Tufanbeyli Lojistik / Taşımacılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tufanbeyli Lojistik / Taşımacılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Şantiye Şefi

Zema Yapı Müh İnşaat Taah San ve Tic A.Ş. - Tufanbeyli

Kütahya inşaatımızda çalışacak Deneyimli Şantiye Şefi aramaktayız.

3 ay önce

Tekstil İşçisi

Efes Kumaş San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Dokuma Kumaş Kartela Sorumlusu alınacaktır.

2 hafta önce

Muhasebeci

Eksa Makina İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

İstanbul - Bahçelievler Çobançeşme de İnşaat firmamızda çalışacak, Muhasebeci aranmaktadır.

5 ay önce

Kaynak Ustası

Güç Makina San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kaynak Ustası aramaktayız.

2 ay önce

Döküm Elemanı

Pemax Makina İmalat San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Döküm kalıbından anlayan anlayan eleman alınacaktır.

3 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Kurtköyde bulunan kurumumuza tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışmak üzere Özel Eğitimci/ Uzman Öğretici çalışma arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Tufanbeyli

Danışmanlığını yaptığımız Kartal Adliyesine yakın lokasyondaki site yönetiminde görevlendirilmek üzere, Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

2 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Egem Ortak Sağlık Güvenlik Birimi - Tufanbeyli

B Sınıfı Sertifikası olan İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

ACİL SİTE BAY ÖZEL GÜVENLİK /2620+AGİ/ ÜMRANİYE MEHMET AKİF MH

VİZYON VİP - Tufanbeyli

Ümraniye bölgesine bağlı; Tavukcuyolu caddesine yakın, Mehmetakif Mh site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2620tl maaş + agi ile çalışacak, bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvurusu yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

10 ay önce

Lastik-Cant Montaj İşçisi

Beda Oto Lastik - Tufanbeyli

Lastik sökme-takma ve balans makinasını kullanabilen elemana ihtiyaç var.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Blossom Koz-Med - Tufanbeyli

Ürün eğitimi verildikten sonra belirlenen lokasyonlarda güzellik merkezleri ve bayan kuaförleri ziyaretleri gerçekleştirip ürün tanıtımı yapabilecek Saha Satış Danışmanları aramaktayız. İş detayları randevu esnasında görüşülecektir.

7 ay önce

Grafik Tasarımcısı

İpekyol Gıda Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Photoshop, Illustrator ve ofis programlarında tasarım ve dizayn çalışması yapılmasıTercihen matbaa ve baskı çalışmalarının oluşturulması basılma süreçlerinin takibi,Yaratıcı fikirler, çözüm önerileri ve sıra dışı çalışma önerileri sunulması,Firmamızın dijital ve basılı tüm iş süreçlerinin takibi ve kayıt altına alınması.Son Olarak Bağcılar kirazlı metroya Ulaşım Sorunu Olmayan Kişilerin başvurması tercih sebebidir.*Erkek adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

6 ay önce

Sekreter

Drivee Teknoloji Otomotiv Filo Kiralama Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

İstanbul merkezli olan Bilişim şirketimize ofis işleri ve ikramlar için bayan Sekreter alımı yapılacaktır. .Görev tanımı olarak : Ofise gelecek misafirlerin karşılanması, ikramların yapılması ve ofis genel temizliği.Süreç içerisinde, şirketin detaylarına hakimiyet ile beraber müşterilerin operasyonlarının devredileceği başka bir konuma getirilecek pozisyondur. Deneyim şartı aranmamaktadır.Son derece prestijli bir plazada (Spor salonu ve yüzme havuzu); dinamik, inovatif ve eğlenceli ekibi ile çalışma ortamı sağlayan Drivee ile çalışmak isterseniz başvurularınızı bekleriz.Drivee Team.

2 ay önce

Tornacı

Makyap Elektronik Makine San ve Tic A.Ş. - Tufanbeyli

Tuzla Orhanlıda bulunan firmamıza torna ve kaynak işinden anlayan eleman alınacaktır.

4 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Navona Otel - Tufanbeyli

Resepsiyon Memuru arayışımız mevcuttur.İşin AçıklamasıGünlük giriş-çıkış işlemlerinin yapılması,Konuklara otel içi ve dışı faaliyetler hakkında bilgi vermesi,Konuk istek ve şikâyetleri ile ilgilenme işlemlerinin yürütülmesi,Konaklama bilgilerinin eksiksiz bir şekilde doldurulup doldurulmadığının ve sisteme girişinin denetlenmesi,Herhangi bir sorun anında sorunun çözümü için ilgili bölümlerle iletişime geçilmesi ve sorunun çözümü ile ilgili bilgi alınarak konuğun bilgilendirilmesi.Sorumluluğu altındaki tüm alanlarda hizmet kalitesini gözeterek konuk memnuniyetinin sağlanması.Ön Büro dosyalama işlemlerin gerekli standartlarda yapılmasının sağlanması,Ön Büro tarafından belirlenmiş olan tüm görevlerini maksimum misafir memnuniyetini esas alarak yerine getirilmesi.

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Siv Yapı Turizm Gıda Tic ve San A.Ş. - Tufanbeyli

Sivas Sıcak Çermikte bulunan termal otelimiz için Resepsiyonist aranmaktadır.

1 yıl önce

Acil Site bay sertifikalı danışma /2904 maaş/ pendik çamlık mh

vizyonvip - Tufanbeyli

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, ÇAMLIK MH PROJE İSMİ: SİTE GÜVENLİK KİMLİK KARTLI YADA SERTİFİKASI VAR YADA GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURMUŞ ENAZ 1 YIL DANIŞMA/GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-APARTMAN-V İLLA-KÖŞK PROJELERİNDE GÜVENLİK/DANIŞMA GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 24-40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: HERŞEY DAHİL 2904TL MAAŞ NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

3 ay önce

Tekstil Makineci

Eresya Giyim San ve Tic A.Ş. - Tufanbeyli

Eyüp Ramide, dokuma kumaş kadın dış giyim ihracat firmamızda çalışmak üzere; ceket ve kabanda çalışmış Tekstil Makineci alınacaktır.TC vatandaşı olmayanlar alınmayacaktır.Tüm sosyal haklar mevcuttur. (Maaş+Mesai+SGK+Agi+Yemek+Servis+yıllık izin)Maaş performansa göre belirlenecektir.

7 ay önce

Sekreter

Kogaz Grup Danışmanlık ve Eğitim Uzmanlığı Ltd Şti - Tufanbeyli

Dikmen Caddesinde bulunan ofisimize iyi derecede İngilizce bilen Sekreter alınacaktır.Çalışma saatlerimiz : Pazartesi-Cumartesi 9:30-18:30 dur.

11 ay önce

Sekreter

Başarı Emlak - Tufanbeyli

Emlak firmamızda çalışacak Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Tufanbeyli Geneli Sektörler