Tufanbeyli Karayolu Taşımacılığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tufanbeyli Karayolu Taşımacılığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Yardımcısı

Smmm Süleyman Bayindir - Tufanbeyli

Ofisimizde çalışacak yetiştirilmek üzere Muhasebe Yardımcısı alınacaktır.

2 ay önce

Satış Müdürü

Diyanorm Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Müdürü aramaktayız.Potansiyel müşterileri tespit etmek, doğru kanallar aracılığı ile iletişim kurmak,Kamu ve özel sektörde belirlenmiş potansiyel müşteriler ile tüm uzman kaynak, danışmanlık hizmetleri ve ürün satış operasyonlarını yürütmek,Mevcut müşterilerdeki yeni satış fırsatlarını takip etmek,Müşterinin taleplerini analiz etmek ve ilgili birimler ile koordinasyonu sağlamak,Birim yöneticilerine ilgili satış raporlarını hazırlamak ve sunmak,Müşteriye sunulacak teklif ve sözleşmenin hazırlanması için şirket içerisinde gerekli organizasyonu yapmak ve müşteriye sunmak.

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Strocast Yapı ve Cephe Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Tufanbeyli

2010 Yılından itibaren, önce Rusya/Moskova olmak üzere inşaat sektöründe projeler gerçekleştiriyoruz. 2014 yılında yaptığımız bazı yatırımlar şirketimizi daha sağlam zemine oturtabilmek üzere marka olarak bilinmemizi sağladı. Piyasa da kabul gören işleyişle kaliteden ödün vermeden teknik ekibimizle her projede emeğimizin karşılığını aldık.Şirketimiz her geçen gün büyümekte hedef ve çalışmalarına yenilerini katarak yoluna hızlı ve aktif şekilde devam etmektedir. Dürüstlük, şeffaflık ve güven ilkelerinden ödün vermeden faaliyet gösteren firmamız, yapımına başladığı her proje de; yeni imalat, tadilat, inovasyon, iç mimari, dış cephe ve tüm yapı sektörü kalemlerinde yine kaliteden ödün vermeden zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamladı.Sektörün bir çok alanında gerçekleştmiş olduğumuz projelerde genç, dinamik, eğitimli, bilime ve yenilikçiliğe değer veren uyumlu, sorumluluk alabilen ve şirketin felsefi değerleri çerçevesinde amaçları olan, gelecek nesillerin daha da kaliteli ve sağlıklı yaşam sürdürebilecekleri yeni projelerin tasarlanmasın da teknolojinin önemini de aynı zamanda takip STROCAST YAPI VE CEPHE SİSTEMLERİ SAN. TİC. A.Ş bundan sonra da projelerinde gurur duymaya devam edecektir. Tek amacımız kalite, ayrıcalık ve müşteri memnuniyetidir.

2 ay önce

Resim Öğretmeni

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Alanında deneyimli Resim Öğretmeni Alınacaktır.

1 yıl önce

Piyano Eğitmeni

Martı Sanat Akademi - Tufanbeyli

İstanbul Tuzladaki okulumuzda piyano, keman gibi branşlarda ders vermek üzere aramıza ilerleyen süreçlerde katılacak arkadaşlarımızın başvurularını bekleriz

7 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Özel Yaşam Evim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Tufanbeyli

Lisans mezunu özel eğitim alan mezunu ya da sertifikalı Uzman Öğretici Öğretmeni alınacaktır.Öz verili disiplin Sahibi neşeli öğretmen arkadaş arayışımız vardır.

10 ay önce

Reformer Pilates Eğitmeni

Zipfit Ems Training Studio - Tufanbeyli

Gaziosmanpaşada bulunan stüdyomuza, güler yüzlü ve disiplinli, aletli pilates ekipmanlarına hakim, part time Reformer Pilates Eğitmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Otomotiv Mekanikçisi

İstek Hasar Onarım Merkezi A.Ş. - Tufanbeyli

Ağır vasıta tır servisimizde çalışmak üzere Otomotiv Mekanikçisi aranmaktadır.

10 ay önce

Kaynakçı

Termokey Makine - Tufanbeyli

Ekmek fırın makineleri imalatında çalıştırmak üzere Kaynakçı aranmaktadır.

4 ay önce

Mali Müşavir

Mehmet Faruk Habiboğlu Mali Müşavirlik - Tufanbeyli

Mali Müşavir veya Müşavir düzeyinde olan iş arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Mimar

Zafer Hakan Yapı A.Ş. - Tufanbeyli

Şekerpınardaki camii şantiyemizde ince işlerde çalışacak Mimar veya İç Mimar alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Pazarlama Elemanı

Turgay İletişim Dayanıklı Tüketim San Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Vodafon Turgay İletişim Mağazamızda Satış Pazarlama Elemanı çalışma arkadaşları alınacaktır.Sabah 8:30 Akşam 8:30 Pazarları Tatil Maaş+Sigorta+Prim+Yemek

6 ay önce

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

Foreks Gayrimenkul ve Danışmanlık A.Ş. - Tufanbeyli

Gayrimenkul Değerleme Sektöründe hizmet veren firmamıza kadrolu, ve çözüm ortağı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

İnc İnşaat - Tufanbeyli

İzmir Göztepede bulunan İnşaat Firmamıza Muhasebe Personeli aramaktayız.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Dipaş Pazarlama A.Ş. - Tufanbeyli

Depolama sistemleri ve nakliye üzerine uzmanlaşmış firmamıza;*Bağlı olduğu idari yöneticisine gelen telefon trafiğini yönetecek*Ziyaretlerde karşılama yapabilecek*Bilgisayar ortamında yazışmaları düzenli sağlayacak*Randevu/rezervasyon ve organizasyonların planlanması dikkatlice takip edecek*Satınalma İşlemlerini Yürütecek*Satış Pazarlama Süreçlerine Destek Olacak*İK süreçlerinde destek verecekİdari Yöneticisi İle Tüm Süreçlerde Aktif Görev Alacaktır.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Yeni Anka Reklam İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamıza Grafik Tasarımcısı arıyoruz.

9 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

İnnovationaqua Su Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Belçika merkezli uluslararası firmamızın İstanbul yapılanmasında yer alacak kariyer hedefi olan tecrübeli tecrübesiz kasın takım arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Acil site bay danışma vardiya sorumlusu / sultanbeyli pendik çamlık mh

VİZYONVİP - Tufanbeyli

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, ÇAMLIK MH PROJE İSMİ: SİTE GÜVENLİK KİMLİK KARTLI YADA SERTİFİKASI VAR YADA GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURMUŞ ENAZ 1 YIL DANIŞMA/GÜVENLİK SORUMLUSU YADA AMİR OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-APARTMAN-Vİ LLA-KÖŞK PROJELERİNDE DANIŞMA/GÜVENLİK SORUMLUSU YADA AMİR OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 30-45 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2825TL MAAŞ + AGİ + SERVİS SERVİS GÜZERGAHI= KURTKÖY ESTTANBUL SİTESİ ÖNÜNDEN ALIP PROJEYE BIRAKIYOR NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

3 ay önce

Ahşap İskeletçi

Eroğlu Ahşap - Tufanbeyli

Gaziemirde ki firmamızda görevlendirilmek üzere Ahşap İskeletçi aranmaktadır.

2 ay önce

Yardımcı Çiftlik İşçisi (Genel)

Bağrıaçık Sağlık Hizmetleri - Tufanbeyli

Silivri civarında çiftlikte görevlendirilmek üzere Yardımcı Çiftlik İşcisi aranmaktadır.

5 ay önce

Tufanbeyli Geneli Sektörler