Tufanbeyli Kumaş & İplik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tufanbeyli Kumaş & İplik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ziraat Mühendisi

Bandırma Teknik Tarım Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamızda çalışmak üzere Ziraat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

İhracat Sorumlusu

Peker Soğutma İhracat ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamıza Arapça bilen Dış Ticaret Sorumlusu alınacaktır.

7 ay önce

Hemşire

Sevgi Medlife Güzellik ve Estetik Merkezi - Tufanbeyli

Bahçelievlerdeki güzellik merkezimize; sabah 09.00 akşam 19.00 saatleri arasında çalışabilecek Hemşire aranmaktadır. Maaş+yemek+SGK+prim.

6 ay önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Vital Hospital - Tufanbeyli

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi aranmaktadır.İş TanımıKurumumuzun verdiği hizmetlerinden faydalanmak üzere gelen hastalara gerekli bilgileri aktaracak,Hastaların kabul işlemleri için gerekli hazırlıkları tamamlayacak,Hizmetlerimizden faydalanan/faydalanacak hastaların ödemesini alacak ve faturasını kesecek,Hastanın ödemesiyle ilgili evrakların eksiksiz olduğunu kontrol ederek teslim edecek,Gün sonunda ilgili bölüme kasa teslimi yapacak.Hasta kayıt kabul tecrübesi olmayanlar başvurmasın lütfen değerlendirilmeyecektir.

11 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Karacan Ticaret - Tufanbeyli

Firmamızın E-Ticaret işlemlerinde yardımcı olabilecek Stajyer Öğrenci aramaktayız.Bu işte kendini geliştirmek isteyen, bir şeyler öğrenmek için çabalayan arkadaşlara ihtiyacımız var.

2 ay önce

Lazer Kesim Operatörü

Mutaş Mutfak Isıtma İç ve Dış Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Gece vardiyasında çalışmak üzere Lazer Kesim Operatörü olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ekapak Ambalaj Plastik San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamız ambalaj plastik üzerine imalat yapmakta olup fabrikamız kobisan 2 sanayi sitesindedir.Firmamız bünyesinde ön muhasebe bilgisi olan depo-stok tutabilecek bay - bayan eleman alınacaktır.Ssk+yemek+servisimiz mevcuttur.

1 yıl önce

Güzellik Uzmanı

Roserestetik - Tufanbeyli

Güzellik Uzmanı veya bu alanda kendini yetiştirecek sağlık personeli arıyoruz.

3 ay önce

Garson

Maltepe gıda - Tufanbeyli

iyi aksamlar admin . 18 ve 30 yaş arası en az lise mezunu , daha önce kantin,garson, yemekhane veya market deneyimi olan. işine saygı duyan. çocukları seven. bayan elaman alınacaktır . Adres , fakülte içi erciyes ilköğretim okulu.

1 yıl önce

Kimya Mühendisi

Eylülüm Kozmetik Kimya Amb Paz San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Endüstriyel temizlik malzemesi üretim tesisimizde çalışmak üzere Kimya Mühendisi aramaktayız

8 ay önce

Çocuk Animatörü - Eğlence Hizmetleri

Kids Anka Aktivite Merkezi - Tufanbeyli

Toplamda 44 ayrı atölye ile hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımız kurumumuzda yer alan atölyelerde olacağı gibi, portföyümüzde yer alan okullarda da etkinlikler düzenlenmektedir. 15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Animatörü aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.

3 hafta önce

Sponsor Sorumlusu

Pulim Yapım Menajerlik ve Prodüksiyon Ltd Şti - Tufanbeyli

Pulim Yapım olarak çalışmalarına başladığımız film, televizyon dizisi, internet dizisi ve reklam projelerimizin sponsor görüşmelerinde görevlendirilmek üzere Sponsor Sorumlusu arıyoruz.

10 ay önce

Reklam ve Tanıtım Asistanı

Stiloop - Tufanbeyli

Antalya Genel Müdürlük ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Reklam ve Tanıtım Asistanı arayışımız bulunmaktadır.Markanın üretmiş olduğu ürünler hakkında çekilecek olan kısa videolarda ürün hakkında bilgilendirme yapacak,Markanın tanıtım yüzü olarak ürün tanıtımındaki fotoğraflarda, kataloglarda prezentable bir duruş ile prestiji sağlayacak,Bilgi işlem departmanında kendisine verilen görevlerden sorumlu olacak ve zamanında yapacak,Asıl işi video içerik üreticisi olacağı için sosyal medyayı aktif kullanacak,Her hangi bir görevde çözüm için alternatif yollar üretecek.

10 ay önce

Sekreter

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Uzakdoğu ve Avrupadan cam işleme makineleri ithalatı yapan firmamızın genel merkezinde görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Kiana Güzellik Salonu - Tufanbeyli

Mecidiyeköy ve Beylikdüzü şubelerine acil konusunda uzman Resepsiyon Görevlisi alınacaktır.

2 hafta önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Ceviz Bilişim - Tufanbeyli

Ajansımıza Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Ajansımızın portföyündeki müşterilerin sosyal medya hesaplarının takip edilmesi,İçerik ve sosyal medya stratejilerinin belirlenip geliştirilerek sosyal mecralarda öne çıkarma işlemi.

1 yıl önce

Diş Hekimi Asistanı

Turkuaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Tufanbeyli

Bağdat Caddesinde bulunan kliniğimiz için Diş Hekimi Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Montaj Elemanı

Gnc Cam Yapı İç ve Dış Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Alüminyum doğrama cambalkon sektörlü firmamızda görevlendirilmek üzere Montaj Elemanı alınacaktır

2 ay önce

Tezgahtar

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Tufanbeyli

Eminönünde toptan ve perakende olarak hizmet verdiğimiz gıda, ambalaj firmamızda çalıştırılmak üzere Tezgahtar çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Elektrik-Elektronik Bakım Sorumlusu

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Tufanbeyli

Sürekli gelişen dinamik yapısıyla Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sektöründe dünya liderleri arasında yer alan İtalyan ortaklı kuruluşumuzda, doğaya ve insana verdiği değerle yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinen, takım arkadaşımız olarak bizlerle çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip Elektrik-Elektronik Bakım Sorumlusu adayları aranmaktadır.İŞ TANIMIBakım faaliyetlerinin politikaya uygun olarak ve belirlenen hedeflere erişecek biçimde yürütülmesini sağlar, takibini yapar ve istenen kalite düzeyinin en ekonomik düzeyde gerçekleşmesini sağlar,Amirlerinden almış olduğu direktifler doğrultusunda makinelerin bakım ve onarım işlemlerini yapmak,Karşılaşılan aksaklıklara mesleki bilgisi doğrultusunda müdahale etmek, bilgi dışındaki aksaklıkları amirine bildirmek,Bakım onarım malzemelerinin stok kaydını takip etmek ve amirleri bu konu hakkında bilgilendirmek,İş güvenliği açısından risk teşkil edebilecek durumları amirine bildirmek,Yıl sonu makine periyodik bakımlarının gerçekleşmesini sağlamak.

7 ay önce

Tufanbeyli Geneli Sektörler