Tunceli Elektrikli ve Elektronik Aletler İş İlanları - Pro Kariyer

Tunceli Elektrikli ve Elektronik Aletler İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Personeli

Bonfilet Et Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Tunceli

Gürpınar Beylikdüzünde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Personeli aramaktayız.

1 ay önce

Kurumsal Pazarlama Uzmanı

Ela Turizm San ve Tic A.Ş. - Tunceli

Sektörde 19 yıldır faaliyet gösteren A Grubu Seyahat Acentemizde görevlendirilmek üzere; Geliştirmeyi arzuladığımız Kurumsal, Yurt dışı ve Yurt içi departmanlarımızda, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek Kurumsal Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Emisyon-İmisyon Ölçüm Personeli

Degol Laboratuvar Çevre Hiz Ltd Şti - Tunceli

Sahada Emisyon-İmisyon ölçümleri yapabilecek bay çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 hafta önce

Asistan

Aksoy Grup Proje Matbaa San ve Tic Ltd Şti - Tunceli

35 yaşını aşmamış, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan, seyahat engeli olmayan Asistan

1 ay önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Ercan Kement Reklam Hizmetleri - Tunceli

Dijital Ajans işlerimizde sahada satış danışmanı olarak Sosyal Medya, 360 VR, Dijital Reklam, vb. ürünlerimizin satışını gerçekleştirecek Pazarlama Uzmanları alınacaktır.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

D&P İletişim Bilişim Yazılım - Tunceli

Outbound hizmet veren Çağrı Merkezimizde Çeşitli Departmanlarda Görevlendirilmek Üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Çalışma Arkadaşları Alınacaktır.

4 ay önce

Finans Uzmanı

As Kimya San ve Dış Tic A.Ş. - Tunceli

Şirketimizin İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki ofisinde çalışmak üzere Finans Uzmanı takım arkadaşı arıyoruz.İş Tanımı:Müşteri ve satıcı cari hesaplarının takibini yapmak ve ödeme & tahsilat planlarını hazırlamak (öncelikli görev)Cari hesap mutabakatlarının yapılması,Borç Takip Raporu hazırlanması,Kasa hareketleri – tediye – tahsilat fişlerinin girişi,İrsaliye ve Fatura yazımı,Çek ve Banka giriş - çıkışlarının yapılması,Hizmet faturalarının kayıtlarının alınması,

4 ay önce

Cnc Operatörü

Primer Enerji İmalat Makina San ve Tic Ltd Şti - Tunceli

Firmamızda çalışacak Cnc Operatörü alınacaktır.

5 ay önce

Garson

Buyrun Restoran - Tunceli

Restoranımızda çalışacak bayan Garson arıyoruz.

3 ay önce

Sekreter

Taha Arsa Ofisi - Tunceli

Avcılarda ki ofisimizde çalışacak en az lise mezunu ofis programlarını kullanabilen tesettürlü bayan Sekreter alınacaktır.

5 ay önce

Matematik Öğretmeni-Ortaöğretim

Yeni Yorum Eğitim Öğretim Ltd Şti - Tunceli

Doğru Cevap Eğitim Kurumlarında görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni takım arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Proje Tanıtım Sorumlusu

Scale Gösteri Sanatları Organizasyon ve Tic Ltd Şti - Tunceli

2015ten günümüze, 27 ilde 33.274 çocuğumuza ulaşan Ozan Çobanla Müzikli Söyleşilerprojesinin okul yönetimleri ve aile birliklerine sunumunu sağlayacak, etkinlik takvimini oluşturacak ve yönetecek takım arkadaşları ile yolumuza devam etme arzusundayız.

3 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Eşkan Eminferzane - Tunceli

Büyükçekmece Sinanobadaki muayenehaneye bayan Diş Hekimi Asistanı alınacaktır

3 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Rengarenk Gösteri Faaliyetleri San ve Tic Ltd Şti - Tunceli

Çankaya da bulunan Çocuk Oyun&Parti evinde çalışacak Okul Öncesi Öğretmenliği “Pedagog” belgesine sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır.

4 ay önce

Müşteri Hizmetleri Sorumlusu

Akçalı Enerji A.Ş. - Tunceli

AKÇALI ENERJİ A.Ş. Bünyesinde merkez ofisimizde çalışmak üzereMüşterilerimizden gelen telefonlara bakıp bilgi verecek,Tahsilatları yapacak,Saha da ve ofisteki çalışma arkadaşlarımız ile koordineli çalışabilecek,Randevu oluşturacak bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.1 haftalık ücretli eğitim süreci olacağından bu konuda tecrübesi olmayan iktisat,işletme,kamu yönetimi ile Türkçe, Tarih Öğretmenleri de başvuru yapabilir.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Lion Call Center - Tunceli

Hochbezahlte Beschäftigungsmöglichkeit, wenn Sie auf muttersprachlicher ebene DeutschsprechenStellenbeschreibung• Wir suchen Damen und Herren Teammitglieder, die als kundenvertreter im Call Center des Lion Call Centers in Kayseri/Türkei eingesetzt werden, die auf muttersprachlicher ebene Deutsch sprechen können, die den Verkauf unseres Projekts am Telefon (aus - /aussen) durchführen und unserem Unternehmen einen Mehrwertbieten.Allgemeine Qualifikationen* Starker Ausdruck und Überzeugungfaehig am Telefon* Hochmotiviert, präzise im Zeitmanagement*Zuversichtlich im Vertrieb*Kompatibel in Teamarbeit*Alter : 18- 65 Jahre*Wenn Sie keine Erfahrung haben, wird es durch unsere Ausbildung zur Verfügung gestellt.Arbeitszeiten*ArbeitstageMo- Fr : 11:00 bis 20:00 Uhr*Samstags : Jeden 2. Samstag wird gearbeitet (11:00- 17:00)Soziale Rechte* Fest Gehalt 4,000 TL* Prämie: EUR (€) Pro Verkauf.* SGK Soziale Krankenversicherung* Fahrtgeld: tägliche Auszahlung.* Mittagessen: Eine Köchin ist vorhanden

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Agenda Giyim - Tunceli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

5 ay önce

Sekreter

Özcan Özkan Timya Sağlık Hizmetleri - Tunceli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

4 ay önce

Cankurtaran

Optimal Turizm San Tic Ltd Şti - Tunceli

Cankurtaran belgesi olan ya da belgesi olmayıp yüzme bilen ( Belge alımında yardımcı olacağız) bayan Cankurtaran çalışma arkadaşları aramaktayız.Lojman ve servis imkanımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Pazarlama Elemanı

Bozdağ İnşaat Hırdavat - Tunceli

Bina yöneticiler ile görüşüp, ısı yalıtım montalama işi bağlantısı yapacak, ikna kabiliyeti olan Pazarlama Elemanı işe alınacaktır.Şehirler arası pazarlama yapılacağından ehliyeti olması şartı vardır. Sigorta prim maaş

1 ay önce

Tunceli Geneli Sektörler