten satış yapan depomuzda ürün Depo Sevkiyat Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

Barista

Jamra Cafe - Tunceli

Nilüfer Özlücedeki cafemiz de görevlendirilmek üzere Barista aramaktayız.

2 ay önce

Spa Terapisti

Okyanus Masaj ve Güzellik Salonu San Tic Ltd Şti - Tunceli

Spa Terapisti pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Doğtaş Eymen Mobilya - Tunceli

Doğtaş Mobilya Mağazamızda çalıştırılmak üzere, müşteri odaklı hizmet etmek, müşterinin istediğini anlamak ve yönlendirmek, mağaza teşhir düzeni ve görselini hazırlamak , takım çalışmasına yatkın ve ikna kabiliyeti yüksek Satış Danışmanı alınacaktır.

4 ay önce

Garson

Füme Restoran - Tunceli

Kadıköy Koşuyolu semtinde bulunan cafe restoranımıza Garson aramaktayız.

5 ay önce

Tunceli Geneli Sektörler